Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 118 από 118

Θέμα: Μία CSS ιστορία Made in UK...

  1. #106
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994

  2. #107
    είσαι πολύ τυχερός που βρίσκεσαι σε μια χώρα με τέτοια κουλτούρα και υποδομές για τον μηχανοκίνητο αθλητισμό...και κάνεις πολύ καλά που το εκμεταλεύεσε...και σε ζηλεύω πολύ γι'αυτό...τσάκω μια

  3. #108
    I am a crazy bastard!!! Το avatar του/της alx_gr
    Εγγραφή
    27/09/2005
    Μηνύματα
    157
    Thanks σε ολους για τα comments...!

    Οντως ειναι παραδεισος αμα θες να ασχοληθεις με μηχανοκινητο αθλητισμο και σε γενικες γραμμες τα track day ειναι μια τεραστια γιορτη και για τις πιστες 'ουδεν σχολιο'....χαλαλι τα λεφτα που πληρωνεις.

    *VR46*
    Winners find answers, loosers find excuses!!!
    Challenges are what make life interesting,overcoming them is what makes life meaningful...

  4. #109
    I am a crazy bastard!!! Το avatar του/της alx_gr
    Εγγραφή
    27/09/2005
    Μηνύματα
    157
    Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
    btw, θα είμαι Birmingham για μια εβδομάδα (την πρώτη του Νοέμβρη), είσαι μακριά;;;;
    Ελεγα να πιούμε μια beer και να σε βρίσω ( :wacko: ) για όλα αυτά που μας κάνεις από κοντά!
    Hello there!!!

    Δεν ειμαι ουτε κοντα ουτε μακρια ομως... Μενω προαστια Λονδινου και ειναι περιπου 200χλμ αλλα αν εισαι εκει ΣΚ τοτε μπορω να κανονισω να ερθω με το κουτι μια βολτα.

    Cheers!
    *VR46*
    Winners find answers, loosers find excuses!!!
    Challenges are what make life interesting,overcoming them is what makes life meaningful...

  5. #110
    I am a crazy bastard!!! Το avatar του/της alx_gr
    Εγγραφή
    27/09/2005
    Μηνύματα
    157
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LordVeyron
    και ένα άσχετοσε μίλια είναι το κοντέρ σου ?
    Yeap σε μιλια ειναι το κοντερ.
    *VR46*
    Winners find answers, loosers find excuses!!!
    Challenges are what make life interesting,overcoming them is what makes life meaningful...

  6. #111
    I am a crazy bastard!!! Το avatar του/της alx_gr
    Εγγραφή
    27/09/2005
    Μηνύματα
    157
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
    πω,πω πρεπει να κοψω να διαβαζω το θρεντακι σου γιατι μετα μελαγχολω...



    μου αρεσουν οι γραμμες σου...δεν ειναι ουτε καθαρα "βαθιες" CSS ,ουτε τεζα επιθετικες "νωρις"...
    Να μην μελαγχολεις, απλα κανονισε να ερθεις μια φορα, λεφτα υπαρχουν :rotflmao: !

    Παντως για τις γραμμες προσπαθω να νιωθω ανετα. Ειναι η δευτερα φορα που μπηκα και μπορω να πω την πρωτη πηγαινα βολτα... Εχει τρομερα γρηγορες στροφες και δεν ειναι ευκολο να συνηθισεις την ταχυτητα που μπορεις να μπαινεις στις στροφες. Ειναι πιστα που πραγματικα καταλαβαινεις την ουσια του 'κοιτα μακρια' .

    Να φανταστεις την πρωτη φορα που πηγα στην πρωτη στροφη μετα την ευθεια ειχα περιπου 65μιλια στο κοντερ και τωρα ειχα 80... 15 μιλια διαφορα 24χλμ και ολα αυτα γιατι απλα αποφασισα να προσεξω που κοιταω και 'χαμηλωσα' την αισθηση της ταχυτητας στον κουρκουτι μου κοιτοντας μακρια.
    *VR46*
    Winners find answers, loosers find excuses!!!
    Challenges are what make life interesting,overcoming them is what makes life meaningful...

  7. #112
    Φιλτατε συγχαρητηρια για ολη την προσπαθεια σου !

    Αν μου επιτρεπεις θα ηθελα να σου κανω μια υπενθυμιση που θα σου ειπαν και στο CSS ...
    Το μπροστα φρενο δεν το παταμε ποτε με ενα δακτυλο αλλα τουλαχιστον με δυο .
    Aprilia sr50
    Aprilia rs 125
    Aprilia rsv mille
    Cagiva raptor 650 ie
    Aprilia rsv 1000 r Factory

  8. #113
    ktmikos Το avatar του/της crfouras
    Εγγραφή
    22/07/2009
    Μηνύματα
    506
    Respect bro........απλα ολα αυτα που "μαζεψες" απο το level 3, χρειαζονται εργατωρες στην πιστα, να βρουν εφαρμογη ωστε να γινουν κεκτημενο, να βγαινουν αβιαστα, με ροη χωρις να σκεφτεσαι!! congrats και παλι, αξιος!!

    Αληθεια απο trackdays τι κοστος παιζει?
    Εκεί που τελειώνει ο δρόμος αρχίζει η περιπέτεια....

  9. #114
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.637
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alx_gr
    Hello there!!!

    Δεν ειμαι ουτε κοντα ουτε μακρια ομως... Μενω προαστια Λονδινου και ειναι περιπου 200χλμ αλλα αν εισαι εκει ΣΚ τοτε μπορω να κανονισω να ερθω με το κουτι μια βολτα.

    Cheers!
    ΣΚ δεν θα είμαι, οπότε άσε να δω το καθημερινό πρόγραμμα και τα ξαναλέμε

  10. #115
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.702
    Καποιος να τον κανει ban να ξεμπερδευουμε...Δεν μπαινουμε μεσα να μας ξενερωνεις!!!
    Μπραβο που το εκανες, αντε κ ακομα καλυτερα πλεον...

    Αν ανεβουμε στα μερη σου να σαι σιγουρος πως κερναμε ενα pine ωστε να τα πουμε απο κοντα!!
    Ride(s) the wind of change...

  11. #116
    I am a crazy bastard!!! Το avatar του/της alx_gr
    Εγγραφή
    27/09/2005
    Μηνύματα
    157
    Thanks ξανα και ξανα ολους για το σχολια και τα καλα λογια.

    Απλα να πω οτι αξιος δεν ειμαι, απλα αγαπαω πιστα, ταχυτητα και αδρεναλινη οποτε προσπαθω οσο συχνα μπορω και αααμα δεν βρεχει να πηγαινω.

    @crfouras: οντως οπως τα λες ειναι. οτι μαθαινεις στο CSS θελει πολυ υπομονη να σου βγει 'φυσικα' στην πιστα. Επισης το κοστος ειναι απο 100 μεχρι 190 λιρες για 6 session αναλογος την εποχη. Απο Μαιο μεχρι Σεπτεμβρη ειναι στα 150+ για silverstone και brands hatch.

    @usabug: Αν και το ειχα ξεχασει αυτο που λες και με βολευει πολυ το φρεναρισμα με 1 δαχτυλο, θα το δοκιμασω με δυο. thanks

    @DoctoR_k6: γιατρε μου αμα θελεις και εσυ να με στειλεις για banιο κανε παρεα με τον captain...! :rotflmao: αμα ερθεις ομως μπυρα θα κερασω.


    Τελος εννοειται οτι οποιος ανεβει Λονδινο μου το λεει να κεραστουμε (αλλα μονο μπυρα ετσι... :rotflmao: )

    Και εννοειται και παλι οτι αμα καποιος θελει να το μπει σε πιστα εδω, ειδικα silverstone και brands που ειναι κοντα μου, μου το λεει και το κανονιζουμε ( )
    *VR46*
    Winners find answers, loosers find excuses!!!
    Challenges are what make life interesting,overcoming them is what makes life meaningful...

  12. #117
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alx_gr
    Και εννοειται και παλι οτι αμα καποιος θελει να το μπει σε πιστα εδω, ειδικα silverstone και brands που ειναι κοντα μου, μου το λεει και το κανονιζουμε ( )
    Παιζει να ανεβω xmas.

    Αν λειπεις σε διακοπες να αφησεις τα κλειδια απο το μοτορι στο χαλακι

    Να παω μια castle combe με μηχανη να δω πως ειναι

  13. #118
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nikos121
    Εγγραφή
    15/10/2009
    Μηνύματα
    243
    μαλακιες .σα τα μεγαρα δεν υπαρχει.εδω εχουμε υποδομες καφετεριες μαθηματα πριν κ μετα κοπελες στο παρκ φερμε.ρε μας γαμησε ο φιλος τη ψυχοσυνθεση λεμε.εβαλα τα κλαματα.ρε μη ξαμαποσταρης.θα πηδηχτω απο το παραθυρο κ γω.:a16:
    γεροξεκουτης

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678

Παρόμοια θέματα

  1. ιστορια made in bulgaria!!
    από Firestorm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2008, 13:41
  2. Γιατι Το Sex Ειναι Μια Αλλη Ιστορια...
    από asprogerakatos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2006, 10:00
  3. DAINESE-ALPINESTARS made in ??????
    από zolotas στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 13/12/2005, 08:59
  4. Rover made in china
    από Tigas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2005, 18:18
  5. suzuki fx made in china??????
    από adendro2004 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2005, 17:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF