Σελίδα 54 από 60 ΠρώτοΠρώτο ... 4444950515253545556575859 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 796 έως 810 από 886

Θέμα: Αξιοπιστία Bmw (την πέσαν οι JapanBoyz & αντεπιτέθηκαν οι EuroPeans)

  1. #796
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Αν ξαναδιαβάσεις προσεκτικότερα θα ανακαλύψεις τι ποσοστό όσων έχουν άποψη δεν είχαν ποτέ στην κατοχή τους μοντέλο της εταιρείας, απλά "ξέρουν", διάβασαν αλλού, άκουσαν, το είπε ο περιπτεράς του μπατζανάκη του λογιστή ενός φίλου που ήξερε κάποιον που είχε BMW... Επί του θέματος, 650GS του 2006, έκλεισε αισίως 9 χρόνια στην κατοχή μου με "αβαρίες" όλο αυτό το διάστημα μια καμένη ενδεικτική λυχνία του φλας και μια λάμπα προβολέα...
    Εγω που ειχα,να πω;;

    Ποσα χλμ εχεις κανει σε αυτα τα 9 χρονια;;
    Απο εκει ξεκιναμε,γιατι το να εχεις 50.000 χλμ σε ενα μυριο χρονια δεν μου λεει και τιποτα.
    Και εδω υπαρχει ΚΤΜ 950 του 05',με 30.000 χλμ.
    Πασχα,εορτας και αργιας βολτα.
    Ε,τι προβλημα να βγαλει;;

  2. #797
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    το 1200 του 05-04 αλλά πολύ μαλακία διαβάσα αυτο το σερβόφρενο.
    Χμμμ κατιτίς...
    Αλλά για τα Boxer δεν ξέρω να σου πω πολλά, καθότι είμαι γιαλαντζί BMWδάκιας (με Rotax κινητήρες πάντα)
    Φύγαμε...

  3. #798
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Εγω που ειχα,να πω;;

    Ποσα χλμ εχεις κανει σε αυτα τα 9 χρονια;;
    Απο εκει ξεκιναμε,γιατι το να εχεις 50.000 χλμ σε ενα μυριο χρονια δεν μου λεει και τιποτα.
    Και εδω υπαρχει ΚΤΜ 950 του 05',με 30.000 χλμ.
    Πασχα,εορτας και αργιας βολτα.
    Ε,τι προβλημα να βγαλει;;
    Τι θυμήθηκα τώρα ; Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ;







    Προδότη


















    Φύγαμε...

  4. #799
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από foogr01 Προβολή μηνύματος
    Τι θυμήθηκα τώρα ; Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ;







    Προδότη




















    Απλα λεω την αληθεια,και τα θετικα και τα αρνητικα
    Και δεν ειμαι κολλημενος με την οποιαδηποτε μαρκα μοτο,λες και πληρωνομαι

  5. #800
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος


    Απλα λεω την αληθεια,και τα θετικα και τα αρνητικα
    Και δεν ειμαι κολλημενος με την οποιαδηποτε μαρκα μοτο,λες και πληρωνομαι
    Φύγαμε...

  6. #801
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της puntix
    Εγγραφή
    29/12/2005
    Μηνύματα
    150

    BMW, Japan και.....

    Θα πέρνατε ενα bmw gs 800 του 08 με abs κάτω απο 30.000 χμ??

    Σκεφτομαι να αλλάξω το fazer που έχω με ενα τέτοιο, Το οποίο είναι dream bike και το γλυκοκοιτάω πολλά χρόνια και μου αρέσει παρόλα τα αρνητικά σχόλια που βλέπω, Ολα αυτά όμως περί πηνιων και κολλημάτων μου κάνουν εντύπωση αυτές τις μέρες που την ψάχνω την δουλειά και εξηγούμε δεν μπορώ να τα λάβω υπόψην ρε γμτ τόσο ευκολα .. ή δεν θελω.. άραγε??? Πόσα gs εχουν πουληθεί και πόσα απο αυτά κόλλησαν ή εκαψαν πηνία ?? Δηλαδή ο κάτοχος δεν παίζει να έκανε καμια λαλακία? Η στο service? Η να υπήρξε καποια αστοχία υλικού?? Επίσης πόσες περιπτώσεις τετοιον βλαβών υπάρχουν αναλογικά πάντα έτσι και πόσοι άραγε έχουν απροβλημάτιστα χιλιόμετρα?? και για να το πάω ενα βήμα παρακάτω.. εντάξει και το fz6 s2 που έχω, το μοτερ ειναι ασπαστο αλλα τι να το κάνεις? Ειναι κουφιο στα χαμηλά και δεν εχει ροπή παρα μόνο δύναμη, τα πλαστικά ειναι για τον πεο, , ο σχεδιασμός ειναι πανασχημος , μεταπωλητική αξία δεν εχει καθολου , πας με 200 και τρίζουν οι καθρέφτες, μπροστινό σύστημα χάλια και εννοώ για να πατήσει το μηχανακι αξιοπρεπώς πρεπει να σκάσεις 1500 ευρώ για ανάρτηση άλλα κατα τα άλλα είναι japan.. ντάξει καλα τα japan για κανένα παπί για delivery. Εχουν περάσει απο τα χέρια μου 3 μηχανες και 2 παπιά εκτός τα σκοοτεράκια , τα παπια ήταν japan πάντα και το αστρα το έχω ακόμη και το εχω στη δουλειά για το ντελίβερι σκυλί.. το κρύπτον μου το κλεψαν, σκυλί του πολέμου.. απο τις μηχανες το fz6 που τα είπαμε ποιο πάνω και ενα ktm 640 sm το οποιο και γιαυτά τα μοτερ ακουστηκαν πολλά κακά ομως η αλλήθεια ήταν οτι ήθελε ευλαβική συντήριση ακόμα και στην αλλαγή λαδιών το μηχανακι είχε συγκεκριμένες οδηγίες π.χ επρεπε να το εχεις ευθία, να βαλεις καποια ml στο υποπλέσιο και να κάνεις εξαέρωση , αν ο μάστορας που το συντηρούσε ήταν τσομπάνης τότε θα χτυπούσε ρουλεμάν στροφάλου και θα εμπενα εδώ μεσα και θα ελεγα τα κτμ βαρανε ρουλεμαν στροφάλου άρα η αλλήθια είναι πάντα κάπου στην μέση.
    Τελευταία τροποποίηση από puntix; 24/02/2016 στις 19:36.

  7. #802
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από puntix Προβολή μηνύματος
    Θα πέρνατε ενα bmw gs 800 του 08 με abs κάτω απο 30.000 χμ??
    Σκεφτομαι να αλλάξω το fazer που έχω με ενα τέτοιο, Το οποίο είναι dream bike και το γλυκοκοιτάω πολλά χρόνια και μου αρέσει παρόλα τα αρνητικά σχόλια που βλέπω, Ολα αυτά όμως περί πηνιων και κολλημάτων μου κάνουν εντύπωση αυτές τις μέρες που την ψάχνω την δουλειά και εξηγούμε δεν μπορώ να τα λάβω υπόψην ρε γμτ τόσο ευκολα .. ή δεν θελω.. άραγε??? Πόσα gs εχουν πουληθεί και πόσα απο αυτά κόλλησαν ή εκαψαν πηνία ?? Δηλαδή ο κάτοχος δεν παίζει να έκανε καμια λαλακία? Η στο service? Η να υπήρξε καποια αστοχία υλικού?? Επίσης πόσες περιπτώσεις τετοιον βλαβών υπάρχουν αναλογικά πάντα έτσι και πόσοι άραγε έχουν απροβλημάτιστα χιλιόμετρα?? και για να το πάω ενα βήμα παρακάτω.. εντάξει και το fz6 s2 που έχω, το μοτερ ειναι ασπαστο αλλα τι να το κάνεις? Ειναι κουφιο στα χαμηλά και δεν εχει ροπή παρα μόνο δύναμη, τα πλαστικά ειναι για τον πεο, , ο σχεδιασμός ειναι πανασχημος , μεταπωλητική αξία δεν εχει καθολου , πας με 200 και τρίζουν οι καθρέφτες, μπροστινό σύστημα χάλια και εννοώ για να πατήσει το μηχανακι αξιοπρεπώς πρεπει να σκάσεις 1500 ευρώ για ανάρτηση άλλα κατα τα άλλα είναι japan.. ντάξει καλα τα japan για κανένα παπί για delivery. Εχουν περάσει απο τα χέρια μου 3 μηχανες και 2 παπιά εκτός τα σκοοτεράκια , τα παπια ήταν japan πάντα και το αστρα το έχω ακόμη και το εχω στη δουλειά για το ντελίβερι σκυλί.. το κρύπτον μου το κλεψαν, σκυλί του πολέμου.. απο τις μηχανες το fz6 που τα είπαμε ποιο πάνω και ενα ktm 640 sm το οποιο και γιαυτά τα μοτερ ακουστηκαν πολλά κακά ομως η αλλήθεια ήταν οτι ήθελε ευλαβική συντήριση ακόμα και στην αλλαγή λαδιών το μηχανακι είχε συγκεκριμένες οδηγίες π.χ επρεπε να το εχεις ευθία, να βαλεις καποια ml στο υποπλέσιο και να κάνεις εξαέρωση , αν ο μάστορας που το συντηρούσε ήταν τσομπάνης τότε θα χτυπούσε ρουλεμάν στροφάλου και θα εμπενα εδώ μεσα και θα ελεγα τα κτμ βαρανε ρουλεμαν στροφάλου άρα η αλλήθια είναι πάντα κάπου στην μέση.

    μ'αρέσει πάντως που έβγαλες συμπέρασμα για όλα τα Τζαπάν....
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  8. #803
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της puntix
    Εγγραφή
    29/12/2005
    Μηνύματα
    150
    Νόμιζω οτι το fz6 τουλάχιστον θεωρείτο πολύ τίμιος Ιάπωνας όπως και τα vstorm της παρέας που καβαλουσα για 100άδες χιλιόμετρα σε βόλτες τί να πώ άλλο εκτός απο ΝΤΕΝΕΚΕΔΕΣ! και τα bmw να είναι τενεκέδες άλλα τουλαχιστον σου προσφέρουν και μια αίσθηση διαφορετική, εκατσα και διάβασα όλο το thread και ειλικρινά τώρα φταίει το μηχανάκι αν πάει ο άλλος και παρει το 1200 με διαφορικό και το βγάζει μεσα στη πόλη σταμάτα ξεκίνα ή πάει εντουράδα με αυτό ε τότες κάνει λάθος χρήση ή είναι άσχετος! τέλος! Απο εκεί και πέρα μηχάνημα είναι και τα μηχανήματα χαλάνε και μακάρι να μου βγάλει το μοτέρι χιλιόμετρα και ας αλλάξω και μια φλάντζα ή μια περιέλιξη, το μηχανάκι πρεπει να σου προσφέρει συγκινήσεις φίλε μου, όταν πήρα το KTM πρωτη φορά και το καβάλησα με magura, υδραυλικους συμπλεκτες , στεφανια πλαίσια . ομορφιά , ψηφιακα κοντερια, αναρτησεις wp και ohlins απο την μάνα του και για την εποχή του το 2004 έμεινα μ@λακας το ζύγισμα που είχε το μηχανάκι ήταν απερίγραπτο και δεν ήταν και κανενα ktm της προκοπής ενα ktm sm 640 ήταν.. Βεβαια θα μπορούσε να πεί κάποιος οταν έφαγα μια τουμπίτσα και έσπασε ή μανέτα του υδραυλικου συμπλέκτη και δεν μπορούσα να ξεκινήσω.. ΠΟΟΟ ΜΑΛΑΚΙΑ τα ευρωπαικά είδες????? μονο japan!!
    μ'αρέσει πάντως που έβγαλες συμπέρασμα για όλα τα Τζαπάν....
    Ενω όλοι αυτοί που κράζουν τα ευρωπαικά εχουν οδηγίσει οι περισσότεροι έστω και 50 μέτρα ενα ευρωπαικό μπουρδέλο..
    Τελευταία τροποποίηση από puntix; 24/02/2016 στις 19:35.

  9. #804
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    ε, ρε κατι Μπαγκοσμιοι που υπαρχουν και θελουν 1500€ μπροστινο για να πατησει καλα το μηχανακι και να στριψουν...

    επισης το οτι τριζουν οι καθρεφτες στα 200 παραγματικα ειναι αποριας αξιο...και νομιζα οτι ηταν μπετο...δεν θα ξαναπαρω japan ποτε ξανα...

  10. #805
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της puntix
    Εγγραφή
    29/12/2005
    Μηνύματα
    150
    Συγνωμη Devils animal άλλα οι καθρέφτες για εμένα συμπεριλαμβάνοντε στην παθητική ασφάλεια του οχήματος αν απο το τρέμουλο δεν μπορώ να καταλάβω αν εχω απο πίσω μου καποιο οχημα και με κρίνεις γιαυτό μου το σχόλιο τότε προφανώς για εσένα οι καθρέφτες είναι διακοσμητικοι πρόβλημα σου.. Οσο αφορά το πρώτο σχόλιο σου οχι δεν είμαι παγκόσμιος στρίφτης άλλα θελω να νιώθω την ρόδα και το τιμόνι στο δρόμο και οχι οτι θα μου φύγει καμιά ρόδα Sorry αλλα ετσι αισθάνομαι .. τι να συζητήσουμε τώρα για το μπροστινό συστημα του vstorm & του fz6? Ούτε καν αδερφέ..

    Εν τέλη αν ειναι να αγοράσω ενα μηχανακι καινουργιο 8000 και να του αλλάξω αναρτήσεις, φρένα, να του βαλω commanter για τα χαμηλά , να ταιριάξω κανενα κουστούμι για να μην ξερνάω όπωτε το βλέπω να του αλλάξω καθρέφτες , ζελατίνες, ρουλεμάν κάθε τόσο , kill switch , να βάλω εξατμιση πραγματική οχι αυτό το καζανάκι που εχει και πόσα άλλα μπιχλιμπιδια ε χέστο καλύτερα να αλλαζω φλάντζες στο bmw.. Tώρα θα μου πείς ε γιατί το πήρες το μπουρδέλο ρε φιλε ?? , Να μωρέ ακουγα κάτι απόψεις για τα japan Πόσο γ@μαν και πόσο δυνατά είναι , προφανώς όμως δεν ήξερα την διαφορά ροπής και δύναμης τότε.. και με την super γαματη μεταπώληση που εχει το μηχανάκι κοστίζει 3000 πένα αυτή την στιγμή που μιλάμε γιατί κυρίως τα μηχανακια καταλήγουν στον εμπορα για προκαταβολή..
    Τελευταία τροποποίηση από puntix; 24/02/2016 στις 19:35.

  11. #806
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.834
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ε, ρε κατι Μπαγκοσμιοι που υπαρχουν και θελουν 1500€ μπροστινο για να πατησει καλα το μηχανακι και να στριψουν...

    επισης το οτι τριζουν οι καθρεφτες στα 200 παραγματικα ειναι αποριας αξιο...και νομιζα οτι ηταν μπετο...δεν θα ξαναπαρω japan ποτε ξανα...
    To 800 έχει μπροστινό 1500€

  12. #807
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leo1964
    Εγγραφή
    01/12/2015
    Μηνύματα
    709
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από puntix Προβολή μηνύματος
    Συγνωμη Devils animal άλλα οι καθρέφτες για εμένα συμπεριλαμβάνοντε στην παθητική ασφάλεια του οχήματος αν απο το τρέμουλο δεν μπορώ να καταλάβω αν εχω απο πίσω μου καποιο οχημα και με κρίνεις γιαυτό μου το σχόλιο τότε προφανώς για εσένα οι καθρέφτες είναι διακοσμητικοι πρόβλημα σου.. Οσο αφορά το πρώτο σχόλιο σου οχι δεν είμαι παγκόσμιος στρίφτης άλλα θελω να νιώθω την ρόδα και το τιμόνι στο δρόμο και οχι οτι θα μου φύγει καμιά ρόδα Sorry αλλα ετσι αισθάνομαι .. τι να συζητήσουμε τώρα για το μπροστινό συστημα του vstorm & του fz6? Ούτε καν αδερφέ..

    Εν τέλη αν ειναι να αγοράσω ενα μηχανακι καινουργιο 8000 και να του αλλάξω αναρτήσεις, φρένα, να του βαλω commanter για τα χαμηλά , να ταιριάξω κανενα κουστούμι για να μην ξερνάω όπωτε το βλέπω να του αλλάξω καθρέφτες , ζελατίνες, ρουλεμάν κάθε τόσο , kill switch , να βάλω εξατμιση πραγματική οχι αυτό το καζανάκι που εχει και πόσα άλλα μπιχλιμπιδια ε χέστο καλύτερα να αλλαζω φλάντζες στο bmw.. Tώρα θα μου πείς ε γιατί το πήρες το μπουρδέλο ρε φιλε ?? , Να μωρέ ακουγα κάτι απόψεις για τα japan Πόσο γ@μαν και πόσο δυνατά είναι , προφανώς όμως δεν ήξερα την διαφορά ροπής και δύναμης τότε.. και με την super γαματη μεταπώληση που εχει το μηχανάκι κοστίζει 3000 πένα αυτή την στιγμή που μιλάμε γιατί κυρίως τα μηχανακια καταλήγουν στον εμπορα για προκαταβολή..
    Πάρε DUCATI!!!

  13. #808
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από puntix Προβολή μηνύματος
    Συγνωμη Devils animal άλλα οι καθρέφτες για εμένα συμπεριλαμβάνοντε στην παθητική ασφάλεια του οχήματος αν απο το τρέμουλο δεν μπορώ να καταλάβω αν εχω απο πίσω μου καποιο οχημα και με κρίνεις γιαυτό μου το σχόλιο τότε προφανώς για εσένα οι καθρέφτες είναι διακοσμητικοι πρόβλημα σου.. Οσο αφορά το πρώτο σχόλιο σου οχι δεν είμαι παγκόσμιος στρίφτης άλλα θελω να νιώθω την ρόδα και το τιμόνι στο δρόμο και οχι οτι θα μου φύγει καμιά ρόδα Sorry αλλα ετσι αισθάνομαι .. τι να συζητήσουμε τώρα για το μπροστινό συστημα του vstorm & του fz6? Ούτε καν αδερφέ..

    Εν τέλη αν ειναι να αγοράσω ενα μηχανακι καινουργιο 8000 και να του αλλάξω αναρτήσεις, φρένα, να του βαλω commanter για τα χαμηλά , να ταιριάξω κανενα κουστούμι για να μην ξερνάω όπωτε το βλέπω να του αλλάξω καθρέφτες , ζελατίνες, ρουλεμάν κάθε τόσο , kill switch , να βάλω εξατμιση πραγματική οχι αυτό το καζανάκι που εχει και πόσα άλλα μπιχλιμπιδια ε χέστο καλύτερα να αλλαζω φλάντζες στο bmw.. Tώρα θα μου πείς ε γιατί το πήρες το μπουρδέλο ρε φιλε ?? , Να μωρέ ακουγα κάτι απόψεις για τα japan Πόσο γ@μαν και πόσο δυνατά είναι , προφανώς όμως δεν ήξερα την διαφορά ροπής και δύναμης τότε.. και με την super γαματη μεταπώληση που εχει το μηχανάκι κοστίζει 3000 πένα αυτή την στιγμή που μιλάμε γιατί κυρίως τα μηχανακια καταλήγουν στον εμπορα για προκαταβολή..


    προφανως εχεις τεραστια εμπειρια στο κεφαλαιο "μοτοσυκλετα" και δεν μπορω εγω ενας νεοπας να συζητησω μαζι σου...
    καλους δρομους...


    ενα πολυ μικρο σχολιο πριν σε αφησω:
    αν θελεις να μιλησουμε για μεταπωληση, οι πρωτοι που θα κλαψουν αν αποφασισουν να δωσουν το μηχανακι τους αυτη την στιγμη ειναι και αυτοι που εχουν δωσει τα περισσοτερα για να το αποκτησουν... και συνηθως περισσοτερα κανουν τα ευρωπαϊκα..βλ. ducati, bmw, κλπ...


    και η ροπη του bmw εναντι του δικου σου εγκειται στους κυλινδρους και στον παραπανω κυβισμο...
    γιατι αν νομιζεις οτι θα πηγαινεις χαλαρουιτα με 200 με το bmw, πλανασαι πλανην οικτραν...αλλα απ'την αλλη δεν θα τριζουν και οι καθρεφτες...μια χαρα θα εισαι...


    salut...

  14. #809
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της puntix
    Εγγραφή
    29/12/2005
    Μηνύματα
    150
    Δεν θα είχα πρόβλημα να πάρω οτιδήποτε εκτός απο μηχανάκια της σειράς αρκεί να μου αρέσει και πλεον ξερω τι μου αρέσει.. Μηχανακια που τα φέρνουν με τις καραβιές που έγραψε καποιος απο εδω μέσαδεν μου κάνουν απλά οχι δεν εχω κατι με τα ιαπωνικά απλά δεν θα ξαναπάρω ιάπωνα , όποιος θέλει να αγοράσει μηχανακι και να γεράσει με αυτό ναι πρέπει να πάρει Γιαπωνεζικο, εγώ θελω να πάρω ακόμα κανα δυό , επίσης Το ότι δεν μπορούν ολοι να αγοράσουν ενα ευρωπαικό λόγο κόστους το καταλαβαίνω ουτε εγώ μπορουσα να το πάρω οταν βγήκε τότε γιαυτο ειχα αγοράσει το fazer τότε και το σκυλομετάνιωσα και δεν την ξαναπατάω έτσι.

  15. #810
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    To 800 έχει μπροστινό 1500€
    με το marketing που εχουν οι γερμανοι, μη σου πω οτι κανει κανενα πεντοχιλιαρο...

Παρόμοια θέματα

  1. ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ Bmw
    από novo45 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2008, 11:11
  2. ΟΙ ΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ.. ΟΙ ΑΛΛΟΙ
    από reptile4 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2007, 12:39
  3. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 21/12/2006, 13:55
  4. Οι μαύροι και οι μαύροι...
    από DimST στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2005, 10:49
  5. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/01/2005, 23:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF