Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: Δερματινη φορμα Rst-γνωμες και προτασεις

  1. #1

    Δερματινη φορμα Rst-γνωμες και προτασεις

    Εχει κανενας εμπειρια απο τις συγκεκριμενες φορμες? Τις φερνει ο tzortzo σε τιμες αντιστοιχες Αγγλιας (απο κει κραταει η σκουφια τους) και τις χαλβαδιαζω μιας και φαινονται να ειναι value for money. Λοιπες προτασεις δεκτες
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  2. #2
    Εχω μια RST Pro series ολοσωμη και δεν εχω απολυτως κανενα παραπονο. Ειναι μια μετρια φορμα που δεν εχει την τρελη ποιοτητα...αλλα για τα λεφτα της ειναι super. Ειναι ακριβως οπως το ειπες...value for money.
    Το μονο μειον που βρισκω ειναι λιγο η γραμμη που εχουν. Δεν ειναι αυτο που λεμε μου ηρθε γαντι. Εχει λιγο ατσαλες γραμμες.


  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Zzz750
    Εχω μια RST Pro series ολοσωμη και δεν εχω απολυτως κανενα παραπονο. Ειναι μια μετρια φορμα που δεν εχει την τρελη ποιοτητα...αλλα για τα λεφτα της ειναι super. Ειναι ακριβως οπως το ειπες...value for money.
    Το μονο μειον που βρισκω ειναι λιγο η γραμμη που εχουν. Δεν ειναι αυτο που λεμε μου ηρθε γαντι. Εχει λιγο ατσαλες γραμμες.

    Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες. Οποιος εχει να προτεινει οποιαδηποτε αλλη φορμα στην κατηγορια "value for money" ευπροσδεκτος
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2009, 08:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF