Σελίδα 22 από 22 ΠρώτοΠρώτο ... 12171819202122
Προβολή αποτελεσμάτων 316 έως 325 από 325

Θέμα: πηρα κι εγω Srx

  1. #316
    Ανεξερεύνητο μέλος Το avatar του/της ereynitis
    Εγγραφή
    29/06/2010
    Μηνύματα
    302
    Τα μεγάλα και λαμπρά συγχαρητήριά μου για τη νέα σου δουλειά!!! Αυτό είναι το πιο σημαντικό απ' όλα και σιδεροκέφαλος! Όσο για τα τρομερά μαστορέματά σου, όπως έχω ξαναπεί, δε σε φοβάμαι, ό,τι και να ξεκινήσεις δεν πτοήσαι με τίποτα! Βουρ στον πατσά όποτε σου 'ρθει!

  2. #317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    καλοκαιρι ειναι πρεπει να κανουμε καβατζα για τον χειμωνα...
    Δημήτρη, για να μαζευτεί το χρέπι της αγγελίας, δεν φτάνει ένας χειμώνας αλλά η εποχή των παγετώνων.

    Τι εννοείς μοτέρ srx500? Από ΧΤ500 μιζάτο είναι το μοτέρ?
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #318
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από yannnhs Προβολή μηνύματος
    Τα μεγάλα και λαμπρά συγχαρητήριά μου για τη νέα σου δουλειά!!! Αυτό είναι το πιο σημαντικό απ' όλα και σιδεροκέφαλος! Όσο για τα τρομερά μαστορέματά σου, όπως έχω ξαναπεί, δε σε φοβάμαι, ό,τι και να ξεκινήσεις δεν πτοήσαι με τίποτα! Βουρ στον πατσά όποτε σου 'ρθει!
    ευχαριστω! για την ωρα ειναι απλα μια ιδεα που στριφογυρναει απο την ωρα που πουλησα το αλλο.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Δημήτρη, για να μαζευτεί το χρέπι της αγγελίας, δεν φτάνει ένας χειμώνας αλλά η εποχή των παγετώνων.

    Τι εννοείς μοτέρ srx500? Από ΧΤ500 μιζάτο είναι το μοτέρ?

    Βυρων ολα γινονται αμ,α πεσει λιγο χρημα. αμμοβολη ηλεκτροστατικη κλπ..
    το μοτερ ειναι κασες srx με μετατροπη απο κομπλε ΧΤ500Ε. δυστυχωςαπο οτι συζηταγαμε χθες με τον προεδρο (dkirkos) δεν θα κατσει το καπακι του μιζατου ωσυε να εκανα την μετατροπη και σε μιζατο μιας και ο στροφαλλος ειναι απο μιζατο.

  4. #319
    Να το πάρεις το κορίτσι... κάποιος άλλος το έχει εκθέσει αλλά να το αποκαταστήσεις εσύ Μήτσο!
    Make my bike lighter.....remove the brakes!
    Στο βασίλειο των κουλών βασιλεύει ο μονόχερας...

    BMW R25/3 1955 Restoration

  5. #320
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MaiTak
    Εγγραφή
    24/11/2012
    Μηνύματα
    330
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Da.Vintage Προβολή μηνύματος
    Να το πάρεις το κορίτσι... κάποιος άλλος το έχει εκθέσει αλλά να το αποκαταστήσεις εσύ Μήτσο!

    :rotflmao::rotflmao::rotflmao:

  6. #321
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    κι εκει που μιλουσα με την κοπελα μου και την φιλη του Μανου ακουω κατι. ερχεται τους λεω. ποιος? ο Μανος με το μωρο. ποιος αλλος.. δεν τους ακους που μπουμπουνιζει? και το μπουμπουνητο εχει γινει πιο κοντινο.... η πατεντα του κουστω με το συρμα για πιατα απεδωσε καρπους την 3η φορα που γεμισα το καταραμενο τελικο... κι ακουγοταν σαν τοτε που με μιση καρδια του εδωσα τα κλειδια και την αδεια. η παλιοπουτανα μονο μια ασφαλεια του εκαψε. κυριο τον επηγαινε κυριο τον επαει.. λες και με ειχε αχτι. με κοιταγε ετσι σκαρτη, χωρις το κοντερακι της με το ασυμετρο τροποποοιημενο στροφομετρο της αναποδα, σαν γκομενα χωρις φρυδια. δεν ηταν τοσο ασχημη. σαν γκοθου. καποιος μπορει ελεγε οτι μπορει να της παει κιολας. ας οψεται εκεινο το μεγαλο φαναρι με τις 2 στρωσεις rustabil μεσα.... καλα ρε μαλακα.. γιατι αφηνεις τα αλουμινια αγυαλιστα? ειναι χειμωνας λεει. σαν φλωρος με βστρομ. κι εγω θυμαμαι οτι πηγα με το αμαξι .. σκατα. να την χαιρεσαι ρε μανο.. και να καθονται πολλλοι γυναικειοι κωλοι εκει απανω στο αβολο μονοσελο της... μονο να μαθεις μανιβελα... να την δεις ποσο χαρουμενη θα κελαιδαει μετα την μισηαδειαμιαγεματη... σαν τοτε που της γεμισα το τελικο....
    Τελευταία τροποποίηση από motomaniac; 16/02/2014 στις 04:38.

  7. #322
    Still Improving.. Το avatar του/της Xigo
    Εγγραφή
    23/12/2006
    Μηνύματα
    128
    Επειδη παιδευτηκα λιγο και εγω.. κατσε να σου βαλω μερικες φωτο να δεις τις κασες του μιζατου και του μανιβελατου, απο τη μερια της μιζαςΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMAG0446.jpg 
Προβολές:	292 
Μέγεθος:	101,0 KB 
ID:	309911

    Όταν αφαιρεσεις και το γραναζι στο μιζατο μοτερ που ειναι αναμεσα στη μιζα και στο βολαν βλεπεις πως η εσωτερικη κασα ειναι ετσι Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMAG0449.jpg 
Προβολές:	292 
Μέγεθος:	94,6 KB 
ID:	309909
    ενω του μανιβελατου μοτερ Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMAG0450.jpg 
Προβολές:	293 
Μέγεθος:	88,6 KB 
ID:	309908 .

  8. #323
    Still Improving.. Το avatar του/της Xigo
    Εγγραφή
    23/12/2006
    Μηνύματα
    128
    το καπακι με τα πηνίαΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMAG0448.jpg 
Προβολές:	292 
Μέγεθος:	89,3 KB 
ID:	309912

    Σορρυ ειναι απο το κινητο απλα δεν γινεται Plug n play να βαλεις μιζα στις μανιβελατες κασες. Δεν εχει την υποδοχη που μπαινει ο πυρος του γραναζιου μεταξυ μιζας και βολαν , διοδος που πρεπει να ξαναφτιαξεις, αλλος σχεδιασμος πισου μερους στα καπακια κτλ..

  9. #324
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xigo Προβολή μηνύματος
    το καπακι με τα πηνίαΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMAG0448.jpg 
Προβολές:	292 
Μέγεθος:	89,3 KB 
ID:	309912

    Σορρυ ειναι απο το κινητο απλα δεν γινεται Plug n play να βαλεις μιζα στις μανιβελατες κασες. Δεν εχει την υποδοχη που μπαινει ο πυρος του γραναζιου μεταξυ μιζας και βολαν , διοδος που πρεπει να ξαναφτιαξεις, αλλος σχεδιασμος πισου μερους στα καπακια κτλ..
    αυτην την "λεπτομερεια" με το γραναζι της μιας την ειχα αληθεια ξεχασει... αρα θες και κασες.

  10. #325
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    απο τα λιγα που ειχανε μεινει απο τα srx. στο σφυρι πλεον... http://www.ebay.com/itm/261407839064...84.m1555.l2649

Σελίδα 22 από 22 ΠρώτοΠρώτο ... 12171819202122

Παρόμοια θέματα

  1. Το πήρα κι εγώ...
    από Elle στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2009, 16:55
  2. Το πήρα κι εγώ...
    από McGyver στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο μήνυμα: 16/05/2007, 23:29
  3. τελικα τσιμπησα κι εγω δυο....
    από tools στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2005, 12:15
  4. Κυριε Κυριε ? να πω ενα ανεκδοτο κι εγω?
    από bmour στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/12/2004, 09:07
  5. Επιτελουσ Το Πηρα!!!!!και Εγω!!!!
    από tzo80 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2004, 08:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF