Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 28 από 28

Θέμα: Για οσους δεν το γνωριζουν... Μεγαρα...

  1. #16
    Παρακαλώ κάποιος moderator να σβήσει αυτό το ποστ...
    http://img214.imageshack.us/img214/2570/cyborgfenderyv2.jpg
    "That's what happens when Earth fucks with Space... never forget that..."

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/03/2005
    Μηνύματα
    113
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
    Σχεδον σιγουρα θα ειμαι και γω...
    :a37:
    εχω διαφορα προβληματακια, ακομα ουσιαστικα αναρρωνω απο το τραυματισμο στο γονατο και το κοψιμο του τενοντα, αλλα αυτο δεν με προβληματιζει επι της ουσιας, σχετικα χαλαρα θα μπω ετσι και αλλιως, ποιο σοβαρα ειναι το οτι με πηγε πολυ πισω οικονομικα γιατι ειμουν ανεργος, με αποτελεσμα να μην εχω φραγκα για αλλαγη ελαστικων, ειναι στα τελειωματα αυτα τα 207 Dunlop που εχω τωρα, επισης θελω να βρω κατι προστατευτικες ξυστρες-γλυστρες(?) για τις εξατμισεις του Μονστερ γιατι εχω χαλασει την δεξια εξατμιση και χανει και λιγο... εαν ξαναξυσει ετσι μαλλον θα χαλασει-διαλυσει η δεξια και την βαψαμε γιατι δεν εχουμε και μια στην τσεπη,
    ΟΠΟΙΟΣ ξερει κατι, η μπορει να μαθει περι προστατευτικων των εξατμισεων θα βοηθουσε αφανταστα...........
    αυτα τα προβληματακια αμα ψιλολυσω θα ειμαι εκει εστω και με το αριστερο ποδι υπο αναρρωση..........


    Θά τά πούμε εκεί σίγουρα θά γνωρίσω τό μηχανάκι σου μέ τέτοια περιγραφή Ελπίζω μόνο μήν χτυπήσει καμμιά σαραντάρα θερμοκρασία καί τά δούμε ολα
    Οι ηλίθιοι είναι αήτητοι!!!!

  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr.Evil
    Θά τά πούμε εκεί σίγουρα θά γνωρίσω τό μηχανάκι σου μέ τέτοια περιγραφή Ελπίζω μόνο μήν χτυπήσει καμμιά σαραντάρα θερμοκρασία καί τά δούμε ολα
    ωωωχχχ... οχι σαρανταρα... παραειναι... μεχρι 32-33 παει και ερχεται...

    το μηχανακι εδω φωτο... ειναι το κοκκινο πλεον, το μαυρακι το εδωσα........
    (2-3 κλικ εαν δεν ανοιγει το λινκ)

    http://www.bikepics.com/members/runn...isstic/01m600/

    νασαι καλα... καλες βολτες......... :a34:

  4. #19
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    παιδια μαλλον θα ειμαι και εγω εκει μαζι με τον adrian!!!!!!
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/03/2005
    Μηνύματα
    113
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
    παιδια μαλλον θα ειμαι και εγω εκει μαχι με τον adrian!!!!!!
    Εγώ πάντως εριξα πρόταση νά σκάσουμε ολοι μαζί γιά τό χαβαλέ νά πιούμε τίς καφεδιές μας καί νά μπούμε..γιά σάουνα μέ τόση ζέστη πού θά κάνει..
    Οι ηλίθιοι είναι αήτητοι!!!!

  6. #21
    Νέο μέλος Το avatar του/της polste
    Εγγραφή
    26/01/2004
    Μηνύματα
    25
    Ρε παιδιά εμάς με τα ταπεινά πολιτικά SM (ΚΤΜ 640) μας παίρνει εκεί μέσα ή να μην το σκέφτομαι καν ?
    Ανθρωποι oλου του κοθμου χαλαρωθτε

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kinhsh
    Εγγραφή
    20/04/2004
    Μηνύματα
    311
    Sporky για το θεμα αν ενα φθαρμενο λαστιχο σε βαζει σε κινδυνο η οχι θελω μια απαντηση.Εγω πιστευω οτι το φθαρμενο γλιστραει πιο ατσαλα αλλα ηδη εχει μικρογλιστρησει πιο πριν και σε κραταει λιγωτερο επιθετικο. Το λεω αυτο γιατι δεν θελω να ερθω με φρεσκα λαστιχα και αναρωτιεμαι μηπως αυτο ειναι λαθος σκεψη.

  8. #23
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από polste
    Ρε παιδιά εμάς με τα ταπεινά πολιτικά SM (ΚΤΜ 640) μας παίρνει εκεί μέσα ή να μην το σκέφτομαι καν ?
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΤΜ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΧΑΒΑΛΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΡΙΤΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΙ!!!

    ΚΤΜ RULEZ:a5: :a015: :a44:
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από polste
    Ρε παιδιά εμάς με τα ταπεινά πολιτικά SM (ΚΤΜ 640) μας παίρνει εκεί μέσα ή να μην το σκέφτομαι καν ?
    εχω δει KTM SM μεσα στα Μεγαρα σε trackday, και βεβαια σας παιρνει, ετσι πιστευω..............................


  10. #25
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΛΑΣΤΙΧΑ

    ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΛΑΙΝ ΟΙ ΡΕΓΓΕΣ!!

    Α ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΗ ΛΟΥΤΣΑ ΠΟΥ ΠΑΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΥΡΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΡΑΓΚΟ!ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΞΟΧΙΚΟ ΕΚΕΙ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ!!ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/03/2005
    Μηνύματα
    113
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
    Sporky για το θεμα αν ενα φθαρμενο λαστιχο σε βαζει σε κινδυνο η οχι θελω μια απαντηση.Εγω πιστευω οτι το φθαρμενο γλιστραει πιο ατσαλα αλλα ηδη εχει μικρογλιστρησει πιο πριν και σε κραταει λιγωτερο επιθετικο. Το λεω αυτο γιατι δεν θελω να ερθω με φρεσκα λαστιχα και αναρωτιεμαι μηπως αυτο ειναι λαθος σκεψη.
    Αν θέλεις καί μιά δεύτερη απάντηση επειδή εχω φθαρμένα λάστιχα οχι βέβαια στό οριο, αλλά κοντά ,γλυστράγανε στό τελευταίο track αλλά ελενχόμενα, καί απλά επαψα νά είμαι εγώ επιθετικός στήν οδήγηση γιά νά τήν βγάλω καθαρή.Πιστεύω οτι καί ο Sporky αυτό εννοούσε καί οταν απαντούσε σέ εμένα πιό πάνω.Επειδή ομως μέ τά ιδια λάστιχα μπήκα καί οταν ηταν ολοκαίνουργια στό δεύτερο εικοσάλεπτο αιστάνθηκα ασφαλεια μιάς καί χρειαζόντουσαν τό χρόνο τους γιά νά στρώσουν
    Οι ηλίθιοι είναι αήτητοι!!!!

  12. #27
    gourou
    Εγγραφή
    03/08/2004
    Μηνύματα
    148
    @kinish & DrEvil
    παιδιά μακάρι να μπορούσα να σας πω, αλλά ούτε οι γνώσεις μου είναι τόσες, ούτε είμαι ο McCoy για να σας πω οτι μπορείτε να ντριφτάρετε απο στροφή σε στροφή. Μπορώ να πώ για τον εαυτό μου, για το μηχανάκι μου και πάντα σε συγκεκριμένες συνθήκες ασφάλτου. Το σίγουρο είναι οτι τα μέγαρα ειναι μακρυά απο το ιδανικό όσο αφορά ποιότητα ασφαλτοτάπητα και είναι στη διακριτική σας ευχέρεια αλλά και θέμα γυρολογίου και δεξιού καρπύ για το κατα πόσο ένα ζευγάρι λάστιχα σας σηκώνει εντός. Θα τα πούμε απο κοντά!΄

    Μάλλον δεν βοήθησα
    s..
    My owner's manual says it isn't safe to ride the bike at high speeds, but after much testing, I found that statement is not neccesarily true.

    ...I remember hearing a story about Miguel DuHamel and his brother bitching to their dad that their bikes were too slow and that they weren't competitive in a race series.. Yvon's response; " Then why are you braking so damned early?"


    www.fireblades.org

  13. #28
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/03/2005
    Μηνύματα
    113
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sporky
    @kinish & DrEvil
    παιδιά μακάρι να μπορούσα να σας πω, αλλά ούτε οι γνώσεις μου είναι τόσες, ούτε είμαι ο McCoy για να σας πω οτι μπορείτε να ντριφτάρετε απο στροφή σε στροφή. Μπορώ να πώ για τον εαυτό μου, για το μηχανάκι μου και πάντα σε συγκεκριμένες συνθήκες ασφάλτου. Το σίγουρο είναι οτι τα μέγαρα ειναι μακρυά απο το ιδανικό όσο αφορά ποιότητα ασφαλτοτάπητα και είναι στη διακριτική σας ευχέρεια αλλά και θέμα γυρολογίου και δεξιού καρπύ για το κατα πόσο ένα ζευγάρι λάστιχα σας σηκώνει εντός. Θα τα πούμε απο κοντά!΄

    Μάλλον δεν βοήθησα
    s..
    Οχι είσαι σαφέστατος ισως αυτό πού είπα γιά τά γλυστρίματα νά μήν αποτυπώθηκε καλά ,δέν εννοώ ντριφταρίσματα εντός στροφής (μακάρι νά μπορούσα) απλά οταν γινόμουνα ατσαλος ειτε μέ τό γκάζι είτε μέ τίς κλίσεις από λάθος γραμμές χτυπούσε αλάρμ μέ γλυστριματάκια.Anyway νομίζω οτι εννοούμε τά ιδια η συνέχεια από κοντά ισως.
    Sporky σέ ευχαριστώ γιά τήν προσπάθεια τού mail αλλά δυστυχώς δέν μού ανοίγει.
    Οι ηλίθιοι είναι αήτητοι!!!!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Robot Game Για οσους δεν τα πανε καλα με το ελικοπτερο
    από Zbandit750 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2007, 01:01
  2. και για οσους δεν το καταλαβαν......
    από zoropatra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2006, 19:12
  3. για οσους δεν πανε στην πανελληνια.....
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2005, 14:02
  4. Για όσους ΔΕΝ αγαπάνε τα ζώα...Ξανασκεφτείτε το!!!
    από LillyFlower στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2004, 01:39
  5. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2004, 10:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF