Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: μεγάλη σκάλα...

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της κάφρος
    Εγγραφή
    24/08/2009
    Μηνύματα
    108

    μεγάλη σκάλα...

    νομίζω έχει παραγίνει το κακό με τους βλάκες που οδηγούν το βράδυ με τη μεγαλη σκάλα αναμμένη..Κυριακή βράδυ κ γυρνόύσα από βόλτα...ενώ βρισκόμουν κάπου στη κολλημμένη από αυτοκίνητα Ποσειδώνος,έκανα να κοιτάξω το καθρέφτη μου κ ξάφνικά έχασα το φώς μου..ήταν ένα σκούτερ.τον σταμάτησα κ μου ζήτησε συγνώμη λέγοντας ότι του είχε καεί η άλλη λάμπα..δεν είχα την ίδια τύχη με το fazer k το xt που με τύφλωσαν πιο κάτω...το πρώτο με άγνόησε κ συνέχισε τη πορεία του ανάμεσα στα αυτοκίνητα ενώ το δεύτερο έφαγε το κόκκινο όταν πήγα να του μιλήσω..δε χρειάζεται καν να πω το πόσο σπαστικό είναι κ πόσο επικίνδυνη κάνει την οδήγηση...για 200 μέτρα περίπου που είχα κάποιον από αυτούς πίσω μου,πήγαινα με δυσκολία..
    αυτά..
    cbf 1000
    τον γάτο μου τον λένε Κλάκη... :a018

  2. #2
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    γιαυτό εγώ δεν έχω καθρέφτε

  3. #3
    το ξενον ( ζινον κανονικα ) με ενοχλει πιο πολυ.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  4. #4
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    το ξενον ( ζινον κανονικα ) με ενοχλει πιο πολυ.
    Είθε ο Ζίνιος Ζευς να μάς φυλάει από δαύτο.:wacko:
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    το ξενον ( ζινον κανονικα ) με ενοχλει πιο πολυ.
    Τα σωστα ΡΥΘΜΙΣΜΕΝΑ και καλης ποιοτητας xenon δεν ενοχλουν καθολου... το αντιθετο μαλιστα... ειναι πολυ "γλυκα" στο ματι.

    Διστυχως ομως τα περισσοτερα δεν ανηκουν στην παραπανω κατηγορια και ειναι κυνδινος-θανατος.
    money cant buy me love !!!

  6. #6

    Re: μεγάλη σκάλα...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από κάφρος
    μου ζήτησε συγνώμη λέγοντας ότι του είχε καεί η άλλη λάμπα
    Αφού δεν πήγαινε με εντελώς σβηστά φώτα πάλι καλά που είχε ανάψει τη μεγάλη σκάλα.

    Τεςπα, υπάρχει πάντα η πιθανότητα κάποιος να έχει ξεκινήσει μεγάλη βόλτα από μέρα ακόμη και
    να τα έχει ξεχάσει αναμένα. Μην τους βρίζουμε αμέσως όλους.

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της George20vt
    Εγγραφή
    08/09/2009
    Μηνύματα
    504

    Re: μεγάλη σκάλα...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από κάφρος
    νομίζω έχει παραγίνει το κακό με τους βλάκες που οδηγούν το βράδυ με τη μεγαλη σκάλα αναμμένη...
    Όπως είπαν και παραπάνω, το κακό έχει παραγίνει κυρίως με τα xenon. Ακατάλληλοι καθρέπτες σχεδιασμένοι για ΟΕΜ λάμπες & κακή ρύθμιση κάνουν παρέλαση καθημερινά τόσο στα αυτοκίνητα όσο και στα δίτροχα.

    Τα ταξίδια ρουτίνας που πάντα τα έκανα αργά το βράδυ γίνονται όλο και πιο κουραστικά, τα μισά πλέον οχήματα φωτίζουν στο γάμο του καραγκιόζη. Ο καθένας κάνει ό,τι του κ@#&ώσει, σημείο των καιρών άλλωστε. Πάνω απ'όλα το look πατριώτες, πάνω απ'όλα το look...

  8. #8

    Re: μεγάλη σκάλα...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από κάφρος
    νομίζω έχει παραγίνει το κακό με τους βλάκες που οδηγούν το βράδυ με τη μεγαλη σκάλα αναμμένη..Κυριακή βράδυ κ γυρνόύσα από βόλτα...ενώ βρισκόμουν κάπου στη κολλημμένη από αυτοκίνητα Ποσειδώνος,έκανα να κοιτάξω το καθρέφτη μου κ ξάφνικά έχασα το φώς μου..ήταν ένα σκούτερ.τον σταμάτησα κ μου ζήτησε συγνώμη λέγοντας ότι του είχε καεί η άλλη λάμπα..δεν είχα την ίδια τύχη με το fazer k το xt που με τύφλωσαν πιο κάτω...το πρώτο με άγνόησε κ συνέχισε τη πορεία του ανάμεσα στα αυτοκίνητα ενώ το δεύτερο έφαγε το κόκκινο όταν πήγα να του μιλήσω..δε χρειάζεται καν να πω το πόσο σπαστικό είναι κ πόσο επικίνδυνη κάνει την οδήγηση...για 200 μέτρα περίπου που είχα κάποιον από αυτούς πίσω μου,πήγαινα με δυσκολία..
    αυτά..
    μια χαρα τα λες φιλε,ετσι για να μην τα βαζουμε συνεχεια με τους κουτακηδες...ειμαστε κ εμεις βλαμενοι...

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2009, 19:26
  2. Φωτα, προβλημα με τη μεγαλη σκαλα..
    από n1k3man στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2005, 23:25
  3. Μεγαλη βολτα!
    από illuminatios στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2004, 14:04
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 20:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF