Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: αγορά από fc-moto.de

  1. #1
    Πλαστικά μόνο στα enduro. Το avatar του/της giannis113
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    661

    αγορά από fc-moto.de

    καλημερα σας

    θελω να αγορασω αυτο το κρανος http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/...lectSubProduct

    ποσα ειναι τα εξοδα αποστολης;

    αντικαταβολη γινεται; καπου ειχα διαβασει οτι ναι

    σορρυ αλλα ειμαι λιγο ασχετος με αγορες μεσω ιντερνετ..

    αν ξερει κανεις: το sv s4 με το K4 ειναι ιδιο κελυφος; οσον αφορα τα νουμερα, στο Κ4 ειμαι στο L Αποτι βλεπω και τα δυο L ειναι 59-60


  2. #2
    εγω πηρα με αντικαταβολη αλλα υπαρχει η περιπτωση να απεσυραν αυτην την επιλογη για την ελλαδα

  3. #3
    Πλαστικά μόνο στα enduro. Το avatar του/της giannis113
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    661
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
    εγω πηρα με αντικαταβολη αλλα υπαρχει η περιπτωση να απεσυραν αυτην την επιλογη για την ελλαδα
    τραγικο.. την απεσυραν οντως;

  4. #4
    Εισαι σίγουρος πως συμφέρει να το φέρεις από εξω; Τα μεταφορικά λέει πως είναι 9,90 ευρώ:

    http://mega-stock-bazaar-dainese.car.../view/1562520/
    The world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...

  5. #5
    Κάνε ένα account και κάνε buy. Πριν φτάσεις στο checkout και επικυρώσεις την παραγγελία, θα σου έχουν ληθεί όλες οι απορίες. Τα μεταφορικά είναι 7,60 για κράνος λογικά και στέλνουν με UPS. Η αντ/λή ισχύει κανονικά, αλλά χρεώνουν extra ~4,00. Προχθές πήρα μπουφάν και όλα ok.
    Υποφέρω από χρόνια μπαλαρινίαση.

  6. #6
    Πλαστικά μόνο στα enduro. Το avatar του/της giannis113
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    661
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Costas KLE
    Εισαι σίγουρος πως συμφέρει να το φέρεις από εξω; Τα μεταφορικά λέει πως είναι 9,90 ευρώ:

    http://mega-stock-bazaar-dainese.car.../view/1562520/
    ειχα βρει αλλες δυο προσφορες ελλαδα που δεν ειχαν L αυτο δε το ειχα δει

    οπως και να χει καλα ειναι να μαθω και το fc

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giannis113
    οπως και να χει καλα ειναι να μαθω και το fc
    To οποίο προσφέρει άψογη εξυπηρέτηση στις μέχρι τώρα αγορές μου από εκεί που δεν είναι και λίγες.. και με αντικαταβολή αλλά και με πιστωτική έχω ψωνίσει και όλα δούλεψαν ρολόι. Δεν έχει πάντα τις καλύτερες τιμές σε όλα γι'αυτό θέλει ψάξιμο, σίγουρα πάντως θα βρεις και άψογες προσφορές εκεί. Το κακό; Λίγα νούμερα τώρα πια στα Shoei και τα Arai (δεν έχω δει σε άλλες μάρκες). Για να βρεις small και medium σου βγαίνει λίγο η πίστη, τουλάχιστον αν θέλεις να ψωνίσεις αρκετά φθηνότερα από τις εδώ τιμές..

    Αν πάντως καταλήξεις στο προτείνω ανεπιφύλακτα

  8. #8
    Καλησπέρα σας,
    επειδη ετοιμαζομαι και εγω για την πρωτη μου παραγγελια απ το συγκεκριμενο site, ηθελα να σας ρωτησω το εξης.
    Ψηνομαι να αγορασω ενα shark κρανος με αντικαταβολη. Σε περιπτωση που αντιμετωπισω οποιοδηποτε προβλημα, οχι μονο με το συγκεκριμενο κρανος, αλλα για οποιοδηποτε αλλο προϊον που θα αγοραστει απ το site, υπαρχει υποστηριξη απ τις επισημες αντιπροσωπειες στην Ελλαδα?
    Η θα μου πουν τραβα βρες την ακρη απο κει που το αγορασες.?

  9. #9
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    18
    Κάτι άλλο που πρέπει να προσέξετε στο fcmoto είναι πως ανάλογα με το μέγεθος του κράνους η τιμή αλλάζει. Π.χ. κοιτάς το τάδε Arai μοντέλο Χ και βλέπεις τιμή 250 €. Ωραία λές και πάς να τα πάρεις αλλά εκεί συχνά βλέπεις ότι η τιμή είναι για το ΧΧΧΧΧΧΧΧΧSmall και αν θέλεις Μedium έχει π.χ. 400 €.

  10. #10
    εχω παρει και εγω αρκετα πραγματακια απο εκει με αντικαταβολη
    το προτεινω αφοβα

  11. #11
    Έχω ψωνίσει από κει αρκετές φορές με αντικαταβολή.
    Πάντα ευχαριστημένος.
    ΑΛΛΆ την τελευταία φορά (πριν 1 μήνα περίπου) που πήρα το K4 της γυναίκας ενώ στο status έδειχνε ότι έχουν δει την παραγγελία (είχα λάβει και το mail επιβεβαίωσης) πέρασαν 2 βδομάδες χωρίς να καταλάβω προς τι η καθυστέρηση. Στέλνω mail να ρωτήσω - Τίποτα. Ξαναστέλνω - τίποτα πάλι. Τελικά πήρα τηλέφωνο και μου λέει το τυπάκι πως δεν το έχουν και δεν μπορούν να επικοινωνήσουν με τον εκεί dealer της AGV. Τελικά μου απάντησε την επόμενη με mail ότι σε 10 μέρες από εκείνη τη στιγμή θα φύγει το πακέτο από Γερμανία.
    Έτσι έγινε και τελικά όλα καλά. Συνολικός χρόνος 37 μέρες. Τα όποια συμπεράσματα δικά σας.Εμένα δε με χάλασε γιατί: 1ον.Είχα άλλο και δεν το βιαζόμουν 2ον.Το πλήρωσα 152€ (μαζί με μεταφορικά και αντικαταβολή) όταν εδώ μου το δίναν από 250€, 200€ σε "προσφορά" και χωρίς απόδειξη.
    Γενικά νομίζω συμφέρει αν ψωνίζεις ότι έχει για ξεστοκάρισμα και αν δεν βιάζεσαι φυσικά.
    Υ.Γ. σόρρυ για το σεντόνι.
    Τελευταία τροποποίηση από captajohn; 29/03/2012 στις 21:07.

  12. #12
    Πολυ χρησιμες οι πληροφοριες σας! μαλλον θα προχωρησω σε αγορα.. Θα σας ενημερωσω για τα αποτελεσματα!

  13. #13
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikolas1709 Προβολή μηνύματος
    εχω παρει και εγω αρκετα πραγματακια απο εκει με αντικαταβολη
    το προτεινω αφοβα
    εγκρίνω και επαυξάνω που λέγανε και παλιά

Παρόμοια θέματα

  1. αγορα απο fc moto
    από kost rider στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2013, 13:09
  2. Αγορα απο το Fc-moto.de
    από fazerelec στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2010, 14:23
  3. Αγορά από το motoin.de
    από IPL στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2008, 19:12
  4. Αγορά από www.louis.de
    από WebDevGr στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 26/01/2008, 23:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF