Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 12 από 12

Θέμα: Kαλημέρα ρεεεεεεε

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Kαλημέρα ρεεεεεεε

    και μέχρι τώρα έχει ήλιο λίγο κρύο μεν και από ότι έχω μάθει αύριο θα χει ηλιοφάνεια και 14 βαθμούς!Που σημαίνει ΒΟΛΤΑ!!!!!!

    Τώρα που το θυμήθηκα...

    Ποιος ΛΕΩ ποιος τόλμησε να παρκάρει έξω από το Wild Thing ένα ΚΤΜ και μάλιστα στο διπλό stand!ΕΕΕΕΕ??? Και είχε πιάσει όλο το χώρο και δεν μπορούσα να παρκάρω το δικό μου!!!Και καλά η ’ρτεμις ανεβαίνει πεζοδρόμια με το ελαφάκι ΕΓΩ τι να ανέβω????

    Τεσπα το ξεπερνώ αλλά μόνο που θυμάμαι ότι έβαλα το ΧΧ δίπλα σε σκουπιδοντενεκέ τα ξαναπαίρνω!

    Τελικά ο χώρος ήταν πολύ καλύτερος από ότι είχα φανταστεί!Και άνετα είμασταν και γενικά σαν κλίμα πολύ καλό!Μου φαίνεται όλο παράπονα είμαι τελικά!Χα!

    Τα γαλαζοπράσινα και μπιρμπιλωτά μου μάτια καλά είδαν??2 πίτες είχαμε?? Γιατί ρε παιδιά??ααα??Τελικά τρωγόταν η πίτα?? Για πείτε εντυπώσεις!χα!

    Γνώρισα και 2 καινούργιες φάτσες από κοντά (παλιές στο φόρουμ) τον cityfly και τον Upei!Μορφές και οι δύο!!! Θα τα ξαναπούμε από κοντά!!

    Το στήσιμο για τα δώρα με τον Julius πήγε στραβά!!Καλά ρε Γιωργάκη τσάμπα τα 30 Euro?? Έμαθα ότι ο SuperFour σου έδωσε 40 Euro και τελικά τα δώρα τα πήρε ο hornet!
    Ρε για πολύ παιχνίδι μιλάμε!!χαχα!

    Λοιπόν άντε και του χρόνου με ακόμα περισσότερο κέφι!!!! Και καμιά εκδρομή ρε!Όχι μόνο πίτες!

    Kαι πάλι την καλημέρα μου και την καλημέρα και από την ’ρτεμις η οποία δεν έχει δίκτυο πάλι στην δουλειά και δεν μπορεί να μπει για την ώρα!


    ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ!


    Keep On Rocking!

  2. #2
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    x ax ax axx skaei ena mayro XX, erxete o Hornet kai mou leei..."Re Jul autos einai o mixalis?" kai toy apantao... "Malon, gia na parkare dipla apo ta skoupidia"

    mpouaaaa x a xa x ax ax xa xa xa x

    ante na kanoume kai thn ekdromh me ta paidakia na goustaroyme.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  3. #3
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Χαχαχα jul εισαι πολυ τσουλιους.......
    Μιχαλακη μας τα χαλασε η ορεξη του Κωστα οποτε ολα τα σχεδια καταποντιστηκαν στην κοιλια του superfour

  4. #4
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700

    Re: Kαλημέρα ρεεεεεεε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    Το στήσιμο για τα δώρα με τον Julius πήγε στραβά!!Καλά ρε Γιωργάκη τσάμπα τα 30 Euro?? Έμαθα ότι ο SuperFour σου έδωσε 40 Euro και τελικά τα δώρα τα πήρε ο hornet!
    Ρε για πολύ παιχνίδι μιλάμε!!χαχα!

    ’σε τι να λέμε τώρα με τα δώρα. Τα μαθα για το στήσιμο και πήγα να επέμβω και να επαναφέρω την τάξη (δηλαδή να τα κερδίσω όλα εγώ) βουτώντας το κράνος - λοταριοδόχο αλλά δεν κατάφερα να αποσπάσω το θησαυρό. Τελικά μετά από σκληρή μάχη σώμα με σώμα κατάφερα να αποσπάσω τη μία συνδρομή του 0 - 300 (μάχη - λέμε τώρα - δηλ με την κοπέλα μου που την κέρδισε και μου την πρόσφερε)

    Ήταν πιο ωραία από ό,τι περίμενα.
    Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια θα τα πούμε σίγουρα από κοντά

  5. #5
    Νέο μέλος Το avatar του/της UPEI
    Εγγραφή
    08/01/2003
    Μηνύματα
    17

    Εψές το βράδυ .....

    Καλημέρα και από εμένα σε όλο το Forum. Χθες ήταν η πρώτη φορά που συμμετείχα σε εκδήλωση του forum και ομολογώ ότι το καταευχαριστήθηκα , το καταδιασκέδασα .
    Χάρηκα που γνώρισα αρκετούς από εσάς και τα είπαμε.
    Να πω και ένα μεγάλο ευχαριστώ και μπράβο στα παιδιά που έτρεξαν και διοργάνωσαν την χθεσινή βραδιά.

    Τα καλύτερα ακολουθούν.....

    PS. Εμαθα κιόλας ότι στο forum υπάρχουν και αρκετοί Κρητικοί, οποτε επιτρέψτε μου και έναν ιδιαίτερο χαιρετισμό σε αυτούς.

    PS2 . Ρε Μιχάλη , μα καλά δίπλα στα σκουπίδια???

  6. #6
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    kalimera ke apo mena
    pantos to xx dipla sta skoupidia to ida ke ego ke otan perasa apo dipla me to africa mou fanike san mikro san antigrafi miniatoura .
    to alo 8ema ine i pita re pedia apo pote tin ixate tin pita milame epa8e zimia to enteriko mou sistima olo to vradi den kimi8ika......
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Εψές το βράδυ .....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από UPEI
    PS2 . Ρε Μιχάλη , μα καλά δίπλα στα σκουπίδια???
    Είδες βρε Μανώλη?Το έβαλα εκεί για να μην το δουν κατευθείαν οι ΚΤΜάδες και πανικοβληθούν!Αλλά πουθενά αυτοί!’φαντοι!Ακόμα και σήμερα σιωπούν στο φόρουμ!χοχο

  8. #8
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700

    Re: Re: Εψές το βράδυ .....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    Το έβαλα εκεί για να μην το δουν κατευθείαν οι ΚΤΜάδες και πανικοβληθούν!Αλλά πουθενά αυτοί!’φαντοι!
    μέσα στα σκουπίδια κοίταξες;

  9. #9
    Afro δυστυχώς δεν σε γνώρισα someother time.......

    Cityfly nice to meet you man!!!Nefeli as well

    Επίσης χάρηκα που είδα δύο υπέροχα ατομάκια...τον wizard & την kas77. Να είστε καλά και να μην χανόσαστε

    Δοιχόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοονια..........μια χαρά σε είδα

  10. #10
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΚΑΛΑ ΡΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΕΣΤΗΚΕΣ??

    ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΛΕΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ??ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ??ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΑΚΙ ΜΕΣΑ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΝΕΣ???ΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!
    ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗ ΜΟΥΤΣΟΥΝΑ ΤΟΥ ΒΑΡΚΕΣ-ΟΝΛΥ ΚΑΙ ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΚΙΟΛΑΣ ΕΤΣΙ???
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  11. #11
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    Dit nice to meet you too (και την ΤΜ φυσικά)
    αν και χαιρετιστήκαμε πολύ στα πεταχτά.

    Την επόμενη φορά θα τα πούμε περισσότερο
    (αν δεν αρχίσεις βέβαια τις σούζες στα στρατά και σου ρίξουν τίποτα 50 μήνες φυλακή και βγεις του αγίου κάποτε)


  12. #12
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    KALHMERA KAI APO MENA..

    TI OOOOOOORA;;;3:25 KALHMERA ???TESPA...
    XAIROME POY PERASATE KALA KAI TO DIASKEDASATE!
    SAS EIXA ENHMEROSEI OTI DEN MPOROYSA NA ERTHO OPOTE AYTA TA KOKOKOOKO POU DIABASA APO TON ''SKOYPIDIA ONLY'' DE ME ANTIPROSOPEYOYN!!
    EPISHS MIAS KAI MOU DINETAI H EYKERIA NA PO KAI ENA PERIERGO POU EIDA ARGA XTHES TO BRADY..

    STH SYGROU STHN ANABASH EIDA ENA TYPO ME KRANOS...MPOYFAN DERMATINO..KAI MPOTES GIA MOTO...NA SPROXNEI ENAN KADO SKOYPIDION...
    RE LEO PAEI XEFYGE O KOSMOS...

    RE SKOYPIDIARH...MPAS MPERDEYTHKES XTHES KAI ANTI NA PAREIS TO XX PHRES TO KADO KAI EFYGES;;
    ETSI KAI ALIOS ...MONO STO XROMA DIAFEROUN..KAI LOGO THS ORAS..KAI TON DIAFORON ALKOOLOYXON POTON POU SIGOYRA KATANALOSES..DIKAIOLOGHSE...
    AN PALI SOU ARESE O KADOS...MPOREIS RE FILARAKI..NA PERASEIS APO TO SPITI MOY NA MAZEPSEIS TA SKOYPIDIA TORA POU PHRES TO KOLAI;;

Παρόμοια θέματα

  1. Kαλημέρα
    από Ora_Nihil στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2004, 15:44
  2. Kαλημέρα
    από illuminatios στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 10/05/2004, 13:18
  3. Kαλημέρα!
    από milaber στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2004, 20:55
  4. Kαλημέρα και Χρόνια πολλά....
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2003, 11:06
  5. Kαλημέρα και ευλογημένα MotoGp...
    από BICILINDRICO στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 16:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF