Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Μερικά για το δρόμο

  1. #1

    Μερικά για το δρόμο

    Κάποιος πάει σε ένα μπαρ και βλέπει τον κολλητό του στεναχωρημένο, να τα πίνει.
    - Ρε Θανάση, του λέει, τι έγινε, γιατί πίνεις τόσο πολύ ;
    - Άσε, ρε Γιάννη. Βρήκα την γυναίκα μου με άλλον στο κρεβάτι. Έτσι μου έρχεται να πηδήξω από το παράθυρο και…
    - Έλα ρε, ηρέμησε. Κέρατα έβγαλες. Όχι φτερά!!



    Ήταν ένα ωραίο Κυριακάτικο πρωινό στο γκολφ της Γλυφάδας και δύο κομψές νεαρές κυρίες παίζανε συζητώντας και χασκογελώντας. Δεν καλοξέρανε βέβαια το άθλημα και βαράγανε στο γάμο του Καραγκιόζη. Κάποια στιγμή χτυπάει μια δυνατή μπαλιά η μια και η μπάλα προσγειώνεται με φόρα πάνω σε ένα γκρουπ ανδρών που παίζανε στην επόμενη τρύπα.
    - Αααααχ, ακούγεται μια φωνή πόνου και ένας φουκαράς κουλουριάζεται πιάνοντας με τα δύο του χέρια το επίμαχο σημείο του σώματός του και σφαδάζοντας στο έδαφος.
    - Χίλια συγγνώμη κύριε, λέει η κοπέλα τρομοκρατημένη πλησιάζοντας αμέσως τον άτυχο παίκτη, δεν το ήθελα. Αφήστε με να σας βοηθήσω.
    - Δεν πειράζει δεσποινίς, δεν είναι τίποτα θα μου περάσει, ψέλλισε ανάμεσα σε βογκητά ο άνθρωπος που είχε γίνει κατακόκκινος από τον πόνο και εξακολουθούσε να μένει στη στάση του εμβρύου.
    - Μα σας παρακαλώ, επέμενε η κοπέλα, αφήστε με να σας κάνω ένα μασάζ να σας ανακουφίσω, είμαι νοσοκόμα και ξέρω από αυτά.
    Και χωρίς άλλη κουβέντα, σκύβει επάνω του, απομακρύνει απαλά τα χέρια του, χαλαρώνει το παντελόνι και βάζοντας και τα δύο της χέρια μέσα αρχίζει να του κάνει ένα απαλό μασάζ σε όλη την επίμαχη περιφέρεια.
    - Πως αισθάνεστε τώρα; τον ρωτάει μετά από 2-3 λεπτά τρίψιμο.
    - Υπέροχα δεσποινίς μου, απαντά ο τραυματίας, αλλά ο αντίχειράς μου ακόμα με πεθαίνει!















    Ένας πυροσβέστης χαζεύει έναν πιτσιρικά που παίζει στην αυλή.

    Ο μικρός βάφει ένα καροτσάκι στα κόκκινα και του βάζει μικρά ξυλαράκια που σχηματίζουν σκάλες στα πλάγια. Όταν τελειώνει, το καροτσάκι μοιάζει με πυροσβεστικό όχημα.

    Εντυπωσιασμένος ο πυροσβέστης πάει να του δώσει συγχαρητήρια. Όταν τον πλησιάζει βλέπει έναν σκύλο και ένα γάτο δεμένα στο καροτσάκι για να το τραβάνε.

    Μιλώντας με τον πιτσιρικά για αυτό το ωραίο όχημα, παρατηρεί πως ενώ ο σκύλος είναι δεμένος από το κολάρο στο λαιμό του, ο γάτος είναι δεμένος από τα α......ια του!

    Έτσι λέει στον πιτσιρικά:

    - Ξέρεις αν έδενες το γάτο όπως τον σκύλο, το πυροσβεστικό σου θα τσούλαγε πολύ πιο γρήγορα.

    - Ναι, του απαντάει ο πιτσιρικάς, αλλά έτσι δεν θα είχε σειρήνα !!!







    Ένας Γάλλος, ένας Ιταλός και ένας Έλληνας είναι σε μια υπερατλαντική πτήση.
    Μετά απο μερικά κοκτέιλ, οι άντρες άρχισαν να συζητούν για προσωπικά θέματα.
    - Χτες το βράδυ έκανα έρωτα στη γυναίκα μου τέσσερις φορές, είπε ο Γάλλος, και το πρωί μου έκανε υπέροχες κρέπες και μου είπε πόσο πολύ με λατρεύει.
    - Χα, εγώ χτες το βράδυ έκανα έρωτα στη γυναίκα μου έξι φορές, απαντά ο Ιταλός, και το πρωί αφού μου έκανε μια υπέροχη ομελέτα, μου είπε ότι ποτέ δεν θα μπορέσει να αγαπήσει άλλον άντρα στη ζωή της.
    Ο Έλληνας είχε μείνει σιωπηλός και έτσι, ο Γάλλος γύρισε με ύφος και τον ρώτησε:
    - Και εσύ, πόσες φορές έκανες έρωτα στη γυναίκα σου χτες το βράδυ;
    - Μία, του απαντά ο Έλληνας.
    - Χα, μόνο μία; του λέει ειρωνικά ο Ιταλός. Και τι σου είπε σήμερα το πρωί;
    - Μη σταματάς!!!!!!!!!!

    Δυο εργαζόμενοι σε μια μεγάλη εταιρία συναντιούνται στον δρόμο:
    - Τα μαθες τα νέα; ρωτάει ο ένας.
    - Ποια νέα;
    - Σήμερα το πρωί πέθανε ο αντιπρόεδρος της εταιρίας!
    - Σοβαρά; Μα καλά, πως;
    - Έπαθε καρδιακή προσβολή. Κοντά του ήταν μονάχα η γραμματέας του, ξέρεις, εκείνη η ξανθιά...
    - Πως δεν την ξέρω... Γκομενάρα!
    - Δυστυχώς όμως τον έκαψε τον άνθρωπο...
    - Τι εννοείς;
    - Να, εκείνος της έλεγε να τηλεφωνήσει στο 166 κι εκείνη περίμενε να της πει και τα υπόλοιπα τέσσερα νούμερα.


    :rotflmao: :rotflmao:
    If my wife would let me ride her as i ride my motorcycle...I`d be home home right now!

  2. #2
    Ο μικρός δεν μπορούσε να κοιμηθεί μέχρι αργά την νύχτα. Η μαμά του προσπαθεί να το ηρεμήσει.
    - Σώπα παιδάκι μου, όπου να'ναι θα 'ρθει ο μπαμπάς και θα μας πει ένα παραμύθι.
    - Τι παραμύθι μαμά;
    - Πού ήταν μέχρι αυτή την ώρα...!!
    If my wife would let me ride her as i ride my motorcycle...I`d be home home right now!

  3. #3
    Ρωτάει μια ξανθιά την άλλη:
    - Δε μου λες, εσύ καπνίζεις μετά το σεξ;;;
    Και η άλλη κοιτώντας προς τα γεννητικά της όργανα:
    - Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.....
    If my wife would let me ride her as i ride my motorcycle...I`d be home home right now!

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias
    Ρωτάει μια ξανθιά την άλλη:
    - Δε μου λες, εσύ καπνίζεις μετά το σεξ;;;
    Και η άλλη κοιτώντας προς τα γεννητικά της όργανα:
    - Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.....
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  5. #5
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias
    Ο μικρός δεν μπορούσε να κοιμηθεί μέχρι αργά την νύχτα. Η μαμά του προσπαθεί να το ηρεμήσει.
    - Σώπα παιδάκι μου, όπου να'ναι θα 'ρθει ο μπαμπάς και θα μας πει ένα παραμύθι.
    - Τι παραμύθι μαμά;
    - Πού ήταν μέχρι αυτή την ώρα...!!


  7. #7
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 70
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2017, 13:15
  2. Ανακοινωση για το Γιωργο
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2003, 13:23
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2003, 13:18
  4. Για το Γιώργο - κι άλλος τρόπος!..
    από wizard στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2003, 10:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF