Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 12 από 12

Θέμα: χολη να βλεπω...

  1. #1

    χολη να βλεπω...

    λοιπον,απ οσο ξερω ειμαι ο μονος υποστιρικτης του max εδω μεσα.με μεγαλη μου λυπη,γυριζοντας απο διακοπες,διαπιστωσα οτι εχετε αρχισει παλι να του τα χωνετε,και χωρις αυτη τη φορα να φταιει ο κακομοιρης.προσπαθει μιλωντας λιγοτερο απο καθε αλλη φορα.(τι εχει μεινει να πει ε?)ο τζιμπερναουμης τοσες παπατζες εκανε και ο max παλι ακουει τα περισσοτερα.

    ανοιγοντας αυτο το τοπικ λοιπον θελω να παρακαλεσω ολους οσους ξερουν και απο μια μαλακια που εχει κανει ο φιλος μας στο περελθον,να μας την παραθεσουν πιο κατω.ετσι για να θυμηθουν οι παλιοι κ να μαθουν οι νεοι γιατι σκατα εχει το χειροτερο ονομα στην ιστορια των συγχρονων motogp.

    ή πιο απλα,απαντηστε


    ''γιατι μισω-μου σπαει τα π@π@ρι@ ο max biaggi ''
    teenage angst has paid off well,now I'm bored 'n' old.......

  2. #2
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΨΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ

    Φετος η Λουλου (Gibernau) εκανε το παν για να τον ξεπερασει ομως
    :a24: :a12:

  3. #3

    Re: χολη να βλεπω...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από tool
    λοιπον,απ οσο ξερω ειμαι ο μονος υποστιρικτης του max εδω μεσα.με μεγαλη μου λυπη,γυριζοντας απο διακοπες,διαπιστωσα οτι εχετε αρχισει παλι να του τα χωνετε,και χωρις αυτη τη φορα να φταιει ο κακομοιρης.προσπαθει μιλωντας λιγοτερο απο καθε αλλη φορα.(τι εχει μεινει να πει ε?)ο τζιμπερναουμης τοσες παπατζες εκανε και ο max παλι ακουει τα περισσοτερα.

    ανοιγοντας αυτο το τοπικ λοιπον θελω να παρακαλεσω ολους οσους ξερουν και απο μια μαλακια που εχει κανει ο φιλος μας στο περελθον,να μας την παραθεσουν πιο κατω.ετσι για να θυμηθουν οι παλιοι κ να μαθουν οι νεοι γιατι σκατα εχει το χειροτερο ονομα στην ιστορια των συγχρονων motogp.

    ή πιο απλα,απαντηστε


    ''γιατι μισω-μου σπαει τα π@π@ρι@ ο max biaggi ''
    +1000


    επρεπε να δεις τι ειχα γραψει στο bikenet μετα τον πρωτο αγωνα της φετινης χρονιας.....

    οσο για τον ιθπανο..., το ονομα του (της) ειναι Τουλ@ (απο το Σετουλ@) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  4. #4
    ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ Το avatar του/της kawasaki ZX-12
    Εγγραφή
    29/06/2005
    Μηνύματα
    213
    θα συμφωνησω οτι ειναι κλαψας και κουλος, οποτε ο rossi ηταν απο πισω του εχανε το μπροστινο επεφτε και παραπονιοταν συνεχεια για το μηχανακι και να σου θυμισω και μια παλια του δηλωση επι doohan μετα απο εναν αγωνα δηλωσε οτι ο doohan τον καθυστερουσε και οτι τον εκλεινε και δεν μπορουσε να περασει!γι αυτο στον επομενο αγωνα του εριξε μισο γυρο!!!!!

  5. #5
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΙΤΑΛΙΚΗ ΚΟΥΡΑΔΑ


    ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΤΑΙ


    ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙ ΤΑ μπιιιιπ ΑΠΟ ΥΠΟΔΥΕΣΤΕΡΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ


    ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΦΤΑΙΕΙ


    ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟΣ




    Παντως φιλε μου, σε γουσταρω που λες δημοσιως οτι εισαι υποστιρικτης του ακατανομαστου (δεν ειναι ειρωνικο σχολιο).

    Πιστευα οτι αυτοι εχουν εκλειψει
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  6. #6
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Δεν τον γουστάρουμε γιατί :

    1. Είναι Ιταλός
    2. Είναι κουλός
    3. Πέφτει πιο εύκολα κι από μένα
    4. Οδηγεί το καλύτερο RCV και είναι τελευταίος
    5. Στο start grid έχει ένα ύφος λες και είναι έτοιμος να μας πηδήξει ότι έχουμε
    6. Έχει μούσι και είναι γνωστή η παροιμία
    7. Στο βρεγμένο καλύτερα να ξεκινάει απο τις κερκίδες
    8. Καλύτερα να κατέβει μια κατηγορία μπας και μάθει πάλι πως οδηγούν


    Αυτά έτσι πρόχειρα......... Αν σκεφτώ και κάτι άλλο θα το πω.......

    Εσύ όμως γιατί τον υποστηρίζεις; Αυτό κι αν είναι άξιο απορίας....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #7
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Δεν τον γουστάρουμε γιατί :

    1. Είναι Ιταλός
    2. Είναι κουλός
    3. Πέφτει πιο εύκολα κι από μένα
    4. Οδηγεί το καλύτερο RCV και είναι τελευταίος
    5. Στο start grid έχει ένα ύφος λες και είναι έτοιμος να μας πηδήξει ότι έχουμε
    6. Έχει μούσι και είναι γνωστή η παροιμία
    7. Στο βρεγμένο καλύτερα να ξεκινάει απο τις κερκίδες
    8. Καλύτερα να κατέβει μια κατηγορία μπας και μάθει πάλι πως οδηγούν


    Αυτά έτσι πρόχειρα......... Αν σκεφτώ και κάτι άλλο θα το πω.......

    Εσύ όμως γιατί τον υποστηρίζεις; Αυτό κι αν είναι άξιο απορίας....
    ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΓΚΑΘΕΤΟΙ HONDAKIΔΕΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ.
    :a19: :a44:

    ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΟΔΙ, ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki 636
    θα συμφωνησω οτι ειναι κλαψας και κουλος, οποτε ο rossi ηταν απο πισω του εχανε το μπροστινο επεφτε και παραπονιοταν συνεχεια για το μηχανακι και να σου θυμισω και μια παλια του δηλωση επι doohan μετα απο εναν αγωνα δηλωσε οτι ο doohan τον καθυστερουσε και οτι τον εκλεινε και δεν μπορουσε να περασει!γι αυτο στον επομενο αγωνα του εριξε μισο γυρο!!!!!
    να σου θυμισω κ γω οτι στον πρωτο του αγωνα με 500 τον καθαρισε στεγνα τον mick με νοικιασμενο μηχανακι.
    βεβαια αυτο ειναι μεμονωμενο περιστατικο(οπως κ το δικο σου αλλωστε )

    ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙ ΤΑ μπιιιιπ ΑΠΟ ΥΠΟΔΥΕΣΤΕΡΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ
    4. Οδηγεί το καλύτερο RCV και είναι τελευταίος
    τωρα αυτο κατα ποσο ισχυει?ουτε το δικο του ειναι το καλυτερο ουτε τελευταιος ειναι

    8. Καλύτερα να κατέβει μια κατηγορία μπας και μάθει πάλι πως οδηγούν
    4-τεσσερα-four-vier-quattro

    παντως ρε παιδια εγω περιμενα να γραψετε τιποτα περιστατικα σαν αυτο με το melandri τις προαλες.που πρεπει να απευθυνθω επιτελους,στην τατιανα?:a24:
    teenage angst has paid off well,now I'm bored 'n' old.......

  9. #9
    α,ξεχασα

    οταν ημουν πιτσιρικακι ακομα μου ειχε φερει μια θεια μου αγγλιδα ενα ημερολογιο gp500 που ηταν γεματο με max σε nsr.εδω πατρα δεν υπηρχe eurosport και το ενα μοτο στο τοσο που επαιρνα δεν εφτανε για να καταστρεψει την εικονα του ηρωα emperor που αφου σαρωσε τα παντα στα 250 ανεβηκε κ παλευε με κατι παρταλια απεναντι σε κατι criville(ή οπως αλλιως γραφεται...) k k.r. jr με σωστη υποστηριξη.τεσπα,κολληματα ειναι αυτα,αλλοι υποστηριζουν τον alonso:a029:
    teenage angst has paid off well,now I'm bored 'n' old.......

  10. #10
    ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ Το avatar του/της kawasaki ZX-12
    Εγγραφή
    29/06/2005
    Μηνύματα
    213
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από tool
    [B]να σου θυμισω κ γω οτι στον πρωτο του αγωνα με 500 τον καθαρισε στεγνα τον mick με νοικιασμενο μηχανακι.
    βεβαια αυτο ειναι μεμονωμενο περιστατικο(οπως κ το δικο σου αλλωστε )





    και δε μου λες συγκρινουμε τον doohan me ton max?




    και για πες μου ποτε ξαναπερασε?
    ασε θα σου πω εγω ποτε!!!!!!!!!!!!
    αφου ο ανθρωπος ειναι κουλαδι:rotflmao:

  11. #11
    gourou
    Εγγραφή
    03/08/2004
    Μηνύματα
    148
    συγνώμη.....4 φόρες πρωταθλητής 250cc και είναι κουλός; Αυτού του επιπέδου οδηγοί εκτός του οτι είναι 435.876 φορές καλύτεροι απο τον μέσο απίστευτο που κάθεται πίσω απο την οθόνη του υπολογιστή του και διαλογίζεται κοιτώντας τη γωνία (μεταξύ αυτών και ο γραφών), είναι άτυχοι να συγκρίνονται με τον μακράν καλύτερο οδηγό που πέρασε απο τις πίστες των gp τα τελευταία χρόνια, τον VR.
    Respect, τα άτομα ντριφτάρουνε με το γόνατο κάτω, περνάνε με 300+ και διαβάζουν πινακίδες....κατά τα άλλα είναι κουλοί....στραβοί.....φούλες...κτλ

    cheers s..
    My owner's manual says it isn't safe to ride the bike at high speeds, but after much testing, I found that statement is not neccesarily true.

    ...I remember hearing a story about Miguel DuHamel and his brother bitching to their dad that their bikes were too slow and that they weren't competitive in a race series.. Yvon's response; " Then why are you braking so damned early?"


    www.fireblades.org

  12. #12
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sporky
    συγνώμη.....4 φόρες πρωταθλητής 250cc και είναι κουλός; Αυτού του επιπέδου οδηγοί εκτός του οτι είναι 435.876 φορές καλύτεροι απο τον μέσο απίστευτο που κάθεται πίσω απο την οθόνη του υπολογιστή του και διαλογίζεται κοιτώντας τη γωνία (μεταξύ αυτών και ο γραφών), είναι άτυχοι να συγκρίνονται με τον μακράν καλύτερο οδηγό που πέρασε απο τις πίστες των gp τα τελευταία χρόνια, τον VR.
    Respect, τα άτομα ντριφτάρουνε με το γόνατο κάτω, περνάνε με 300+ και διαβάζουν πινακίδες....κατά τα άλλα είναι κουλοί....στραβοί.....φούλες...κτλ

    cheers s..

    Δεν διανοήθηκε ποτέ κανείς εδώ μέσα να συγκρίνει τον εαυτό του με κάποιον οδηγό αγώνων MotoGP ή τουλάχιστον δεν το έγραψε :a5: να γελάμε μέχρι να πεθάνουμε ........

    Συκρίνουμε τον Biaggi με τους υπόλοιπους οδηγούς motoGP..... :a029:
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Παρόμοια θέματα

  1. λαμπες για να βλεπω....χενον!!!???
    από giobazolias στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 21/12/2009, 16:53
  2. για να βλεπω hi score...
    από kalesin στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο μήνυμα: 19/12/2005, 17:30
  3. για να βλεπω καμια συμμετοχη για μεγαρα...
    από gixxerpap στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2005, 23:45
  4. Θα ΑρΧισω Να Βλεπω Formula 1
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2004, 19:18
  5. Stacy Sanches... Αυτό θέλω να βλέπω...
    από Wizard13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 06/03/2004, 08:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF