Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 34 από 34

Θέμα: Kamikazi αυτοκτονιας

  1. #31
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    παιδια το φαναρι δεν εχει σχεση με το ατυχημα...


    γιατι τωρα που τα ξαναδιαβαζω εχετε κολλησει εκει...το συμβαν εγινε αρκετα μετα το φαναρι...

    απλα το φαναρι κολλαει στην παρατηρηση του τζιμη, οτι δηλαδη ειδε εναν καγκουρα που πηγαινε αεροπορεια...

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    Πως καταφερνουμε ολες τις φορες να ειμαστε ολοι αυτοπτες μαρτυρες δεν το καταλαβαινω..
    Ουτε ηθελα να παρεβρισκομαι στο γεγονος, η περιγραφη που εκανε δεν ειχε ιχνος σαλτσας δεν χρειαζοταν αλλωστε.Σκοπος μου δεν ηταν να πω ουτε για τον αναβατη ουτε για την οδηγο αυτοκινητου.
    Σκοπος μου ηταν να δειξω μεσα απο αυτο που ειδα εμπρος στα ματια μου πως ενα συνανθρωπος θα μπορουσε να παει αδιαβαστος χωρις ουσιαστικο λογο 30μετρα απο την δουλεια το.
    Ουτε τροχαιος ειμαι ουτε δικαστης για να δικασω εγω στο κατω κατω τις γραφης αν σκοτωθει ή με σκοτωσει καποιος λιγο με ενδιαφερει ποιος φταιει ολα αυτα με εχουν κανει να εχω κατι ματια σαν κουκουβαγια και εβαλα εδω την εμπειρια μου προς παραδειγματισμο.Εφοσον λοιπον εχετε το γκαζι χωστε τα κανονικα και οποιος επιζησει τα λεμε στα δικαστηρια
    Οι μοτοσυκλέτες δεν εχουν πια ψυχή γιατί οι άνθρωποι δεν εχουν πια ψυχή
    Είτε έχεις είτε δεν έχεις αν δεν σε τρέχουνε μην τρέχεις...
    Αν δεν ξερεις που πας γυρνα πισω!!!

  3. #33
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
    Πως καταφερνουμε ολες τις φορες να ειμαστε ολοι αυτοπτες μαρτυρες δεν το καταλαβαινω..
    Ουτε ηθελα να παρεβρισκομε στο γεγονος η περιγραφη που εκανε δεν ειχε ιχνος σαλτας δεν χρειαζοταν αλλωστε.Σκοπος μου δεν ηταν να πω ουτε για τον αναβατη ουτε για την οδηγο αυτοκινητου.
    Σκοπος μου ηταν να δειξω μεσα απο αυτο ειδα εμπρος στα ματια μου πως ενα συνανθρωπος θα μπορουσε να παει αδιαβαστος χωρις ουσιαστικο λογο 30μετρα απο την δουλεια το.
    Ουτε τροχαιος ειμαι ουτε δικαστης για να δικασω εγω στο κατω κατω τις γραφης αν σκοτωθει ή με σκοτωσει καποιος λιγο με ενδιαφερει ποιος φταιει ολα αυτα με εχουν κανει να εχω κατι ματια σαν κουκουβαγια και εβαλα εδω την εμπειρια μου προς παραδειγματισμο.Εφοσον λοιπον εχετε το γκαζι χωστε τα κανονικα και οποιος επιζησει τα λεμε στα δικαστηρια


    ακριβως οπως τα λεει ο τζιμης



  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    ναι θωμα ο θοδωρης ειναι...
    Μετεφερε του τα περαστικα μου για γρηγορη αναρωση,ριχτου μια γερη φαπα και να παει να αναψει μια λαμπαδα πες του,γτ αν τραυματιζε/σκοτωνε κανεναν στο αμαξι,εφταιγε δεν εφταιγε αυτος θα την πληρωνε την νυφη,διοτι δυστυχως το αν κοιταξε ή οχι η οδηγος πολυ δυσκολο να αποδειχθει, ενω η πανεμορφη καμερουλα(αν δουλευει...) που εχει ακριβως στην γωνια εκει στο BP ψηλα στον στυλο και ελεγχει ολη την διασταυρωση,θα τον εδειχνε( αν η μαρτυρια του Τζιμη ειναι ορθη...) φατσα καρτα να περνα καρα κοκκινο και με χιλιομετρα... Παααααρα πολυ τυχερος μεσα στην ατυχια του ηταν...

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. kamikazi
    από electronics στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2012, 09:09
  2. Aπόπειρα αυτοκτονίας .
    από Lioulios στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2012, 02:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF