Σελίδα 2 από 16 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 238

Θέμα: Murphy Vaffanculo...mugello 2011

  1. #16
    ολιγολεπτο διαλλημα καποιων ΩΡΩΝ γιατι εχουμε και δουλειες...

    για να μην χασω ειρμο γραπτων και φωτο παρακαλω λιγο υπομονη στο ποσταρισμα σας...οποιος θελει βεβαια μπορει να βαλει τις φωτογραφιες του απο την πρωτη μερα και το καραβι ...

    τα τα


  2. #17
    με παει το ροζακι???


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p6300019.jpg 
Προβολές:	980 
Μέγεθος:	470,6 KB 
ID:	231062

  3. #18
    Φτανουμε Ηγουμενιτσα...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p6300027.jpg 
Προβολές:	981 
Μέγεθος:	474,8 KB 
ID:	231063

  4. #19
    Αλλος με την βαρκα μαςςςςςςςςςςςςςςςςςς (για mugello)....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p6300029.jpg 
Προβολές:	974 
Μέγεθος:	248,8 KB 
ID:	231064

  5. #20
    Day 2 1/6
    το καραβι φτανει οπως υπολογισα...ειμαστε στον δρομο ακριβως την ωρα που ελεγα...αρα ολα πανε βαση προγραμματος...κλασσικα στην εξοδο απο το λιμανι της Ancona γινετε της πορνης... καποιος απο την παρεα μας ειναι ανυπομονος...ποιος αραγε???βεβαια δεν καταλαβαινει οτι το ΧΧ ειναι πιο φαρδυ και απο Ferrari Modena με τις πλαινες βαλιτσες...ευτυχως μπροστα μας ηταν 2 BMW 1200 full optional (καταλαβαινετε οτι ανεβηκαμε στο φαρδος σε κατηγορια Enzo) και αρχιζουν την προσπεραση στο αντιθετο ρευμα... κυριολεκτικα σε ολο...ακολουθουμε...σκεφτομαι οτι το πραγμα παει καλυτερα απο οσο νομιζα..."βιαζεσε μαλακα...βιαζεσε"...

    εξοδος autostrada...εχω εξηγησει την διαδικασια...το κανουν ευλαβικα...απλα μαλλον το μηχανημα μυριστηκε ελληνες και δεν γουσταρε να δωσει χαρτακι...με τα πολλα καταφερνουμε να ξεμπερδεψουμε...πορεια με 130-140 οχι παραπανω...οι αποστασεις ομως ανοιγουν πολυ..."ωχ...τι εγινε παλι???"...2 απο τους πατρινους φοβουνται...λογικο??δεν ξερω...μου λενε οτι ειναι πρωτη φορα εξωτερικο κλπ κλπ...εκεινη την στιγμη μπορω να πω οτι χαλαστηκα καπως αλλα παντα προεχει η ασφαλεια και η σιγουρια...καλα εκαναν...ειπαμε ο χορος αρχισε και χορευουμε...

    φτανουμε Tavullia...o σκοπος ηταν σταση τouch and go...ενα εσπρεσσακι στα γρηγορα
    και βουρ για Forli-Muraglione...καταφεραμε ΟΛΟΙ να κανουμε το εσπρεσσακι ελληνικο φραπε...πανω απο 1 ωρα σταση...καθαρα δικο μου σφαλμα αλλα ειμαστε ακομα on time...
    ρωταω τα 2 παιδια αν μπορουνε να πανε λιγο πιο γρηγορα εστω στην autostrada...μου λενε οκ...τελικα παλι εχουμε αρκετη αποσταση...τελικα πρεπει να εκαναν σταση για βενζινα και αν καταλαβα καλα το 749 εβγαλε προβλημα θερμοκρασιας...καποιος αισθητηρας...
    ducati electrics...και η καθυστερηση συνεχιζετε...ομως ειμαστε ακομα on time...αλλωστε να πηγαινεις με 100 και ο αλλος με 130 στην εθνικη ειναι ενα 10λεπτο?? διαφορα...σιγα τα ωα...βεβαια ο ανυπομονος της παρεας και καγκουρας εχει φρικαρει...θελει να βρει δρομο να λυσσαξει...επαναλαμβανει οτι στην διαδρομη προς Πατρα ειχε τσαγιωσει κατι 1098 και diavel με
    το ταπεινο cb1...

    Φτανουμε Forli...αριστερα προς Muraglione...o καιρος ομως δεν μας τα λεει καλα...εχει βαρυνει αρκετα...αλλα ακομα βασταει...καμμια ψιχαλα απο εδω και απο εκει...σαν να μην εφτανε αυτο βρισκουμε μπροστα μας μια Ferrari cabrio...ξυπανει και ο δευτερος καγκουρας της παρεας...ανοιγει η Ferrari και με περναει το rizla suzuki busa και το cb1 προσπαθοντας να το φτασουνε...o οδηγος πρεπει να γελασε αρκετα...φαναρι...πινακιδα μπροστα...Firenze ισια...το Ferrariko εχει βγαλει φλας αριστερα...το κτηνος με το cb1 ρωταει προς τα που παμε...ειμαι σιγουρος οτι παρακαλαει να παμε και εμεις αριστερα...τελικα παμε ισια (φανταζομαι την απογοητευση του) και μετα απο κανα 5λεπτο αρχιζει η αναβαση και τα γαματαστροφιλικια...ακολουθει το busa...και βασικα επειδη κατεγραφα με την mini cam αφησα να περασουν αλλοι 3-4...μετα απο 5 λεπτα πετυχαινουμε τους ducatisti σε ενα βενζιναδικο...κλασσικος χαιρετισμος...

    δεν περναει ουτε λεπτο και βλεπω αμαξια...αλλαρμ...μηχανακι κατω...αντιλαμβανεστε τι σκεψεις περνανε εκεινη την στιγμη...τελικα δεν ηταν δικος μας...ενας απο την παρεα με τους ducatisti εχει καρφωθει σε εναν παππου που βγηκε απο δρομακι....μεσα στα αιματα αλλα ορθιος και απο οτι αποδειχτηκε καλα...το μηχανακι βασικα δεν το κοιταξα και καλα αλλα δεν πρεπει να ηταν και στην καλυτερη κατασταση...δεν καταλαβα ποσος χρονος περασε απο το ατυχημα αλλα ειχε φτασει κιολλας η πυροσβεστικη που εδινε τις πρωτες βοηθειες...λογω γνωσης της γλωσσας ειμουνα ο ενδιαμεσος...γενικα ενας πανζουρλισμος...σκαει και το ασθενοφορο...παμε παλι με τις μεταφρασεις...μου μειλανε συγχρονος 5 ατομα...εχω κολλησει και δεν σκεφτομαι να πω στους αλλους να προχωρησουνε και να τα πουμε στο καφε του muraglione...ιδιως για τα μικρα που δεν πρεπει να το εχουν και πολυ στις στροφες...τελικα μετα απο κανα 20λεπτο η Μαρια με ξεκκολαει και μου λεει το αυτονοητο...''διωξε τους αλλους και τους προλαβαινουμε στο καφε στο Muraglione...ΓΥΝΑΙΚΕΣ...ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΑ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΑ ΚΛΠ...εχω σκοπο να περιμενουμε ακομα κανα δεκαλεπτο για τους carabinieri...ο χρονος περναει και ετοιμαζομαστε να ξεκινησουμε...ανταλλασουμε με τα παιδια τηλεφωνα για οτι μπορουν να χρειαστουν και φευγουμε...

    με το που ξεκιναμε αρχιζουν καποιες ψιχαλες...''δεν γαμιετε σκεφτομαι...βαζω τα αδιαβροχα στο καφε''...ξαφνικα οι ουρανοι ανοιγουν...ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ...σε θαλλασα να επεφτες λιγοτερο
    θα βρεχοσουνα...ΓΑΜΗΜΕΝΕ ΜΕΡΦΥ...ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΜΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΗΔΑΣ ΕΤΣΙ???ανεβαινοντας πετυχαινω 3 σε ενα ανοιγμα κατω απο κατι δεντρα...ευκαιρια να βαλω αδιαβροχο και να καλυψω τα σαμαρια...δεν βαζω το κατω κομματι γιατι ειμαι μαλακας...η βροχη ψιλοκοπαζει...τωρα ειναι η ευκαιρια...ξεκιναμε...μετα απο 20 δευτερολεπτα το πρωτο κυμα βροχης φαινετε ψιχαλα...συνεχιζουμε ολοι σιγα και μετα απο λιγο βρισκουμε τους υπολοιπους κατω απο ενα υποστεγο/σταση λεωφορειου...αντιλαμβανομαι οτι δεν εχει χωρο να καλυφτουμε και εμεις...αρα βουρ για το καφε του Muraglione...φτανοντας εκει η κατσταση ειναι τραγικη...το νερο εχει εισχωρησει παντου...ε χω 2 ενυδρια για μποτες...η αποφαση ειναι απλη και στιγμιαια...καρφι για το ξενοδοχειο χωρις στασεις...τελικα πισω μου ειναι ακομα ο Μητσος με την Αλεξια και o Βασιλης με τον Αποστολη...κατεβαινοντας το βουνο η βροχη εχει σχεδον σταματησει
    αλλα ειμαστε ολοι εξαντλημενοι...τον δρομο τον εχω στο μυαλο μου...βλεπω οδους και φωτο που ειμαι σιγουρος οτι φτανουμε...χανω ομως μια πινακιδα απο την κουραση...
    και αντι να βγουμε στην βορειο δυτικη πλευρα της πολης βγαινουμε νοτιο ανατολικα...ειμαστε ακομα 10 χλμ μακρυα...η Αλεξια εχει εξαντληθει...οι υπολοιποι δεν ειμαστε
    και στα καλυτερα μας...τελικα καταφερνουμε και φτανουμε στις 7.10...ειμαστε βαση προγραμματος 40 λεπτα καθυστερημενοι...τα τηλεφωνα παιρνουν φωτια...8.30 εχουν φτασει ολοι...ουφ ανακουφιση...
    φαι και νανι...αυριο καποιοι εχουμε δοκιμαστικα...καποιοι αλλοι βολτες στην Φλωρεντια...

    τιπ οβ δε ντεη...φτανοντας στο ξενοδοχειο βλεπουμε οτι ειναι απο την αντιθετη πλευρατου δρομου...κανουμε αλλα 200-300 μετρα οσπου να βρουμε φαναρι να γυρισουμε πισω...κανοντα δεξια ακουω ενα μηχανακι που συνεχισε ευθεια να πηγαινει γαμιοντας...στο φαναρι μου λεει ο Μητος...''ρε περασε ο Σταυρος με την Χρυσα''...''σιγουρα ρε?''...''ναι ρε...αυτοι ηταν''....μετα απο 5-10 λεπτα ερχονται και αυτοι στο ξενοδοχειο...ο Σταυρος ειχε φτασει 30 λεπτα πριν απο εμας και ανεβοκατεβαινε τον δρομο του ξενοδοχειου χωρις να το βρει...αρα....ΑΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΤΕ ΜΕ 140....ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΠΟΤΕ...

  6. #21
    φωτο δεν προλαβα να βγαλω αρα θα κλεψω των αλλων απο το fb...
    για οποιν ενδιαφερετε εχουμε βιντεακι με cb1 να κυνηγαει Ferrari...

    τα μικρα στην Ancona...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	265098_118850811540003_100002452551434_157192_7792616_n.jpg 
Προβολές:	946 
Μέγεθος:	82,2 KB 
ID:	231069

  7. #22
    διοδια ανασυγκροτηση


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	265061_118850918206659_100002452551434_157194_2384228_n.jpg 
Προβολές:	934 
Μέγεθος:	101,2 KB 
ID:	231070

  8. #23
    αλλη μια


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	265061_118850918206659_100002452551434_157194_2384228_n.jpg 
Προβολές:	922 
Μέγεθος:	101,2 KB 
ID:	231077

  9. #24

  10. #25

  11. #26
    ωραιο μαγαζακι αλλα να αγορασεις στην πιστα εχει αλλη αιγλη...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	260297_10150250412597863_676067862_7239540_4088651_n.jpg 
Προβολές:	920 
Μέγεθος:	77,6 KB 
ID:	231075

  12. #27
    για να καταλαβαιτε για ποσο βροχη λεμε...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	261794_10150236036358195_762588194_7307423_5629841_n.jpg 
Προβολές:	909 
Μέγεθος:	85,8 KB 
ID:	231076

  13. #28
    Day 3...2/7

    Σαββατο...ημερα δοκιμαστικων...για καποιους στην πιστα...για αλλους σε κρασια...φαγητα... ρουχα... αντοχης στο περπατημα...κατα τις 10 ο καθενας εχει παρει τον δρομο του...
    5 μηχανακια ετοιμαζομαστε για την πιστα...οπως ξαναειπα ειχα τοσο μεγαλη τρελλα που ειχα μπει στο google maps και κοιταζα την διαδρομη με το street view...λεμε για την ιδια την παρανοια...ειχα σταμπαρει καποια κτηρια και σημεια που μου ειχαν κανει εντυπωση και τα ειχα σαν σημαδι...βασικα οσπου να βγουμε απο την πολη και να πιασουμε τον επαρχιακο...απο εκει και περα αναλαμβανε η σημανση...τελικα ειχαμε τον Κωστα με το ΓΑΜΑΤΟ GPS του να μας οδηγει...
    ''Λοιπον μαγκες...ειμαστε σε ξενη χωρα...δεν ξερουμε ακριβως που παμε...εχουμε να διασχισουμε και ενα μεγαλο κομματι πολης...U know...πεζοι...αυτοκινητα...αστυνομια...μια στροφη που μπορει να χασουμε...παμε χαλαρα εστω οσπου να πιασουμε τον επαρχιακο''...μια φωνη ολοι μαζι ακουω..."ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ...ΟΚ"
    βρουμ βρουμ τα busa και το ΧΧ...γρρρρρρρρρ το hornet...βζζζζζζζζζζζ το cb1....ξεκιναμε και κινουμαστε και με 100χλμ σε καποια κομματια...λεμε για τρελλη παρανοια...ο καημενος ο Κωστας μη γνωριζοντας με τι μαλακες εμπλεξε εβλεπε τους αλλους που τον πηγαιναν ροδα και ανοιγε και αυτος ρυθμο...ηταν η πρωτη φορα που ειδα πως οδηγαει...θυμαστε που ειχα πει οτι τον φοβομουνα???μετα την τριτη στροφη σκεφτηκα οτι μαζι του θα μπορουσα να παω οπουδηποτε....φταιει και αυτος ο παπαρας που με ειχε ρωτησει αν θα πηγαινουμε γρηγορα...δεν ηξερε και τι κουλος ειμαι...

    πιανουμε ss302... οταν θα πατε θα καταλαβαιτε γιατι το χαμογελο...βεβαια εχοντας και προσφατο το χτεσινο ατυχημα μπαινω μπροστα να δωσω αυτον που θεωρουσα τον σωστο ρυθμο να μην κινδυνεψουμε...στα χωρια πηγαινουμε με τα απαραιτητα μη επικινδυνα χλμ...να κανω σημα οπου εχει ρανταρ να κοβουμε....αυτα που θεωρουσα αυτονοητα...βεβαια ειχα υπολογησει χωρις τον τζινο καγκουρινο (α ρε ΘΒ με τις ατακες σου )
    πισω μου ποιος ητανε???ναι αυτος που φανταστηκατε...ο δικαβαλος περιστεριωτης με το cb1...τον εχω τσεκαρει και δεν τον αφηνω να περασει...στις στροφες του κλεινω τον δρομο...στην ευθαια ανοιγω λιγο παραπανω για να μην κανει καμμια μαλακια...μετα απο λιγο γουσταρω και ξεχνιεμε χαλαρωνω...με εχει προλαβει πριν την στροφη...τελευταια στιγμη παιρνω καπως ανοιχτα την στροφη...ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥ...ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ CB1 να πηγαινει σαν την ducati...μια απο εδω μια απο εκει...κλεινω γκαζι...'''εισαι μαλακας...αφου ξερεις''...περναει και φευγει μπροστα...στην ακριβως επομενη παρομοια στροφη στο αντιθετο ρευμα αυτοκινητο προσπερναει ποδηλατο πατωντας σχεδον στην πλευρα μας...ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ... τεσπα...

    φτανουμε στην πιστα...ψαχνω να βρω το σημειο που ειχα τοσο πολυ διαβασει...στροφες Casanova Savelli...προσπαθουμε και καταφερνουμε να παρακαρουμε κοντα στο σημειο και διπλα σε κατι camper...ειμαστε ενα κλικ πριν τα χρονομετρημενα των 125...ΤΕΛΕΙΑ...
    η ωρα παιρναει και ο καιρος μας τα χαλαει...ειχε συννεφια απο το πρωι...αλλα γκριζο...αρχιζει και μαυριζει...διπλα μας μια στημενη σκηνη περιφραγμενη με κορδελα...χρησηχρησια και ετσι...
    εμεις βεβαια εχουμε παει κουκουρουκου...ουτε αδιαβροχα...ουτε ομπρελες...ουτε τιποτα...τα πραγματα χυμα...βαζουμε εστω κρανη και τσαντες απο κατω να μην γινουν χαλια...δεν μας πολυενοιαζε...αλλωστε δεν εριξε ποτε πολυ πραγμα...σε εμας εστω γιατι στην αλλη πλευρα τις πιστας ελεγαν οτι ριχνει αρκετα...:hypnotize

    ΜΟΤΟGP QUALIFIERS...μαζευετε κοσμος...ερχονται και οι ''γειτονες''..πιανουμε συζητηση...ζηταω γενικα πληροφοριες για την αυριανη μερα...ο καιρος συνεχιζει μια ετσι μια αλλιως...τελικα μας χαλασε τα δοκιμαστικα...αλλα εμεις εστω πλυθηκαμε...

    ''τι ωρα λετε ειναι καλα να ερθουμε αυριο''...ρωτησα αρκετο κοσμο...η απαντηση απο ολους η ιδια...''ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΝΕΤΕ''...τι μαλακια απαντηση ειναι αυτη ρε πουστη μου...ειμαστε και πολοι...και ετσι οπως κοιταω γυρω μου βλεπω οτι ΟΛΟΙ οσοι εχουν στησει σκηνη/τεντα εχουν κανει και με περιφραξη με κορδελα...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ...βουρ να βρω κορδελα και κανουμε αποκταμε και εμεις των χωρο μας...το σημειο ηταν σουπερ αλλωστε...συν οτι ηταν κολλητα με καποια αλλη σκηνη...λογικα δεν θα μας το καταπατουσαν...τελειωνουν και τα ΜΟΤΟ2...ψωνια και επιστροφη να βρουμε τους αλλους...το βραδυ εχει piazzale Michelangelo (ας πουμε ο Λυκαβητος της Φλωρεντιας) φαγητο και οτι αλλο προλαβουμε....α ναι...φευγοντας και απο εκει που ειχα δανειστει την κορδελα ειπα οτι ηταν κατι camper...τα ατομα ηταν τοσο λιωμα μα τοσο λιωμα...λεμε για πολυ λιωμα...ερχετε ενας τυπακος και μας λεει να κατσουμε για μπυρες...βιαζομαστε του λεω...καλα μου λεει...''ριξε μια ξερογκαζια'' και κανει την κινηση με τον καρπο να καρυδωνει...το μηχανακι ειναι κρυο...μιλαμε κανα τριλεπτο και το μηχανακι εχει ανεβασει λιγο θερμοκρασια...ριχνω την πρωτη...ακουλουθει και ο Κιμωνας...παιρνουν πρεφα και καποιοι αλλοι μακρυα και γινετε τις πουτανας...η tiforce του Κιμωνα τα σπαει...ο τυπακος ''χυνει''...μου λεει ''αυριο εδω θα παρακαρετε και θα ερθετε να τελειωσουμε τις 500 μπυρες που εχουμε''...θα ειμαστε 12 μηχανακια (ο χωρος επαρκουσε για 6 max στο ανοιγμα που ειχαμε)...οκ...''βαζω κορδελα και θα χωρεσετε ολοι''...''πωπω λιωμακι σκεφτομαι και ξεκιναω''....τελικα ο Ακης μου ειπε οτι ο τυπακος με το που φευγαμε μας εκανε τον χωρο μας με την κορδελα...Murphy πηγες να μας την κανεις σημερα αλλα σε γραφουμε...λογικα αυριο δεν θα ψαχνουμε ουτε που να κατσουμε ουτε που να παρκαρουμε...για της 500 μπυρες νομιζω ειπα στον Ακη προς την εξοδο...δεν καταλαβα αν ηθελε να γυρισουμε επιτοπου και να τις τελειωσουμε επιτοπου...

    το βραδυ γινανε παλι διαφορα...καταφεραμε να χαθουμε...καποιοι που δεν εχουν υπομονη και χωρις να ξερουν που πηγαινουμε να μπαινουν μπροστα...να αισθανομαι οτι οδηγαμε πολυ κοντα μεταξυ μας αρα και επικινδυνα...να μας ψιλοπιασουν τον κωλο σε φαγητο...οτι δηλαδη παθαινει ενας τουριστας σε μια ξενη πολη με πολλα ατομα...εστω ειδαμε το παλλικαρι που ειχε τρακαρει να ειναι καλα και ορθιο...τελος καλο ολα καλα...νανι σε λιγο γιατι 6.00 εχουμε ραντεβου να μαζευτουμε 6.30 και να φυγουμε 7...κλασσικα πραγματα moto.gr δηλαδη...

    θα προσεξατε οτι δεν εγραψα συναισθηματα και αποψεις για την πιστα...τα μηχανακια...τον θορυβο...την ταχυτητα...κλπ κλπ...σορρυ αλλα δεν μπορω να τα περιγραψω...μονο αν...λαθος ΟΤΑΝ τα ζησετε και εσεις (που σας το ευχομαι συντομα)θα μπορειτε να καταλαβετε και εσεις τι εζησα και την μη δυνατοτητα μου τωρα...

  14. #29
    η στροφη που περασε τους 3 σουβλακι ο Rossi...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p7020047.jpg 
Προβολές:	906 
Μέγεθος:	479,2 KB 
ID:	231078

  15. #30
    δεξια μας...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p7020048.jpg 
Προβολές:	894 
Μέγεθος:	451,0 KB 
ID:	231079

Σελίδα 2 από 16 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Rossi-Ducati-mugello 2011
    από blackbusa στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 347
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2011, 11:09
  2. Murphy Vaffanculo...mugello 2011 (Spam άλλα..... )
    από manhunter στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 89
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2011, 12:44
  3. Mugello 2011
    από amyroukai στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2011, 19:34
  4. Aλλοσ Για Mugello?
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2004, 20:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF