Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 52

Θέμα: και ομως ειναι εγκημα.....

  1. #1
    ..πάλι αναβάτης.. Το avatar του/της sotpag
    Εγγραφή
    02/11/2002
    Μηνύματα
    1.395

    και ομως ειναι εγκλημα.....

    ........με βαση ενα αλλο ποστ για φολες κτλ σε σκυλια
    σημερα εχασα το σκυλο μου απο εναν κᤦ§λη που με την δευτερη προσπαθεια (η πρωτη πριν 10 μερες) καταφερε να σβησει μια ψυχη.
    και νε ειναι τοσο σοβαρο οσο ενας ανθρωπος γιατι τα ζωα ειναι τα μονα που δεν φτενε για οτι συμβαινει σε αυτον τον σκατοκοσμο που ζουμε, εχουν τα ιδια δικαιοματα με εμας αν και τους τα εχουμε αφερεσει με τον τσαμπουκα, γι αυτον και για πολλους αλλους λογους αυτοι που μπορουν και σκοτωνουν τα ζωα ειναι πολυ κατωτεροι απο αυτα ακομα και σε νοημοσυνη.
    και το μονο που τους αξιζει ειναι κρεμασμα για παραδειγματισμο
    13 Φ. ΑΝΤΙΑΝΑΚΥΚΛΩΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ

  2. #2
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    εχω χασει και εγω παιδια τον σκυλο μου με φολα και τον ειχα σωσει και αλλη μια φορα απο φολα!!
    ειλικρινα σας λεω οτι αμα δω ατομο να ριχνει φολα σε σκυλο ειλικρινα δεν ξερω τι θα κανω!!!ενα μονο εχω να πω ειναι τελειως απανθρωπο!!!!ολα εχουν ψυχες και δεν ειναι κανενας απο εμας αξιος να τις αφαιρει!!!!!
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  3. #3
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260

    Re: και ομως ειναι εγκημα.....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
    ........με βαση ενα αλλο ποστ για φολες κτλ σε σκυλια
    σημερα εχασα το σκυλο μου απο εναν κᤦ§λη που με την δευτερη προσπαθεια (η πρωτη πριν 10 μερες) καταφερε να σβησει μια ψυχη.
    και νε ειναι τοσο σοβαρο οσο ενας ανθρωπος γιατι τα ζωα ειναι τα μονα που δεν φτενε για οτι συμβαινει σε αυτον τον σκατοκοσμο που ζουμε, εχουν τα ιδια δικαιοματα με εμας αν και τους τα εχουμε αφερεσει με τον τσαμπουκα, γι αυτον και για πολλους αλλους λογους αυτοι που μπορουν και σκοτωνουν τα ζωα ειναι πολυ κατωτεροι απο αυτα ακομα και σε νοημοσυνη.
    και το μονο που τους αξιζει ειναι κρεμασμα για παραδειγματισμο

    Φίλε Σωτηρρη λυπάμαι πολύ. Εχω χάσει και εγώ σκύλο από φόλα. Το μόνο που ευχήθηκα είναι ο μαλάκας που την έριξε και όλοι εκείνοι που τα βάζουν με τα ζώα να πάνε από φόλα και άν είναι δυνατόν να την έχουν φτιάξει οι ίδιοι
    www.exormisi.gr η πύλη στα ελληνικά αξιοθέατα...

  4. #4
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Εχεις βρει τον δραστη; Συνηθως οι γειτονες την κανουν που δεν αντεχουν την φασαρια ή κλεφτρονια που θελουν να μπουν μεσα.

    Συληπητηρια...

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της katsai
    Εγγραφή
    28/03/2005
    Μηνύματα
    232
    τι ειπες ρε φιλε τωρα γιατι Γ@μ... ετσι,ρε πουστη μου.
    κουραγιο φιλε τι αλλο να πω.
    ξερω πως ειναι να χανεις σκυλο, και σε καταλαβαινω.

  6. #6
    Τρελος Enduras Το avatar του/της LanosXR125
    Εγγραφή
    01/07/2005
    Μηνύματα
    67
    file mou silipitiria sou euxomai exoun perasei apo ta xeria mou 3 skilia kai 3erw kala pws niwtheis twra gia ti mou exoun foliasei kai mena ena
    an breis to pousti pou to ekane pes mou kai mena na ton plakwsoume mazi sto 3ilo an oxi pali tou euxomai na faei metopiki me treno to @
    Της μηχανης μου σαν ακουω να μουγκριζει το μοτερ,
    νιωθω στα συνεφα μεγαλος καμικαζι.

  7. #7
    Φιλε μου συλυπητηρια,και αν βρεις τον δραστη(συνηθως ξερεις ηδη ποιος το εκανε).......pm me.


  8. #8
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Παντα το φοβαμαι και για τον δικο μου σκυλο.....στην περιοχη μου ειναι ο μοναδικος σκυλος σε ακτινα 300m αλλα ευτυχως δεν ειναι ο τυπος "γαβγιζω απο το πρωι μεχρι το βραδυ" και οπως φαινεται δεν εχει δημιουργησει αντιπαθειες.

    Παρα το γεγονος αυτο, ειναι μερικοι που αντιπαθουν τα σκυλια και δεν χρειαζονται "αφορμες" απλα τα σκοτωνουν απο ευχαριστηση....
    (λιγες να ειναι οι ωρες τους )

  9. #9
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Δεν μπορω να πιστεψω οτι υπαρχουν ανθρωποι που τα σκοτωνουν για ευχαριστηση. Και εγω πχ αντιπαθω τα σκυλια, επειδη στα 18 μου, μοιραζα διαφημηστικα φυλαδια (3 ωρες περπατημα την μερα) και ειχα δεχθει απειρες επιθεσεις, και δαγκωματα, απο σκυλια, ειτεσ το δρομο ειτε στις αυλες των σπιτιων που εμπαινα, αλλα οχι να θελω να τα σκοτωσω η να τα βαρεσω. Ασε απο αυτα που εχω παθει μικρο σκυλι να δω μπροστα μου 2 μηνων, γινομαι καπνος!

  10. #10
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: και ομως ειναι εγκημα.....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
    ........με βαση ενα αλλο ποστ για φολες κτλ σε σκυλια
    σημερα εχασα το σκυλο μου απο εναν κᤦ§λη που με την δευτερη προσπαθεια (η πρωτη πριν 10 μερες) καταφερε να σβησει μια ψυχη.
    και νε ειναι τοσο σοβαρο οσο ενας ανθρωπος γιατι τα ζωα ειναι τα μονα που δεν φτενε για οτι συμβαινει σε αυτον τον σκατοκοσμο που ζουμε, εχουν τα ιδια δικαιοματα με εμας αν και τους τα εχουμε αφερεσει με τον τσαμπουκα, γι αυτον και για πολλους αλλους λογους αυτοι που μπορουν και σκοτωνουν τα ζωα ειναι πολυ κατωτεροι απο αυτα ακομα και σε νοημοσυνη.
    και το μονο που τους αξιζει ειναι κρεμασμα για παραδειγματισμο
    to na skotosis ena skili ine piniko adikima pia prepi na pas na kanis minisi kat agnostou na katagrafi to simvan
    ke na pas na afisis to skili sou ekso apo to dimarxio me ena simioma gia tous polites aftou tou dimou pou kanoun teties praksis ke esi ke opios dipote alos ke an mazepsis ke kosmo na parapone8i o dimos 8a kinitopioi8i ke 8a treksi porta porta na enimerosi gia to la8os aftis tis praksis ke tis sinepies
    logo psifo8irias...
    ekmetalefsou meria gegonota gia na stamatisi afto

    ektos ke an 8es na vrisis na ektono8is ke na arxisis ta siga min endiaferonte ke ala tetia

    ego stin 8esi sou 8a eperna dio skilia meta apo afto ke to ena kapos megalo ke 8a ta ekpedeva na min trone tipota apo tous alous malon 8a ta ma8ena otan erxete kapios na tous dosi kati na epiti8onte
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  11. #11

    Re: Re: και ομως ειναι εγκημα.....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    to na skotosis ena skili ine piniko adikima pia prepi na pas na kanis minisi kat agnostou na katagrafi to simvan
    ke na pas na afisis to skili sou ekso apo to dimarxio me ena simioma gia tous polites aftou tou dimou pou kanoun teties praksis ke esi ke opios dipote alos ke an mazepsis ke kosmo na parapone8i o dimos 8a kinitopioi8i ke 8a treksi porta porta na enimerosi gia to la8os aftis tis praksis ke tis sinepies
    logo psifo8irias...
    ekmetalefsou meria gegonota gia na stamatisi afto

    ektos ke an 8es na vrisis na ektono8is ke na arxisis ta siga min endiaferonte ke ala tetia

    ego stin 8esi sou 8a eperna dio skilia meta apo afto ke to ena kapos megalo ke 8a ta ekpedeva na min trone tipota apo tous alous malon 8a ta ma8ena otan erxete kapios na tous dosi kati na epiti8onte

    Είναι ντροπη ρε γμτ να ενδιαφέρονται για τα καιμένα τα ζωακια με σκοπο την ψηφοθυρία αλλα εδώ ειναι κωλοελλαδα ρε γμτ!

    Αυτό που λέει ο αφρο στο τελος ισχύει! Ο σκυλος μπορει να εκπαιδευτει να τρώει μόνο συγκεκριμένες ώρες και ποτέ απο αγνώστους!!!!!!!!!!
    OMG!

  12. #12
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    pantos an exis kani minisi ke kapios piasti kapia stigmi an den iparxi proigoumeno 8a afe8i elef8eros

    episis an exis gitona me alergia sta zoa malon aftos stin exi kani
    akoma ke alergiko asma an exis se pirazoun ta zoa perisotero i gates ala genika exis provliima

    an kapiou to pedi exi pa8i alergiko sok apo kana skilo ke kindinepse na pe8ani sigoura aftos ine o ipetios

    pou exi fovi8i gia tin zoi tou pedou tou ke ka8arizi tin gitonia apo zoa

    ama psaksis me mpla mpla 8a ton vris
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  13. #13
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  14. #14
    ..πάλι αναβάτης.. Το avatar του/της sotpag
    Εγγραφή
    02/11/2002
    Μηνύματα
    1.395

    Re: Re: και ομως ειναι εγκημα.....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    to na skotosis ena skili ine piniko adikima pia prepi na pas na kanis minisi kat agnostou na katagrafi to simvan
    ke na pas na afisis to skili sou ekso apo to dimarxio me ena simioma gia tous polites aftou tou dimou pou kanoun teties praksis ke esi ke opios dipote alos ke an mazepsis ke kosmo na parapone8i o dimos 8a kinitopioi8i ke 8a treksi porta porta na enimerosi gia to la8os aftis tis praksis ke tis sinepies
    logo psifo8irias...
    ekmetalefsou meria gegonota gia na stamatisi afto

    ektos ke an 8es na vrisis na ektono8is ke na arxisis ta siga min endiaferonte ke ala tetia

    ego stin 8esi sou 8a eperna dio skilia meta apo afto ke to ena kapos megalo ke 8a ta ekpedeva na min trone tipota apo tous alous malon 8a ta ma8ena otan erxete kapios na tous dosi kati na epiti8onte

    το ξερω πως ειναι αδικημα αλλα το θεμα ειναι πως κατα 90% ξερω τον πουστη αλλα δεν ειμαι σιγουρος, αν ειχα και το 10% θα του γα춤 το κερατο.

    αλλα εστω πως του φταιω εγω γιατι να την πληρωσει το σκυλι

    το ασχημο ειναι πως εχω χασει και ενα λυκοσκυλο πριν 3 χρονια
    αλλα τωρα ηταν ασχημο, να το βλεπεις να χανετε στα χερια σου και να μην μπορεις να κανει τιποτα, ειναι κριμα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	mhtsos1.jpg 
Προβολές:	349 
Μέγεθος:	82,6 KB 
ID:	20789
    13 Φ. ΑΝΤΙΑΝΑΚΥΚΛΩΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6

    Re: Re: Re: και ομως ειναι εγκημα.....

    [i]Αυτό που λέει ο αφρο στο τελος ισχύει! Ο σκυλος μπορει να εκπαιδευτει να τρώει μόνο συγκεκριμένες ώρες και ποτέ απο αγνώστους!!!!!!!!!! [/B]

    Το να μάθει το σκυλί να τρώει συγκεκριμένες ώρες γίνεται.
    Το να μάθει όμως να μην τρώει από άλλους, είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο. Και από άλλους θα φάει και από τον δρόμο όταν πάει βόλτα.
    Απλά πρέπει όταν βγάζουμε τα σκυλιά μας έξω, να έχουμε τα μάτια μας 14...

    Στην Κυψέλη, υπάρχουν παντού ανακοινώσεις, που προειδοποιούν, ότι κάποιοι που θέλουν να λέγονται άνθρωποι, έχουν γεμίσει τους δρόμους με φόλες όχι για τα αδέσποτα (αυτά έχουν εξαφανιστεί πριν τους Ολυμπιακούς), αλλά για τα «σπιτικά»....

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2011, 01:26
  2. ειναι τρελο! Και ομως συνεβη
    από SAKIS.XT660X στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2005, 10:24
  3. Και όμως δεν είναι ανέκδοτο
    από Cpt. Haddock στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2005, 16:28
  4. Δεν ξέρω αν ειναι αληθινό κουλό όμως είναι
    από asprogerakatos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2004, 15:10
  5. Αν και δεν είναι αστείο....
    από powerphot στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 21/10/2004, 10:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF