Σελίδα 6 από 60 ΠρώτοΠρώτο 12345678910111656 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 886

Θέμα: Αξιοπιστία Bmw (την πέσαν οι JapanBoyz & αντεπιτέθηκαν οι EuroPeans)

  1. #76
    Σε αυτό το link θα δει το παλικάρι όλες τις ανακλήσεις που έχει κάνει η BMW για να ξέρει τι να προσέξει ειδικά άμα πάει σε μεταχειρισμένο.
    http://www.motorcyclistonline.com/mo...bmw/index.html

  2. #77
    japanesechoppersarthens Το avatar του/της castor
    Εγγραφή
    25/01/2008
    Μηνύματα
    352
    Nα πω και γω την παπαρα μου !!!

    Να παρω ενα μοτο που κανει 17+,ΠΟΥ στα πρωτα 3-4000 χιλ καιει λαδια,και πρεπει να συμπληρωνεις :rotflmao: :rotflmao:
    (στο Αφρικα μου του 95 και με 80.000 χιλ,δεν συμπληρωνω ΤΙΠΟΤΑ )

    Κανονικα στα στανταρ αξεσουαρ,θα επρεπε να δινουν και ενα π.χ σκοινι,για να δενουν καπου τα GS οταν ειναι στο ρελαντι σταματημενα,στο σταντ,γιατι περπατανε ,επειδη δεν συνχρονιζετε ο μποξερ !!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Μην με παρεξεγειτε (ΑΝΤΒΕΤΣΟΥΡΑΔΕΣΣΣΣΣΣΣΣ)

    Ειμαι φανατικος αντινοοτροποιας αναβατων (οχι ολων!!)BMW και οχι με την συγκεριμενη μαρκα !!
    F/B Team (CHOPPER OWNERS ATHENS ) or (Γιαπωνέζικα Τσόπερς Αθήνα)

  3. #78
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Έχει πλάκα, γιατί μόνο 3 άτομα έχουν γράψει που έχουν-είχαν BMW.
    Συνεχίστε...

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.526
    δεν έχω bmw και δεν θα πάρω ποτέ γιατί είμαι αντίθετος με την νοοτροπία της αρείας μοτοσυκλετιστικής φυλής που κουβαλάει τόσο από κατασκευής όσο και από τους ντόπιους εμπλεκόμενους ιδιοκτήτες και συντηρητές.Μια εμπειρία είχα μόνο με ένα 1100RT εξυπηρετώντας κάποιον γνωστό φυσικά οδηγώντας την προς και από το συνεργείο. Απλά δεν περίμενα να με αφησει μηχανή από σέρβις από πίσω φρένο λόγω διαρροής
    Εχοντας οδηγήσει μόνο παπί και ένα ταλαίπωρο SR250 περίμενα να πάθω πολιτισμικό σοκ με το BMW. Όταν το άφησα έμεινα με την απορία γιατί πληρώνουν κάποιοι τόσα λεφτά για τεχνολογία που αντί να λύνει προβλήματα δημιουργεί


    Περιττό να πω ότι το συγκεκριμένο μηχανάκι περνάει πιο πολύ καιρό στο συνεργείο παρά στο δρόμο και τα προβλήματα του παραμένουν άλυτα

  5. #80
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Έχει πλάκα, γιατί μόνο 3 άτομα έχουν γράψει που έχουν-είχαν BMW.
    Συνεχίστε...
    ναι ,και οι περισσότεροι από αυτούς, ,λένε τα καλύτερα λόγια...



  6. #81
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από toyar
    δεν έχω bmw και δεν θα πάρω ποτέ γιατί είμαι αντίθετος με την νοοτροπία της αρείας μοτοσυκλετιστικής φυλής που κουβαλάει τόσο από κατασκευής όσο και από τους ντόπιους εμπλεκόμενους ιδιοκτήτες και συντηρητές.Μια εμπειρία είχα μόνο με ένα 1100RT εξυπηρετώντας κάποιον γνωστό φυσικά οδηγώντας την προς και από το συνεργείο. Απλά δεν περίμενα να με αφησει μηχανή από σέρβις από πίσω φρένο λόγω διαρροής
    Εχοντας οδηγήσει μόνο παπί και ένα ταλαίπωρο SR250 περίμενα να πάθω πολιτισμικό σοκ με το BMW. Όταν το άφησα έμεινα με την απορία γιατί πληρώνουν κάποιοι τόσα λεφτά για τεχνολογία που αντί να λύνει προβλήματα δημιουργεί


    Περιττό να πω ότι το συγκεκριμένο μηχανάκι περνάει πιο πολύ καιρό στο συνεργείο παρά στο δρόμο και τα προβλήματα του παραμένουν άλυτα
    EXONTA ODIGISEI MONO AYTA POY LES...
    de tha prepe kan na exeis apopsi peri toy thematos alla de gamiete e?oi bmw k i aria fili..

    :rotflmao:

    pao na rotiso tora tin anipsia moy 3 eton ti gnomi exei gia ti nasa k to taxidi sto diastima..

  7. #82
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.173
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
    ναι ,και οι περισσότεροι από αυτούς, ,λένε τα καλύτερα λόγια...


    Οι εξης δύο: ο VASKA:a5: :a5: :a5:
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  8. #83
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Δούκας και Mike

    Για το 1200 δεν γνωρίζω κάτι συγκεκριμένο αλλά αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι χαλάει όπως και πολλά άλλα μηχανάκια ανεξάρτητα από το που παράγονται...
    Ξεκολλάτε... δεν έχετε μετοχές... μην γίνεστε οπαδοί...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  9. #84
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
    :rotflmao: :rotflmao:


    HE IS BACK!!!
    +2

  10. #85
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
    Οι εξης δύο: ο VASKA:a5: :a5: :a5:



    βασικα,ειρωνικά το λέω...

  11. #86
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    Επίσης να πω πως δεν έχω γνωρίσει ποτέ άνθρωπο με γιαπωνέζικο που να του παρουσίασε προβλήματα

  12. #87
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
    Επίσης να πω πως δεν έχω γνωρίσει ποτέ άνθρωπο με γιαπωνέζικο που να του παρουσίασε προβλήματα

    +800

  13. #88
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    167
    Αρχικά δημιουργήθηκε από toyar
    δεν έχω bmw και δεν θα πάρω ποτέ γιατί είμαι αντίθετος με την νοοτροπία της αρείας μοτοσυκλετιστικής φυλής που κουβαλάει τόσο από κατασκευής όσο και από τους ντόπιους εμπλεκόμενους ιδιοκτήτες και συντηρητές.Μια εμπειρία είχα μόνο με ένα 1100RT εξυπηρετώντας κάποιον γνωστό φυσικά οδηγώντας την προς και από το συνεργείο. Απλά δεν περίμενα να με αφησει μηχανή από σέρβις από πίσω φρένο λόγω διαρροής
    Εχοντας οδηγήσει μόνο παπί και ένα ταλαίπωρο SR250 περίμενα να πάθω πολιτισμικό σοκ με το BMW. Όταν το άφησα έμεινα με την απορία γιατί πληρώνουν κάποιοι τόσα λεφτά για τεχνολογία που αντί να λύνει προβλήματα δημιουργεί


    Περιττό να πω ότι το συγκεκριμένο μηχανάκι περνάει πιο πολύ καιρό στο συνεργείο παρά στο δρόμο και τα προβλήματα του παραμένουν άλυτα


    Πρώτα από όλα μην είσαι προκατηλημένος με μια μερίδα μοτοσικλετιστών που χρησιμοποιεί κάτι που δεν αρέσει σε σένα , αυτός που είναι βλαμμένος είναι βλαμμένος είτε οδηγάει bmw ή κινέζικο παπάκι .
    Επίσης δεν μπορείς να κατηγορήσεις μια εταιρία όταν δεν έχεις δοκιμάσει το προϊόν της παρά μόνο ότι έχεις ακούσει από τον φίλο , μπατζανάκη , συμπέθερο του Τάκη .
    Και δεν εννοώ δόκιμη την μια βόλτα 10 λεπτών .
    Σε όλα τα συνεργεία γίνονται μαλακίες και το ξέρεις καλά , αν σου πω τι μου έχει κάνει πολύ γνωστό συνεργείο της Θεσσαλονίκης σε Honda και ktm

  14. #89
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    167
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
    Δούκας και Mike

    Για το 1200 δεν γνωρίζω κάτι συγκεκριμένο αλλά αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι χαλάει όπως και πολλά άλλα μηχανάκια ανεξάρτητα από το που παράγονται...
    Ξεκολλάτε... δεν έχετε μετοχές... μην γίνεστε οπαδοί...


    Φιλέ louki όσο καιρό μπαίνω στο forum έχω βγάλει αγανάκτηση και έχω βαρεθεί να διαβάζω άσχετους που κράζουν μηχανάκια που δεν έχουν καβαλήσει ποτέ είτε αυτά είναι ktm , bmw ή ότι άλλο μπορεί να είναι .
    Απλά από ότι έχω καταλάβει γενικά πάσχουμε στην Ελλάδα από το σύνδρομο (ότι έχω εγώ είναι το καλύτερο ) και ότι ξέρουμε τα πάντα .

  15. #90
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.821
    Αρχικά δημιουργήθηκε από g.kounoupis
    Φιλέ louki όσο καιρό μπαίνω στο forum έχω βγάλει αγανάκτηση και έχω βαρεθεί να διαβάζω άσχετους που κράζουν μηχανάκια που δεν έχουν καβαλήσει ποτέ είτε αυτά είναι ktm , bmw ή ότι άλλο μπορεί να είναι .
    Απλά από ότι έχω καταλάβει γενικά πάσχουμε στην Ελλάδα από το σύνδρομο (ότι έχω εγώ είναι το καλύτερο ) και ότι ξέρουμε τα πάντα .
    Επίσης στην Ελλάδα αδυνατούμε να παραδεχτούμε τα προβλήματα που βγάζει το μηχανάκι μας (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων). Σε ξένα φόρουμ δεν έχουν πρόβλημα να κράξουν ένα μηχανάκι είτε το καβαλάνε, είτε όχι. Εμείς κράζουμε μόνο αυτά που δεν καβαλάμε. Κοροϊδεύουμε πρώτα εαυτόν και μετά αλλήλους.
    Sent from me using a computer.

Σελίδα 6 από 60 ΠρώτοΠρώτο 12345678910111656 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ Bmw
    από novo45 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2008, 11:11
  2. ΟΙ ΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ.. ΟΙ ΑΛΛΟΙ
    από reptile4 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2007, 12:39
  3. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 21/12/2006, 13:55
  4. Οι μαύροι και οι μαύροι...
    από DimST στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2005, 10:49
  5. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/01/2005, 23:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF