Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 87

Θέμα: Ιστορίες από τα παλιά του afrotwin

  1. #46
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    στο καλό και παναγιά μαζί τους (όπως και σε σένα αν κάποτε τα πάρεις πιο πολύ και φύγεις) - μια και είδα ότι όχι μόνο δεν θα συνεχίσεις τις ιστορίες αλλά έσβυσες κιόλας τις γραμμένες (μην ξαναδιαβάσουμε οι μισητοί... δεν κάνει)

    αν σου λέει κάτι αυτό, να σου πω ότι αν τα βγάλεις σε βιβλίο θα το αγοράσω - οι ιστορίες και ο τρόπος που τις μετέφερες ήταν ωραίος, εμένα μου άρεσε

    από εκεί και πέρα παρακάλια τέλος - αυτά είναι παιδικές αστειότητες - σαν τη μαμά που παρακαλά το παιδί να φάει, ενώ το κακομαθημένο δεν καταλαβαίνει ότι αν δε φάει αυτό θα πεινάει... (το έκανα και γω και ξέρω - αλλά μεγάλωσα από τότε)

    να'σαι καλά

  2. #47

    Βασικά...

    ...δε βγαίνετε και λίγο έξω να δείτε τί ωραία που είναι η ζωή και πόσο ενδιαφέρον κόσμο μπορείτε να γνωρίσετε????
    Αρκετά αυτό με τις αιώνιες συζητήσεις και ιστορίες στα φορουμ και γενικά στο internet!!
    Πολλοί μπορεί να έχετε παρατηρήσει πόσο αντικοινωνικοί μπορεί να έχετε γίνει από τότε που ασχολείστε περισσότερο με το net και λιγότερο με τη δουλειά σας!!! ΜΑΖΙ ΚΙ ΕΓΩ εννοείται!!!
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  3. #48
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ρε συ Ηλέκτρα (και δεν θέλω να χαλάμε το thread που γέμισε ερωτηματικά και κάποτε είχε ενδιαφέρουσες ιστορίες), τι εννοείς;

    ότι μπορούμε να φύγουμε να δούμε την ωραία ζωή και καθόμαστε εδώ;

    όταν μου δίνουν 3000-4000 ευρώ (δεν χρειάζομαι παραπάνω προς το παρόν) το μήνα για να κάθομαι να βλέπω την ωραία ζωή - ευχαρίστως θα το κάνω

    εγώ το θεωρώ ΔΩΡΟ να μπορώ (και αφού έχω οργανώσει έτσι τη δουλειά μου ώστε να μπορώ) ΕΣΤΩ να έχω ένα παράθυρο ανοιχτό για να μιλάω με 5 ανθρώπους μέσω του φόρουμ!

    εκτός αν εννοείς ότι είναι προτιμότερο να αρχίσω να μιλάω συνεχώς με άλλα γραφεία (δύσκολο αφού είμαι σε δικό μου δωμάτιο και για να το κάνω αυτό έπρεπε να τριγυρνάω)

    ή να βάψω σαν τον άλλο στη διαφήμιση σπυριά πάνω στη μούρη μου για να με στείλουν με άδεια λόγω αρρώστιας να δω τον ωραίο ήλιο; (ποιόν; )


  4. #49

    Εννοώ...

    ...να μή το παρατραβάμε το θέμα εδώ μέσα!!!!
    Να είμαστε πιο cool και να μήν υπάρχει ένταση γενικώς!!!
    Αρκετά δε τραβάμε στον έξω κόσμο???
    Δεν αντιλέγω πάντως. Όντως έχω γνωρίσει πάααααρα πολλά και αξιόλογα άτομα και αυτό χάρις στο net, απλά δέ θέλω να περιορίζομαι σε αυτό. Anyway.....

    Ααααα, τα λεφτά δέ φέρνουν ευτυχία, δέ το έχουμε πεί αυτό?????


    (Είθε η αυτοκρατορία των ερωτηματικών να μή συνεχιστεί....
    )
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  5. #50
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    στο καλό και παναγιά μαζί τους (όπως και σε σένα αν κάποτε τα πάρεις πιο πολύ και φύγεις) - μια και είδα ότι όχι μόνο δεν θα συνεχίσεις τις ιστορίες αλλά έσβυσες κιόλας τις γραμμένες (μην ξαναδιαβάσουμε οι μισητοί... δεν κάνει)

    αν σου λέει κάτι αυτό, να σου πω ότι αν τα βγάλεις σε βιβλίο θα το αγοράσω - οι ιστορίες και ο τρόπος που τις μετέφερες ήταν ωραίος, εμένα μου άρεσε

    από εκεί και πέρα παρακάλια τέλος - αυτά είναι παιδικές αστειότητες - σαν τη μαμά που παρακαλά το παιδί να φάει, ενώ το κακομαθημένο δεν καταλαβαίνει ότι αν δε φάει αυτό θα πεινάει... (το έκανα και γω και ξέρω - αλλά μεγάλωσα από τότε)

    να'σαι καλά


    kala loukoumaki esi exis fovera apo8imena ke ama figo 8a es8anese o arxigos tou forum 8a mporis meta na les tis malakies sou anetos

    pantos den xriazete na kanis epidiksi diaforon gkatzet gia na es8anese simantikos ke afto to site pou exis me fotografies apo diafora tetia ke ales paparies ine gelio
    den ksero ama pianoun stis gkomenes ama pianoun asta den pirazi ama peftoun i gkomenes me ta ilektronika mesa diatiriseta min masas
    8elo na kseris omos oti oloi oi aloi ine pio simantiki apo sena tsampa pedevese
    ke to sofistike ifos se esena kseftilizete
    ala exis plaka giati se kani idiomorfo emena mou aresis
    ke an imouna se mia parea ke erxosouna 8a se prosfoniza ke tora kiries ke kirioi ena xirokrotima gia ton niko me tis paparies tou ke 8a goustara gia parti sou mia megali giouxa
    kita nikolaki opos ke oi perisoteroi elines den exis kati na se kani simantiko pou ise elinas afto ine mia pikri ali8ia i xora mas den exi kamia ipodomi me to zori vgazoume petougies ke spirta
    enanti alon evropeon amerikanon i asiaton pou paragoun aftokinita aeroplana ke genika ine protopori stin texnologia ke stin viomixania oi elines perimenoun apo ta psila tou tourista na zisoun ke apo to xeri stis ikonomies mas ke afto to katastrepsame giati xoris na imaste pragmatika arxisame na to pezoume xaistes me akriva ksenodoxia ke times elvetias ala ola afta xanonte siga siga ke an ikseres se ti katastasi ine i ikonomia mas ke poso mporoume se mia mera na ginoume oloi zitiani ke ipiretes ton germanon ke alon evropeon 8a tromazes afta ola sta leo giati den ise esi pou sikonis tin fimi mas os laou stin ipolipi gi
    ala i kinisis mas ke i praksis mas meso tou politikoikonomikou sistimatos pou exoume. epi paradigmati sou leo oti an isoun antiprosopeftiko digma ke eprepe na kri8oume oloi apo sena 8a imastan trofimoi se psixiatria oloi
    epanalamvano san lao den exoume kati na mas kani perifanous ke to pezoume perifani me to ti pragmata exoume ke pion kseroume ke zoume stin agnia kimomaste emis i foveri elines ke sxedon kanenas den gnorizi oti meta to telos tou psixrou polemou exou gini ali 270 polemi ke oti o polemos stin rouanta as poume egine gia 8ema epiviosis asxetos ti lene den ftani to fai gia olous skotonoume merikous gia na ftasi.8a mou pis ti se niazi esena sta arxidia sou vevea afto ine sima katate8en tou elina sta arxidia mou ti ki an den exo apopsi 8a po tin gnomi mou siga min ka8ome na skeftome 8a kano toi goustaro ke se opion aresi oi aloi ine kaliteri apo mena?
    i apantisi ine ne ine kaliteri mono ke mono epidi exoun kratos pronias ine
    anamesa stous elines pios ine kaliteros?
    oxi aftos pou zi ep apiron me tin mama ke ton mpampa
    oxi aftos pou ipoti8ete oti zi monos tou ke ta perni apo ton mpampa
    oxi aftos pou gkriniazi gia ola ke den mpori na vri dieksodo se tipota
    o gkriniazo ara iparxo
    oxi oi lapades pou den kseroun tipota ektos apo to na anaparagoun ke afto xoris na prosferoun idoni ke efxaristisi
    oxi oloi afti i klasompanieres pou fovounte ke tin skia tous
    ke vlepoun pantou kindinous
    tespa vare8ika na leo ala i apospi oti ola afta pou les ine i apopsi sou ke i apopsis ine san tis kolotripides oloi exoun apo mia
    nomizo sou teriazi apolita
    ke telos ise telios astoxos stis paratirisis sou
    ke epanalamvano oloi ine kaliteroi apo sena
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  6. #51
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    τι να πω ρε παιδιά με αυτόν εδώ - απαξιώ

  7. #52
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ

    ΝΛΣ ΚΑΘΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΧΡΟΝΙΑ(ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ)

    ΑΣΧΕΤΟ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  8. #53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    τι να πω ρε παιδιά με αυτόν εδώ - απαξιώ
    Εμ, τα θέλει κι εσένα ο κ%λ0$ σου!!!! (συγνώμη κιόλας)
    Γιατί συνεχίζεις και ασχολείσαι βρε παιδί μου???
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  9. #54
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    τι να πω ρε ηλέκτρα, ότι δεν έχεις δίκιο;
    τουλάχιστον ας του μιλάει όποιος θέλει λοιπόν - τώρα το δικαίωμα να προσβάλει όσο θέλει, όποιον θέλει, όποτε θέλει, δεν ξέρω πως του δώθηκε αλλά ελπίζω να του κοπεί

  10. #55
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    τι να πω ρε ηλέκτρα, ότι δεν έχεις δίκιο;
    τουλάχιστον ας του μιλάει όποιος θέλει λοιπόν - τώρα το δικαίωμα να προσβάλει όσο θέλει, όποιον θέλει, όποτε θέλει, δεν ξέρω πως του δώθηκε αλλά ελπίζω να του κοπεί
    akoma edo ise loukoumaki?
    ke 8eorises oti prosvli8ikes?
    otan milas apaksiotika, iperoptika, den ine prosvoli
    lipon se vrisko ke amorfoto kinonika
    ela vre agori mou edo den 8a vris akri giati pedevese
    a den sou ipa
    oloi imaste kaliteri apo sena
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    otan se 8eoroun kalitero erxonte na sou tin pesoun na se sinagonistoun na se antagonistoun den dexonte oti se kati mpori na iparxi kapios kaliteros apo aftous otan kati iperisxisi zilevete ke katapolemate ke to leo afto giati eno kanoun akrivos ta idia me emena as poume to oti exoun ftiaksi moni tous mia fimi gia mena tous enoxli mpori na mazevonte ke na lene ti ipe o afro, afto merikous tous ferni se defteri mira ke tous tin dini ke apo eki ksekinai o polemos. ego epidi den exo kamia dia8esi na klotsao felous nomizo oti prepi na egkatalipso toulaxiston tin eksistorisi.
    lipame ke ego giati ixa pola na po ke afta pou ipa mexri tora den ine tipota mprosta se afta pou i8ela na po ala nomizo oti ine proklitika gia tous adais ke prepi na kopoun
    Όχι ρε συ afro...
    Σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω πως είναι έτσι τα πράγματα και λάθος σου είναι να τα βλέπεις έτσι (γνώμη μου)...

    Αν έχεις ήδη μια τέτοια αντίληψη και αντιμετώπηση για κάθε έναν που σου απαντάει εδώ μέσα τότε μάλλον και εσύ είσαι προκατηλημένος!

    Τέλος πάντων...:
    Για τις ιστορίες δεν σου είπε κανείς τίποτα νομίζω...
    Με άλλα σχόλια σου έχουν πρόβλημα...
    Άρα δεν βλέπω και λόγο να τις κόψεις!

    Και το να μην μπορείς να πας βόλτα με κάπιους και πάλι δεν είναι δικαιολογία!
    Και εγώ δεν μπορώ να πάω, αλλά τι να κάνουμε;



  12. #57
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    Όχι ρε συ afro...
    Σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω πως είναι έτσι τα πράγματα και λάθος σου είναι να τα βλέπεις έτσι (γνώμη μου)...

    Αν έχεις ήδη μια τέτοια αντίληψη και αντιμετώπηση για κάθε έναν που σου απαντάει εδώ μέσα τότε μάλλον και εσύ είσαι προκατηλημένος!

    Τέλος πάντων...:
    Για τις ιστορίες δεν σου είπε κανείς τίποτα νομίζω...
    Με άλλα σχόλια σου έχουν πρόβλημα...
    Άρα δεν βλέπω και λόγο να τις κόψεις!

    Και το να μην μπορείς να πας βόλτα με κάπιους και πάλι δεν είναι δικαιολογία!
    Και εγώ δεν μπορώ να πάω, αλλά τι να κάνουμε;



    ασε μωρε τωρα.. μας εκδικειται δεν καταλαβαινεις.. ετσι ειστε θα σας κοψω τις ιστοριες.. λες και θα βγουμε να παρακαλαμε..

    τεσπα και γω τις διαβαζα και μου αρεσαν ..
    αλλα κατανταει βαρετη αυτη η κοντρα με ολους και ολα και ο Αφρο κατανταει γραφικος..
    οποιο ποστ ανοιγω τα ιδια βλεπω

    τεσπα.. κανε οτι νομιζεις ρε αφρο υπαρχουν πολυ πιο ενδιαφεροντα πραματα και ανθρωποι απο τα κουραστικα πλεον ποστ σου.
    και βγες ρε μια φορα με τα παιδια καμια βολτα.. μπορει να περασετε και καλα..

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  13. #58
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Λοιπον νομιζω οτι πρεπει να σταματησουμε να κανουμε σαν τα κοκορια ολοι μας.Οτι εγινε εγινε!

    Τελος!
    Λεωνιδα κακως εβγαλες τις ιστοριες .Αλλα και απο την αλλη νομιζω αδικεις καποιους ανθρωπους,μην περιμενεις απο τον γραπτο λογο πισω απο το πληκτρολογιο ο αλλος να σε καταλαβει πληρως,το χιουμορ σου ειναι καυστικο και μερικοι αυτου του ειδους το χιουμορ δεν το σηκωνουν-καταλαβαινουν
    Ζαν τοντ αραξε στα κυβικα σου και ο λεωνιδας εχει ερθει σε βολτα
    Νικολα εχεις δικιο και αδικο μαζι αλλα αυτα καλυτερα να τα ξεκαθαρισετε οι δυο σας.

    Τα παρον ποστ δεν το βαζω στις διαμαχες αν και για εκει ειναι αλλα αφηνω "χωρο"

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    ασε μωρε τωρα.. μας εκδικειται δεν καταλαβαινεις.. ετσι ειστε θα σας κοψω τις ιστοριες.. λες και θα βγουμε να παρακαλαμε..

    τεσπα και γω τις διαβαζα και μου αρεσαν ..
    αλλα κατανταει βαρετη αυτη η κοντρα με ολους και ολα και ο Αφρο κατανταει γραφικος..
    οποιο ποστ ανοιγω τα ιδια βλεπω

    τεσπα.. κανε οτι νομιζεις ρε αφρο υπαρχουν πολυ πιο ενδιαφεροντα πραματα και ανθρωποι απο τα κουραστικα πλεον ποστ σου.
    και βγες ρε μια φορα με τα παιδια καμια βολτα.. μπορει να περασετε και καλα..
    Το καταλαβαίνω πως μας "εκδικείται"...
    ...και είναι σίγουρο πως περιμένει να αρχίσουμε να παρακαλάμε πάλι όπως την άλλη φορά!

    Εγώ γούσταρα πολύ τις ιστορίες αλλά αν είναι να τις πετάει κάθε λίγο και λιγάκι και να απειλεί να τις κόψει...'
    ...έχει και άλλα να διαβάσουμε!



  15. #60
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    Το καταλαβαίνω πως μας "εκδικείται"...
    ...και είναι σίγουρο πως περιμένει να αρχίσουμε να παρακαλάμε πάλι όπως την άλλη φορά!

    Εγώ γούσταρα πολύ τις ιστορίες αλλά αν είναι να τις πετάει κάθε λίγο και λιγάκι και να απειλεί να τις κόψει...'
    ...έχει και άλλα να διαβάσουμε!



    ne exi to spor ke 8eama


    i tin super katerina
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ασφαλεις οδηγηση απο τα μαθηματα του Css.
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2009, 13:03
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 20/01/2006, 14:34
  3. Βαλτε φωτο απο τα Ζ του φορουμ
    από maikz750madness στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2005, 20:20
  4. Ανακρίβειες από τα post του Afrotwin...
    από tidime στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2004, 14:27
  5. Report Από το Yard με soundtrack μουσική από τα χεράκια του S4
    από Julius στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 09/12/2003, 10:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF