Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 68

Θέμα: ανακατασκευη honda c50

  1. #31
    skeytesai me la9os tropo

  2. #32
    οκ περιμενω να δω το ;αποτελεσμα τοτε..
    για να μπουν τα μπροστινα του αστρα θελει τορνισμα στον σταυρο η στον σκελετο?

  3. #33
    δεν 9α βαλω απο αστρα απο συπρα θα βαλω τορνιζμα στν σκελετο θελει εργασια 40 ευρω ειναι
    ..το αποτελεσμα φιλε ειναι πολυ ωραιο σε οσα μηχανακια το ειδα πανε στο bike pics και πατα honda c50 θα σου βγαλει αρκετα ομορφα μηχανακια και μερικα ειναι συπρα δες τα και πες τν γνωμη σου

  4. #34
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    ρε φιλαρακι μην κανεις μλκια με τον σκελετο. για να μπει πιρουνι απο αστρα η σουπρα (εουν ιδιες διαστασεις) η συνηθεστερη πατεντα ειναι αλλη μανα σε μηχανουργειο δηλαδη το σωληνα που μπαινει στον σκελετο. η δουλεια κανει γυρω στα 50ε. για να μαθεις οτιδηποτε σωστο πανε στα γιαννιτσα στο dkyrko. εχει το συνεργειο εδω ΘΩΜΑΪΔΗΣ Ν. - ΚΥΡΚΟΣ Α. Ο.Ε.
    ΕΓΝΑΤΙΑΣ 49-51
    ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    23820-81118

    ειναι και φιλος και μελος του φορουμ.

    αλλα το ταυρι ειναι κλασσικο ετσι μην το χαλασεις. πανε παρε ενα σκελετο απο cub Η glx οτι αλλο θες και πειραξε.. αυτο θα το χαλασεις και δεν εχουν πολλα μανισια πλεον... ετσι κι αλλιως εσυ απο οτι καταλαβα μονο σκελετο θα αφησεις. αυτο δεν σ'αρεσει? ετσι το ειχε κανει ο αδερφος μου και παρεμεινε (περιπου) ετσι...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	χωρίς τίτλο.jpg 
Προβολές:	793 
Μέγεθος:	31,0 KB 
ID:	227840

  5. #35
    χμμ 9α παω να ρωτησο σε αυτον που λες εχω ακουσει καλα πραγματα ναι και εγω για αυτο λεω αλαγμα του σωληνα που μπαινει ο σταυρος του πιρουνιου οντος φιλε τα glx μανισια ειναι πολυ λιγα εγω μαζι σου σε αυτο που λες αλλα πρωτον τν κοστος 9α ανεβει πολυ να παρω νεο σκελετο απο glx 2ον τα λεφτα ειναι αρκετα και δν μπορω να δια9εσω τοσο μεγαλο ποσο ετσι και αλιος δν ειμαι μεγαλος για να εχω δικα μου λεφτα και να δουλευω αλλιος το μηχανακι 9α το εκανα takegawa τοσο ψωρα και αγαπη που το εχω και 3ον δν 9α εχω χαρτια αν κανω αυτο που λες... αυτο που λες οτι εκανε ο αδερφος σου μου αρεσει αρκετα το πλαστικο που εχει απανω στν σωληνα ειναι πολυ ωραιο ποσο ειχε βγει το ολο αποτελεσμα και τι δια9εται??

  6. #36
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    προχθες ειχα δει ενα ολοκληρο glx απο δραμα χωρις μοτερ ΜΕ χαρτια στα 100ε.. δεν ειναι πολλα.. αμα ειχα θα το επαιρνα βασικα.. το πλαστικο που λες αν καταλαβα καλα ειναι το μεσα απο την ποδια απο αστρα και δεν εχω ιδεα πλεον ποσο κανει. τοτε εκανε 10ε. το "γνησιο" και καλα... ρε μηπως να βρω ενα cub και να σου παρω το ταυρι??

  7. #37
    χαχαχαχα φιλε μου αυτο το ταυρι 9α παραδωσει τν ψυχη του στα χερια μου χαχαχα

  8. #38
    τον στρογγυλεα λες φιλε ταυρί? χαχα δεν το εχω ξανακουσει τα λενε και ετσι?

  9. #39
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    ταυρι η ΚΑΙ μαντεψε... ταταν... γλαρος χαχαχαχα ναι το εχω ακουσει κι ετσι.. βασικα γλαρο λεγανε το ακομα πιο παλιο που ειχε καμπυλη με κλιση προς το κοντερ και ντεποζιτο ξεχωριστο απο τον σκελετο.. ακομα παλιοτερο.. ειχα και το πεταξα ο ΜΑΛΑΚΑΣ... τοτε περισευανε τετοια παπια τωρα δεν βρισκεις..

  10. #40
    nai φιλε μου ταυρι το λεμε εδω περα φιλε ολοι πεσανε με τα μουτρα πανω στα καινουργια μηχανακια και εντυπωσιαζονται αλλα πες εσυ ρ μαν πιο μηχανακη 9α αντεξει 20 ΧΡΟΝΙΑ και 9α κυκλοφορη με αξιοπρεπεια?? το δικο μου 72 cc και βγαζει 100 χιλιομετρα με μια χοανα και μια εξατμιση ποσα απο τα καινουργια μηχανακια πανε τοσο??




    παιδια σορρυ που εμεινε λιγο πισω η ανακατασκευη αλλα χρειαζομαι λεφτα τα οπια 9α βρω σε κανα μηναα αναμενετε

  11. #41
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/10/2005
    Μηνύματα
    181
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
    ρε φιλαρακι μην κανεις μλκια με τον σκελετο. για να μπει πιρουνι απο αστρα η σουπρα (εουν ιδιες διαστασεις) η συνηθεστερη πατεντα ειναι αλλη μανα σε μηχανουργειο δηλαδη το σωληνα που μπαινει στον σκελετο. η δουλεια κανει γυρω στα 50ε. για να μαθεις οτιδηποτε σωστο πανε στα γιαννιτσα στο dkyrko. εχει το συνεργειο εδω ΘΩΜΑΪΔΗΣ Ν. - ΚΥΡΚΟΣ Α. Ο.Ε.
    ΕΓΝΑΤΙΑΣ 49-51
    ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    23820-81118 begin_of_the_skype_highlighting______________23820-81118______end_of_the_skype_highlighting

    ειναι και φιλος και μελος του φορουμ.

    αλλα το ταυρι ειναι κλασσικο ετσι μην το χαλασεις. πανε παρε ενα σκελετο απο cub Η glx οτι αλλο θες και πειραξε.. αυτο θα το χαλασεις και δεν εχουν πολλα μανισια πλεον... ετσι κι αλλιως εσυ απο οτι καταλαβα μονο σκελετο θα αφησεις. αυτο δεν σ'αρεσει? ετσι το ειχε κανει ο αδερφος μου και παρεμεινε (περιπου) ετσι...
    Συμφωνώ απόλυτα. Το καλύτερο είναι να μείνει το παπί όπως είναι, κλασικό!

  12. #42
    παιδια τελικα στο μηχανακι 9α μπουν κατραν και μουρη απο z125 to μηχανακι δν 9α πα8ει κατι απλα 9α φαμε σε τορνο τον στραυρο απο το πιρουνι τοσο ωστε να μπαινει στν μανα του σκελετου αυριο παριγγελνω τα ανταλακτικα.....


    παιδια 3ερεις μηπως κανεις πως μπορει να γινει κατι τετιο στις ποδιες??


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2007_06_03_bikepics-920226-800.jpg 
Προβολές:	682 
Μέγεθος:	72,8 KB 
ID:	228113

  13. #43
    κοβεις την ποδια και βαζεις καρινα..

  14. #44
    καρινα τι ενοις δλδ??

  15. #45
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Αρχικά δημιουργήθηκε από thomas2006
    καρινα τι ενοις δλδ??

    Καρίνα εννοεί το κάτω μέρος της ποδιάς, που αγκαλιάζει το κάτω μέρος και ενώνει τα δύο τμήματα της ποδιάς, αριστερά και δεξιά. Την έχουν τα Honda Innova.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	main_186_1.gif 
Προβολές:	657 
Μέγεθος:	49,3 KB 
ID:	228140
    "Qu ils mangent de la brioche"

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ανακατασκευη honda c50
    από liakos222 στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 182
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2016, 22:34
  2. ανακατασκευή honda c50 6v 1977
    από periklinio στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 10/08/2013, 00:43
  3. ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ HONDA C50 "episode 2"
    από macgyver2180 στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 70
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2013, 11:06
  4. Ανακατασκευη Honda C50
    από Gennaios στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2012, 23:18
  5. ανακατασκευη honda c50
    από jobi στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2010, 07:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF