Σελίδα 1 από 16 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 238

Θέμα: Murphy Vaffanculo...mugello 2011

  1. #1

    Murphy Vaffanculo...mugello 2011

    "Αν κάτι μπορεί να πάει στραβά , θα πάει"...πφφφφφφφφφ...μαλακιες...το σωστο θα επρεπε να ειναι...."Οταν ολα μπορουν να πανε σκατα,υπαρχουν και χειροτερα"...

    Αρχες Ιανουαριου καποιο βραδυ ερχετε το σκαλωμα..."φετος θα παω Mugello"...σκεφτομαι ο κυβος ερριφθη...ξεκιναει η
    αναζητηση...που?πως?ποτε?ποσο?με ποιον?τα 4 πρωτα ειναι ευκολα...για το τελευταιο ειμαι αναποφασιστος...τελικα το βαζω στο μοτο...ο πρωτος που ανταποκριθηκε ηταν ο Ακης..."μαλακα σκεφτομαι για Mugello και μου εχει βγει το πακετ..."πριν προλαβω να ολοκληρωσω βλεπω ενα
    "ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"...

    για να μην τα πολυλογο μαζευομαστε ενα γκρουπακι απο 16 ατομα...11 γνωστοι...Ακης-Κατερινα-Δημητρης-Αλεξια-Σταυρος-Χρυσα-Κιμωνας-Γιαννης-Μαρια-Εγω-Μαρια...5 αγνωστοι...4 πατρινοι και ενας ξανθιωτης...Θωδορης-Κωσταντινος-Βασιλης-Αποστολης και ο γαλατας Κωστας...ο χρονος μας πιεζει για προλαβουμε τις καλες τιμες...ξαφνικα το μοτο πεφτει για τριτη φορα και για τα καλα...με τους πατρινους εχω επαφη...με τον Ξανθιωτη γαλατα οχι...το παρεακι πριν καν μαζευτει υπαρχει κινδυνος να σπασει...τελικα να ειναι καλα το fb...hello My name is murphy...τοτε απλα δεν εδωσα και πολυ σημασια..

    ερχονται οι προκαταβολες αλλα εχω προβλημα στο να κλεισω τα εισητηρια του αγωνα...συν οτι πρεπει να συννενοηθω με στον Animal που σκατα θελει να κατσει...το προβλημα λυνετε...στο καπακι σκαει το δευτερο...η προσφορα της superfast ληγει και κλεινουμε τελευταια στιγμη με ΑΝΕΚ...μεχρι τωρα τα σημαδια ειναι μικρα για να μην πω αμελητεα...
    ενω ο καιρος περναει προσπαθω να μαθω με ποιους αγνωστους θα συνταξιδεψω...ο Κωστας μου δινει την εντυπωση οτι θα με κουρασει περισσοτερο...αλλα εστω κανουμε πλακα και χαβαλε συνεχεια...με τους Πατρινους μιλαω πιο συχνα και μου δημιουργητε μια καλη εικονα...δεν ειναι βεβαια και μεγαλοι (φοιτητακια και λιγο πανω απο 20) αλλα οταν ακους για 749,triple και multistrada υποψιαζεσε οτι το κατεχουν το θεμα...
    ο χρονος περναει και γινονται η τελευταιες συνενοησεις/προτροπες/προετοιμασιες...τα βασικα...απαιτουμενα χαρτια...ενα καλο service στην μηχανη...εξοπλισμος...αλλα γενικα για το ταξιδι...ξαφνικα μαθαινω χαρη στον Θοδωρη για κοινοπραξια superfast με Ανεκ...αλλαγη καραβιου και αλλαγη ωρας το αποτελεσμα...βεβαια καποιους μαλακες πελατες
    τους δεν τους ειδοποιησαν ποτε...τεσπα...το θεμα καλυτερευει γιατι εξαρχης θελαμε να παμε με superfast...βεβαια η διαδρομες πρεπει να ξαναφτιαχτουν γιατι μπορει να φτανουμε νωριτερα αλλα φευγουμε και νωριτερα...απο 17.00 φευγαμε στις 14.30 και απο 16.00 στις 13.30...νικαμε τον Mερφυ σκεφτομαι...μπααα..στο καπακι βγαινουν αλλα προβληματα...
    ο Κωστας λεει για πιθανο προβλημα με την αδεια απο την εργασια του ...ο Γιαννης δεν εχει μηχανακι γιατι καποια καργια περασε απο πανω του και υπαρχει και κινδυνος να μην ερθει
    και η κοπελλα που ηταν μαζι του...εγω μεχρι σημερα περιμενω τον ασφαλιστη (Παπ ακουει???) να μου πει οτι η πρασινη καρτα μου ειναι ετοιμη και τελικα τρεχω στο Μαρουσι να την παρω μονος μου...στην επιστροφη εμαθα οτι ο Σταυρος ηρθε με κομμενο/τρυπιο σωληνακι...για τους υπολοιπους δεν ξερω αλλα ολο και κατι θα εγινε...
    τελικα ολα τα προβληματα λυνονται...σχεδον ολα γιατι η κοπελλα κρεμασε τον Γιαννη... τεσπα...θετικη ενεργεια...τελευταιες λεξεις για το τι πρεπει να εχουμε...μεσα στον
    εξοπλισμο τονιζω ΞΑΝΑ οπωςδηποτε αδιαβροχα...δεν μας τα λεει καλα ο καιρος...περιμενουμε βροχες....ελαφρες βεβαια αλλα ειναι παντα ενοχλητικες...αυριο εχουμε ραντεβου στο ''Περιπτερο'' για την αναχωρηση...

  2. #2
    Day one..30/6.
    Το ραντεβου στο περιπτερο στις 9 να φυγουμε στης 9.30...λιγο πριν εγω ειχα μια δουλεια με την Μαρια και καθυστερουμε...απο οτι καταλαβα καποιοι αγχωθηκαν μην εγινε καμμια μαλακια τις τελευταιας στιγμης...και για να λεμε την αληθεια...δεν ειχαμε δουλεια απλα ειμαι κουλος...τελικα ξεκιναμε ολοι μαζι στις 10...
    χρονος υπηρχε αρκετος...συγχρονος με εμας ταξιδευε και μια αλλη παρεα με πολλα ducati (μεχρι και diavel ειχανε) και ενα r1 replica...αν καταλαβα καλα πρεπει να πηγαιναν με καμμια 130αρα σταθερα...καποια στιγμη ο Σταυρος με την Χρυσα και το cb1 φορτωμενο με σαμαρια τους περασε σουβλακι...ωραια αρχισαμε σκεφτομαι μολις το μαθαινω...
    12.30 φτανουμε στην Πατρα και βρισκουμε και αλλους συνταξιδιοτες για Mugello......ερχονται
    οι πατρινοι..το πρωτο σοκ ερχετε...τζιν και all star παπουτσακι..wtf...ο χρονος πια κυλαει αντιστροφα...και βασικα τι να κανουμε...εστω εχουν αδιαβροχα...οι 2 απο τους τεσσερεις... επειδη απο το περιπτερο φυγαμε αρον αρον δεν προσεξα οτι καποιος ηρθε με διατριτο μπουφαν και δεν ειχε και αδιαβροχα οπως αποδηχτηκε...η οτι το cb1 δεν ειχε καθρεφτες και το ενα σαμαρι το κραταγε/το προστατευε απο την εξατμηση ενα χαρτοκουτο...ειπαμε ο χορος αρχιζει και πρεπει να χορεψουμε...
    μπαινουμε στο καραβι και αρχιζουμε τις συστασεις...κανουμε πλακιτσα...καποιοι εκδηλωνονται αμεσως...μιλαμε γενικα...για μηχανες...για το πως θα πηγαινουμε...ταχυτητες...κλπ κλπ...το ταξιδι για εμενα περασε σχετικα γρηγορα...
    λιγο πριν φτασουμε Ancona αποφασιζουμε τι διαδρομη θα ακολουθησουμε...Ancona-Pesaro-Tavullia-Pesaro-Forli-Muraglione-Firenze...o σκοπος ηταν να κανουμε ενα
    γρηγορο περασμα απο το χωριο του Rossi και μετα βουρ για Φλωρεντια...ολη την πρωτη μερα ο Μερφυ κοιμοτανε...



    υ.γ. ξεχασα να αναφερω οτι στο self service υπηρχε ενας gay μαγειρας/βοηθος/κατι...πρεπει να με λιγουρευτικε...του εκανα και εγω τα γλυκα ματακια μπας και παρουμε κανα πιο μεγαλο κομματι αρνακι γαλακτος...το πηραμε...αλλα δεν ειχα ακουσει καλα την τιμη και απο 7 που ακουσα ηταν 17....ΜΕ ΓΑΜΗΣΕ...

  3. #3
    το παρεακι....

    dimzab Μητσος με την Αλεξια


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p7010038.jpg 
Προβολές:	2264 
Μέγεθος:	378,5 KB 
ID:	230997

  4. #4
    h_m_Akis Ακης με Κατερινα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p7010036.jpg 
Προβολές:	2265 
Μέγεθος:	472,4 KB 
ID:	230998

  5. #5
    τον Devils animal Σταυρο με την Χρυσα δεν καταφερα να τους βγαλω καμμια φωτογραφια μαζι...για να μην πω οτι δεν εχω καμμια φωτο του...αρα για να ειμαι δικαιος...

    Σταυρος...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	taz.jpg 
Προβολές:	2158 
Μέγεθος:	82,2 KB 
ID:	230999

  6. #6

  7. #7
    Amyroukai Γιαννης...η φωτο ειναι απο την πιστα επειδη δεν τον εχω καπου αλλου μονο του....σορρυ Γιαννακη...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p7030121.jpg 
Προβολές:	2191 
Μέγεθος:	426,7 KB 
ID:	231001

  8. #8
    Τα παρταλακια...εεεεεεε....πατρινακια....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    απο δεξια προς τα αριστερα....Αποστολης (βαλτην ολη)....Θεοδωρος (Theogun...οπου στο gun σκεφτητε ενα μπουρδελο ducati 749 )...Κωστας (με το Triple)...και Βασιλης (συνοδηγος του Multixer που οδηγαγε ο μεγαλος αδερφος του)




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p6300006.jpg 
Προβολές:	2123 
Μέγεθος:	369,3 KB 
ID:	231002

  9. #9
    εγω και η Μαρια...

    υ.γ. απο πισω μας ειναι ο καφρος μου μας χαλασε 5-6 φωτο με το δασος....εεεεε...την τριχωτη ποδαρα του....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p7010043.jpg 
Προβολές:	1959 
Μέγεθος:	422,7 KB 
ID:	231004

  10. #10
    τελευταιους αφησα το νεο ζευγαρακι που δημιουργηθηκε...παντα τετοια παιδια...και θα εχετε και εκπτωση στις βερρες...

    Κωστα...μοναχα να μην ξεχασεις να παρεις τηλεφωνο την γυναικα σου να της το πεις...

    manhunter Κιμωνας + longoutride η καπως ετσι Κωστας =:a07:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p6300015.jpg 
Προβολές:	1836 
Μέγεθος:	367,4 KB 
ID:	231005

  11. #11
    εγραψα πριν οτι καποιοι με το καλημερα εκδηλωσαν διαθεσεις...σωστα???

    ''ρε παιδια να κοιμηθουμε και λιγο''
    παραφρασμενο αποτην γνωστη ατακα ''να κανουμε και ενα τσιγαρο''


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p6300022.jpg 
Προβολές:	1770 
Μέγεθος:	424,3 KB 
ID:	231006

  12. #12
    ''ειμαι πολυ ωραιο παιδι και πολυ γλυκουλης...αχ καλε ποιος θα με παρει εμενα???"




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p7010044.jpg 
Προβολές:	1744 
Μέγεθος:	331,5 KB 
ID:	231007

  13. #13
    ''γλυκο αγορι τι κανεις μετα???"

    :hypnotize


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p7010045.jpg 
Προβολές:	1679 
Μέγεθος:	336,4 KB 
ID:	231008

  14. #14
    ''θελουμε ακομα πολυ Μπαρμπαστρουμφ''


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p6300010.jpg 
Προβολές:	1672 
Μέγεθος:	397,0 KB 
ID:	231009

  15. #15
    οργισμενα νιατα...και διαβαζουμε το βιβλιο μας και εξηγουμε οτι δεν θελουμε να μας πρηζουνε...




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p6300024.jpg 
Προβολές:	1638 
Μέγεθος:	359,2 KB 
ID:	231010

Σελίδα 1 από 16 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Rossi-Ducati-mugello 2011
    από blackbusa στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 347
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2011, 11:09
  2. Murphy Vaffanculo...mugello 2011 (Spam άλλα..... )
    από manhunter στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 89
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2011, 12:44
  3. Mugello 2011
    από amyroukai στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2011, 19:34
  4. Aλλοσ Για Mugello?
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2004, 20:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF