Σελίδα 7 από 133 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011121757107 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 1994

Θέμα: Με είδα

  1. #91
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    ειχα παει σε μαγαζι της γλυφαδας και στην εισοδο αρχιζουν τα κλασικα οτι απαγορευονται τα κρανη πρεπει να το αφησετε εδω κλπ κλπ κλπ δυστυχως ειχα παρεα να περιμενει μεσα και δε μπορουσα να κατσω να το αναλυσω οποτε και το αφησα στη γκομενα στην εισοδο....


    ε μολις πηγα να φυγω, και φυσικα να παρω το κρανος μου...το ειχαν δωσει

    επειτα απο πολυ δικο μου εκνευρισμο, κατι μαλακιες των υπευθυνων του τυπου δε ξερουμε ποσο εκανε το κρανος, δε ξερουμε αν ηταν δικο σου, στη συνεχεια με ακομη περισσοτερη δικη μου τσαντιλα με τις δικαιολογιες του κωλου που ακουγα....

    επειτα απο λεκτικο τσαμπουκα με τον μετροσεξουαλικο κλασικο γλυφαδιοτη 50αρη υπευθυνο....μολις φτασαμε στο αποκορυφωμα επειδη του πα πως επι 2 ωρες μου λεγε μαλακιες καλεσα την αστυνομια οπου και εκει μαζευτηκαν ευτυχως λιγο....

    και ουσιαστικα καταληξαμε στο οτι αν παω με την αποδειξη του κρανους, θα μου δωσουν τα χρηματα(αν δε τα τουμπαρουν τελευταια στιγμη οπου ουσιαστικα παμε για μηνυση μετα)


    το κακο εινια πως το κρανος ηταν απο νετ και δεν υπαρχει αποδειξη....οποτε πρεπει και να βρω μια αν θελω να αποζημιωθω(η τουλαχιστον να εχω ελπιδες )
    οποτε αν καποιος εχει αποδειξη η ξερει καποιον που να εχει, ας ενημερωσει με πμ εστω μπας και βγαλω ακρη...



    το κερασακι στην τουρτα ειναι πως στην αθηνα εχω ερθει για λιγες μερες(γι αυτο δεν εχω και 2ο κρανος) και αυριο ετοιμαζομουν να φυγω για διακοπες....τωρα χωρις κρανος, και αυτο αναβαλεται
    net=ebay???Πληρωμη paypal???αρα εχεις και αποδειξη...

    κτελ κηφισου και καλες διακοπες...

  2. #92
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    ειχα παει σε μαγαζι της γλυφαδας και στην εισοδο αρχιζουν τα κλασικα οτι απαγορευονται τα κρανη πρεπει να το αφησετε εδω κλπ κλπ κλπ δυστυχως ειχα παρεα να περιμενει μεσα και δε μπορουσα να κατσω να το αναλυσω οποτε και το αφησα στη γκομενα στην εισοδο....


    ε μολις πηγα να φυγω, και φυσικα να παρω το κρανος μου...το ειχαν δωσει
    προφανως σε καποιον γυαλισε και το ζητησε...

    Δεν ανοιγεις ένα thread με λεπτομέρειες (μοντέλο,νουμερο,κάνα αυτοκολλητάκι )για το κράνος μπας και τύχει και βρεθεί..?
    Μπορεί να το δεις και να πωλείται στις αγγελίες ή στο car

    Καλά ξεμπερδέματα
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  3. #93
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    ειχα παει σε μαγαζι της γλυφαδας και στην εισοδο αρχιζουν τα κλασικα οτι απαγορευονται τα κρανη πρεπει να το αφησετε εδω κλπ κλπ κλπ δυστυχως ειχα παρεα να περιμενει μεσα και δε μπορουσα να κατσω να το αναλυσω οποτε και το αφησα στη γκομενα στην εισοδο....

    ...
    Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο... Τόσες φορές σε τέτοια μαγαζιά, ποτέ δεν είπαν κάτι ανάλογο.. Ίσως φταίει ότι τους κοιτάω παράξενα..

    Πάρε ένα "φτηνό" κρανος και πήγαινε όπου θες.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #94
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    δε ξερω ποσες φορες εχεις παει ομως σε κλαμπ στη γλυφαδα
    γενικα ειναι ψιλοπαγιος κανονας...


    το κρανος ειναι αυτο...
    http://www.sportsbikeshop.co.uk/prod...spiral_red.jpg

    φωτο λαιβ δε θυμαμαι που εχω πρεπει να ψαξω απο καμια βολτα μονο η απο πιστα που εχω...το χαρακτηριστικο του κρανους, ειναι οτι λειπει το δεξι αυτακι της ζελατινας
    αυτο δηλαδη
    επισης η ζελατινα ηταν η light smoke

  5. #95
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Κριμα..
    Ευχομαι να βρεις ακρη.

  6. #96
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    ειχα παει σε μαγαζι της γλυφαδας και στην εισοδο αρχιζουν τα κλασικα οτι απαγορευονται τα κρανη πρεπει να το αφησετε εδω κλπ κλπ κλπ δυστυχως ειχα παρεα να περιμενει μεσα και δε μπορουσα να κατσω να το αναλυσω οποτε και το αφησα στη γκομενα στην εισοδο....


    ε μολις πηγα να φυγω, και φυσικα να παρω το κρανος μου...το ειχαν δωσει
    προφανως σε καποιον γυαλισε και το ζητησε...

    επειτα απο πολυ δικο μου εκνευρισμο, κατι μαλακιες των υπευθυνων του τυπου δε ξερουμε ποσο εκανε το κρανος, μαλλον καποιος το μπερδεψε και το πηρε καταλαθος, δε ξερουμε αν ηταν δικο σου, στη συνεχεια με ακομη περισσοτερη δικη μου τσαντιλα με τις δικαιολογιες του κωλου που ακουγα....

    επειτα απο λεκτικο τσαμπουκα με τον μετροσεξουαλικο κλασικο γλυφαδιοτη 50αρη υπευθυνο....μολις φτασαμε στο αποκορυφωμα επειδη του πα πως επι 2 ωρες μου λεγε μαλακιες καλεσα την αστυνομια οπου και εκει μαζευτηκαν ευτυχως λιγο....

    και ουσιαστικα καταληξαμε στο οτι αν παω με την αποδειξη του κρανους, θα μου δωσουν τα χρηματα(αν δε τα τουμπαρουν τελευταια στιγμη οπου ουσιαστικα παμε για μηνυση μετα)


    το κακο εινια πως το κρανος ηταν απο νετ και δεν υπαρχει αποδειξη....οποτε πρεπει και να βρω μια αν θελω να αποζημιωθω(η τουλαχιστον να εχω ελπιδες )
    οποτε αν καποιος εχει αποδειξη η ξερει καποιον που να εχει, ας ενημερωσει με πμ εστω μπας και βγαλω ακρη...



    το κερασακι στην τουρτα ειναι πως στην αθηνα εχω ερθει για λιγες μερες(γι αυτο δεν εχω και 2ο κρανος) και αυριο ετοιμαζομουν να φυγω για διακοπες....τωρα χωρις κρανος, και αυτο αναβαλεται
    όχι ρε μλκ
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  7. #97
    με είδα να κανω target φιξαριζασιον σε άλλο μηχανάκι που πήγαινε να παρκάρει...

    με είδα με ενδυση γιούχου!.... κρανος γαντια...

  8. #98
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    δε ξερω ποσες φορες εχεις παει ομως σε κλαμπ στη γλυφαδα
    γενικα ειναι ψιλοπαγιος κανονας...

    ....
    μαν, γιατί δεν ζητάς από εκεί που το πήρες ένα αντίγραφο απόδειξης? πιστεύω κρατάνε κόπιες.

  9. #99
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2006
    Μηνύματα
    290
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
    μαν, γιατί δεν ζητάς από εκεί που το πήρες ένα αντίγραφο απόδειξης? πιστεύω κρατάνε κόπιες.
    Σωστοτερότατος
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    σας βλεπω κοριτσια με ξωβυζα και μερικες μαλιστα χωρις σουτιεν
    αμα φαω καμια τουμπα εξαιτια σας, μολις σηκωθω σας μαμησα

  10. #100
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Χαρτακι στην εισοδο σου δωσανε; Γιατι αν δεν πηρες και αφησες ενα κρανος arai στην εισοδο χωρις κατι που να λεει οτι ειναι δικο σου, επραξες λαθος.

    Λυση, στειλε mail στο μαγαζι να σου στειλουν παλι αποδειξη και πηγαινε με αυτην.

  11. #101
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Με είδα πριν λιγη ωρα στην Εγνατια πανω,κοντα στα πανεπιστημια,να εχει πεσει λαδι κατω,να μην το βλεπω εγκαιρος , να εχω 70 χλμ /ωρα στο κοντερ,και μπροστα να ειναι κοκκινο , και αρκετα αυτοκινητα ( δεν ειχα και καλη ορατοτητα ) παρολι την αποσταση που ειχα....αρχισα να τσουλαω κωλος απο εδω κωλος απο εκει ... σφυριγμα τσιγιργμα τα λαστιχα...και στο τελος με 15-20 χλμ να χωνομαι αναμεσα σε ενα Suzuki Shift & Opel Astra, τσίμα τσίμα... σήκωσα χέρι ,μην τους τρομαξα τους ανρθωπους και εφυγα...

    Προς τον δημο : καθαριζουμεκαι καμια κυλιδα απο λαδι! λεω εγω τωρα...

    Θα είχα γινει 1 με τον κωλο απο το Shift!

  12. #102
    Με ειδα να περναω μια μικρη νησιδα απο τα αριστερα καθως με κλεισαν οταν ξεκινουσαμε στο φαναρι.
    Με ειδε και ο πολιτσμανος και με σταματησε.
    Λιγο η κλαψα,λιγο οτι ειπα οτι εκανα μαλακια, λιγο ολα τα προβλεπομενα,με ξεφορτωθηκε.
    Να ειναι καλα,οπως και να εχει.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  13. #103
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LordVeyron
    Με είδα
    Εγνατια
    70 χλμ /ωρα στο κοντερ
    Δεν σου' χω πει να μην τελικιάζεις εκεί ρε?
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LordVeyron
    παρολι - τσιγιργμα - Suzuki Shift
    Huh?




    :rotflmao: :a51:
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  14. #104
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.757
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
    Δεν σου' χω πει να μην τελικιάζεις εκεί ρε?

    Huh?




    :rotflmao: :a51:

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Sent from me using a computer.

  15. #105
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
    Δεν σου' χω πει να μην τελικιάζεις εκεί ρε?

    Huh?




    :rotflmao: :a51:
    μαλλον εκανε Miss :P το πληκτρολογιο..

    μηπως ηθελα να γραψω παρολα αυτα ακουγα τσιριγμα στα λαστιχα και τελικα εγινε το εξης...

    ουτε θυμαμαι.

    Δεν τελικιαζω με 70 χλμ /ωρα ρε τρελε! 145 τελικη εχω ειπαμε :P

    νορμαλ πηγαινα εως λιγο γρηγορα αλλα ειχε πολυ μεγαλη κυληδα(το σκοτωσα) απο λαδια...

Σελίδα 7 από 133 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011121757107 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα....να διαβάζω πάλι ταξιδιωτικά blogs..
    από Gallos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2012, 11:52
  2. Ειδα το χαρο με τα ματια μου....
    από ela ela στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF