Σελίδα 1 από 133 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 1994

Θέμα: Με είδα

  1. #1
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431

    Με είδα

    Ελάτε να γράψουμε για τίς λαθεμένες στιγμές,που κάναμε αυτά που βλέπουμε στούς άλλους.Νομίζω πως τα πράγματα θα βελτιωθούν σημαντικά.

    Λοιπόν...Με είδα να κυκλοφορώ ακράνωτος στο νησί,να έχω στο παπί ένα ή και δύο παιδιά...με είδα να οδηγώ πιωμένος με συνεπιβάτη ή χωρίς,
    να κάνω σφήνες,να προσπερνώ απ' όπου νά'ναι,να τσακώνομαι στο δρόμο με το "μαλάκα" που μού έφταιξε,να αδιαφορώ για την τύχη μου και την οικογένειά μου,πηγαίνοντας δίχως αύριο...

    και ό,τι άλλο θυμηθώ,στην πορεία.Άντε να σάς δω!
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085

    Re: Με είδα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
    Ελάτε να γράψουμε για τίς λαθεμένες στιγμές,που κάναμε αυτά που βλέπουμε στούς άλλους.Νομίζω πως τα πράγματα θα βελτιωθούν σημαντικά.

    Λοιπόν...Με είδα να κυκλοφορώ ακράνωτος στο νησί,να έχω στο παπί ένα ή και δύο παιδιά...με είδα να οδηγώ πιωμένος με συνεπιβάτη ή χωρίς,
    να κάνω σφήνες,να προσπερνώ απ' όπου νά'ναι,να τσακώνομαι στο δρόμο με το "μαλάκα" που μού έφταιξε,να αδιαφορώ για την τύχη μου και την οικογένειά μου,πηγαίνοντας δίχως αύριο...

    και ό,τι άλλο θυμηθώ,στην πορεία.Άντε να σάς δω!
    Α πολυ ωραίο Αυτό!!!
    Λοιπόν,ακρανωτος Απο το 2000 και μετα παίζει να μην έχω κάνει πάνω Απο ένα χιλιόμετρο!!!
    Παιδιά δεν έχω!
    Σε Μεγαλη πόλη δε μένω, Άρα σφηνες δεν κάνω!!
    Το ότι δε μαλωνω μου κάνει κι Εμένα εντύπωση
    Προσπερναω πάντα Απο τ αριστερά και μόνο με σουζα και Όταν Πινω Απλά δε βλέπω για να πω ότι με είδα!!!!
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  3. #3

    Re: Με είδα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64


    και ό,τι άλλο θυμηθώ,στην πορεία.Άντε να σάς δω!
    την αγορα του ιταλικου κουβα ξεχασες...

  4. #4
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431

    Re: Re: Με είδα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    την αγορα του ιταλικου κουβα ξεχασες...
    Ναι,και την παρέα Ιταλού.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  5. #5
    ΜΕΛΛΩΝ ΤΖΕΝΤΑΪ... Το avatar του/της tifoso4ever
    Εγγραφή
    13/05/2004
    Μηνύματα
    471
    Ο μονος Ιταλικος κουβας (bucket) που μου ερχεται στο μυαλο...
    My Italian Bucket list

    http://www.squidoo.com/italian-bucket-list


    Για τα υπολοιπα, με ειδα κι εγω απειρες φορες να κανω χειροτερα απο αυτα που αναφερει ο συνφορουμιτης vangelis64...
    Ευτυχως, ΠΟΛΥ παλιοτερα...


  6. #6
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.160
    Με ειδα μετά από αποχή περίπου 40 ημερών (που δεν έχω
    πιάσει τιμόνι στά χέρια μου) να εμφανίζω σύνδρομο στέρησης

    Αποτέλεσμα αυτού να σκέφτομαι σοβαρά την αγορά μιάς HARLEY
    έξω από την εδώ αντιπροσωπεία.

    Λέτε να είναι αναστρέψιμη η βλάβη η όχι;;;;;
    (ειναι και πειρασμός η τιμή. 6.500 η 883 καινούργια)

    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  7. #7
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215

    Re: Re: Με είδα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
    Α πολυ ωραίο Αυτό!!!
    Λοιπόν,ακρανωτος Απο το 2000 και μετα παίζει να μην έχω κάνει πάνω Απο ένα χιλιόμετρο!!!
    Παιδιά δεν έχω!
    Σε Μεγαλη πόλη δε μένω, Άρα σφηνες δεν κάνω!!
    Το ότι δε μαλωνω μου κάνει κι Εμένα εντύπωση
    Προσπερναω πάντα Απο τ αριστερά και μόνο με σουζα και Όταν Πινω Απλά δε βλέπω για να πω ότι με είδα!!!!
    Επίσης ξέχασες να γράψεις ότι όταν προσπερνάς, το κάνεις με τέτοιο τρόπο που ο άλλος μαζεύει το σκατουλάκι από το μπατζάκι...

    Επίσης ξέχασες να πεις πως άμα βλέπεις τουμπανιασμένο "κουτί" πας δίπλα του και αρχίζεις τις γκαζιές για να κάνετε άνοιγμα

    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΑΛΛΑ 5 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΘΑ ΤΑ ΠΩ


    Με είδα όμως και μένα να κυκλοφορώ στην πόλη χωρίς κράνος και να κάνω πατιλίκια...
    Επίσης να κάνω προσπέραση σε αυτοκίνητα πάνω σε γέφυρα χωρίς ορατότητα του άλλου ρεύματος κυκλοφορίας ξέροντας πως έχουν γίνει μαλακίες σε αυτό το σημείο.


    Ωραίο thread....Μην κράζουμε μόνο τους άλλους διότι και εμείς έχουμε κάνει μαλ@κίες η ΚΑΝΟΥΜΕ
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  8. #8
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Με βλεπω συνεχεια να ξεχναω οτι η διηθηση ειναι επικυνδυνη με ταχυτητες ανω των +20χιλ απο τα σταματημενα και κανω ακομα και σφηνες αναμεσα τους να προλαβω να τελειωσω τις δουλειες τις μερας ....γ@μημενο αγχος....

    Επισης με βλεπω να εχω γινει πιο μουλαρι οταν βλεπω οτι καποιος χρειαζεται βοηθεια στον δρομο γιατι δεν ξερω τι μπορει να κρυβει πισω απο το προσωπιο του "εχω μεινει δηθεν με ανοικτο καπω αλλα μπορει και να σε σκοτωσω για λιγα ευρω".Ακομα και οταν θελω να βοηθησω το αγχος να προλαβω καποια δουλεια με αναγκαζει να μην σταματησω να ρωτησω αν χρειαζεται καποιος βοηθεια...
    Keep spamming!!!:a13:

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Με βλεπω συνεχεια να ξεχναω οτι η διηθηση ειναι επικυνδυνη με ταχυτητες ανω των +20χιλ απο τα σταματημενα και κανω ακομα και σφηνες αναμεσα τους να προλαβω να τελειωσω τις δουλειες τις μερας ....γ@μημενο αγχος....

    Επισης με βλεπω να εχω γινει πιο μουλαρι οταν βλεπω οτι καποιος χρειαζεται βοηθεια στον δρομο γιατι δεν ξερω τι μπορει να κρυβει πισω απο το προσωπιο του "εχω μεινει δηθεν με ανοικτο καπω αλλα μπορει και να σε σκοτωσω για λιγα ευρω".Ακομα και οταν θελω να βοηθησω το αγχος να προλαβω καποια δουλεια με αναγκαζει να μην σταματησω να ρωτησω αν χρειαζεται καποιος βοηθεια...
    Σκ@τ@. Μια από τα ίδια και δω...
    Κάθε μέρα όμως...

  10. #10
    Breva 1100 Το avatar του/της Bil
    Εγγραφή
    07/11/2005
    Μηνύματα
    555
    Άρα στο "Σε Είδα ... ", οι μισοί βλέπετε τους άλλους μισούς
    MOTO GUZZI TAMPERAMENTO

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085

    Re: Re: Re: Με είδα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
    Επίσης ξέχασες να γράψεις ότι όταν προσπερνάς, το κάνεις με τέτοιο τρόπο που ο άλλος μαζεύει το σκατουλάκι από το μπατζάκι...

    Επίσης ξέχασες να πεις πως άμα βλέπεις τουμπανιασμένο "κουτί" πας δίπλα του και αρχίζεις τις γκαζιές για να κάνετε άνοιγμα

    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΑΛΛΑ 5 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΘΑ ΤΑ ΠΩ


    Με είδα όμως και μένα να κυκλοφορώ στην πόλη χωρίς κράνος και να κάνω πατιλίκια...
    Επίσης να κάνω προσπέραση σε αυτοκίνητα πάνω σε γέφυρα χωρίς ορατότητα του άλλου ρεύματος κυκλοφορίας ξέροντας πως έχουν γίνει μαλακίες σε αυτό το σημείο.


    Ωραίο thread....Μην κράζουμε μόνο τους άλλους διότι και εμείς έχουμε κάνει μαλ@κίες η ΚΑΝΟΥΜΕ
    Αυτο με τις πρωσπερασεις πρεπει να το κοψω,ειδες τι επαθα προχτες,πηγε το δικο μου σκ@το στην καλτσα...
    το τουμπανιασμενο κουτι που ανοιξα ειχε και ενα Μ στο τελος με 4.200 cc και ειναι το αγαπημενο μου "κουτι"!!

    ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕΣ??
    μηπως ειχες πιει το τσαγακι σου νωριτερα και δεν το ειχες χωνεψει καλα??σου ειχε καθισει στο λαιμουδακι???
    εμαθες και τις προσπερασεις πανω σε γιοφυρι τρομαρα σου......
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  12. #12
    κοκορετσι μελος Το avatar του/της intruder
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    648
    με ειδα να τσιγκουνευομαι να παω για καφε με το μηχανακι λογω βενζινης κ με ειδα να παω με το ποδηλατο.
    ....και το στηλιαρι απο το τσεκουρι του ξυλοκοπου, απο το λογγο βγαινει...

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    με ειδα στο φαναρι να προκαλω xt660z tenere και να με τσαγιωνει και μετα εφαγε στοπ ο κουτακιας πιο κατω και μυρισαν τα φρενα μας

  14. #14
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont

    (ειναι και πειρασμός η τιμή. 6.500 η 883 καινούργια)

    ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΚΙ ΕΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  15. #15
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    να οδηγω (σπάνια δυστυχώς)το τελευταιο 6μηνο χωρις ασφάλεια και να πηγαίνω κυρία στον δρόμο.

    Αλλα απο σήμερα που τα εσκασα, θα κανω ξανα σφήνες πατιλίκια και σούζες

Σελίδα 1 από 133 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα....να διαβάζω πάλι ταξιδιωτικά blogs..
    από Gallos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2012, 11:52
  2. Ειδα το χαρο με τα ματια μου....
    από ela ela στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF