Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 79

Θέμα: track day by trackbike - θα πάει κανείς;

  1. #46
    Back to base!!!

    Πολύ περιληπτικά.....

    ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ!!!

    Περάσαμε καλά (έως πολύ καλά!!)


    Δευτέρα δεν μπήκαμε..... (καφεδοκατάσταση κι έτσ')
    Φωτό δεν υπάρχουν (από 'μένα τουλάχιστον)





    @ Ποπάυ και Αλόγιστο
    Πολύ χάρηκα που σας γνώρισα έστω κι αν δεν τα είπαμε και πολύ!!!!

    Υπάρχει η στιγμή που πρέπει να κάνουμε τα πράγματα να συμβούν,και η στιγμή που πρέπει να αφήσουμε τα πράγματα να συμβούν

  2. #47
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    μπορω να πω 2 εκδοχες.θα τις πω και τις 2 και διαλεχτε και παρτε.

    εκδοχη 1η:

    σερρες εχω να μπω απο περυσι τον νοεμβρη.τοτε ειχα σε χρονο 1.31.4 και ενα λοου στη 10.
    μπαινω σαββατο πρωι στο 2ο σεσσιον στο γρηγορο γκρουπ με λαστιχα που δεν εχω ξαναφορεσει και χωρις να εχω ψαξει και πααααρα πολυ τι σημαινει αυτο.βαλε που εχουν αλλαξει χρωμα τα βιραζ,βαλε λαστιχες στην εισοδο της 5 και της 10...ισον χαμενα σημαδια!

    ξεκιναω να τα στρωσω λιγακι και εχω ασαφειες στο μπροστινο...αποτελεσμα πολυ σφιξιμο πανω στο μηχανακι,καμια εμπιστοσυνη,κλειστες γραμμες αρα κομμενο γκαζι...δε νοιωθω και πολυ καλα αλλα νταξει..θα στρωσει,σκεφτομαι.

    καιγεται η αντισταση απο τη μπροστινη κουβερτα και το λαστιχο που με προβληματιζε,τωρα με κανει και φοβαμαι ακομα περισσοτερο.επιμενω να μη δινω κλιση και να κραταω κλειστες εισοδους με αποτελεσμα να βγαινω εξοδους οπου να ναι.το λαστιχο το δουλευω λαθος.αυτο θελει αποτομα πραματα και εγω δεν εχω συνηθισει.η γεωμετρια εχει αλλαξει λογω κορωνας.το μπροστινο δε τερματιζει με τπτ.οι χρονοι βγαινουν στον θεο.εγω δεν ευχαριστιεμαι οδηγηση.αλλαζω γκρουπ για να νιωσω πιο ανετα.κατεβαινω στους μεσαιους.

    τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου.μιλαω με κοσμο.προσπαθουν να με τραβηξουν και εγω παλευω με το μηχανακι,τσακωνομαι με τη παρτη μου πιεζομαι να μαζεψω δευτερολεπτα και οποτε ερχεται στροφη το οπτικο μου πεδιο κολαει στο τερνινγκ ποιντ και το κεφαλι μου δε γυριζει να δει τη στροφη.φρενα σε απελπιστικο βαθμο....αρχιζω να σκεφτομαι οτι κοντα σε ολα φταιει και η τουμπα.μπαινω με φορα μηδεν...η μερα τελειωνει και εγω ειμαι να βαλω τα κλαματα.

    οι φιλοι στο μποξ βελτιωνονται ολοι και μαλιστα πολυ!!!η αποδοση μου δε με εφηνει ουτε αυτο να χαρω...γυρναω ξενοδοχειο και δε κανω ουτε μπανιο απο τη τσαντιλα μου.μπαινω κατω απο το μαξιλαρι και κανω εναν υπνο με στομαχι σφιγμενο λες και εχω τρακαρει!

    δευτερη μερα...ξενερωμενος...το ματι δεν γυαλιζει για οδηγηση και το συναισθημα δεν ξερω απο που προκυπτει και καπου εκει μιλαω με ανθρωπους που ειναι χροοοονια στο αθλημα (αγωνιζομενους και μη).ολοι προσπαθουν να με χαλαρωσουνε λεγοντας μου οτι για ολα ευθυνεται η σαβουρα του νοεμβρη και απλα να δωσω χρονο στον εαυτο μου.ετρεξα κακην κακως στο ρεισμπαικ χωρις απαιτησεις πλεον.το χαλι μου δεν μπορουσα να το χωνεψω...

    προσπαθησα να βελτιωσω το απογευμα πραγματα με τον γιωργο και τον βαλαντη να με τραβανε.αγγουρια.μεχρι και εντουρο στην 1 απο ταργκετ φιξεισον.το μηχανακι να το στραμπουλαω και αυτο να κανει απλα οτι του λεω.δλδ τπτ ακομα και αν ασχοληθηκε ο λαγγιδης με το σετ απ μου.βγαινω απο σεσσιον και ειμαι λες και εχω παιξει ξυλο με ενα στρατο!!!τα νευρα με κανουν να μιλαω ασχημα και να μην θυμαμαι μετα και τι ειπα.η μερα τελειωσε.τα παιδια να μου λενε οτι δεν εχω να αποδειξω τπτ σε κανεναν και οτι τον χρονο τον εχω και το εχω ηδη αποδειξει.εγω ομως εχω παθει αυτο που μου ειπε ο ολυμπιος.ο στραπατσαρισμενος μου εγωισμος λεει πιεσε αλλα το μυαλο θελει λιγο χρονο να ξεμπλοκαρει οποτε με κραταει πισω.

    εν ολιγης.τον νοεμβρη καταλαβα οτι πρεπει να μην σεληνιαζεται κανει αλλα να χτιζει και να πειθαρχει.αυτο το σ/κ αναγνωρισα με τον δυσκολο τροπο το προβλημα μου.τωρα περισκεψη για να βρω την λυση και χαλαρωμα για να παμε στο επομενο χωρις το μυαλο στον χρονο.χωρις σφιξιμο πανω στο μηχανακι.απλα πρεπει την επομενη να μπω και να φροντισω να ευχριστηθω την οδηγηση μου.η πικρα εξακολουθει βεβαια να υπαρχει αλλα το μαθημα το πηραμε.

    ευχαριστω το παρεακι στο μποξ μας που ανεχθηκε τα μουτρα μου και συγγνωμη απ ολους!!!

    επισης ευχαριστω τον βαλαντη και τον γιωργο που κανανε τον κοτσαδορο,τον δαλλα που προσπαθησε να με ξυπνησει τον λαγγιδι που ασχοληθηκε τοσο με λαθη που ειδε οσο και με την αναρτηση και γενικα ολους οσους προσπαθουσανε να με κανουνε να χαλαρωσω.

    χαι λαιτ και κλεισιμο ηταν ο λαρισεος με το σεατ κορδοβα με την κοπελια του μεσα και τσαμπουκαλεμηνη ολη την δεξια πλευρα απο μπρος μεχρι πισω χωρις τζαμι (με ναυλον!!) και να γραφει με μπογια και πινελο : chuk norris was here!!! εκλαψα απο τα γελια και ετσι τελειωσε το μαρτυρικο μου σ/κ/δ ευτυχως με χαμογελο.

    εκδοχη νο2 :

    νταξ μωρε...πηγαμε στα σερρας εριχνε τουλουμια,πηγαμε φαγαμε,χαβαλεδιασαμε,δεν μπηκα πιστα γιατι να...ειχα σλικ και δεν εβρισκα μαχαιρι να χαραξω το λαστιχο,ειχα κοψει και το νυχακι για να μπαινει το γαντι...και γυρισαμε.Χ λοιπον το σκ μαγκες με χαι λαιτ τον λαρισεο με το τσαμπουκαλεμενο κορδοβα που εγραφε στη στραπατσαρισμενη δεξια πλευρα :chuk norris was here!!!

    διαλεγετε εκδοχη και παιρνετε ομορφιες.

    υ.γ. οποιος μου ευχηθει παντα τετοια να του καει ο ανορθωτης!!!

    υ.γ.2 ποπαυ και αλογιστε δεν ηταν καλη η συγκυρια που με πετυχατε.την επομενη φορα ελπιζω να ειμαι σε καλυτερο μουντ και να τα πουμε λιγο περισσοτερο.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #48
    ενα ολοκληρο σεντονι για να μας πει πως ειναι και επισημα κουλος!!!

    λες και δεν το ξεραμε...


    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  4. #49
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    ενα ολοκληρο σεντονι για να μας πει πως ειναι και επισημα κουλος!!!

    λες και δεν το ξεραμε...


    μπααα περισσοτερο για να χωνεψω εγω καποια πραγματα το εγραψα παρα για να πεταξει ο καθενας την παρολα του
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #50
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    μπααα περισσοτερο για να χωνεψω εγω καποια πραγματα το εγραψα παρα για να πεταξει ο καθενας την παρολα του
    E δεν γίνεται ρε Γιώργο να μας βγαίνει το όλο σκηνικό κάθε φορά που πάμε πίστα.. Ειδικά όταν πάμε (καλά δεν μιλάω για μένα που έχω ξεχάσει και πως είναι) Σέρρες 1-2 φορές το χρόνο το πολύ..

    Next time..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #51
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Γιώργη cool is the rule, μην βιάζεσαι.
    16/17 Ιούλη πάμε πάνω, αν θες ερχεσαι.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  7. #52
    ανέβηκα Σέρρες χωρίς να ξέρω αν θα μπορέσω να μπω λόγω της θλάσης στο δεξί χέρι που με ταλαιπωρεί εδώ και 3 εβδομάδες.
    Μπήκα το Σάββατο το πρωί ξεκινώντας χαλαρά και όταν δοκίμασα για πρώτη φορά να φρενάρω στο τέλος της ευθείας μούγκρισα απο το πόνο...

    ή που δε θα συνέχιζα καθόλου και θα πήγαινε χαμένο το 2μερο ή που θα έκανα όσα session άντεχα οδηγώντας όμως χωρίς φρένα άρα και αναγκαστικά χωρίς να ανοίγω γκάζι σε αρκετά σημεία...

    Αποφάσισα να προσπαθήσω το 2ο και σκέφτηκα ότι θα ήταν μια καλή ευκαιρία να κάνω κάποιες ασκήσεις CSS σε μερικά σημεία της πίστας. Άλλαξα γκρουπ, κατέβηκα στο πράσινο για να μην ενοχλώ κόσμο, επέλεξα να δουλέψω τις Κ1-2, Κ11-12, και ολίγο απο Κ13, ερχόμενος στις ευθείες με όσα χιλιόμετρα μου επέτρεπε η κατάσταση. Πχ στην ευθεία δεν έπιανα πάνω απο 170-180, "έδινα" με το πόδι δεξιά να με περάσουν όταν καταλάβαινα ότι ερχόταν κάποιος πιο γρήγορα... Κλείσιμο γκαζιού αρκετά νωρίς, προσπαθούσα να ρυθμίζω τη ταχύτητα μου στα 110-120 και έμπαινα όπως ερχόμουνα... αντίστοιχα στη κ11-12 και κ13 ... στην υπόλοιπη πίστα ήμουν σημαδούρα ... :rotflmao:

    αντιφλεγμονώδη όλο το ΠΣΚΔ, επίδεσμος, πάγος σε κάθε ευκαιρία ... τελείωνε το σέσσιον, έβγαινα έξω και το χέρι ήταν πρησμένο και με τρέμουλο ...

    δε γαμιέτ... παρόλα αυτά καλά πέρασα... το παρεάκι στο box τρελό! Νίκο, Χρήστο, Χρήστο, Γιάννο πραγματικά χάρηκα πάρα πολύ για τη γνωριμία και ελπίζω να τα ξαναπούμε.

  8. #53
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    όταν δοκίμασα για πρώτη φορά να φρενάρω στο τέλος της ευθείας μούγκρισα απο το πόνο...
    Δεν τούπε κανείς αυτουνού ότι δεν βάζουμε κόντρα με τα @ρχίδια στο τεπόζιτο ..???
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  9. #54
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Δεν τούπε κανείς αυτουνού ότι δεν βάζουμε κόντρα με τα @ρχίδια στο τεπόζιτο ..???
    Του είπαν για σφιχτά γόνατα στο ντεπόζιτο... χαλαρά τα χέρια στο τιμόνι.. αλλά.. τους έγραψε στα @@ του..

    Αν πονάς όμως, δεν έχεις και πολλές ελπίδες εκεί μέσα..

    Περιμένουμε εντυπώσεις από τον 4ο της παρέας τώρα..

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  10. #55
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    μπορω να πω 2 εκδοχες.θα τις πω και τις 2 και διαλεχτε και παρτε.

    εκδοχη 1η:

    σερρες εχω να μπω απο περυσι τον νοεμβρη.τοτε ειχα σε χρονο 1.31.4 και ενα λοου στη 10.
    μπαινω σαββατο πρωι στο 2ο σεσσιον στο γρηγορο γκρουπ με λαστιχα που δεν εχω ξαναφορεσει και χωρις να εχω ψαξει και πααααρα πολυ τι σημαινει αυτο.βαλε που εχουν αλλαξει χρωμα τα βιραζ,βαλε λαστιχες στην εισοδο της 5 και της 10...ισον χαμενα σημαδια!

    ξεκιναω να τα στρωσω λιγακι και εχω ασαφειες στο μπροστινο...αποτελεσμα πολυ σφιξιμο πανω στο μηχανακι,καμια εμπιστοσυνη,κλειστες γραμμες αρα κομμενο γκαζι...δε νοιωθω και πολυ καλα αλλα νταξει..θα στρωσει,σκεφτομαι.

    καιγεται η αντισταση απο τη μπροστινη κουβερτα και το λαστιχο που με προβληματιζε,τωρα με κανει και φοβαμαι ακομα περισσοτερο.επιμενω να μη δινω κλιση και να κραταω κλειστες εισοδους με αποτελεσμα να βγαινω εξοδους οπου να ναι.το λαστιχο το δουλευω λαθος.αυτο θελει αποτομα πραματα και εγω δεν εχω συνηθισει.η γεωμετρια εχει αλλαξει λογω κορωνας.το μπροστινο δε τερματιζει με τπτ.οι χρονοι βγαινουν στον θεο.εγω δεν ευχαριστιεμαι οδηγηση.αλλαζω γκρουπ για να νιωσω πιο ανετα.κατεβαινω στους μεσαιους.

    τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου.μιλαω με κοσμο.προσπαθουν να με τραβηξουν και εγω παλευω με το μηχανακι,τσακωνομαι με τη παρτη μου πιεζομαι να μαζεψω δευτερολεπτα και οποτε ερχεται στροφη το οπτικο μου πεδιο κολαει στο τερνινγκ ποιντ και το κεφαλι μου δε γυριζει να δει τη στροφη.φρενα σε απελπιστικο βαθμο....αρχιζω να σκεφτομαι οτι κοντα σε ολα φταιει και η τουμπα.μπαινω με φορα μηδεν...η μερα τελειωνει και εγω ειμαι να βαλω τα κλαματα.

    οι φιλοι στο μποξ βελτιωνονται ολοι και μαλιστα πολυ!!!η αποδοση μου δε με εφηνει ουτε αυτο να χαρω...γυρναω ξενοδοχειο και δε κανω ουτε μπανιο απο τη τσαντιλα μου.μπαινω κατω απο το μαξιλαρι και κανω εναν υπνο με στομαχι σφιγμενο λες και εχω τρακαρει!

    δευτερη μερα...ξενερωμενος...το ματι δεν γυαλιζει για οδηγηση και το συναισθημα δεν ξερω απο που προκυπτει και καπου εκει μιλαω με ανθρωπους που ειναι χροοοονια στο αθλημα (αγωνιζομενους και μη).ολοι προσπαθουν να με χαλαρωσουνε λεγοντας μου οτι για ολα ευθυνεται η σαβουρα του νοεμβρη και απλα να δωσω χρονο στον εαυτο μου.ετρεξα κακην κακως στο ρεισμπαικ χωρις απαιτησεις πλεον.το χαλι μου δεν μπορουσα να το χωνεψω...

    προσπαθησα να βελτιωσω το απογευμα πραγματα με τον γιωργο και τον βαλαντη να με τραβανε.αγγουρια.μεχρι και εντουρο στην 1 απο ταργκετ φιξεισον.το μηχανακι να το στραμπουλαω και αυτο να κανει απλα οτι του λεω.δλδ τπτ ακομα και αν ασχοληθηκε ο λαγγιδης με το σετ απ μου.βγαινω απο σεσσιον και ειμαι λες και εχω παιξει ξυλο με ενα στρατο!!!τα νευρα με κανουν να μιλαω ασχημα και να μην θυμαμαι μετα και τι ειπα.η μερα τελειωσε.τα παιδια να μου λενε οτι δεν εχω να αποδειξω τπτ σε κανεναν και οτι τον χρονο τον εχω και το εχω ηδη αποδειξει.εγω ομως εχω παθει αυτο που μου ειπε ο ολυμπιος.ο στραπατσαρισμενος μου εγωισμος λεει πιεσε αλλα το μυαλο θελει λιγο χρονο να ξεμπλοκαρει οποτε με κραταει πισω.

    εν ολιγης.τον νοεμβρη καταλαβα οτι πρεπει να μην σεληνιαζεται κανει αλλα να χτιζει και να πειθαρχει.αυτο το σ/κ αναγνωρισα με τον δυσκολο τροπο το προβλημα μου.τωρα περισκεψη για να βρω την λυση και χαλαρωμα για να παμε στο επομενο χωρις το μυαλο στον χρονο.χωρις σφιξιμο πανω στο μηχανακι.απλα πρεπει την επομενη να μπω και να φροντισω να ευχριστηθω την οδηγηση μου.η πικρα εξακολουθει βεβαια να υπαρχει αλλα το μαθημα το πηραμε.

    ευχαριστω το παρεακι στο μποξ μας που ανεχθηκε τα μουτρα μου και συγγνωμη απ ολους!!!

    επισης ευχαριστω τον βαλαντη και τον γιωργο που κανανε τον κοτσαδορο,τον δαλλα που προσπαθησε να με ξυπνησει τον λαγγιδι που ασχοληθηκε τοσο με λαθη που ειδε οσο και με την αναρτηση και γενικα ολους οσους προσπαθουσανε να με κανουνε να χαλαρωσω.

    χαι λαιτ και κλεισιμο ηταν ο λαρισεος με το σεατ κορδοβα με την κοπελια του μεσα και τσαμπουκαλεμηνη ολη την δεξια πλευρα απο μπρος μεχρι πισω χωρις τζαμι (με ναυλον!!) και να γραφει με μπογια και πινελο : chuk norris was here!!! εκλαψα απο τα γελια και ετσι τελειωσε το μαρτυρικο μου σ/κ/δ ευτυχως με χαμογελο.

    εκδοχη νο2 :

    νταξ μωρε...πηγαμε στα σερρας εριχνε τουλουμια,πηγαμε φαγαμε,χαβαλεδιασαμε,δεν μπηκα πιστα γιατι να...ειχα σλικ και δεν εβρισκα μαχαιρι να χαραξω το λαστιχο,ειχα κοψει και το νυχακι για να μπαινει το γαντι...και γυρισαμε.Χ λοιπον το σκ μαγκες με χαι λαιτ τον λαρισεο με το τσαμπουκαλεμενο κορδοβα που εγραφε στη στραπατσαρισμενη δεξια πλευρα :chuk norris was here!!!

    διαλεγετε εκδοχη και παιρνετε ομορφιες.

    υ.γ. οποιος μου ευχηθει παντα τετοια να του καει ο ανορθωτης!!!

    υ.γ.2 ποπαυ και αλογιστε δεν ηταν καλη η συγκυρια που με πετυχατε.την επομενη φορα ελπιζω να ειμαι σε καλυτερο μουντ και να τα πουμε λιγο περισσοτερο.

    μαλακια σου που ειχες στο νου τον προηγουμενο καλο σου χρονο...

    υποσυνειδητα δουλευε και η πτωση...

    επρεπε να πας για να περασεις καλα...

    αφου και χαλαρος να εισαι /ειμαστε παλι "γρηγορα "πηγαινουμε ...

    +990 στον spirit..αυτο επρεπε να κανεις και συ...να δουλεψεις CSS...

    ελπιζω στην επομενη να ειμαι και εγω για να μου δειξεις πως φερνει δεκα τουμπες το μηχανακι χωρις να εμεις παθουμε τιποτα...






    ευχαριστω πολυ για την ωραια σου παρεα στη γραβια...στο χρωσταω...ειδαμε και τον αγωνα...

  11. #56
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    γυρναω ξενοδοχειο και δε κανω ουτε μπανιο απο τη τσαντιλα μου

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Περιμένουμε εντυπώσεις από τον 4ο της παρέας τώρα..


    αυτος ειμαι εγω;

  13. #58
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    ρε ήταν και ο bocaros επάνω;

  14. #59
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    αυτος ειμαι εγω;
    Μάλλον..

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #60
    Κάθε Trackbike και καλύτερο πραγματικά. Πέρασα φανταστικά και το παρεάκι μας στο Box
    ακόμα πιο τέλειο
    Ανέβηκα με πολύ όρεξη και πρέπει να έκλεισα 100 γύρους το Σ/Κ και κατάφερα να ρίξω και άλλο
    το χρόνο μου σε σημείο να πιστεύω ότι μπορώ να είμαι και μπροστά στο κίτρινο Racebike την
    Κύριακή. Αμ δε... με έβαλαν στο κόκκινο να τρέξω. Όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια.
    Ρε παιδιά τι να κάνω εγώ στο κόκκινο group με τους πύρκαυλους; Πήγα στον Βαλάντη και ζήτησα
    να με βάλουν στο κίτρινο να τρέξω και μου λέει " Ρε μην είσαι μαλάκας θες να χάσεις την εμπειρία
    της εκκίνησης, τα φώτα, την Κ1 που θα είστε όλοι μαζί; Πήγαινε και θα με θυμηθείς" Καλά λέω, πάμε
    και ο Θεός μαζί μας. Στο warm up ήμουν τόσο χεσμένος που γύρισα στο 1.40 (από 1.32 ψηλά) αλλά πορώθηκα όταν
    έβλεπα μπροστά μου τους παλαβούς του 1.22 και 1.23. Στήσιμο στην εκκίνηση (3ος από το τέλος), στροφές ψηλά,
    φώτα, φύγαμε. Στα αυτία μου ο τρομερός ήχος εξατμίσεων, αριστερά μου ο Νίκος με το Cbr1000 να το έχει
    σηκώσει, μπροστά είδα σπίθες από μπότες, πετραδάκια στο τζαμάκι του κράνους και μπουλούκι όλοι μαζί στην
    Κ1. Τα μάτια μου τα ένιωθα να καίνε και να είναι ορθάνοιχτά, είχα περάσει 2-3 αλλά με μάζεψαν όλοι στην Κ2,3 αλλά καταφέραμε να μην συγκρουστεί κανείς . Στον τρίτο γύρο είχα μείνει προτελευταίος αλλά δεν έχει καμία
    σημασία. Η εμπειρία ήταν συγλονιστική και ευχαριστώ τον Βαλάντη που με έπεισε να τρέξω στο κόκκινο
    αλλά και τα φιλαράκια στο BOX που μου ανέβασαν το ηθικό. 1000 μπύρες σε όλους

    Το Highlight του αγώνα για εμένα ήταν όταν ήρθε η στιγμή που με έφτασαν οι 2 πρώτοι (Παπαπαναγής και o Yonus ένας Τούρκος πυροβολημένος και αυτός). Ω ναι, αυτούς τους άκουσα καλά Στην Κ10 με πέρασαν. Ο ένας από εσωτερική και ο άλλος από εξωτερική :rotflmao: Να τους βλέπατε πως μπήκαν στην Κ11 ΤΕΡΜΑ. Αντε γειά δηλ.
    Με δύο λόγια πέρασα τέλεια. Όλη η παρέα το χάρηκε και όλοι βελτιωθήκαμε. Γιώργο τα είπαμε, μην μανουριάζεις
    απλά λίγο προπονησούλα θες να έρθεις στα ίσια σου να αρχίσεις να μας τσαγιώνεις παλι
    Αν και ο Νίκος έκρυβε άσσο στο μανίκι του και μας εξαφάνισε όλους. Είσαι ωραίος ρε Νίκο!!
    Γεναίε και Χρήστο ελπίζω να έρθετε ξανά γιατί έχετε τρελό χαβαλέ (σας χρωστάω και κάτι...)
    Γιάννη, Σταύρο, Θοδωρή χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και ανυπομονώ να τα ξαναπούμε.
    Χαίρομαι που αγαπάω τη Μοτοσυκλέτα και έχω την ευκαιρία να ζήσω τέτοιες εμπειρίες αλλά και να γνωρίσω
    παιδιά με όρεξη και πάθος. Αντε και στο επόμενο να κατέβουμε από το 1.32

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Track Day by moto.gr ? Why not ???
    από byron στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο μήνυμα: 09/05/2007, 23:12
  2. Dweezil & Ahmet θα πάει κανείς?
    από Uriah Heep στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2006, 12:31
  3. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2005, 00:01
  4. ρε στον αγωνα θα παει κανεις αυριο?
    από gixxerpap στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 29/05/2005, 10:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF