Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 64

Θέμα: Καθρέπτες αυτοκινήτων

  1. #31

    Re: Re: Re: Re: Καθρέπτες αυτοκινήτων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
    Η οποία είναι... ?

    Το λογικοτερο, σπασιμο στα μουτρα.

  2. #32
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.099
    Κι εγώ το κάνω, σε συγκεκριμένες περιπτώσεις, αλλά αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος που δουλεύει καλύτερα, θα ήθελα πολύ να τον μάθω.
    Life begins at 45°.

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
    Κι εγώ το κάνω, σε συγκεκριμένες περιπτώσεις, αλλά αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος που δουλεύει καλύτερα, θα ήθελα πολύ να τον μάθω.

    Κοιταξε, υπαρχει κ η αλλη επιλογη, να του σπασεις τα ποδια, ετσι ΔΕΝ θα ειναι δημοσιος κινδυνος για περισσοτερο καιρο.

  4. #34
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Πολυ μαγκια το μοτο.Αν καποιος μου σπασει τον καθρεφτη στο κουτι τον εχω δωσει στεγνα.
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  5. #35
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787

    Re: Re: Re: Re: Καθρέπτες αυτοκινήτων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    Χρηστο, σ'ενα βαθμο εχεις δικιο αλλα το θεμα ειναι οτι στον δρομο δεν το βρισκεις ευκολα (το δικιο σου).
    ξερεις πολυ καλα οτι και να σε σκοτωσει ο αλλος, μπορει να βγει συνυπαιτιοτητα απο τις ασφαλιστικες και να μην παρει αποζημιωση κανενας απο την οικογενεια σου...
    δυστυχως ετσι ειμαστε...

    οταν λοιπον, του μιλας του αλλου και του λες οτι εκανες μ@λακια και αυτος στην βγαινει απο πανω ή κανει τον κινεζο του στυλ "και καλα, τι θες τωρα?"...εκει γινομαι μπαρουτι...

    απειρες φορες μου εχουν κανει μ@λακια και εκει που τους βριζω κατεβαζουν το κεφαλι και παραδεχονται οτι εφταιξαν ή ζητανε και μια συγνωμη. βαζω πρωτη και την κανω ησυχως. ολοι εχουμε δικαιωμα στην μ@λακια. στην παραδοχη της ομως, πολυ λιγοι...


    αλλωστε ποτε δεν σταματαω για να γινει τσαμπουκας και "να μου σπασει τα μουτρα" ο αλλος...
    1ον δεν μπορει γιατι φοραω κρανος και 2ον αν δεν κουβαλαει κατι αλλο πανω του, πρεπει να ειναι πολυ "γνωστης" για να τις φαω...


    ο καθρεφτης κανει 50-60?. ας τον πονεσει εκει και να σκεφτει 2η φορα πριν την ξανακανει σε αλλον...ουτε μπουνιες, ουτε φωνες, ουτε τιποτα.


    Και δε με λε ρε Σταύρο, αν στο κουτί που έκανε τη μαλακία, οδηγός είναι κανένα δίμετρο κοπίδι, με σουπερ ντούπερ Βυζ@ρες και πολλά υποσχόμενο ύφος, θα της έσπαγες τον καθρέφτη ή θα την πέταγες σε κανένα κρεβάτι να την τιμωρήσεις??????


    Περιμένω απάντηση τίμια και ειλικρινή ρεμάλι και όχι μούφες φουντωτές


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  6. #36
    να ρωτήσω σε τι διαφέρει ο "μαγκας" που στρίβει όπου και όποτε θέλει χωρις να ειναι νομιμος, απο τον "μαγκα" που σπαει καθρέφτες και φυσικα δεν ειναι ουτε αυτος νομιμος, σε αυτους που δεν φέρονται "σωστά"??
    απο ποτε η δικια μας παρανομία ειναι σωστότερη?
    τουλάχιστον ας μην λεμε για το "δίκιο μου" οταν είμαστε παράνομοι και φερώμαστε σαν τρμπούκοι, αλλα, οτι "κανω αυτο που γουσταρω" και να παραδεχτούμε οτι κάνουμε παρανομία, χωρίς δήθεν ελαφρυντικά

  7. #37
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της MG
    Εγγραφή
    19/01/2003
    Μηνύματα
    434
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
    να ρωτήσω σε τι διαφέρει ο "μαγκας" που στρίβει όπου και όποτε θέλει χωρις να ειναι νομιμος, απο τον "μαγκα" που σπαει καθρέφτες και φυσικα δεν ειναι ουτε αυτος νομιμος, σε αυτους που δεν φέρονται "σωστά"??
    απο ποτε η δικια μας παρανομία ειναι σωστότερη?
    τουλάχιστον ας μην λεμε για το "δίκιο μου" οταν είμαστε παράνομοι και φερώμαστε σαν τρμπούκοι, αλλα, οτι "κανω αυτο που γουσταρω" και να παραδεχτούμε οτι κάνουμε παρανομία, χωρίς δήθεν ελαφρυντικά

    If you think adventure is dangerous, try routine, it's lethal....

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987

    Re: Re: Re: Re: Re: Καθρέπτες αυτοκινήτων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Και δε με λε ρε Σταύρο, αν στο κουτί που έκανε τη μαλακία, οδηγός είναι κανένα δίμετρο κοπίδι, με σουπερ ντούπερ Βυζ@ρες και πολλά υποσχόμενο ύφος, θα της έσπαγες τον καθρέφτη ή θα την πέταγες σε κανένα κρεβάτι να την τιμωρήσεις??????


    Περιμένω απάντηση τίμια και ειλικρινή ρεμάλι και όχι μούφες φουντωτές


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Μπιλακο, αν μου το παιξει ιστορια, δε πα να΄ναι και η Angelina Jolie...τον καθρεφτη θα τον μαζευει απο χαμΟΥ....


    αν αρχισει τα "συγνωμη καλε κυριε, δεν σας ειδα...και τι ωραια ματια εχετε,που πανε με το κρανος σας...", θα υπαρξει αλλη αντιμετωπιση...

    παντως περα απο την πλακα ακουστε σκηνικο στην Ποσειδωνος:
    ειμαι το XR και εχω και την κοπελια απο πισω..επιστρεφουμε απο μπανιο...
    χαλαροτατος ο δικος σου, να ρολαρουμε με καμια 60αρια..οσα περιπου πηγαινε και η κινηση...

    βλεπω το μπροστινο μου αμαξι,ανοιγει παραθυρο και πεταει το χαρτι απο το πακετο του τσιγαρου κατω...

    πλησιαζω παραθυρο, μεσα μεσοαστη 45αρα με γυαλι ηλιου τυπου "παρμπριζ πουλμαν"...
    ε:εγω
    α:αυτη

    ε: ετσι κανεις και στο σπιτι σου?
    α: τι?
    ε: λεω, ετσι κανεις και στο σπιτι σου? πετας τα σκουπιδια κατω?
    α: ασε μας ρε....
    ε:
    ε: μωρη φωκια ειναι συμπεριφορα αυτη?
    α: ρε αντε παρατα μας απο εδω...
    ε: :a37: :a017: :a015:

    ε,οπως ημουν της τραβαω μια με τους κομπους των αγωνιαρικων Alpinestars στον καθρεφτη και κατεβαινει ολος κατω...

    γκάζια και μην τον ειδατε...

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
    να ρωτήσω σε τι διαφέρει ο "μαγκας" που στρίβει όπου και όποτε θέλει χωρις να ειναι νομιμος, απο τον "μαγκα" που σπαει καθρέφτες και φυσικα δεν ειναι ουτε αυτος νομιμος, σε αυτους που δεν φέρονται "σωστά"??
    απο ποτε η δικια μας παρανομία ειναι σωστότερη?
    τουλάχιστον ας μην λεμε για το "δίκιο μου" οταν είμαστε παράνομοι και φερώμαστε σαν τρμπούκοι, αλλα, οτι "κανω αυτο που γουσταρω" και να παραδεχτούμε οτι κάνουμε παρανομία, χωρίς δήθεν ελαφρυντικά
    για ποια παρανομια μιλας ρε συ Χρηστο?
    τι σημαινει "στριβει οπου και οποτε θελει χωρις να ειναι νομιμος"?

    για κανε ενα explain τι εννοεις...

  10. #40
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.099
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
    απο ποτε η δικια μας παρανομία ειναι σωστότερη?
    τουλάχιστον ας μην λεμε για το "δίκιο μου" οταν είμαστε παράνομοι και φερώμαστε σαν τρμπούκοι, αλλα, οτι "κανω αυτο που γουσταρω" και να παραδεχτούμε οτι κάνουμε παρανομία, χωρίς δήθεν ελαφρυντικά
    Μίλησε κανείς για "δίκιο" και "σωστότερο"? Σπάνια θα κάτσω να ασχοληθώ (αλλιώς θα έπρεπε να ρίχνω χριστοπαναγίες 24/7), αλλά όταν το κάνω, αξίζει. Και δε θα δώσω δεκάρα για το "σωστό". Τέτοιοι τύποι, αν δεν πάθουν, δε μαθαίνουν ποτέ.

    Εννοείται ότι ένα σημάδι μετάνοιας αρκεί, ακόμα και για την πιο χοντρή μαλακία. Αλλά όταν μου κάνουν τους αδιάφορους ή τους τσαμπουκάδες, δε θα κάτσω να σπαταλήσω θερμίδες.
    Life begins at 45°.

  11. #41

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Καθρέπτες αυτοκινήτων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    Μπιλακο, αν μου το παιξει ιστορια, δε πα να΄ναι και η Angelina Jolie...τον καθρεφτη θα τον μαζευει απο χαμΟΥ....


    αν αρχισει τα "συγνωμη καλε κυριε, δεν σας ειδα...και τι ωραια ματια εχετε,που πανε με το κρανος σας...", θα υπαρξει αλλη αντιμετωπιση...

    παντως περα απο την πλακα ακουστε σκηνικο στην Ποσειδωνος:
    ειμαι το XR και εχω και την κοπελια απο πισω..επιστρεφουμε απο μπανιο...
    χαλαροτατος ο δικος σου, να ρολαρουμε με καμια 60αρια..οσα περιπου πηγαινε και η κινηση...

    βλεπω το μπροστινο μου αμαξι,ανοιγει παραθυρο και πεταει το χαρτι απο το πακετο του τσιγαρου κατω...

    πλησιαζω παραθυρο, μεσα μεσοαστη 45αρα με γυαλι ηλιου τυπου "παρμπριζ πουλμαν"...
    ε:εγω
    α:αυτη

    ε: ετσι κανεις και στο σπιτι σου?
    α: τι?
    ε: λεω, ετσι κανεις και στο σπιτι σου? πετας τα σκουπιδια κατω?
    α: ασε μας ρε....
    ε:
    ε: μωρη φωκια ειναι συμπεριφορα αυτη?
    α: ρε αντε παρατα μας απο εδω...
    ε: :a37: :a017: :a015:

    ε,οπως ημουν της τραβαω μια με τους κομπους των αγωνιαρικων Alpinestars στον καθρεφτη και κατεβαινει ολος κατω...

    γκάζια και μην τον ειδατε...

    Kι εμενα μου χε τυχει το ιδιο.
    Βλεπω τη 45αρα μ@λ@κισμένη να πετάει το χαρτακι ,αμεσως γκαζωνω μπαίνω μπροστά της, αφηνω το τιμονι της μηχανης και κάνω μια ανάποδη τούμπα προς τα πισω βιδωνω τα ποδια μου στην ασφαλτο.Πέφτει πάνω μου .κοπαναω με τις γροθιές μου το καπό της και το αυτοκινητο βυθιζεται στην άσφαλτο μέχρι τις ζάντες και σταματα. Πηδάω πάνω στο κάπο και με μιά γροθιά σπάω το παμπριζ και την πιανω απ το λαιμο τη τραβαω έξω ολοκληρη της κολαω τη μουρη στην ασφαλτο της μ@λ@κισμένης και τη σβαρναω στα χαλίκια έκατο μετρα πισω μεχρι το χαρτάκι που πέταξε.Εχει σπειρει αυτια αιματα και μητες ολη την ασφαλτο.Γιατι μολύνεις το δρομο ,μωρη κ@ριόλα της λεω.Της χωνω το χαρτακι στο στομα τη τραβαω μεχρι την ακρη του δρομου και τη φυτευω αναποδα στο σκουπιδοτενεκε, γιατι δεν πεταω ποτε σκουπίδια κάτω. Το αμαξι της έχει παρει φωτιά και ανατιναζεται ορθωνοντας μια στηλη μαυρη καπνου στον ουρανο ένω εγω απομακρυνωμαι ρολαρωντας στη μηχανη μου, στο βαθος της ασφάλτου προς τον χρυσαφένιο ηλιο με τη γυναικα μου να με αγγαλιάζει σφιχτα πιο ερωτευμενη απο ποτέ και να μου υποσχεται τις πιο τρελές πίπες που εχω ονειρευτει ,απο τιμιο ξυλο, σκαλισμένες στο χέρι.
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Καθρέπτες αυτοκινήτων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
    Kι εμενα μου χε τυχει το ιδιο.
    Βλεπω τη 45αρα μ@λ@κισμένη να πετάει το χαρτακι ,αμεσως γκαζωνω μπαίνω μπροστά της, αφηνω το τιμονι της μηχανης και κάνω μια ανάποδη τούμπα προς τα πισω βιδωνω τα ποδια μου στην ασφαλτο.Πέφτει πάνω μου .κοπαναω με τις γροθιές μου το καπό της και το αυτοκινητο βυθιζεται στην άσφαλτο μέχρι τις ζάντες και σταματα. Πηδάω πάνω στο κάπο και με μιά γροθιά σπάω το παμπριζ και την πιανω απ το λαιμο τη τραβαω έξω ολοκληρη της κολαω τη μουρη στην ασφαλτο της μ@λ@κισμένης και τη σβαρναω στα χαλίκια έκατο μετρα πισω μεχρι το χαρτάκι που πέταξε.Εχει σπειρει αυτια αιματα και μητες ολη την ασφαλτο.Γιατι μολύνεις το δρομο ,μωρη κ@ριόλα της λεω.Της χωνω το χαρτακι στο στομα τη τραβαω μεχρι την ακρη του δρομου και τη φυτευω αναποδα στο σκουπιδοτενεκε, γιατι δεν πεταω ποτε σκουπίδια κάτω. Το αμαξι της έχει παρει φωτιά και ανατιναζεται ορθωνοντας μια στηλη μαυρη καπνου στον ουρανο ένω εγω απομακρυνωμαι ρολαρωντας στη μηχανη μου, στο βαθος της ασφάλτου προς τον χρυσαφένιο ηλιο με τη γυναικα μου να με αγγαλιάζει σφιχτα πιο ερωτευμενη απο ποτέ και να μου υποσχεται τις πιο τρελές πίπες που εχω ονειρευτει ,απο τιμιο ξυλο, σκαλισμένες στο χέρι.

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    :a19: :a19: :a19: :a19: :a19: :a19:

  13. #43
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.099

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Καθρέπτες αυτοκινήτων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
    αιματα και μητες
    Έφτυσα τα μακαρόνια στην οθόνη, αλλά...

    Μύτες ή μήτρες? :P
    Life begins at 45°.

  14. #44

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Καθρέπτες αυτοκινήτων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR


    Μύτες ή μήτρες? :P
    ε! μ_ύ_τες ...μη το χοντρύνουμε. Ειπαμε, ειμαστε πρωτα πολιτισμένοι.
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  15. #45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    για ποια παρανομια μιλας ρε συ Χρηστο?
    τι σημαινει "στριβει οπου και οποτε θελει χωρις να ειναι νομιμος"?

    για κανε ενα explain τι εννοεις...
    απο την ωρα που σπας τον καθρέφτη, εισαι το ιδιο παράνομος με αυτον, που κατηγορείς οτι παρανόμως στρίβει χωρίς να σε υπολογίσει

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Καθρεπτες για vstrom1000
    από gollum στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/08/2005, 13:58
  2. καθρέπτες CB400 SF
    από isid στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2005, 23:44
  3. Πλύσιμο αυτοκινήτων...
    από downhill στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2005, 12:22
  4. Οδηγοί αυτοκινήτων-οδηγοί θανάτου
    από XTakias στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 19/06/2005, 18:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF