Σελίδα 9 από 13 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111213 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 181

Θέμα: και ξανά.. ναύπλιο 18/6

  1. #121
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Καλά περάσατε κουφάλες, κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω.
    που?? :hypnotize :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Ρε θ' αποφασίσεις κάποτε να σοβαρευτείς???? Κάθε βόλτα σου κι ένα επεισόδιο σταρτρεκ γράφει ο Κρούκης. Τον ξεζούμισες τον άνθρωπο.

    Πάλι έμεινες με το μπουρδέλο?????? Άλλα λένε λαδιέρες κι άλλα γιομίζουν τον τόπο λάδια. Να σε γνωρίσω με τον bulmont να κάμετε μαθήματα "πως σφίγγουν τις τάπες (παράξενες και μη) " μπας και φτάσετε επιτέλους στον προορισμό σας.
    σοβαρός είμαι.. τα μηχανάκια μου έχουν ένα θεματάκι ακόμα :wacko:

    και δεν έμεινα είπαμε κανονικά γύρισα :ZZZ:
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  2. #122
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.760
    Αρχικά δημιουργήθηκε από granazi
    θα ξαναπαμε....

    Γιατί πήγατε και θα ξαναπάτε?

    Θα ξαναπροσπαθήσετε εννοείς!

    Τώρα τι να ευχηθώ?

    Πάντα τέτοια? :rotflmao:


    Μάγκες άκυρη η άδεια μου. Θα είμαι στην Αθήνα για 3 εβδομάδες για δουλειά, κανονίστε!

    Για την ανασυγκρότηση ακόμα το παλεύω αλλά θέλω και καμία κοντινή.

    Sent from me using a computer.

  3. #123
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    άσε Daz θα το ευχηθώ εγώ



    "πάντα τέτοια παίδες"







  4. #124
    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
    "πάντα τέτοια παίδες"
    δεν υπάρχει αλληλεγγύη ούτε απτους ίδιους τους κτμάδες πια



    :rotflmao:
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  5. #125
    Japan Rules!!!

    Όλοι οι εκπρόσωποί της στην Α. Επίδαυρο, σε μέρος σκιερό και δροσερό, διότι "προσέχουμε για να έχουμε" εκτός αν έχεις μηχανή που Κάνει Τις Μαλ@κίες της αυτοβούλως!

    Χάρηκα παίδες, όντως η πορτοκαλάδα ήταν ωραία έκπληξη από πλευράς της καφετέριας!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	imag0174.jpg 
Προβολές:	197 
Μέγεθος:	382,1 KB 
ID:	229332

  6. #126
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dfoud
    Japan Rules!!!

    Όλοι οι εκπρόσωποί της στην Α. Επίδαυρο, σε μέρος σκιερό και δροσερό, διότι "προσέχουμε για να έχουμε" εκτός αν έχεις μηχανή που Κάνει Τις Μαλ@κίες της αυτοβούλως!

    Χάρηκα παίδες, όντως η πορτοκαλάδα ήταν ωραία έκπληξη από πλευράς της καφετέριας!
    όλη η γκάμα της ιαπωνίας.. yamaha, suzuki, kawasaki, honda

    αυτό δεν ήταν βόλτα.. έκθεση των τελευταίων εναπομείναντων μηχανών παραγωγής μετά το τσουνάμι ήταν

    το χω κάψει απτα λάδια νομίζω :wacko:


    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  7. #127
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Και μου τα 'λεγαν. Εγώ βέβαια πίστευα ότι είναι μύθοι και υπερβολές. "Κάποτε ξεκινούσαμε να πάμε Ναύπλιο για καφέ, και δεν ξέραμε αν θα φτάσουμε κανονικά. Είχαμε εργαλεία μαζί γιατί όλο και κάτι θα πάθαινε το μηχανάκι. Μετά ήρθαν τα γιαπωνέζικα και άλλαξαν αυτά". Ξέρεις τώρα, παραμύθια των παππούδων έλεγα. Τι μπορεί να πάθει ένα μηχανάκι μέχρι το Ναύπλιο. Όταν σταματήσαμε, λίγο πριν το Λιγουριό και ανακοίνωσε ο Νικόλας ότι έμεινε το ΚΤΜ, ήμανε σίγουρος ότι κάνει πλάκα. Δεν μπορεί! Τόσο κλισέ το σενάριο, ούτε σε τριτοκλασάτο σήριαλ ελληνικής τηλεόρασης δεν παίζει. Έλα όμως που πράγματι το ΚΤΜ αποφάσισε να μας δείξει πως ήταν τα πράγματα κάποτε---τότε που τα μηχανάκια είχαν αληθινό χαρακτήρα και οι άντρες ήταν άντρες και που αν οι μπότες σου δεν ήταν μέσα στο λάδι ήσουν αδελφή και δε μετρούσες μία. Α! Όλα κιόλα! Μπορεί να πληρώνεις κάτι παραπάνω, αλλά αγοράζεις αυθεντικά μαθήματα ιστορίας μοτοσυκλετισμού με πρακτική εφαρμογή στα νεύρα σου. Βάζουμε μπρος το ΚΤΜ και ακούμε έναν θόρυβο που, από κανά χιλιόμετρο μακριά, θα τον ζήλευε κάθε αξούριστος μπυροκοιλιάς χαρλεάς με μούσια μέχρι το γόνατο που έχουν να πλυθούν απ' τον αμερικάνικο εμφύλιο. Από κοντά σου θύμιζε κάτι νοτκυμαντέρ με τα πολεμικά τύμπανα των Μαορί που αντοιχούν στις άκρες της ζούγκλας, ή με βολές πυροβολικού, μόνο που το τύμπανο το εδώ το βαράνε πέντε φορές δυνατότερα, είναι μέσα σε τζίγκινη καλύβα (για να κάνει αντήχηση) και η καλύβα είναι μέσα στο κεφάλι σου. Και λάδι, πολύ λάδι ρε παιδί μου. Λάδι παντού. Στην κεφαλή, στα μπλοκ, στους λεβιέδες, στο έδαφος, στις μπότες σου. Παντού. Και για άντληση πετρελαίου να το 'χαν το μοτέρ (σαν πομόνα έκανε εξάλλου, στο πιο δυνατό) τόσο λάδι δεν θα έβγαζε. Τόσο σαματά και τόσο θέαμα ένα τόσο μικρό μηχανάκι δεν το περίμενα, αλήθεια. Εντυπωσιάστηκα! Αυστριακή τεχνολογία όμως, δεν παίζουμε. Ε με αυτόν το σαματά αποφασίζουμε να γυρίσουμε πίσω: Από την παλιά, ΟΛΟ από την παλιά (για να ζήσουμε το μούντ) και ΑΡΓΑ πολύ ΑΡΓΑ για να γουστάρουμε. Μπαίνουμε στην Αθήνα (μετά από καμιά δεκαριά ώρες) μαζί με τον Λέττα. Εγώ την έχω ψιλιαστεί. Πάω μπροστά και σε αρκετή απόσταση, αν του την πέσουν να προφτάσω να την κάνω, γιατί με τέτοιο σαματά ανά πάσα στιγμή περίμενες να σκάσει η αντιτρομοκρατική και άντε μετά να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας. Και στα φανάρια καπνούς, πολλούς καπνούς και καμένα λάδια. Γύρω απ' το μηχανάκι ένας κύκλος πενήντα μέτρων που κανένας δεν τολμούσε πατήσει. Το κοιτούσαν και περίμεναν να εκραγεί. Τα παιδάκια το έδειχνα με το δάχτυλο και έβαζαν τα κλάματα. Δεν εξεράγει, όμως, γιατί είναι αξιόπιστα τα ΚΤΜ. Φτάσαμε τελικά στην καλοπούλα και η περιπέτεια έλαβε τέλος.

    Καλά ήταν, να το ξανακάνουμε! Χαχαχα!


  8. #128
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Και μου τα 'λεγαν. Εγώ βέβαια πίστευα ότι είναι μύθοι και υπερβολές. "Κάποτε ξεκινούσαμε να πάμε Ναύπλιο για καφέ, και δεν ξέραμε αν θα φτάσουμε κανονικά. Είχαμε εργαλεία μαζί γιατί όλο και κάτι θα πάθαινε το μηχανάκι. Μετά ήρθαν τα γιαπωνέζικα και άλλαξαν αυτά". Ξέρεις τώρα, παραμύθια των παππούδων έλεγα. Τι μπορεί να πάθει ένα μηχανάκι μέχρι το Ναύπλιο. Όταν σταματήσαμε, λίγο πριν το Λιγουριό και ανακοίνωσε ο Νικόλας ότι έμεινε το ΚΤΜ, ήμανε σίγουρος ότι κάνει πλάκα. Δεν μπορεί! Τόσο κλισέ το σενάριο, ούτε σε τριτοκλασάτο σήριαλ ελληνικής τηλεόρασης δεν παίζει. Έλα όμως που πράγματι το ΚΤΜ αποφάσισε να μας δείξει πως ήταν τα πράγματα κάποτε---τότε που τα μηχανάκια είχαν αληθινό χαρακτήρα και οι άντρες ήταν άντρες και που αν οι μπότες σου δεν ήταν μέσα στο λάδι ήσουν αδελφή και δε μετρούσες μία. Α! Όλα κιόλα! Μπορεί να πληρώνεις κάτι παραπάνω, αλλά αγοράζεις αυθεντικά μαθήματα ιστορίας μοτοσυκλετισμού με πρακτική εφαρμογή στα νεύρα σου. Βάζουμε μπρος το ΚΤΜ και ακούμε έναν θόρυβο που, από κανά χιλιόμετρο μακριά, θα τον ζήλευε κάθε αξούριστος μπυροκοιλιάς χαρλεάς με μούσια μέχρι το γόνατο που έχουν να πλυθούν απ' τον αμερικάνικο εμφύλιο. Από κοντά σου θύμιζε κάτι νοτκυμαντέρ με τα πολεμικά τύμπανα των Μαορί που αντοιχούν στις άκρες της ζούγκλας, ή με βολές πυροβολικού, μόνο που το τύμπανο το εδώ το βαράνε πέντε φορές δυνατότερα, είναι μέσα σε τζίγκινη καλύβα (για να κάνει αντήχηση) και η καλύβα είναι μέσα στο κεφάλι σου. Και λάδι, πολύ λάδι ρε παιδί μου. Λάδι παντού. Στην κεφαλή, στα μπλοκ, στους λεβιέδες, στο έδαφος, στις μπότες σου. Παντού. Και για άντληση πετρελαίου να το 'χαν το μοτέρ (σαν πομόνα έκανε εξάλλου, στο πιο δυνατό) τόσο λάδι δεν θα έβγαζε. Τόσο σαματά και τόσο θέαμα ένα τόσο μικρό μηχανάκι δεν το περίμενα, αλήθεια. Εντυπωσιάστηκα! Αυστριακή τεχνολογία όμως, δεν παίζουμε. Ε με αυτόν το σαματά αποφασίζουμε να γυρίσουμε πίσω: Από την παλιά, ΟΛΟ από την παλιά (για να ζήσουμε το μούντ) και ΑΡΓΑ πολύ ΑΡΓΑ για να γουστάρουμε. Μπαίνουμε στην Αθήνα (μετά από καμιά δεκαριά ώρες) μαζί με τον Λέττα. Εγώ την έχω ψιλιαστεί. Πάω μπροστά και σε αρκετή απόσταση, αν του την πέσουν να προφτάσω να την κάνω, γιατί με τέτοιο σαματά ανά πάσα στιγμή περίμενες να σκάσει η αντιτρομοκρατική και άντε μετά να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας. Και στα φανάρια καπνούς, πολλούς καπνούς και καμένα λάδια. Γύρω απ' το μηχανάκι ένας κύκλος πενήντα μέτρων που κανένας δεν τολμούσε πατήσει. Το κοιτούσαν και περίμεναν να εκραγεί. Τα παιδάκια το έδειχνα με το δάχτυλο και έβαζαν τα κλάματα. Δεν εξεράγει, όμως, γιατί είναι αξιόπιστα τα ΚΤΜ. Φτάσαμε τελικά στην καλοπούλα και η περιπέτεια έλαβε τέλος.

    Καλά ήταν, να το ξανακάνουμε! Χαχαχα!

    ξυπνήσαμε ξυπνήσαμε?



    ωραία τα πες
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  9. #129
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.760
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Και μου τα 'λεγαν...

    Να και ο επικήδειος απ' την πένα του Νικόλα.
    Sent from me using a computer.

  10. #130
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ziggΥ
    δεν υπάρχει αλληλεγγύη ούτε απτους ίδιους τους κτμάδες πια



    :rotflmao:

    παλεύουμε εμείς οι υπόλοιποι με νύχια και με δόντια να πείσουμε το κόσμο οτι αυτά τα ριμάδια δε σπάνε και έρχεσαι εσυ με μιά βόλτα μεχρι το Ναυπλιο και μας δίνεις έτσι απλά ρε φιλαράκι ναουμ



    θες και αλληλεγγύη μ@μω τα υπουργεία μου μ@μω


    τουλάχιστον ξύπνησες το λογοτεχνικο beast του Νίκου μετά απο καιρό. Έαν ξέραμε οτι χρειάζεται να χαλάσει ένα ΚΤΜ για να πιάσει την πένα του κάτι θα χαμε κάνει τόσο καιρό

  11. #131
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
    τουλάχιστον ξύπνησες το λογοτεχνικο beast του Νίκου μετά απο καιρό. Έαν ξέραμε οτι χρειάζεται να χαλάσει ένα ΚΤΜ για να πιάσει την πένα του κάτι θα χαμε κάνει τόσο καιρό
    Κανόνισε μόνο μην γράψουμε το "Πόλεμος και Ειρήνη" στην ΠΣΚ!


  12. #132
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zizou
    Εγγραφή
    11/06/2011
    Μηνύματα
    401
    Τι ειδε ο Γιαπωνεζος; Περιπετεια.αλληλεγγη αυταπαρνηση αλλα κ στιγμες με μνημες παλιες τοτε
    που εβγαινες για βολτα μακρινη κ επαιρνες κ την εργαλειοθηκη σου μαζι.
    Οπως κ να εχει χαρηκα για την γνωριμια κ αναμενω την επομενη φορα να προχωρησουμε τις
    σχεσεις μας.

  13. #133
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zizou
    Εγγραφή
    11/06/2011
    Μηνύματα
    401
    Πως ανεβαζω φωτογραφια;

  14. #134
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Κανόνισε μόνο μην γράψουμε το "Πόλεμος και Ειρήνη" στην ΠΣΚ!

    :a13:

    μπα εγώ ποντάρω στην Ιταλίδα του Βύρωνα να γίνει η νέα σου μουσα

  15. #135
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zizou
    Πως ανεβαζω φωτογραφια;
    Σμίκρυνση ή κατέβασμα jpeg ποιότητας για να γίνει μέχρι 100kB. "Επισύναψη αρχείου" στο ποστ.

Σελίδα 9 από 13 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111213 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Και ξανά προς τη δόξα τραβά ...
    από sergiosm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2009, 11:41
  2. ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΜΕ ΤΕΛΙΚΟ ΞΑΝΑ
    από alximistis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 02/05/2007, 18:51
  3. Καλημέρες Δευτέρας και Καλή Εβδομάδα 18-12-06
    από villy στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2006, 12:59
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2005, 14:25
  5. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2004, 10:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF