Σελίδα 2 από 133 ΠρώτοΠρώτο 12345671252102 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 1994

Θέμα: Με είδα

  1. #16
    Fun times! :) Το avatar του/της QSpec
    Εγγραφή
    11/07/2006
    Μηνύματα
    1.064
    Με βλέπω να πηγαίνω σαν κυρία τον τελευταίο καιρό και με βλέπω να βαριέμαι πολύ.

    Και εξηγούμαι...

    Μετά από ένα μικρό τρακάρισμα που μου προκάλεσε απλά ένα διάστρεμμα (και λίγες υλικές ζημιές) πηγαίνω πολύ ήρεμα. Στο τρακάρισμα δεν έτρεχα αλλά σκέφτομαι πως αν έτρεχα θα ήταν πολύ άσχημα τα πράγματα. Για κάποιο λόγο το μικρό αυτό τρακάρισμα με ξενέρωσε ΠΑΡΑ πολύ, πολύ περισσότερο από ένα παλαιότερο που μου διάλυσε το χέρι.

    Πάντα θεωρούσα την μηχανή πρώτα μέσο ψυχαγωγίας και μετά μέσο μεταφοράς, γι αυτό και είχα μηχανές που έβρισκα διασκεδαστικές. Τώρα που την χρησιμοποιώ απλά σαν μέσο μεταφοράς μέσα στην πόλη, σχεδόν δεν μ' αρέσει να την οδηγάω... Εδώ σκέφτηκα σοβαρά το ενδεχόμενο του scooter...

    Τις στιγμές όμως που η απερισκεψία μου με κερδίζει, το απολαμβάνω πραγματικά. Ελπίζω όταν, σύντομα, της κάνω 2-3 πραγματάκια που χρειάζεται και αρχίσω τα βουνά να αναγεννηθεί το ενδιαφέρον μου.

    Αυτά.
    Bigger Bikers Bounce Better
    Fun times!

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από QSpec
    Με βλέπω να πηγαίνω σαν κυρία τον τελευταίο καιρό και με βλέπω να βαριέμαι πολύ.

    Και εξηγούμαι...

    Μετά από ένα μικρό τρακάρισμα που μου προκάλεσε απλά ένα διάστρεμμα (και λίγες υλικές ζημιές) πηγαίνω πολύ ήρεμα. Στο τρακάρισμα δεν έτρεχα αλλά σκέφτομαι πως αν έτρεχα θα ήταν πολύ άσχημα τα πράγματα. Για κάποιο λόγο το μικρό αυτό τρακάρισμα με ξενέρωσε ΠΑΡΑ πολύ, πολύ περισσότερο από ένα παλαιότερο που μου διάλυσε το χέρι.

    Πάντα θεωρούσα την μηχανή πρώτα μέσο ψυχαγωγίας και μετά μέσο μεταφοράς, γι αυτό και είχα μηχανές που έβρισκα διασκεδαστικές. Τώρα που την χρησιμοποιώ απλά σαν μέσο μεταφοράς μέσα στην πόλη, σχεδόν δεν μ' αρέσει να την οδηγάω... Εδώ σκέφτηκα σοβαρά το ενδεχόμενο του scooter...

    Τις στιγμές όμως που η απερισκεψία μου με κερδίζει, το απολαμβάνω πραγματικά. Ελπίζω όταν, σύντομα, της κάνω 2-3 πραγματάκια που χρειάζεται και αρχίσω τα βουνά να αναγεννηθεί το ενδιαφέρον μου.

    Αυτά.
    και πουλούσα ένα σοβαρό ευρωπαικό μηχανάκι ρε φίλαι τόσο καιρό, θα χαιρόσουν να το βλέπεις να κάθεται και θα σου ξαναρχόταν η όρεξη :rotflmao: :rotflmao:
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  3. #18
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
    ........

    Αποτέλεσμα αυτού να σκέφτομαι σοβαρά την αγορά μιάς HARLEY


    .............
    :a017:

    ρε τρελαμένε .... για σοβαρέψου λέμε

  4. #19
    Fun times! :) Το avatar του/της QSpec
    Εγγραφή
    11/07/2006
    Μηνύματα
    1.064
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ziggΥ
    και πουλούσα ένα σοβαρό ευρωπαικό μηχανάκι ρε φίλαι τόσο καιρό, θα χαιρόσουν να το βλέπεις να κάθεται και θα σου ξαναρχόταν η όρεξη :rotflmao: :rotflmao:
    Μην ανησυχείς, το μηχανάκι μου είναι σοβαρότατο και μου προκαλεί μια χαρά την όρεξη, το πρόβλημα μου είναι πως την όρεξη αυτή την καταπιέζω.

    ΥΓ: Πλάκα πλάκα με το δικό σου όντως θα είχα περισσότερη όρεξη γιατί θα το οδήγαγα μόνο 5 μέρες τον μήνα. Αυτές που δούλευε.
    Bigger Bikers Bounce Better
    Fun times!

  5. #20
    Mε είδα με χιόνια και βροχές πάνω στο Majesty να πηγαίνω για δουλειά μέσω Κηφισού και να χρησιμοποιώ το CBF κυρίως για μακρινές βολτούλες... Άν χρειαστώ ABS και γενικά φρένα μηχανής στην καθημερινότητά μου (40χλμ περα δώθε είναι αυτά) θα με δείτε σηματάκι σε κανένα κουτάκι γτ η βάρκα μου δεν έχει τπτ αξιόλογο σε θέμα ασφάλειας.
    Με είδα στις βολτούλες με το CBF να προσπαθώ να στρίψω σαν RR και να κάνω μαλ@κιούλες χωρίς να εχω μάθει καλά καλά να κινούμαι σωστά σε στροφιλίκια.
    Με είδα να πληρώνω PC και εξατμίσεις ενώ ακόμα έχω δώσεις στο μηχανάκι.
    Με βλέπω να μην καταφέρνω να ακολουθήσω σε καμία εκδρομή της προκοπής με τo moto.gr γτ πετάω τα λεφτάκια μου από εδώ και από εκεί και οι καιροί είναι δύσκολοι.

  6. #21
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.191
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
    Άρα στο "Σε Είδα ... ", οι μισοί βλέπετε τους άλλους μισούς
    :rotflmao:

    Με βλέπω κάτι καλοκαιρινά απογευματάκια να μη φοράω κράνος ( έλα-εδώ-κοντά-θα-πάω-δεν-πειράζει-θα-προσέχω)
    Μ@λ@κία,το ξέρω

  7. #22
    Σε ειδα,με ειδα,δεν εχει διαφορα τελικα.
    Με βλεπω κατι μεσημερια τωρα,σε ερημικες ανηφοριες του Ταυγετου,να μαθαινω σουζα με το παπι
    χωρις τιποτα επανω απο προστασια.
    Εχω ακουσει οτι αν δεν παθεις,δε θα μαθεις,αρα αν φοραω προστασια δε θα μαθω.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  8. #23
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215

    Re: Re: Re: Re: Με είδα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau

    το τουμπανιασμενο κουτι που ανοιξα ειχε και ενα Μ στο τελος με 4.200 cc και ειναι το αγαπημενο μου "κουτι"!!

    ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕΣ??
    μηπως ειχες πιει το τσαγακι σου νωριτερα και δεν το ειχες χωνεψει καλα??σου ειχε καθισει στο λαιμουδακι???
    εμαθες και τις προσπερασεις πανω σε γιοφυρι τρομαρα σου......

    Ρε π@πάρα απ΄το κακό στο χειρότερο πας....

    έχεις παπρίλια και το αγαπημένο σου κουτί είναι το Μ?

    wtf???

    Και ανοίγω μόνο με σοβαρά μηχανάκια εγώ
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  9. #24
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Με βλέπω κάθε πρωί να κάνω μλκιες μεσα στο Ψυχικό :a53:
    Με βλέπω να ψάχνομαι κάθε τρεις και λίγο με πιέσεις και προφόρτιση και να μη μπορώ να βρω τι μου ταιριάζει
    Με βλέπω να κάνω μλκιες στους δρόμους πέριξ Αττικής γενικά δοκιμάζοντας συνεχώς διάφορα περιμένοντας το πρώτο μου css
    Με βλέπω τον τελευταίο καιρό που ζαχαρώνω το RSV το ultimate customizable μηχανάκι αλλά που λεφτά
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  10. #25
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    de to pisteyo oti anoixtike tetoio 8red edo mesa









    alla ntropi sas emena me blepo panta na odigo sineta panta simfona me to orio taxititas panta me kranos boyfan botes gantia kai olosomi forma apo mesa kai den kano pote epikindina pragmata episis de prospernao pote aftokinita xoris flas kai i dii8isi de ksero ti ine




  11. #26
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos


    alla ntropi sas emena me blepo panta na odigo sineta panta simfona me to orio taxititas panta me kranos boyfan botes gantia kai olosomi forma apo mesa kai den kano pote epikindina pragmata episis de prospernao pote aftokinita xoris flas kai i dii8isi de ksero ti ine

    Είσαι το πρότυπο μου

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  12. #27
    Με βλέπω να μαυρίζω πολύ φέτος το καλοκαίρι
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #28

    Re: Με είδα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
    ....Λοιπόν...Με είδα ..........:

    Βαγγέλη δύο λύσεις υπάρχουν.

    1η) προσπάθησε να αγαπήσεις αυτό που βέπεις δηλ τον εαυτό σου!

    2η) κατάργησε-βγάλε τους καθρέφτες και δεν θα σε βλέπεις



    Και για τους υπολοιπους το αυτό!

    :rotflmao:


    Με είδα ...
    Να δίνω συμβουλές !

  14. #29
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Με είδα... να με πιάνει η βροχή και να χαίρομαι, γιατί δεν είχα πλύνει την μηχανή 3 μήνες......

    :wacko:
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  15. #30
    με ειδα να μην κυκλοφορω με το cbr μου για να μην πεσω και τσακιστω..
    με ειδα να κυκλοφορω με το τενερε που ειναι αργο και θα τη γλιτωσω τη στουκα
    με ειδα να σχολαω απ την δουλεια και να καβαλαω το μοτο μου για να παω σπιτι...
    με ειδα να ξυπναω και καποιος (γιατρος ηταν τελικα)να μ τσιμπαει τα βυζια για να ξυπνησω στην εντατικη 2 βδομαδες μετα
    με ειδα να εχω εξωτερικη οστεοσυνθεση ,σπσμενο γονστο και ποδοκνημικη και να αναρωτιεμαι τι εγινε με πιο μηχανακι επεσα..
    με ειδα να ειμαι 7 μηνες κρεβατι και να θελω και αλλο χρονο.....
    περιμενω να με δω να ξανακαβαλαω τα μηχανακια μου και να κανω σουζες και βολτες!

Σελίδα 2 από 133 ΠρώτοΠρώτο 12345671252102 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα....να διαβάζω πάλι ταξιδιωτικά blogs..
    από Gallos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2012, 11:52
  2. Ειδα το χαρο με τα ματια μου....
    από ela ela στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF