Σελίδα 47 από 60 ΠρώτοΠρώτο ... 37424344454647484950515257 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 691 έως 705 από 886

Θέμα: Αξιοπιστία Bmw (την πέσαν οι JapanBoyz & αντεπιτέθηκαν οι EuroPeans)

  1. #691
    Banned
    Εγγραφή
    19/06/2012
    Μηνύματα
    300
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Το αυτο κι απο μενα, απλα εγω θα το ελεγα λιγο πιο ευγενικα
    άσε τις ευγένειες και γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος, πχ αν υποθέσουμε πως είσαι σε επαρχιακό δρόμο που περνάς για πρώτη φορά κουρασμένος και κάποια στροφή απαιτήσει δυνατό φρενάρισμα στην είσοδο, έχεις ή όχι ένα αποσταθεροποιημένο μηχανάκι κι έναν κουρασμένο "τουρίστα" που πρέπει να τα βγάλει πέρα;
    (γιατί ο "τουρίστας" με ένα GS περνά "αέρα")

  2. #692
    Banned
    Εγγραφή
    19/06/2012
    Μηνύματα
    300
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Φιλε Radd, οταν σου κατσει ποτε να οδηγησεις μηχανη με σωστες συμβατικες αναρτησεις, θα αλλαξεις γνωμη.
    Το τελε σε εντυπωσιασε γιατι μεσα στην αναισθησια του δουλευει το ιδιο 'καλα' για ολους.
    Με το 'σκληρο' χιουμορ μη ψαρωνεις
    Αυτά που λες είναι κουβέντα "τρακντέι"...

  3. #693
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από radd Προβολή μηνύματος
    άσε τις ευγένειες και γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος, πχ αν υποθέσουμε πως είσαι σε επαρχιακό δρόμο που περνάς για πρώτη φορά κουρασμένος και κάποια στροφή απαιτήσει δυνατό φρενάρισμα στην είσοδο, έχεις ή όχι ένα αποσταθεροποιημένο μηχανάκι κι έναν κουρασμένο "τουρίστα" που πρέπει να τα βγάλει πέρα;
    (γιατί ο "τουρίστας" με ένα GS περνά "αέρα")
    Αν η γιαγια μου ειχε τελελεβερ θα ηταν GS.
    Ειχα οταν ζουσα στο εξωτερικο ενα GS με το οποιο εκανα περιπου 100,000κμ και με το οποιο συχνα ταξιδευα ελλαδα τα καλοκαιρια.
    Το μετακομισα μαζι μου πισω, μεχρι που περασα το πρωτο χειμωνα με αυτη την μηχανη επι ελληνικου εδαφους.
    Το μηχανακι δεν οδηγιεται στο βρεμμενο χωρις abs για παραδειγμα. Φρεναρεις και δεν καταλαβαινεις τι σκατα θα κανει ο τροχος. Το αυτο συμβαινει οταν πας να στριψεις, αν σκεφτεσαι 'α τι καλα ποσο ασφαλης νοιωθω' καποια στιγμη θα φτασει που θα αναθεωρησεις. Εφυγε για ανταλλακτικα σε ενα 6μηνο και ηταν και πολυ ωραια στημενο με τις αναρτησουλες του και τα ελαφρωματακια του.
    Ναι ειναι ακλονητο παει τρενο κι ολα τα ωραια και καλα. Δεν εχει ομως πληροφορηση. Επισης δεν μπορεις να παιξεις με το φρενο για να αλλαξεις την γραμμη σου, εισαι σα να λεμε καταδικασμενος σε δαυτη. Τωρα σ'αυτο που λες για την γιαγια σου που κουραστηκε πριν τη στροφη εξω απο το λαγκαδι γορτυνιας και αποσταθεροποιηθηκε η μηχανη της στο φρενο, δεν εχω να πω κατι, αλλα πιστευω οτι παιρνει λιγο χρονο η προσαρμογη απο το γαιδουρι στο μηχανακι.
    Τελευταία τροποποίηση από DrBig; 06/09/2012 στις 22:51.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  4. #694
    Banned
    Εγγραφή
    19/06/2012
    Μηνύματα
    300
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Αν η γιαγια μου ειχε τελελεβερ θα ηταν GS.
    Ειχα οταν ζουσα στο εξωτερικο ενα GS με το οποιο εκανα περιπου 100,000κμ και με το οποιο συχνα ταξιδευα ελλαδα τα καλοκαιρια.
    Το μετακομισα μαζι μου πισω, μεχρι που περασα το πρωτο χειμωνα με αυτη την μηχανη επι ελληνικου εδαφους.
    Το μηχανακι δεν οδηγιεται στο βρεμμενο χωρις abs για παραδειγμα. Φρεναρεις και δεν καταλαβαινεις τι σκατα θα κανει ο τροχος. Το αυτο συμβαινει οταν πας να στριψεις, αν σκεφτεσαι 'α τι καλα ποσο ασφαλης νοιωθω' καποια στιγμη θα φτασει που θα αναθεωρησεις.
    Ναι ειναι ακλονητο παει τρενο κι ολα τα ωραια και καλα. Δεν εχει ομως πληροφορηση. Επισης δεν μπορεις να παιξεις με το φρενο για να αλλαξεις την γραμμη σου, εισαι σα να λεμε καταδικασμενος σε δαυτη. Τωρα σ'αυτο που λες για την γιαγια σου που κουραστηκε πριν τη στροφη εξω απο το αρκαδι γορτυνιας και αποσταθεροποιηθηκε η μηχανη της στο φρενο, δεν εχω να πω κατι, αλλα πιστευω οτι παιρνει λιγο χρονο η προσαρμογη απο το γαιδουρι στο μηχανακι.
    γιατί λες συνέχεια για tele χωρίς abs;
    ξέρεις να έχουν πουληθεί πολλά την τελευταία 10ετια χωρίς;
    η γιαγιά μου είπε χθες πως τα SS δεν φρενάρουν σε δημόσιο δρόμο, έχει δίκιο ή είναι άσχετη;

    τελικά όταν η συμβατική ανάρτηση συμπιεστεί πλήρως κατα το φρενάρισμα δουλεύει ή όχι; (η γιαγιά μου ρωτάει από το κολοκωτρονίτσι)

  5. #695
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από radd Προβολή μηνύματος
    γιατί λες συνέχεια για tele χωρίς abs;
    ξέρεις να έχουν πουληθεί πολλά την τελευταία 10ετια χωρίς;
    η γιαγιά μου είπε χθες πως τα SS δεν φρενάρουν σε δημόσιο δρόμο, έχει δίκιο ή είναι άσχετη;

    τελικά όταν η συμβατική ανάρτηση συμπιεστεί πλήρως κατα το φρενάρισμα δουλεύει ή όχι; (η γιαγιά μου ρωτάει από το κολοκωτρονίτσι)
    Να μου φιλησεις τη γιαγια σου.

    Στο θεμα μας....
    1) Αν το πηρουνι συμπιεστει πληρως απο φρεναρισμα, τοτε αυτος που το εστησε ειναι ασχετος κι αυτος που το οδηγησε ακομα πιο ασχετος που δεν καταλαβε τι τρεχει και γιατι.
    2) Το οτι το τελε δεν δουλευει χωρις abs κατι λεει για το τελε. Μαντεψε.
    3) Εισαι ακριβως στο ταργκετ γκρουπ της φιλοσοφιας BMW. Δεν σκαμπαζεις και πολλα και θεωρεις οτι η εταιρια, σου ελυσε τα προβληματα οδηγησης με το σουπερ μπροστινο.
    4) Βαρεθηκα τον παραγωγικο μας διαλογο
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  6. #696
    Banned
    Εγγραφή
    19/06/2012
    Μηνύματα
    300
    1) Αν το πηρουνι συμπιεστει πληρως απο φρεναρισμα, τοτε αυτος που το εστησε ειναι ασχετος κι αυτος που το οδηγησε ακομα πιο ασχετος που δεν καταλαβε τι τρεχει και γιατι.

    Θα συνεχίσω τον παραγωγικό μου μονόλογο μόνο με το παραπάνω

    Τα πλήρως συμπιεσμένα πιρούνια και οι άσχετοι που τα στήνουν συν οι άσχετοι που τα οδηγούν, νόμιζα πως είναι το 99% των αναβατών αλλά τελικά έμαθα πως δεν..!

  7. #697
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Συνέχισε την σταυροφορια σου για την τηλεμαλακια αλλα μην προσπαθείς να πείσεις κάποιους που μπορει να ξέρουν. Οκ τέλος κι από εμένα.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #698
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από radd Προβολή μηνύματος
    άσε τις ευγένειες και γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος, πχ αν υποθέσουμε πως είσαι σε επαρχιακό δρόμο που περνάς για πρώτη φορά κουρασμένος και κάποια στροφή απαιτήσει δυνατό φρενάρισμα στην είσοδο, έχεις ή όχι ένα αποσταθεροποιημένο μηχανάκι κι έναν κουρασμένο "τουρίστα" που πρέπει να τα βγάλει πέρα;
    (γιατί ο "τουρίστας" με ένα GS περνά "αέρα")

    Χωρίς να διεκδικώ δάφνες στο τεχνικό κομμάτι της κουβέντας θα πω μόνο πως αν είσαι τουρίστας και μάλιστα "κουρασμένος" δεν υπάρχει λόγος να ρισκάρεις σε άγνωστο δρόμο και μάλιστα φορτωμένος τουριστικά και ίσως και δικάβαλο...εκεί λοιπόν όλοι πάνε αργά και περνάνε "αέρα"...
    Από την άλλη υπάρχουν "τουρίστες" που όταν θα βρουν ένα αξιοπρεπές στροφιλίκι θα πιέσουν και λίγο στα όρια της διασκέδασης και εκεί ένα καλοστημένο μηχανάκι με σαφή πληροφόρηση θα αποδειχθεί καλός σύμμαχος...
    Γενικά το δύσκολο δεν είναι να είσαι καλός στα απλά αλλά στα δύσκολα...αργά και με ασφάλεια μπορούν να κινηθούν όλοι...στα γρήγορα τα πράγματα ζορίζουν....
    Το βασικότερο που πρέπει να θίξουμε είναι ότι οι περισσότεροι αναβάτες δεν ασχολούνται σχεδόν ποτέ με την ρύθμιση και το στήσιμο της αναρτησής τους και ούτε τις φέρνουν κάθε φορά στα μέτρα και τις απαιτήσεις των αναγκών τους (πχ δικάβαλο, φόρτωμα κτλ...)
    Τελιώνωντας να πω ότι με το 990ADV που έχω ταξιδέψει η δυνατότητα πλήρους ρύθμισης της ανάρτησης (μπρος πίσω) μεταμορφώνει πραγματικά την μηχανή κάθε φορά, ανάλογα της απαιτήσεις σου και σου δίνει την αίσθηση ασφάλειας που κάθε "τουρίστας" ψάχνει χωρίς να μειώνει καθόλου την δυνατότητα οδηγήσης και ποιο επιθετικά αν το κάνεις κέφι...Φυσικά έριξα πολύ ψάξιμο, όχι μόνο θεωρητικό αλλά στο δρόμο κυρίως, για να καταλήξω σε συμπεράσματα και να φτάσω σε ικανοποιητικό επίπεδο.

    υ.γ.1 Το "σκληρό" χιούμορ είναι ομορφότερο όταν είναι δυνατό από όλους για όλους...και χρειάζεται και "ισχυρές βάσεις" για να είναι διασκεδαστικό για όλους...Προσωπικά μου αρέσει αλλά το βρίσκω δύσκολο για "πλατιά λαική κατανάλωση"...
    υ.γ.2 Μην ξεχάσω να πω ότι τα μπεμβέ είναι για φλώρους και τα γιαπωνέζικα για "κουλομαρίες"...αρχίσαμε πάλι....
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  9. #699
    ΠΑΙΔΙΑ.........



    Αύτός στή bmw δουλεύει καί πουλάει τρελλίτσα.
    Άκόμα μέ τό κούτσουρο άσχολείστε..??
    Οί Γερμανοί έχουν μιά μοναδικότητα τρομερή.
    Έδώ κάποτε έβγαζαν τά γκόλφ Μανχάτταν ψώφια
    καί όταν τούς έλεγες πού πάει ρέ τό χρέπι μέ τόσα άλογα..??
    αύτοί άπαντούσαν ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ, ε κάποια στιγμή
    άποφάσισαν νά πάνε κι αύτοί στά 100 άλογα καί άρχισαν νά παίρνουν
    τά μοτέρια στό χέρι..!!
    Ή μεγαλύτερη τους πατάτα ό φανταστικός FSI πού τόν έξαφάνισαν μέσα σέ 1,5-2 χρόνια..!!
    Άθήνα -Θεσσαλονίκη ό ξάδερφος μέ τό passat ήθελε καί 1 λίτρο λάδι,άν πήγαινε πάνω άπό 100...!!
    Ή άπάντηση στήν άντιπροσωπεία..??
    Έτσι είναι κατασκευασμένο τό μοτέρ
    Πέρσυ μάς έπρηξαν μέ τό 1000 SS,τό γρηγορότερο,τό καλύτερο κ.λ.π...
    ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑΤΑ.
    Οί άνθρωποι είναι μαζόχες,τρώνε πρόλογο γιατί γουστάρουν,τά ύπόλοιπα
    είναι γιά κατανάλωση.
    Έχετε άκούσει ξανά τήν έκφραση

    ΤΟ GS ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ..??



    Ε αύτό μάς έγραψε ό φίλος μας,είναι καί ό μοναδικός ίσχυρισμός πού τούς έχει άπομείνει
    άφού καί οί ίδιοι οί κάτοχοι πλέον καταγράφουν πολλές ζημιές καί τά χώνουν συνέχεια..!!


    ΜΑΣ ΚΟΥΦΑΝΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ..!!

  10. #700
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.375
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    Ή μεγαλύτερη τους πατάτα ό φανταστικός FSI πού τόν έξαφάνισαν μέσα σέ 1,5-2 χρόνια..!!
    Άθήνα -Θεσσαλονίκη ό ξάδερφος μέ τό passat ήθελε καί 1 λίτρο λάδι,άν πήγαινε πάνω άπό 100...!!
    Ή άπάντηση στήν άντιπροσωπεία..??
    Έτσι είναι κατασκευασμένο τό μοτέρ


    ΜΑΣ ΚΟΥΦΑΝΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ..!!
    Αχχχχ!Ξυνεις πληγες.....!
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  11. #701
    Banned
    Εγγραφή
    19/06/2012
    Μηνύματα
    300
    Ρε Terens
    Πάλι μισά τα λες;
    γιατί σταμάτησες στα vw;
    οι αποχυμωτές της siemens που χαλάνε αμέσως μετά τη λήξη της εγγύησης δε σε αφορούν;

    Ρε μπας και είσαι κι εσύ στο πέιρολ;

  12. #702
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.778

  13. #703
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από radd Προβολή μηνύματος
    η γιαγιά μου είπε χθες πως τα SS δεν φρενάρουν σε δημόσιο δρόμο, έχει δίκιο ή είναι άσχετη;

    τελικά όταν η συμβατική ανάρτηση συμπιεστεί πλήρως κατα το φρενάρισμα δουλεύει ή όχι; (η γιαγιά μου ρωτάει από το κολοκωτρονίτσι)
    O δογματισμός που προσεγγίζεις θέματα που προφανώς δεν γνωρίζεις είναι epic

    Ki όμως τα SS όχι μόνο φρενάρουν, αλλά γαμούν στον δημόσιο δρόμο. Αν βέβαια στο μυαλό σου ως δημόσιο δρόμο έχεις επαρχιακό καθρέφτη με βροχή, πολλά χιλιόμετρα και φρένα πανικού λόγω τρακτέρ, το αποτέλεσμα θα είναι κάποια γαμάουα τούμπα. Όχι λόγω φρένων, αλλά λόγω μαλακίας που βαράει τον αναβάτη.
    Ενα ABS στην αντίστοιχη τι θα κάνει δηλαδή? Δεν θα μπλοκάρει μεν, αλλά θα αμολύσει φρένα και ο μαλάκας αναβάτης θα αρχίσει τα βυζαντινά απολυτίκια...

    Για το τερματισμένο μπροστινό, στο είπε ο Big αλλά δεν καταλαβαίνεις αφού θεωρείς οτι τα τηλεσκοπικά πηρούνια τερματίζουν όχι λόγω λάνθασμένων ρυθμίσεων, αλλά λόγω σχεδίασης.
    Ε, κάνεις λάθος
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  14. #704
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.851
    Η διαφωνία στο εάν είναι καλύτερες οι συμβατικές (με την μεταβαλλόμενη γεωμετρία του) ή οι αρθρωτές που έχουν βγεί κατά καιρούς, νομίζω εξαρτάται μόνο από το εάν ο αναβάτης έχει δυνατότητα να εκμεταλευτεί την μεταφορά βάρους μπροστά και την μεταβολή της γεωμετρίας πρός όφελώς του.
    Φανερά στούς αγώνες στούς αγώνες κάτι τέτοιο συμβαίνει και τα "εναλακτικά" έχουν πλέον εκλείψει.
    Νομίζω ότι και στο δρόμο τα πράγματα είναι παρόμοια για αναβάτες μέ λίγη εμπειρία.

  15. #705
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.529
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΠΑΙΔΙΑ.........



    Αύτός στή bmw δουλεύει καί πουλάει τρελλίτσα.
    Άκόμα μέ τό κούτσουρο άσχολείστε..??
    Οί Γερμανοί έχουν μιά μοναδικότητα τρομερή.
    Έδώ κάποτε έβγαζαν τά γκόλφ Μανχάτταν ψώφια
    καί όταν τούς έλεγες πού πάει ρέ τό χρέπι μέ τόσα άλογα..??
    αύτοί άπαντούσαν ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ, ε κάποια στιγμή
    άποφάσισαν νά πάνε κι αύτοί στά 100 άλογα καί άρχισαν νά παίρνουν
    τά μοτέρια στό χέρι..!!
    Ή μεγαλύτερη τους πατάτα ό φανταστικός FSI πού τόν έξαφάνισαν μέσα σέ 1,5-2 χρόνια..!!
    Άθήνα -Θεσσαλονίκη ό ξάδερφος μέ τό passat ήθελε καί 1 λίτρο λάδι,άν πήγαινε πάνω άπό 100...!!
    Ή άπάντηση στήν άντιπροσωπεία..??
    Έτσι είναι κατασκευασμένο τό μοτέρ
    Πέρσυ μάς έπρηξαν μέ τό 1000 SS,τό γρηγορότερο,τό καλύτερο κ.λ.π...
    ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑΤΑ.
    Οί άνθρωποι είναι μαζόχες,τρώνε πρόλογο γιατί γουστάρουν,τά ύπόλοιπα
    είναι γιά κατανάλωση.
    Έχετε άκούσει ξανά τήν έκφραση

    ΤΟ GS ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ..??



    Ε αύτό μάς έγραψε ό φίλος μας,είναι καί ό μοναδικός ίσχυρισμός πού τούς έχει άπομείνει
    άφού καί οί ίδιοι οί κάτοχοι πλέον καταγράφουν πολλές ζημιές καί τά χώνουν συνέχεια..!!


    ΜΑΣ ΚΟΥΦΑΝΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ..!!

    προχθες διαβαζα οτι στα TSI υπαρχει πολυ συγκεκριμενο προβλημα αστοχιας της καδενας των εκεντροφορων η οποια λογω χαμηλης ποιοτητας υλικου και προβληματικης λιπανσης φθειρεται ταχεως μς αποτελεσμα να καταγραφονται συχνα περιστατικα πηδηγματος δοντιου με τα γνωστα αποτελεσματα
    οι ανθρωποι δεν μπορουν να εφαρμοσουν σωστα τεχνολογια τεχνολογια 100 ετων
    και οι γαλλοιταλοι φτιαχνουν ματρακαδες αλλα προσπαθουν να πουλησουν ανεση , οδικη συμπεριφορα κλπ και οχι αξιοπιστια
    φιλος με golf 3 με αψογη συντηρηση το πεταξε με 240000χλμ αφου απο ενα σημειο και μετα ειχε βαρεθει να το φτιαχνει

Παρόμοια θέματα

  1. ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ Bmw
    από novo45 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2008, 11:11
  2. ΟΙ ΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ.. ΟΙ ΑΛΛΟΙ
    από reptile4 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2007, 12:39
  3. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 21/12/2006, 13:55
  4. Οι μαύροι και οι μαύροι...
    από DimST στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2005, 10:49
  5. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/01/2005, 23:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF