Σελίδα 11 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 648

Θέμα: Ετήσια Βόλτα moto.gr. 2011 - Τα μεθεόρτια

  1. #151
    δηλαδη να καταλαβουμε...ο παγκοσμιος sniper δεν μπορουσε να πιασει τον Tουμπα???
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    τελικα οντως χωρις θεμα μπορει να δημιουργηθουν παρεξηγησεις...


    ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ...



  2. #152
    Welcome to my playground Το avatar του/της Toumpas
    Εγγραφή
    07/02/2008
    Μηνύματα
    509
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    δηλαδη να καταλαβουμε...ο παγκοσμιος sniper δεν μπορουσε να πιασει τον Tουμπα???
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    τελικα οντως χωρις θεμα μπορει να δημιουργηθουν παρεξηγησεις...


    ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ...


    Thanx

    Η μόνη του δικαιολογία ήταν πως βρισκόταν σκούπα οπότε μέχρι να σταματήσουνε στην διασταύρωση, να ειπωθεί οτι έχω προχωρήσει και να ξεκινήσει να με βρεί, κέρδισα έδαφος.

    Αλλιώς με είχε άνετα :rotflmao: :rotflmao:
    http://www.youtube.com/watch?v=GO0pxaHKjWU&feature=channel
    http://www.youtube.com/watch?v=iQ3JLDhsMaM&feature=digest

  3. #153
    Βάλτε φωτό βΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!

    Πάντα τέτοια παίδες, είναι ευχάριστο να ακούγονται θετικά σχόλια απ'τους περισσότερους. Ελπίζω και στα επόμενα με το καλό χωρίς τις αναποδιές.


  4. #154
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
    ωραία βολτούλα!!!!



    fournas πάρε και εσύ μία!!!


    και μια γυρα απο μενα

  5. #155
    Tricolore member Το avatar του/της alexxxcbr
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    1.204
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Toumpas
    Θα σου εξηγήσω φιλαράκι γιατί το ιντερνετ είναι χρυσό πράμα και συνάμα πολύ σιχαμένο! Διότι οτι ακούς λές χωρίς να ξέρεις τι έχει γίνει.

    Το λοιπόν για να μάθεις έτσι ώστε να σχηματίσεις πιο σωστή άποψη:

    Ήταν να τσιμπήσουμε τον Hellerazer από Δαύλεια. Και επειδή ήταν φίλος μου, ο Τρούπερ μου ζήτησε να φύγω μπροστά και να τον τσιμπήσω έτσι ώστε να μην καθυστερήσει το γκρούπ με επιπλέον στάσεις (μέχρι εκείνει την ώρα είχαμε κάνει ήδη 3).

    Φεύγοντας λοιπόν 2-3 στροφές μπροστά, έπεσα στην σκούπα του επόμενουν γκρούπ. Ήταν το παλικάρι με το SV1000.

    Έμεινα πίσω και έψαχνα να βρω που έχει σταματήσει ο φίλος μου.

    Πριν καλά το καταλάβω είδα πινακίδα για Αταλάντη. Σταμάτησα και προσπάθησα να επικοινωνήσω χωρίς αποτέλεσμα με τον φίλο μου (τον είχε μαζέψει πιο νωρίς το γκρουπ του Χάντοκ και οδηγούσε). Περιμένοντας το γκρούπ μου να περάσει και να τους ενημέρωσω οτι δεν βρήκα τον φίλο μου, έσκασε ο Σνάϊπερ σκασμένος και με ενημέρωσε οτι πήγαινα λάθος.

    Τον ενημέρωσα οτι ολόκληρο γκρούπ πήγαινε λάθος επίσης!



    Όπως καταλαβαίνεις τα πράγματα δεν εξελίχθησαν όπως τα θέλαμε και δυστυχώς είχαμε αρκετες αναποδιές και μετέπειτα.


    Και όχι δε πήγαινα με 250 σε στενούς δρόμου. Ευχαριστώ τον Σνάϊπερ που ήρθε να με βρεί και να με γυρίσει πίσω.

    Και ελπίζω σε λήξη στα πικρόχολα σχόλια.


    Εσυ ησουν με το r1 με τα λευκα πολυεστερικα?Μας ακολουθουσες καποια στιγμη οταν χαθηκαμε.




  6. #156
    papoy Το avatar του/της Viking
    Εγγραφή
    07/04/2008
    Μηνύματα
    655
    φλάουερ πάουερ!!

    Μπράβο σε όλους

    και περαστικά στους άτυχους

  7. #157
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    αυτο δεν ηταν εκδρομη....ηταν Η εκδρομη.

    κατ' αρχην δεν χαθηκα πουθενα εκτος απο το καταφυγιο στο οποιο δεν ειχαμε παει στη δοκιμαστικη (και εδωσε και λαθος πληροφορια ο καπ10 οταν τον πηρα τηλ) αλλα οκ.

    πιο πριν στη δαυλεια θα μας περιμενε καποιος καπου και χεστηκε η φατμε στο γενι τζαμι.ο καπ10 περναγε απο κει και ενω ηταν να ρθει μαζι μας τον πηρε ο ηλιας στο γκρουπ του.αυτος τωρα ητανε φιλος του τουμπα ο οποιος επισης δεν ηξερε που θα μας περιμενει ο φιλος του.τοσο ο φιλος του τουμπα οσο και ο καπ10 δεν ενημερωσανε εμας οτι τον μαζεψανε οποτε...αφοτου περασαμε τη δαυλεια δινω στον τουμπα να με περασει για να βρει τον φιλο του.μπροστα μου ειναι ο παπ και πιο μπροστα το γκρουπ του!!!γρουπ λιντερ και ο λιντερ στο τελος!!!!ρε πουστη γιωργακη εισαι ανατρεπτικος!!!

    και εικει που παμε το γκρουπ του παπ ενω πρεπει να στριψουμε αριστερα φευγει ισια!!!ο παπ απο πισω και ο τουμπας χωρις καθρεφτες πισω απο τον παπ.εγω στριβω και σταματαω.

    ε:σνιπερ ο τουμπας εφυγε ευθεια''
    σ:@$@$^&$#$@# παω να τον μαζεψω!

    του βγαινει ο χριστος τον μαζευει!τον παπ και το γκρουπ του δεν τους προλαβε ο νικος (κανανε δικια τους ετησια τα παιδια).μαλλον βγηκανε εθνικη και απο κει πηγανε μπραλο.οταν το καταλαβε ο τιγκας αρχιζει να με βριζει!!!

    τ:ρε παλιομαλακα εμεις με τα τουμπανα θα πηγαινουμε τσικι-τσικι και τα μικρα θα κανουνε αναβαση μπραλου???!!!!^#%&$$#%$^
    ε:ρε παπαριδες...χανομαι με βριζετε.δε χανομαι...ΠΑΛΙ ΜΕ ΒΡΙΖΕΤΕ ???

    τεσπα μετα απ ολα αυτα ειπιαμε καφε και πηγαινοντας να μπουμε στη γραβια...2 σταματημενα δικα μας και μονα τους.

    πτωση στην καπα γραβια για το κατεμι και τρυπιο ψυγειο.

    ο νικος ανελαβε το γκρουπ μου,σκουπα μπηκε ο σαπιος και εγω εμεινα με τα παιδια μεχρι στη γραβια μεχρι να δουμε τι θα γινει με το μηχανακι.τελικα και μετα απο 20 χιλιαδες τηλεφωνα με προετρεψε ο νπατ να παω στη ταβερνα.δε περασα χιονοδρομικο.πηγα απο 7λοφο.εφαγα μια ψιλοβροχουλα,συναντησα τον νταζ που ξεκινησε για βορεια και εφτασα στη ταβερνα οπου με επιασε η ψυχη μου...

    1 μηχανακι μονο του και ο νικος να με περιμενει πινοντας εσπρεσακι.καναμε 1 τσιγαρο και το μπουλο για αλλιαρτο που εδωθη ραντεβου με καπ10 και λοιπους ρεμαλους.

    αφοτου καταφερα ενω ημουνα πισω να βρεθω μπροστα απο τον νπατ στην εισοδο της αραχωβας ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΩ ΠΟΤΕ!!!! βαλαμε κατω το κεφαλι και παμε αλλιαρτο.φτανουμε εκει κανεις.ειχα δει κατι τελειωμενους μεσα στη μεση του τπτ αλλα ετσι οπως πηγαιναμε....@@ πλε.βασικα με μπερδεψε και η πινακιδα στον κωλο ενος σιμπιαρ και ειπα ''μπα...ο σνιπερ δεν εχει πινακιδα'' οποτε περασαμε σφαιρα.καπου εκει και μετα απο 300 τηλ καταλαβαμε που αραζανε.καβαλαμε και παμε πισω.συνανταμε τον νικολαφειζερ με το εςβε (οτι να ναι) στο αντιθετο ρευμα.του κανω νοημα τυπου''γυρνα μλκ ερχομαστε εμεις να σας βρουμε''γυρναει και μου λεει οτι πηγαινε για δουλεια αλλα δε γαμιεται...ξεκιναμε και οι 3 για πισω.ο νπατ κοβει ρυθμο γιατι μενει.και ξαφνικα βλεπω ολα τα ρεμαλια στο αντιθετο ρευμα.βγαινω μπροστα καινω νοημα ''αναστροφη'' γυρναμε και ακολουθουμε.οι 2 νικοι σταματανε για μπετζινα.οι αλλοι προχωραμε ο ενας μας περναει και μου κανει νοημα ''παω δουλεια'' του κανω και εγω νοημα ''να πα να γαμηθεις'' και φευγει.ο αλλος ο νικος πουθενα.λιγο πριν βγουμε στο υψος της θηβας στην εθνικη σταματαμε για βενζινη.τηλ.

    νπατ:που εισαι ???
    ε:ξερω γω?εσυ που εισαι?
    νπατ:στο πλαζα στην εθνικη!!!
    ε:ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!

    τους περναω ολους και φευγω (καποια στιγμη σκεφτηκα ''ρε λες τα σεα σχηματαριου να ειναι αλλα και το πλαζα να ειναι πιο πισω??'' αλλα τελικα οχι)

    και μετα γυρισαμε δοξα να χει ο γιαραμπις.και του χρονου φουντουνια!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #158
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    σπυρο κλπ αν δε ξερουμε,δεν μιλαμε

    ολα καλα.ληξη ελπιζω.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #159
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    αφοτου καταφερα ενω ημουνα πισω να βρεθω μπροστα απο τον νπατ στην εισοδο της αραχωβας ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΩ ΠΟΤΕ!!!! βαλαμε κατω το κεφαλι και παμε αλλιαρτο.φτανουμε εκει κανεις.ειχα δει κατι τελειωμενους μεσα στη μεση του τπτ αλλα ετσι οπως πηγαιναμε....@@ πλε.βασικα με μπερδεψε και η πινακιδα στον κωλο ενος σιμπιαρ και ειπα ''μπα...ο σνιπερ δεν εχει πινακιδα'' οποτε περασαμε σφαιρα.καπου εκει και μετα απο 300 τηλ καταλαβαμε που αραζανε.καβαλαμε και παμε πισω.συνανταμε τον νικολαφειζερ με το εςβε (οτι να ναι) στο αντιθετο ρευμα.του κανω νοημα τυπου''γυρνα μλκ ερχομαστε εμεις να σας βρουμε''γυρναει και μου λεει οτι πηγαινε για δουλεια αλλα δε γαμιεται...ξεκιναμε και οι 3 για πισω.ο νπατ κοβει ρυθμο γιατι μενει.και ξαφνικα βλεπω ολα τα ρεμαλια στο αντιθετο ρευμα.βγαινω μπροστα καινω νοημα ''αναστροφη'' γυρναμε και ακολουθουμε.οι 2 νικοι σταματανε για μπετζινα.οι αλλοι προχωραμε ο ενας μας περναει και μου κανει νοημα ''παω δουλεια'' του κανω και εγω νοημα ''να πα να γαμηθεις'' και φευγει.ο αλλος ο νικος πουθενα.λιγο πριν βγουμε στο υψος της θηβας στην εθνικη σταματαμε για βενζινη.τηλ.

    Μα τι λέει; :rotflmao:
    safety doesn't happen by accident

  10. #160
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    Μα τι λέει; :rotflmao:
    http://www.youtube.com/watch?v=UHbjy9k53cU

    1.48


  11. #161
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    Μα τι λέει; :rotflmao:
    http://www.youtube.com/watch?v=ASDTDxcw4Kg

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  12. #162
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Γιωργο μην ασχολεισαι μ αυτα τα δυο καθηκια (καπταιν και πανουλη).Ταχω βαλει στο προγραμμα λεμε :rotflmao: :rotflmao:
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  13. #163
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    εγω δεν καταλαβα τι δεν καταλαβατε.

    στα ορια του αυτισμου εισαστε.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #164
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
    Γιωργο μην ασχολεισαι μ αυτα τα δυο καθηκια (καπταιν και πανουλη).Ταχω βαλει στο προγραμμα λεμε :rotflmao: :rotflmao:

    σου σηκωνεται ακομα θειο?

    :wacko:

  15. #165
    Μια σούμα των χθεσινων.

    Να είστε καλα όσοι μπορεσατε (σε δυσκολες εποχές) και ήρθατε. Πιστευω περάσαμε καλα, η διαδρομη ψιλοζορικη αλλα όμορφη, ο καιρός καλός.

    Είχαμε το καλυτερο γκρουπ, τον καλύτερο ρυθμο γι' αυτο και τους πατησαμε όλους.
    Του χρόνου θα μοιραστούμε βασει κατάταξης και θα εχουμε το νουμερο 1

    Πολλές για

    - Πατρινους (που δε χαθηκαν)
    - Θεσσαλούς
    - Κρητικους (που ειναι λαρτζ κι αφηνουν τα κλειδια στη μηχανη αμα λαχει )

    Φοβερή η ιδέα του Σπυρου για το καταφυγιο, το μερος ήταν zuper.

    Επισης πιστεύω οτι φαγαμε καλα και - βασικο- εξυπηρετηθήκαμε αμέσως.

    Για το σταφ που ανεβοκατέβαινε τη φθιώτιδα και γνωρισε και νεα μέρη χθες:

    Trooper, sniper, gixxepap, nikolasfazer, spyro, filippos, dimzab, dirtgirl, thouvou, catmaster, vanda, npat



    Τελος, είχαμε τις - στατιστικές - ατυχίες, αλλα μονο υλικές ζημιες.

    Δυο χοντα εμειναν χθες... κοιτα να δεις


    Και του χρονου παίδες

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 11 από 44 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ετήσια Βόλτα moto.gr. 2011 - ΣΧΟΛΙΑ
    από Cpt. Haddock στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 609
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2011, 07:21
  2. Ετήσια βολτα moto.gr - ΤΑ ΓΚΡΟΥΠ - 2011
    από Cpt. Haddock στο forum Εκδηλώσεις παλαιοτέρων ετών
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2011, 20:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF