Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 32

Θέμα: Η πρωτη καλη βολτα στην Β.Εβοια με τον DoctorS και τον brother...

  1. #1

    Η πρωτη καλη βολτα στην Β.Εβοια με τον DoctorS και τον brother...

    πηγε μια χαρα... παρολο που πονεσε πολυ το γονατο και κουραστηκε-α αρκετα...
    στον ανεβασμο ειδαμε τα τα παιδια μαζι με τον gcrook... power ο gcrook.... συμβαινουν αυτα... τελος καλο ολα καλα...

    πηγαμε λοιπον μεχρι ενα σημειο Β.Εβοια... φαγαμε, ειπιαμε (κοκα κολα), και επιστρεψαμε, η επιστροφη ηταν αρκετα καλη, παρολο που δεν τρεχαμε, επιλεκτικα μονο σε διαφορες στροφες... εξυνα ανετα και χωρις κανενα ψυχολογικο απο το ατυχημα και τους 2 μηνες στο "κρεβατι"... αισθανομαι μια χαρα.... μαλιστα καποια στιγμη που σταματησαν τα παιδια σε μια δεξια στροφη, πεταλο και ανηφορα, εχει και μια ταβερνα εκει, και καλουτσικη ασφαλτο... εγω πηγαινα πανω κατω με γονατα... τελειωσε η μιση ξυστρα απο δεξια... .........................

    καυλαααααα λεμε..............................

    Η πλακα ειναι που κατεβαινοντας το ποταμι, στο Ν.Φαληρο εχει την δεξια στροφη (γεφυρα) και βγαινεις παραλιακη για Καλαμακι-Γλυφαδα κλπ... οπως φορουσα και την φορμιτσα με τις ξυστρες, γουρλωσαν τα ματια μαλλον 1-2 ΙΧ και μια μοτοσυκλετα... ολα κατω, σχρααατςςς... ξυστρες μποτας, γονατων.... χεχεχε.... εκοψα μετα την στροφη και καθως με περγαναν κοιταγαν σαν χαμενοι.... μαλλον δεν θα ειχαν ξαναδει κατι τετοιο μεσα στην πολη.............................................


    αντε σε 1-1.5 μηνα που θα εχω δυναμωσει καλως εχοντων... θα πεταω παλι.....................


  2. #2
    Ε ρε γλέντια!!!! Το avatar του/της DoctorS
    Εγγραφή
    10/01/2005
    Μηνύματα
    475
    ήταν όντως ωραία.........ο γερο-zouzourelos μετα κόπων και βασάνων έγβαλε τη διαδρομή........αρκετά στριφτερά μπορώ να πω...................

    αλλά ρε Παναωωωωωτ......πως το πάει το beverly έτσι ο αδερφός σου......................??????????μαλιοκούβαρα............... :rotflmao: :rotflmao:

    άντε παναγιωτάκη καλή επάνοδο ρεεεεεεεεε......ποιος σε πιάνει σε λίγο καιρό.........................
    ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.....!!!!!!

    :a34: :a34: :a34: :a34: :a34: :a34:

    ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΑΣΑΖ.............!!!!!


    physicaltherapypetridis.blogspot.com/

    physicaltherapypetridis.gr.gg/

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DoctorS
    ήταν όντως ωραία.........ο γερο-zouzourelos μετα κόπων και βασάνων έγβαλε τη διαδρομή........αρκετά στριφτερά μπορώ να πω...................

    αλλά ρε Παναωωωωωτ......πως το πάει το beverly έτσι ο αδερφός σου......................??????????μαλιοκούβαρα............... :rotflmao: :rotflmao:

    άντε παναγιωτάκη καλή επάνοδο ρεεεεεεεεε......ποιος σε πιάνει σε λίγο καιρό.........................
    χεχεχε... οικογενιακο ειναι, ολοι στην οικογενεια παμε μαλιοκουβαρα................

    ο ζουζουρακος ο φουκαρας οντως γερασε πια, καλα παει... αλλα ερχεται ο καιρος για κατι αλλο μαλλον εεεε??? ...

    ααα... ναι εβαλα και γω μια ....
    ξεδωσαμε λιγο σημερα ρε φιλε... ομορφια..............


  4. #4
    RUNNER νομιζω οτι πρεπει να αλλαξεις το nick σου σε:

    Ο ΞΥΣΤΡΑΣ

    :a53:

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    RUNNER νομιζω οτι πρεπει να αλλαξεις το nick σου σε:

    Ο ΞΥΣΤΡΑΣ

    :a53:
    χεχεχε... μα το λεει στο προφιλ μου εαν μπεις μεσα, πολυ καιρο τωρα... στο επωνυμο........ ΞΥΣΤΕΡΜΑΝ............


  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Λιγα μαγκες με τα ξυσιματα.
    Σαν εμενα κανεις δεν εστριψε :a47: :a47: :a47:
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
    χεχεχε... μα το λεει στο προφιλ μου εαν μπεις μεσα, πολυ καιρο τωρα... στο επωνυμο........ ΞΥΣΤΕΡΜΑΝ............


    :a015:

  8. #8
    Ε ρε γλέντια!!!! Το avatar του/της DoctorS
    Εγγραφή
    10/01/2005
    Μηνύματα
    475
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Λιγα μαγκες με τα ξυσιματα.
    Σαν εμενα κανεις δεν εστριψε :a47: :a47: :a47:
    χαχχαχα..........όντως......σεμνάαααααααααααααααααααα

    :a19:
    ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.....!!!!!!

    :a34: :a34: :a34: :a34: :a34: :a34:

    ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΑΣΑΖ.............!!!!!


    physicaltherapypetridis.blogspot.com/

    physicaltherapypetridis.gr.gg/

  9. #9
    Ε ρε γλέντια!!!! Το avatar του/της DoctorS
    Εγγραφή
    10/01/2005
    Μηνύματα
    475
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
    ααα... ναι εβαλα και γω μια ....
    ξεδωσαμε λιγο σημερα ρε φιλε... ομορφια..............

    έτσι και καθόμουν άλλη μια μέρα μέσα...............απαπαπαπαπα....καντήλες λέμεεεεεεεε.....

    αφού τώρα που ξεκουράστηκα λέω να ξαναβγώ.........δε χόρτασα........................χχαχαχαχα............... :rotflmao:
    ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.....!!!!!!

    :a34: :a34: :a34: :a34: :a34: :a34:

    ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΑΣΑΖ.............!!!!!


    physicaltherapypetridis.blogspot.com/

    physicaltherapypetridis.gr.gg/

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Λιγα μαγκες με τα ξυσιματα.
    Σαν εμενα κανεις δεν εστριψε :a47: :a47: :a47:
    Μη δεις τον Μιμικο εσυ με 999... αμεσως να τον περασεις.................

  11. #11
    Ε ρε γλέντια!!!! Το avatar του/της DoctorS
    Εγγραφή
    10/01/2005
    Μηνύματα
    475
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
    Μη δεις τον Μιμικο εσυ με 999... αμεσως να τον περασεις.................
    ρε λες μ'αυτό να κυνηγάει τα κοτόπουλα........???????


    :rotflmao: :rotflmao:
    ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.....!!!!!!

    :a34: :a34: :a34: :a34: :a34: :a34:

    ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΑΣΑΖ.............!!!!!


    physicaltherapypetridis.blogspot.com/

    physicaltherapypetridis.gr.gg/

  12. #12
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Re: Η πρωτη καλη βολτα στην Β.Εβοια με τον DoctorS και τον brother...

    [i]πηγαμε λοιπον μεχρι ενα σημειο Β.Εβοια... φαγαμε, ειπιαμε (κοκα κολα), και επιστρεψαμε, η επιστροφη ηταν αρκετα καλη, παρολο που δεν τρεχαμε, επιλεκτικα μονο σε διαφορες στροφες... εξυνα ανετα και χωρις κανενα ψυχολογικο απο το ατυχημα και τους 2 μηνες στο "κρεβατι"... αισθανομαι μια χαρα.... μαλιστα καποια στιγμη που σταματησαν τα παιδια σε μια δεξια στροφη, πεταλο και ανηφορα, εχει και μια ταβερνα εκει, και καλουτσικη ασφαλτο... εγω πηγαινα πανω κατω με γονατα... τελειωσε η μιση ξυστρα απο δεξια... .........................

    αντε σε 1-1.5 μηνα που θα εχω δυναμωσει καλως εχοντων... θα πεταω παλι.....................

    [/B]
    Η ΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΕΘΑΜΕΝΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΔΡΟΜΟ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ''ΚΑΤΩ'' ΠΑΝΟΥΛΗ.
    ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΩ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ SBS ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ''ΑΛΕΡΓΙΑ'' ΠΟΥ ΣΕ ΠΙΑΝΕ ΚΑΙ ΞΥΝΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
    CU

  13. #13

    Re: Re: Η πρωτη καλη βολτα στην Β.Εβοια με τον DoctorS και τον brother...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    Η ΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΕΘΑΜΕΝΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΔΡΟΜΟ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ''ΚΑΤΩ'' ΠΑΝΟΥΛΗ.
    ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΩ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ SBS ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ''ΑΛΕΡΓΙΑ'' ΠΟΥ ΣΕ ΠΙΑΝΕ ΚΑΙ ΞΥΝΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
    CU
    Σταυρο... τα χιλιομετρα μεσα στις στροφες εκει... εξαιρουμενων καποιων, δεν ειναι πολλα, εαν κανεις επιλογες και δεν τρεχεις οπουδηποτε και οποσδηποτε δεν εχει καποιος λογο να σκοτωθει, (εκτος και δεν τον παει με τιποτα) επισης προσωπικα δεν μου αρεσουν και οι στροφες των πολλων, πχ παρατεταμενες με 170+km... γιαυτο εχω Μονστερ, μου αρεσουν τα πολυ δυσκολα σφιχτα στροφιλικα, καπως οπως τις Β.Εβοιας κλπ και πιστες σαν τα Μεγαρα και Σερρες το πολυ... αλλιως θα επερνα ενα μεγαλο Ducati SS... λεμε τωρα.... προσωπικα θεωρω πχ την επιδαυρο πιο επικινδυνη απο την Β.Εβοια... επισης εμενα δεν ειναι αυτοσκοπος στο δρομο η ταχυτητα απο το ενα σημειο στο αλλο (εξαιρειται η πιστα, γραφομεν χρονους καλους αλλωστε εκει), αλλα η στιγμη και η στροφη, γιαυτο δεν πλακωνομαι σε ολη την διαδρομη, ζεσταινω λαστιχα, και οτα η στροφη το επιτρεπει το ριχνω μεχρι να ακουμπησουν και οι μανετες δεν με πειραζει... (τροπος του λεγειν).......
    ενταξει λιγο θεωρητικα ολα αυτα οταν μας πιανει η τρελα, δεν εισαι ασχετος, ξερεις και ξερω, δεν καταλαβαινουμε τιποτα μερικες φορες.......
    παντως επειδη ειμαι πραγματικα ασχετος απο διαδρομες, ειμαι μεσα εφοσον προκειται για σφιχτο στροφιλικι με καλη ασφαλτο και ολα κατω... θα χαρω να αγορασω ενα ζευγαρι ξυστρες ακομα...
    και βεβαια BINTEOKAMERA ρε σεις........
    Thanks man..............
    :a34:

  14. #14
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Re: Re: Re: Η πρωτη καλη βολτα στην Β.Εβοια με τον DoctorS και τον brother...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
    Σταυρο... τα χιλιομετρα μεσα στις στροφες εκει... εξαιρουμενων καποιων, δεν ειναι πολλα, εαν κανεις επιλογες και δεν τρεχεις οπουδηποτε και οποσδηποτε δεν εχει καποιος λογο να σκοτωθει, (εκτος και δεν τον παει με τιποτα) επισης προσωπικα δεν μου αρεσουν και οι στροφες των πολλων, πχ παρατεταμενες με 170+km... γιαυτο εχω Μονστερ, μου αρεσουν τα πολυ δυσκολα σφιχτα στροφιλικα, καπως οπως τις Β.Εβοιας κλπ και πιστες σαν τα Μεγαρα και Σερρες το πολυ... αλλιως θα επερνα ενα μεγαλο Ducati SS... λεμε τωρα.... προσωπικα θεωρω πχ την επιδαυρο πιο επικινδυνη απο την Β.Εβοια... επισης εμενα δεν ειναι αυτοσκοπος στο δρομο η ταχυτητα απο το ενα σημειο στο αλλο (εξαιρειται η πιστα, γραφομεν χρονους καλους αλλωστε εκει), αλλα η στιγμη και η στροφη, γιαυτο δεν πλακωνομαι σε ολη την διαδρομη, ζεσταινω λαστιχα, και οτα η στροφη το επιτρεπει το ριχνω μεχρι να ακουμπησουν και οι μανετες δεν με πειραζει... (τροπος του λεγειν).......
    ενταξει λιγο θεωρητικα ολα αυτα οταν μας πιανει η τρελα, δεν εισαι ασχετος, ξερεις και ξερω, δεν καταλαβαινουμε τιποτα μερικες φορες.......
    παντως επειδη ειμαι πραγματικα ασχετος απο διαδρομες, ειμαι μεσα εφοσον προκειται για σφιχτο στροφιλικι με καλη ασφαλτο και ολα κατω... θα χαρω να αγορασω ενα ζευγαρι ξυστρες ακομα...
    και βεβαια BINTEOKAMERA ρε σεις........
    Thanks man..............
    :a34:
    Η BEST ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΙΤΕΑ-ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ SUPER TIΓΚΑ
    ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟ-ΝΑΥΠΑΚΤΟ, ΛΙΓΕΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ 200+ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΟΔΗΓΙΚΗ.
    ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙ.
    ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΗ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΛΜ.
    ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΟΥ SBS ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΄΄ΕΚΤΑΚΤΗ΄΄ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

  15. #15

    Re: Re: Re: Re: Η πρωτη καλη βολτα στην Β.Εβοια με τον DoctorS και τον brother...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    Η BEST ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΙΤΕΑ-ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ SUPER TIΓΚΑ
    ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟ-ΝΑΥΠΑΚΤΟ, ΛΙΓΕΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ 200+ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΟΔΗΓΙΚΗ.
    ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙ.
    ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΗ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΛΜ.
    ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΟΥ SBS ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΄΄ΕΚΤΑΚΤΗ΄΄ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
    :a32:

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 5/12 Βόλτα στην Ουτρέχτη με Tifoefs
    από Kostas NL στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο μήνυμα: 06/12/2005, 15:45
  2. βολτα στην κερκυρα
    από DAYTONA 955i στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2004, 22:17
  3. Την Κυριακη 21/3 κανονιζεται βολτα στην Αγια Αννα..
    από hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2004, 10:00
  4. Βόλτα στην Αγ. Άννα μετά μαθήματος!!!!!
    από periklisk στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2004, 20:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF