Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 37

Θέμα: Η ΚΟΝΤΡΑ

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panagiotis dim
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    213

    Η ΚΟΝΤΡΑ

    ΤΟ HOLDER το ξέρετε ? Σιγά μην το ξέρετε ...\

    τΟ HOLDER Λοίπόν είνα τρακτέρ ( 60 χρόνια πρίν ) η ταπεινή φρέζα για τους γνώστες που εκτός απο οργωμα φρεζαρισμα κλπ κουβαλούσε και φορτίο στην πλατφόρμα του

    .Δεν είχε στρογγυλό τιμόνι αλλά δυο μακριές σιδερένιες προεκτάσεις μια για κάθε χέρι και στο κέντρο τον λεβιέ με 5 ταχύτητες .

    Αντε να έβγαζε γύρω στα 35-40 χλμ τελική . Στο αριστερό ΄χερι αν εστριβες το χερούλΙ κομπλάριζε 100% τους δυο μπροστινούς κινήτήριους τροχούς του για να μην μπορεί κανένα ανάχωμα να το σταματήσει .

    Αντιληπτόν? εκτιμώ ..ναι !!

    Εγώ ομως δεν ηθελα 35-40 χλμ ...ΗΘΕΛΑ ΠΙΌ ΠΟΛΛΑ . γιατί ηθελα ?????

    γιατί μου κόλαγε ο μπάσταρδος ο ξαδελφος να τα παμε κοντρα με την λαμπρέττα του πατέρα του ( θεός συγχωρέστον..)

    Το περνάω πετρέλαιο που λές ( κόντρα με βρώμικο εργαλείο δεν λέει ..) το σαπουνίζω με την παντα πιστή ΤΙDE OMATIC δίνω ΜΕΡΙΚΈς ΣΤΡΟΦΈς ΣΕ ΜΙΑ ΒΙΔΟΥΛΑ που κανονιζε την ροη του πετρε--δεν λέου ( γαμώ..)

    και ΤΟΝΝ ειδοποιώ τον πούστη να κουβαληθεί με την αρπαγμένη ΚΡΥΦΑ απο τον πατέρα του lambretta * ( ETSI grafete??

    to ΄στησιμο των δύο dragster είχε οριστει σε εναν νεοσύστατο β επαρχιακού οδικού δικτύου σκατοδρομο εις ΤΟΝ ΟΠΟΊΟΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΣΤΡΩΘΕΙ ΜΕ ΓΑΡΜΠΙΛΙ 3Α

    μάλιστα λεβέντες μου διότι εκεί είχα ελπίδεες να τον αιφνιδιάσω τον κερατά και να φύγω με μπλοκαρισμένα τα μπροστινά μου ενώ ο μηχανόβιος θα την σπινιάριζε και θα του ξεκόλαγα με τερμα γκάζι και 5 η στο κιβώτιονννν. ΚΑΤΑΝΟΗΤΌΝ Η ΝΙΕΤ>?//???
    ενας γαιδαρος δεμενος, το χορταρι του βοσκούσε και ηταν τρισευτυχισμένος ...ο ΄καυμένος!!!τιποτα αλλο δεν ζητούσε ...μόνο να μην είναι ...δεμένος...ο καυμένος..

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panagiotis dim
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    213

    Η ΚΟΝΤΡΑ ..(Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ..)

    Ο διάολος μου πατησε το κουμπί και δεν πρόλαβα να το τελειώσω λοιπόν απο κεί που μείναμε

    ...Μου έρχεται που λές ο μούλος με το ιταλικό του μέσα στην λαδίλα ποιος ξέρει τι πατέντα είχε κάνει για να μου τα ..ρίξει ...εγώ καβάλα στην ρεμουλκα με υφος μπλαζέ δεν τον κοι΄ταω ....αυτός ρίχνει κατι ξεροτηγανιές τιγγκα η λαδίλα στο ιταλικό εγώ ακίνητος ΜΠΛΑΖΕ ΛΕΜΕ ΕΝΤΕΛΩς έρχεται δίπλα μου κατω το γαρπίλι πανω ο ουρανός ο δρόμος ευθεία ΑΛΛΑ......


    ΣΤΑ δεξιά μου έχει σύρμα για φράχτη και μετά το σύρματένιο φράχτη χωράφι μέ οπωροφόρα δένδρα.

    Εγώ είμαι στον φραχτη και ο φαστ φούντ με το ιταλικό αριστέρα μου .. ΕΓΏ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΈΝΑ ΚΡΥΦΑ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ( ΕΊΠαμε 190% μπλοκέ το εργαλείο..)

    λέω .. ποιό είναι το σύνθημα ρε ζωον \\
    απαντά .. ΖΗΤΩ Ο ΣΤΡΑΤΌΣ
    ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΘΝΟΣ ανακραυγάζω και τερματίζω το γκάζι * ( χειρογκαζο με πετουγια στο δεξι χερι,,,,,)

    σπρωχνω τον λεβιέ στην 5 η και τελευταία ταχύτητα και αμολαωωωωωωω το συμπλέκτη

    ΤΗς ΠΟΥΤΑΝΑΣ

    το holder πεταγεται μπροστά αψηφώντας το σύμπαν δεν χαζοσπινιάρει λογω μπλοκέ και χαμηλωνει τα τιμόνια απο την δύναμη και λυσσαει ..\]

    πέρνω μάτι δίπλα τον βρωμιάρη μέσα στους καπνούς προσπαθεί να εκκινήσει ΤΟ LAMBRETTA ματαια ο καριόλης γιατι το γαρμπίλι δεν τον αφήνει που να τον αφήσει να παει δεν κατάλαβα ???

    Το italico kerato εχει μείνει πισω να μαζεύEI τους καπνούς του ΤΡΑΚΤΕΡΙΟΥΜΟΥ !!!!!!

    ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣH ΡΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΝΙΩΘΩ ΘΕΟΣ νιώθω νικητής νιώθω τα παντα και ακόμα δεν εχει τελειώσει η κ...βλα μου και η ευθεία δικιά μου ΟΜΩΣΣΣ


    ΟΜΩΣΣΣΣ ΛΕΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ...

    Otan to mplokareis to trakteri prepei oi rodes na einai efteia kai na koitane ISSSSAAAAA

    NIET ΛΙΓΟ δεξιά γιατι δεξιά ειναι φραχτης με συρμα και μετα χωράφι με πορτοκάλια λεμεεεε

    αντιληπτόν ?????
    και αμα εχεις τερμα τα γκάζια 5η στο κιβώτιο το κεφάλι πίσω να κοιτάς τον βρωμιάρη που χάνει τα παντα στην κόντρα δεν κοιτάς μπροστά ε???

    ( ο εχων το χωράφι και το συρματόπλεγμα το είπε στον πατέρα μου ..ο πατέρας μου το είπε στον πατέρα του .... οι δύο πατεράδες δεν είπαν ΤΊΠΟΤΑ σε μάς .. μας κάνανε ομως ( ντροπής πράγματα μεγάλα παιδιά να φοράμε μακριά παντελόνια καλοκαιριάτικα ....))
    ενας γαιδαρος δεμενος, το χορταρι του βοσκούσε και ηταν τρισευτυχισμένος ...ο ΄καυμένος!!!τιποτα αλλο δεν ζητούσε ...μόνο να μην είναι ...δεμένος...ο καυμένος..

  3. #3
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Το λάτρεψα λέμε, είσαι τεράστιος, μου θύμισες τις δικές μας νεανικές μαλακίες. Σαν να το βλέπω το όλο σκηνικό μπροστά μου.

    Είσαι μέγιστος, εύγε και ας σε πονάει ο πισινός σου όταν θυμάσαι τις ξυλιές.

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #5
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Αυτό λες ε?


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	0.jpg 
Προβολές:	3250 
Μέγεθος:	13,8 KB 
ID:	226101
    Sent from me using a computer.

  6. #6
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Είσαι θεός!


    Αυτοί δεν ξέρουν αλλά το παλεύουν. Πες τους το μυστικό λοιπόν!
    http://www.youtube.com/watch?v=oTxhP...embedded#at=29
    Sent from me using a computer.

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panagiotis dim
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    213
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Είσαι θεός!


    Αυτοί δεν ξέρουν αλλά το παλεύουν. Πες τους το μυστικό λοιπόν!
    http://www.youtube.com/watch?v=oTxhP...embedded#at=29
    [/QUOTE


    χαχαχ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

    ]http://www.youtube.com/watch?v=tFmt2Y3nNDk&feature=player_embedded
    ενας γαιδαρος δεμενος, το χορταρι του βοσκούσε και ηταν τρισευτυχισμένος ...ο ΄καυμένος!!!τιποτα αλλο δεν ζητούσε ...μόνο να μην είναι ...δεμένος...ο καυμένος..

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panagiotis dim
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    213
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Είσαι θεός!


    Αυτοί δεν ξέρουν αλλά το παλεύουν. Πες τους το μυστικό λοιπόν!
    http://www.youtube.com/watch?v=oTxhP...embedded#at=29
    [/QUOTE


    χαχαχ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

    http://www.youtube.com/watch?v=tFmt2...layer_embedded
    ενας γαιδαρος δεμενος, το χορταρι του βοσκούσε και ηταν τρισευτυχισμένος ...ο ΄καυμένος!!!τιποτα αλλο δεν ζητούσε ...μόνο να μην είναι ...δεμένος...ο καυμένος..

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sernodas2
    Εγγραφή
    07/05/2010
    Μηνύματα
    503
    λοιπον εχω μια agria 14αρα ποτε λες να τα στησουμε με το holder???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    πλακα πλακα τα holder ηταν τα μονα που ειχα ψυγειο τοτε κ μερικη τρακτεριτζιδες τα βλεπουνβ κ ασε που παιζει να ανηκουν στα συλεκτικα κοματια,τα ψαχνουν σαν τρελοι λεμε.....πως θα κανανμε εμεις για ενα boldor!!!!ε κατι παρομοιο φανταζου.....

  10. #10
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913

    Re: Η ΚΟΝΤΡΑ ..(Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ..)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
    ...Μου έρχεται που λές ο μούλος με το ιταλικό του μέσα στην λαδίλα ποιος ξέρει τι πατέντα είχε κάνει για να μου τα ..ρίξει ...εγώ καβάλα στην ρεμουλκα με υφος μπλαζέ δεν τον κοι΄ταω ....αυτός ρίχνει κατι ξεροτηγανιές τιγγκα η λαδίλα στο ιταλικό εγώ ακίνητος ΜΠΛΑΖΕ ΛΕΜΕ ΕΝΤΕΛΩς......

    Απολαυστικότατος! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    "Qu ils mangent de la brioche"

  11. #11
    αλλος οριζοντας μάς βρηκε..!!!


  12. #12

    Re: Η ΚΟΝΤΡΑ

    :rotflmao:

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Τη μαύρη τούμπα που χα φάει μέχρι να μάθω να πιάνω συμπίεση για να το βάζω μπρος.....













    Σε παταω......
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  14. #14
    Scooteroμέλος Το avatar του/της Dimos35
    Εγγραφή
    18/07/2007
    Μηνύματα
    230
    Nice!!

  15. #15
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Aπίστευτος ο Πάνος, για άλλη μιά φορά... !

    Αυτό εννοεί, όχι το άλλο που βάλατε...:
    http://www.youtube.com/watch?v=YFJy3...eature=related

    (έχω δύο τετοια...)

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΑ???
    από melsaltas στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2005, 04:50
  2. Κοντρα
    από crs-k στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2005, 19:15
  3. ¨¨κοντρᨨ
    από kalgeorge στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 78
    Τελευταίο μήνυμα: 17/01/2005, 09:50
  4. Κοντρα!!!!!!!!!!!!
    από hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 104
    Τελευταίο μήνυμα: 05/01/2005, 02:05
  5. Κόντρα αμάξι-μηχανή
    από jp929rr στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2003, 09:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF