Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 118

Θέμα: Μία CSS ιστορία Made in UK...

  1. #46
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alx_gr
    Φιλε μου σαν κοστος,

    μαθημα: 460 ευρο περιπου
    βενζινη: 1 ντεποζιτο για την πιστα περιπου 25 ευρω (αμα βαλεις και την βενζινη πηγαινε-ελα προσθεσε αλλα τοσα)
    ευχαριστω...



  2. #47
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/08/2008
    Μηνύματα
    113
    συγχαριτηρια ,τι να κλασουμε και εμεις εδω με τα ταπηνα μας μεγαρα,





    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από alx_gr
    [B]Καλημερες...!


    Μακάρι να κάνουν κάτι στην Πάτρα γιατί είναι καταπληκτικό να μπαίνεις σε πίστα παγκοσμίων προδιαγραφών.

    παντως και να γηνει η πιστα μου βρωμαει τεραστια αρπαχτη,και δευτερον το ποσο που θα μας βαλουν να πληρωνουμε θα ειναι παρα πολυ μεγαλο,

    εδω πληρωνουμε 2,80 για να μπουμε στην αττικη εδω,

    ,αλλα δεν πηραζει ασ κωνομανε οι εργολαβοι.....

  3. #48
    I am a crazy bastard!!! Το avatar του/της alx_gr
    Εγγραφή
    27/09/2005
    Μηνύματα
    157
    Αρχικά δημιουργήθηκε από teo yzf r6
    συγχαριτηρια ,τι να κλασουμε και εμεις εδω με τα ταπηνα μας μεγαρα,

    παντως και να γηνει η πιστα μου βρωμαει τεραστια αρπαχτη,και δευτερον το ποσο που θα μας βαλουν να πληρωνουμε θα ειναι παρα πολυ μεγαλο,

    εδω πληρωνουμε 2,80 για να μπουμε στην αττικη εδω,

    ,αλλα δεν πηραζει ασ κωνομανε οι εργολαβοι.....
    Αδικο δεν εχεις οτι στην Ελλαδα συνηθως γινονται αρπαχτες αλλα εδω που ειναι και προηγμενη μοτοσυκλετιστικα χωρα (που ειπε και ο cosgili) στα track day δεν πληρωνεις λιγοτερο απο 180 ευρω την ημερα...
    *VR46*
    Winners find answers, loosers find excuses!!!
    Challenges are what make life interesting,overcoming them is what makes life meaningful...

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    ωραια πραγματα...

  5. #50
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/05/2009
    Μηνύματα
    271
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili
    Αδερφε...ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΩΩΩ!!!!!
    Παντα τετοια. Εκμεταλλευσου οσο μπορεις το οτι βρισκεσαι σε μια προηγμενη μοτοσυκλετιστικα χωρα και απολαυσε το
    + 1

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gianhs8
    Εγγραφή
    04/06/2010
    Μηνύματα
    216
    αν και δεν εχω σημετασχει σε καποιο track day πολυ μου αρεσε το post


  7. #52
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    μας γαμησες τη ψυχολογια αδερφε!!!


    παντα τετοια!!!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #53
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alx_gr
    Αδικο δεν εχεις οτι στην Ελλαδα συνηθως γινονται αρπαχτες αλλα εδω που ειναι και προηγμενη μοτοσυκλετιστικα χωρα (που ειπε και ο cosgili) στα track day δεν πληρωνεις λιγοτερο απο 180 ευρω την ημερα...

    nai alla i diafora einai pos eksoteriko iparxoyn polles pistes mege8ous megarwn poy de plironeis ta 200aria poy les poy einai gia tis pistes toy pagosmioy, einai akoma pio diaskedaskikes apo tis pio megales pistes kai oloi pigenoyn se aftes.....



    kai mias kai milame gia pistes na mi poyme gia to ring, poy kostizei o giros 24€ (peripoy 10lepto diladi)....

    toso peripoy 8eloyn kai to 20lepto sta megara(kante sigrisi tora ring me megara gia na katalabete......)

  9. #54
    I am a crazy bastard!!! Το avatar του/της alx_gr
    Εγγραφή
    27/09/2005
    Μηνύματα
    157
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    nai alla i diafora einai pos eksoteriko iparxoyn polles pistes mege8ous megarwn poy de plironeis ta 200aria poy les poy einai gia tis pistes toy pagosmioy, einai akoma pio diaskedaskikes apo tis pio megales pistes kai oloi pigenoyn se aftes.....



    kai mias kai milame gia pistes na mi poyme gia to ring, poy kostizei o giros 24€ (peripoy 10lepto diladi)....

    toso peripoy 8eloyn kai to 20lepto sta megara(kante sigrisi tora ring me megara gia na katalabete......)
    Κοιταξε αδικο δεν εχεις αλλα παιζει μεγαλο ρολο που μενεις (χωρα και μετα που σε αυτην την χωρα).

    Τουλαχιστον για εμενα και για Αγγλια, για καποιες πιστες που ειναι πιο μικρες και πιο φθηνες (οχι υπερβολικα) οι αποστασεις ειναι τετοιες που θα χαλασω τα χρηματα σε βενζινη και μπορει και ξενοδοχειο, γιατι αμα ειναι να μπω σε trackday αφου εχω κανει 150 χλμ να παω και θελω αλλα τοσα να γυρισω δεν το κανω, γιατι δεν θα το χαρω.
    Η κουβεντα αλλαζει αν εχεις trailer κλπ που δεν εχω.

    Για να παρεις μια γευση απο Αγγλια και τιμες:

    http://www.nolimitstrackdays.com/aca...ackevents.html
    *VR46*
    Winners find answers, loosers find excuses!!!
    Challenges are what make life interesting,overcoming them is what makes life meaningful...

  10. #55
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/12/2004
    Μηνύματα
    310
    Ερώτηση γιατί με ενδιαφέρει...

    Το επίπεδο των αγγλικών που χρησιμοποιούνε οι εκπαιδευτές πιο είναι?

    Κάποιος που απλά μπορεί να συνενοηθεί θα τα βγάλει πέρα στο κομματι της επικοινωνίας?


    Άντε και στα επόμενα!

  11. #56
    τέλεια

  12. #57
    I am a crazy bastard!!! Το avatar του/της alx_gr
    Εγγραφή
    27/09/2005
    Μηνύματα
    157
    Αρχικά δημιουργήθηκε από S16
    Ερώτηση γιατί με ενδιαφέρει...

    Το επίπεδο των αγγλικών που χρησιμοποιούνε οι εκπαιδευτές πιο είναι?

    Κάποιος που απλά μπορεί να συνενοηθεί θα τα βγάλει πέρα στο κομματι της επικοινωνίας?


    Άντε και στα επόμενα!
    Λοιπον να σου πω, δεν μπορω να καταλαβω τι ακριβως εννοεις 'μπορει να συνενοηθει' αλλα αμα μπορεις να παρακολουθησεις ταινια/σειρα (πχ CSI, Friends κλπ) και καταλαβαινεις χωρις να διαβαζεις υποτιτλους εισαι οκ να καταλαβαινεις.
    Τωρα τι θεμα ειναι οταν θα σε ρωτησει τι προβληματα ειχες πως θα το πεις γιατι το feedback σου ειναι σημαντικο για να σου πει συμβουλες.
    Για να μην το παραλεω δεν χρειαζεται να εισαι super αλλα δεν ειναι και οτι ποιο ευκολο αμα δεν το εχεις συνηθισει. Βεβαια παντα μπορεις να το δηλωσεις και πεις παιδια λιγο χαλαρα δεν ειμαι Αγγλος μην μου μιλατε ροδανι.
    *VR46*
    Winners find answers, loosers find excuses!!!
    Challenges are what make life interesting,overcoming them is what makes life meaningful...

  13. #58
    Ζηλευω γιατι: ημουν 8 χρονια εκει και ποτε μα ποτε δεν αξιωθηκα να παω καν σε μια πισταρα παρολο που ζουσα 10 μολις χλμ απο το Donnington (Loughborough).

    Ζηλευω γιατι: Δε καταφερα ποτε να αποκτησω μοτοσυκλετα στη Βρεττανια με αυτους τους καταπληκτικους δρομους.

    Ζηλευω γιατι: Δε καθησα εκει και με εφαγε ο πατριωτισμος μου αλλα και η καψα μου να γυρισω πισω χωρις να υπολογισω το κοστος.

    Χαιρομαι για εσενα και καλοπροαιρετα σε ζηλευω για τη τεραστια εμπειρια που αποκομισες.

    Φιλικα

    Γιωργος

  14. #59
    I am a crazy bastard!!! Το avatar του/της alx_gr
    Εγγραφή
    27/09/2005
    Μηνύματα
    157
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PreGeoLude
    Ζηλευω γιατι: ημουν 8 χρονια εκει και ποτε μα ποτε δεν αξιωθηκα να παω καν σε μια πισταρα παρολο που ζουσα 10 μολις χλμ απο το Donnington (Loughborough).

    Ζηλευω γιατι: Δε καταφερα ποτε να αποκτησω μοτοσυκλετα στη Βρεττανια με αυτους τους καταπληκτικους δρομους.

    Ζηλευω γιατι: Δε καθησα εκει και με εφαγε ο πατριωτισμος μου αλλα και η καψα μου να γυρισω πισω χωρις να υπολογισω το κοστος.

    Χαιρομαι για εσενα και καλοπροαιρετα σε ζηλευω για τη τεραστια εμπειρια που αποκομισες.

    Φιλικα

    Γιωργος
    Να μην ζηλευεις για τιποτα... ξαναέλα!!!
    Τα ιδια εκανα και εγω (ημουν Αγγλια-Ολλανδια) και γυρισα Ελλαδα αλλα ξαναεφυγα!

    Και αμα δεν μπορεις να ερθεις για τα 'καλα', ελα να κερασω βολτα!
    *VR46*
    Winners find answers, loosers find excuses!!!
    Challenges are what make life interesting,overcoming them is what makes life meaningful...

  15. #60

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ιστορια made in bulgaria!!
    από Firestorm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2008, 13:41
  2. Γιατι Το Sex Ειναι Μια Αλλη Ιστορια...
    από asprogerakatos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2006, 10:00
  3. DAINESE-ALPINESTARS made in ??????
    από zolotas στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 13/12/2005, 08:59
  4. Rover made in china
    από Tigas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2005, 18:18
  5. suzuki fx made in china??????
    από adendro2004 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2005, 17:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF