Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 105

Θέμα: ΤΡΟΧΑΙΟ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ

  1. #1

    ΤΡΟΧΑΙΟ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ. ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΤΡΟΧΑΙΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.

    ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟ Ι.Χ. ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΣΕ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟ ΜΕ ΧΑΜΗΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ 30 ΧΛΜ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΝΑΨΕΙ ΦΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΙΨΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ. ΤΟ ΦΛΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΨΕΙ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕΤΡΑ ΠΡΙΝ.
    Ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΗΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙ ΓΙΑ ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΣΤΡΙΒΑ ΚΑΙ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΔΥΟ ΣΤΑΘΜΕΥΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.

    1)ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΗ ΣΕ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ?
    2) ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΦΛΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΨΕΙ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ.
    3)ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΟΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝ?

    ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΗΣ ΤΡΟΧΑΙΑΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΛΕΞΟΥΝ ΕΜΕΝΑ.

    ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΟΘ ΔΩΣΕΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΚΙΝΗΘΩ

  2. #2

  3. #3
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591

    Re: ΤΡΟΧΑΙΟ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από maria0000
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ. ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΤΡΟΧΑΙΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.

    ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟ Ι.Χ. ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΣΕ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟ ΜΕ ΧΑΜΗΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ 30 ΧΛΜ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΝΑΨΕΙ ΦΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΙΨΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ. ΤΟ ΦΛΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΨΕΙ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕΤΡΑ ΠΡΙΝ.
    Ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΗΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙ ΓΙΑ ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΣΤΡΙΒΑ ΚΑΙ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΔΥΟ ΣΤΑΘΜΕΥΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.

    1)ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΗ ΣΕ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ?
    2) ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΦΛΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΨΕΙ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ.
    3)ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΟΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝ?

    ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΗΣ ΤΡΟΧΑΙΑΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΛΕΞΟΥΝ ΕΜΕΝΑ.

    ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΟΘ ΔΩΣΕΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΚΙΝΗΘΩ
    1.οχι επι 2
    2.ας ισχυριστει οτι θελει
    3.οχι οχι οχι

    καλως φοβασαι

    μιλα με δικηγορο.οτι και να ακουσεις εδω μεσα θα ειναι ως επι τω πλειστον απο επαιοντες επι παντος επι στητου.

    καλα ξεμπερδεματα ευχομαι
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #4
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    Μάρτυρες;
    Τίποτα δεν είναι δύσκολο, όταν βάζεις άλλους να το κάνουν.
    Ministry Of Lost Souls

  5. #5
    ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΡΚΕΤΟΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΠΑΝΟ ΣΤΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ, ΜΑΝΑΒΙΚΟ, ΚΛΠ.

    ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΕΙΡΗΝΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ?

    ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΗΔΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΗΣ ΤΡΟΧΑΙΑΣ.
    ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΑΛΚΟΤΕΣΤ , ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΟΧΙ. ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑΝ.

  6. #6
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098

    Re: ΤΡΟΧΑΙΟ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από maria0000
    2) ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΦΛΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΨΕΙ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ.
    Οτι η ταχυτητα του φωτος ειναι πολυ μεγαλυτερη απο αυτη του ηχου ειναι γνωστο...


    εσυ ειχες αναψει φλας για να δειξεις αλλαγη κατευθυνσης? ή μαζι με το στριψιμο του τιμονιου έδωσες και σημα με το λεβιε των φλας?
    Accipere quam facere praestat injuriam

  7. #7
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από maria0000
    ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΡΚΕΤΟΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΠΑΝΟ ΣΤΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ, ΜΑΝΑΒΙΚΟ, ΚΛΠ.

    ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΕΙΡΗΝΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ?

    ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΗΔΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΗΣ ΤΡΟΧΑΙΑΣ.
    ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΑΛΚΟΤΕΣΤ , ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΟΧΙ. ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑΝ.
    PROTA ZHTA NA DEIS AN EXEI DIPLOMA KANONIKO KAI OXI KANA YPIRESIAKO..AYTO GIA ARXH..

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    PROTA ZHTA NA DEIS AN EXEI DIPLOMA KANONIKO KAI OXI KANA YPIRESIAKO..AYTO GIA ARXH..
    και αν ηταν ασφαλισμενο το μηχανακι...

    μην μασας...οι μαρτυρες δηλωθηκαν στο δελτιο συμβαντων???

  9. #9
    ΤΟ ΦΛΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΨΕΙ 200-300 ΜΕΤΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΙΝ ΤΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΣΤΡΙΒΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΕΚΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

    ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, ΤΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΤΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ?? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΥΒΙΣΜΟΥ ΣΑΝ ΠΟΛΙΤΗΣ?

    ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΛΥΒΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ. ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΑΝ Η ΜΗΧΑΝΗ ΗΤΑΝ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΗΜΗΧΑΝΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ.

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΗΛΩΘΗΚΑΝ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΥΜΒΑΝΤΩΝ.
    ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΤΡΟΧΑΙΑ , ΚΑΤΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΚΑΙ ΜΑΖΕΨΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΕΠΙΣΗΣ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΡΙΝ, ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΜΑΖΕΨΕΙ ΟΛΑ.

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από maria0000
    ΤΟ ΦΛΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΨΕΙ 200-300 ΜΕΤΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΙΝ ΤΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΣΤΡΙΒΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΕΚΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

    ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, ΤΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΤΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ?? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΥΒΙΣΜΟΥ ΣΑΝ ΠΟΛΙΤΗΣ?

    ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΛΥΒΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ. ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΑΝ Η ΜΗΧΑΝΗ ΗΤΑΝ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΗΜΗΧΑΝΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ.

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΗΛΩΘΗΚΑΝ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΥΜΒΑΝΤΩΝ.
    ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΤΡΟΧΑΙΑ , ΚΑΤΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΚΑΙ ΜΑΖΕΨΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΕΠΙΣΗΣ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΡΙΝ, ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΜΑΖΕΨΕΙ ΟΛΑ.
    την καλυτερη δουλεια εκανε ο αδερφος σου...ελπιζω να ειναι τσακαλι ο δικηγορος που εβαλες....καλα ξεμπερδεματα...

  11. #11
    ΟΚ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΕΦΕΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ ΠΟΛΥ.

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    ω ρε πστ μου!!!

    ΜΑΛΑΚΙΑ πανε να σου κανουνε σε καθε περιπτωση!
    Αυτο ειναι το σιγουρο!

    Για τα υπολοιπα κοιτα να ειναι τσακαλος ο δικηγορος!!!

    Ψαξε ΚΑΙ το διπλωμα, συγκεντρωσε ΚΑΙ τις φωτο, μη μασησεις και καλα ξεμπερδεματα!

  13. #13

    Re: ΤΡΟΧΑΙΟ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από maria0000


    ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΔΥΟ ΣΤΑΘΜΕΥΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.

    Τραυματίστηκε άσχημα ο αστυνομικός?
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  14. #14
    ΟΧΙ ΟΧΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΤΙ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΛΑΣΗ. ΤΟΝ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΓΙΑΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΚ.

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    βασικα κοιτα να δεις. Εγω δεν θα ανησυχουσα τοσο. Πρωτα απ'ολα εκανες ολα οσα επρεπε, πριν αλλα και μετα την συγκρουση.
    Και επισης στα @@ του του Δια. Το δημοσιο θα φτιαξει και το αμαξι σου, αλλα και την δικια του μηχανη (ενω αν ηταν ιδιωτης θα σου εριχνε το φταιξιμο εσενα για να του φτιαξεις εσυ την μηχανη), για να μην πω οτι θα του δωσει καμια καινουργια
    Αρα δεν θα υπαρξει τοσος 'ζηλος' απο μεριας του, μιας και ετσι κι αλλιως δεν κινδυνευει να δωσει ουτε ενα cent!

    Αντε να φαει καμια επιπληξη αν παραδεχτει οτι ετρεχε χωρις λογο

    Αυτα και κουραγιο

Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Θανατηφόρο τροχαίο με μηχανή
    από emihanovios1 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2008, 12:56
  2. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2005, 22:21
  3. Πηγαίνοντας εξωτερικό με μηχανή
    από Tigas στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 15/09/2005, 08:46
  4. προς οσους εχουν παθει ατυχημα με μηχανη
    από Rezeguet στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2005, 11:21
  5. Τα ταξιδάκια με μηχανή είναι …
    από jimbar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 01/03/2004, 09:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF