Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 64

Θέμα: Καθρέπτες αυτοκινήτων

  1. #46
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
    απο την ωρα που σπας τον καθρέφτη, εισαι το ιδιο παράνομος με αυτον, που κατηγορείς οτι παρανόμως στρίβει χωρίς να σε υπολογίσει
    μονο παράνομο? Εδω σπαει και πεταει κοτζαμ καθρεφτη στο δρομο επειδη η αλλη πεταξε λεει ένα χαρτακι αν αυτο δεν ειναι ελειψη του μετρου τοτε τι ειναι? Αμα το αυτοκινητο πεταγε κανα τουβλο απ το παραθυρο, θα παει ο μοτοσυκλετιστης να του καψει το σπιτι εις το ονομα του δικαιου κ του σωστου?

    βια για τη βια ειναι ολη η ιστορια και τα ηθικα δικια των μηχανοβιων ειναι για να ευλογαμε τα γενια μας.
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  2. #47
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Μόνο όταν ο επόμενος θα είναι κουμπουροφόρος δεν ξέρω τι θα κάνει ή τι θα πάθει.
    Από τα πληκτρολόγια μαγκίτες είμαστε όλοι. Στην πράξη δεν ξέρω...
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  3. #48
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    re devils μια ερωτηση...

    κατ αρχην, μονο αγιος δεν ειμαι και αυτο το ξερουν πολλοι εδω μεσα


    αλλα εσπασες καθρεπτη, επειδη πεταξε ενα χαρτακι απο μεσα?

    οπως ειπα, ουτε αγιος ειμαι, και αν και δεν εχω κανει ζημια ποτε, εχω μπει πολλες φορες σε πειρασμο να κατεβασω καθρεπτες, ειδικα απο μερικους που περνανε στοπ, αλλαζουν χυμα λοριδες χωρις να κοιτανε περνανε κοκκινα κλπ κλπ κλπ


    οπως ειπα ουτε αγιος ειμαι...αλλα αλλο δε με ειδες σου σπαω τον καθρεπτη(με την προφαση οτι ειναι αχρηστος αφου δε τον χρησιμοποιεις) και αλλο εκανες κατι που με πειραξε, και σου τον σπαω...


    θα σου αρεσε με την ιδια λογικη, να ερθει καποιος και να σου τραβηξει κλοτσιδια στην ελευθερη εξατμιση του xr, αφου ετσι κι αλλιως αχρηστη εινια, γιατι τον ενοχλει(και παρανομη ειναι, και εχει δικιο να τον ενοχλει )

    οπως ξαναπα, αγιος δεν ειμαι ουτε για το θορυβο το παιζω κυρια, το ντουκατι ακουγεται οσο 3 xr



    αλλα με κατι τετοιες συμπεριφορες μας βγαζουν το αλητες τσαντακιδες μηχανοβιοι κλπ κλπ κλπ

  4. #49
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2009
    Μηνύματα
    291
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    re devils μια ερωτηση...

    κατ αρχην, μονο αγιος δεν ειμαι....

    οπως ειπα, ουτε αγιος ειμαι, και αν και δεν εχω κανει ζημια ποτε...

    οπως ειπα ουτε αγιος ειμαι...

    οπως ξαναπα, αγιος δεν ειμαι ουτε για το θορυβο το παιζω κυρια, το ντουκατι ακουγεται οσο 3 xr


    Sorry μήπως σου ναι εύκολο να μου πεις το τι δεν είσαι γιατί το ξέχασα???:rotflmao: :rotflmao:

  5. #50
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από asphyx
    Sorry μήπως σου ναι εύκολο να μου πεις το τι δεν είσαι γιατί το ξέχασα???:rotflmao: :rotflmao:





    http://www.saint.org/images/blogger/...ter-757758.jpg

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
    απο την ωρα που σπας τον καθρέφτη, εισαι το ιδιο παράνομος με αυτον, που κατηγορείς οτι παρανόμως στρίβει χωρίς να σε υπολογίσει

    ok, and your point being?

    τι σχεση εχει το οτι ειμαι το ιδιο παρανομος?

    αυτος με την παρανομια του παρολιγον να μου κοψει το νημα της ζωης και μου την λεει κιολας...
    και εγω με την παρανομια μου τον "χρεωνω' ενα χ ποσο...


    αν θες εσυ, μολις δεις τον Χριστο φανταρο και σωσεις το ασωστο, αφου τον αγριοκοιταξεις, αφησε τον να σου ριξει και ενα π0υστιρλικι που πηγες να λερωσεις το φτερο του, σαν μυγακι...

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    re devils μια ερωτηση...

    κατ αρχην, μονο αγιος δεν ειμαι και αυτο το ξερουν πολλοι εδω μεσα


    αλλα εσπασες καθρεπτη, επειδη πεταξε ενα χαρτακι απο μεσα?

    οπως ειπα, ουτε αγιος ειμαι, και αν και δεν εχω κανει ζημια ποτε, εχω μπει πολλες φορες σε πειρασμο να κατεβασω καθρεπτες, ειδικα απο μερικους που περνανε στοπ, αλλαζουν χυμα λοριδες χωρις να κοιτανε περνανε κοκκινα κλπ κλπ κλπ


    οπως ειπα ουτε αγιος ειμαι...αλλα αλλο δε με ειδες σου σπαω τον καθρεπτη(με την προφαση οτι ειναι αχρηστος αφου δε τον χρησιμοποιεις) και αλλο εκανες κατι που με πειραξε, και σου τον σπαω...


    θα σου αρεσε με την ιδια λογικη, να ερθει καποιος και να σου τραβηξει κλοτσιδια στην ελευθερη εξατμιση του xr, αφου ετσι κι αλλιως αχρηστη εινια, γιατι τον ενοχλει(και παρανομη ειναι, και εχει δικιο να τον ενοχλει )

    οπως ξαναπα, αγιος δεν ειμαι ουτε για το θορυβο το παιζω κυρια, το ντουκατι ακουγεται οσο 3 xr



    αλλα με κατι τετοιες συμπεριφορες μας βγαζουν το αλητες τσαντακιδες μηχανοβιοι κλπ κλπ κλπ

    ή κανετε οτι δεν καταλαβαινετε, ή οντως δεν καταλαβαινετε...
    θα το ξαναπω αλλη μια και οποιος το καταλαβει, το καταλαβε...μετα ληγει απο εμενα...


    με ενοχλουν απειρα πραγματα στον δρομο...
    το θεμα μου δεν ειναι αυτο...
    ειναι οτι ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ, ΜΕ ΒΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ Μ@ΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!!

    επειδη εθεσες ενα θεμα με την εξατμιση του XR κλπ...θα σου πω, οτι οταν καποιος μου κανει παρατηρηση για κατι που κανω παρανομα και ξερω οτι ειμαι λαθος...θα κατεβασω το κεφαλι μου, θα ζητησω συγνωμη και θα φυγω...

    ειπαμε, ολοι εχουν δικαιωμα στην μ@λακια, στο να την παραδεχτουμε ομως ειμαστε πολυ λιγοι..

  8. #53
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal


    επειδη εθεσες ενα θεμα με την εξατμιση του XR κλπ...θα σου πω, οτι οταν καποιος μου κανει παρατηρηση για κατι που κανω παρανομα και ξερω οτι ειμαι λαθος...θα κατεβασω το κεφαλι μου, θα ζητησω συγνωμη και θα φυγω...


    allo lew allo les

    ασε το χρ σου...ας πουμε για το δικο μου μηχανακι...τον ενοχλει η εξατμιση καποιον...και επειδη τον ενοχλει, ερχεται μου τραβαει μια κλοτσια και μου την κατεβαζει...εσυ αυτο λες...

  9. #54
    στρίβειν εστί φιλοσοφείν Το avatar του/της mizz
    Εγγραφή
    18/06/2007
    Μηνύματα
    203
    συμφωνώ με τον devils

    σίγουρα σε μια σωστή κοινωνία δε θα υπήρχαν τέτοια φαινόμενα
    εδώ όμως έχουμε καταντήσει να παλεύουμε κάθε μέρα για την ζωή μας
    και οκ, όλοι είμαστε άνθρωποι και κάνουμε λάθη. ένα συγνώμη και τέλειωσε
    αλλά όταν ο άλλος θέλει να βγει και από πάνω, εκεί βγαίνω από τα ρούχα μου.
    να περάσει αυτός 1 μήνα ακίνητος (προσωπικό βίωμα) στο κρεββάτι νοσοκομείου να δει πόσο ωραία είναι... ας τον πονέσω εκεί που πονάει (τσέπη) αφού από λογική γιοκ.

    p@nos ο devils λέει όταν η σωματική σου ακεραιότητα κινδυνεύει, όχι όταν σε ενοχλούν τα αυτιά σου
    έτερων εκάτερον

  10. #55
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.099
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    allo lew allo les

    ασε το χρ σου...ας πουμε για το δικο μου μηχανακι...τον ενοχλει η εξατμιση καποιον...και επειδη τον ενοχλει, ερχεται μου τραβαει μια κλοτσια και μου την κατεβαζει...εσυ αυτο λες...
    Το "ενοχλώ" από το "απειλώ τη ζωή" έχει μια μικρή διαφορά.
    Life begins at 45°.

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    allo lew allo les

    ασε το χρ σου...ας πουμε για το δικο μου μηχανακι...τον ενοχλει η εξατμιση καποιον...και επειδη τον ενοχλει, ερχεται μου τραβαει μια κλοτσια και μου την κατεβαζει...εσυ αυτο λες...
    οχι ρε πανο.
    δεν λεω αυτο.

    παλι δεν καταλαβες.

    αφου θες με το δικο σου μηχανακι...παμε αλλη μια γιατι σε συμπαθω...

    ενοχλει η εξατμιση καποιον....ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ...ΤΟΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΑ @@ ΣΟΥ...ερχεται και σου τραβαει κλωτσια και σου την κατεβαζει...εγω αυτο λεω.

    δεν ξερω αν σκοπιμως, παραλειπεις τα παραπανω βηματα...ή οντως δεν καταλαβαινεις...

    και δες το και αλλιως...
    πας και τραβας ξερογκαζιες εξω απο ενα σπιτι και βγαινει ενας τυπακος και σου λεει: "ρε φιλε, επειδη κοιμαται το παιδι μου/η γυναικα μου/εγω/ο παππους μου, σηκω και φυγε ή σβηστο"... και του λες με υφος: "φυγε απο εδω ρε τελευταιε, που θα μου πεις να μην μαρσαρω την μηχαναρα μου"...

    ε,το θεωρεις αφυσικο να μην στην ξηλωσει?

  12. #57
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
    Το "ενοχλώ" από το "απειλώ τη ζωή" έχει μια μικρή διαφορά.

    μα αυτο ειναι το θεμα...οτι ο ντεβιλς της κατεβασε τον καθρεπτη, επειδη πεταξε χαρτακι απο το παραθυρο...οποτε δε τιθεται θεμα κινδυνου, αλλα ενοχλησης...


    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    οχι ρε πανο.
    δεν λεω αυτο.

    παλι δεν καταλαβες.

    αφου θες με το δικο σου μηχανακι...παμε αλλη μια γιατι σε συμπαθω...

    ενοχλει η εξατμιση καποιον....ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ...ΤΟΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΑ @@ ΣΟΥ...ερχεται και σου τραβαει κλωτσια και σου την κατεβαζει...εγω αυτο λεω.

    δεν ξερω αν σκοπιμως, παραλειπεις τα παραπανω βηματα...ή οντως δεν καταλαβαινεις...

    και δες το και αλλιως...
    πας και τραβας ξερογκαζιες εξω απο ενα σπιτι και βγαινει ενας τυπακος και σου λεει: "ρε φιλε, επειδη κοιμαται το παιδι μου/η γυναικα μου/εγω/ο παππους μου, σηκω και φυγε ή σβηστο"... και του λες με υφος: "φυγε απο εδω ρε τελευταιε, που θα μου πεις να μην μαρσαρω την μηχαναρα μου"...

    ε,το θεωρεις αφυσικο να μην στην ξηλωσει?


    ρε ντεβιλς...θα κοροιδευομαστε μεταξυ μας τωρα?


    η εξατμισεις ενοχλουν...δηλαδη οταν σου λενε οτι κνει θορυβο το μηχανακι σου, ζητας συγνωμη και οτι θα το διορθωσεις για να μην ενοχλεις?

    εμενα οταν μου λενε οτι κανω θορυβο, οι απαντησεις μου ειναι του τυπου:

    -το ξερω
    -επιτηδες κανει ετσι
    -αμα δε σου αρεσει φωναξε την αστυνομια

    τετοιου τυπου...ουτε συγνωμη ζηταω ουτε τιποτα...το να παω να βαραω ξερογκαζιες σε γκαραζ ομως ειναι σαν αυτη που πεταξε το σκουπιδι απο το παραθυρο, να ερχεται να αδειαζει τα σκουπιδια της στον κηπο σου




    τελος παντων, πολυ το κουρασαμε το θεμα...και ο καθενας εινια υπευθυνος για τις πραξεις του...σε μια παραβαση σοβαρη...παροτι δε νομζω να κατεβαζα ποτε καθρεπτη, αξιζει κατι τετοιο υπο περιπτωσεις...τωρα αν ο αλλος πεταξε τη γοπα απο το παραθυρο η το χαρτι απο την τυροπιτα, δεν ειναι λογος ουτε για να του σπασεις τον καθρεπτη, ουτε για να του χωσεις τη πορτα με τη μποτα μεσα...

  13. #58
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
    μονο παράνομο? Εδω σπαει και πεταει κοτζαμ καθρεφτη στο δρομο επειδη η αλλη πεταξε λεει ένα χαρτακι αν αυτο δεν ειναι ελειψη του μετρου τοτε τι ειναι? Αμα το αυτοκινητο πεταγε κανα τουβλο απ το παραθυρο, θα παει ο μοτοσυκλετιστης να του καψει το σπιτι εις το ονομα του δικαιου κ του σωστου?

    βια για τη βια ειναι ολη η ιστορια και τα ηθικα δικια των μηχανοβιων ειναι για να ευλογαμε τα γενια μας.
    Tαχουμε ξαναπει εδω μεσα πολλες φορες.Τσαμπουκαδες στους δρομους ΔΕΝ κανουμε.
    Θυμαμαι στη γειτονια ενα τυπακο μποξερ.Ηταν ο γ@μων και δερνων της περιοχης.Μια μερα τον κλεινει ενα μινι κουπερ.Πεφτουν τα σχετικα μπινελικια και σε λιγο βγαινει απο το μινι μια ντουλαπα τριφυλλη.Ειχε ενα χερι σαν κλαδι δεντρου.Τσιμπαει τον μποξερ και τον κανει ασηκωτο λεμε.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Η αλλη εκδοχη ειναι να σου παρει το νουμερο και να φωναξει τους μπατσους.Οπως και ναχει η δουλεια βρωμαει.Ριξε δυο μπινελικια και φυγε.Στα επομενα 100 μετρα θα βρεθει αλλος μαλακας.Εχουν φωληα σε καθε δρομο.
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  14. #59
    Σταύρο το παρατραβάς και σου το λέω έχοντας κατεβάσει και τους δυο όχι μονο τον ένα καθρέφτη από αμάξι.

    Άλλο να πετάξει χαρτάκι, σκουπίδι ή δεν ξέρω κι εγώ τι παρόμοιο και να σε βρίσει όταν κρίνεις το χαρακτήρα και το ήθος του (τα βάζεις με τα αυτονόητα δηλαδή) και άλλο να σε μαζέψει αλλάζοντας λωρίδα, να δεις το χάρο με τα ματια κανονικά, να συνεχίσει και οταν τον φτάσεις και τον κλείσεις για να του κατεβάσεις ότι έχει και δεν έχει να σου αρχίσει τα πουσταριλίκια ειδικά ξεκινώντας με πολύ οικεία πρόσωπα όπως η μάνα σου...

    Εκεί τον κατεβάζεις τον καθρέφτη και προσεξε τη διαφορα: ΔΕΝ γκαζώνεις και την κάνεις αλλα τον σταματας ή αν δε σταματήσει συνεχίζεις το έργο σου με περίσσεια προσοχή...
    Και εννοείται με την πινακίδα να φαίνεται - το θυμάσαι το τζιξερ.

    Κριμα είναι να γίνόμαστε τα ίδια σκατά με αυτά που βρίζουμε αλλά αν το κάνουμε ας υπάρχει ΣΟΒΑΡΟΣ λόγος.

    Καλό βράδυ.

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σταύρο μήπως θα έπρεπε να γίνεσαι πιο ΝΟΜΟΤΑΓΗΣ σιγά σιγά????

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Καθρεπτες για vstrom1000
    από gollum στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/08/2005, 13:58
  2. καθρέπτες CB400 SF
    από isid στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2005, 23:44
  3. Πλύσιμο αυτοκινήτων...
    από downhill στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2005, 12:22
  4. Οδηγοί αυτοκινήτων-οδηγοί θανάτου
    από XTakias στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 19/06/2005, 18:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF