Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: Πόσα ταξί κυκλοφορούν στην Αθήνα ?

  1. #1

    Angry Πόσα ταξί κυκλοφορούν στην Αθήνα ?

    Σήμερα στην Σταδιου πρωι-πρωι προσπέρασα καμια 30αρια ταξί. Κιτρινη όλη η Σταδίου. Υποτίθεται ότι κυκλοφορούν καμια 15.000 ταξί. Τόσες είναι οι άδειες λένε.

    Αν ισχύει αυτό εγώ είμαι Αρχιμανδρίτης. (Ο δεύτερος στο φορουμ)

  2. #2
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    Δεν ξέρω για τον αριθμό των ταξί που κυκλοφορούν
    αλλά ξέρω ότι είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΣΑ και στη ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
    Κοίτα πως μεγάλωσε έτσι η Αθήνα ρε, Αμερική γίναμε

  3. #3
    Admin, the ugly monster Το avatar του/της Alkis
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    196

    Δεν είναι μόνο το πόσα είναι

    Αλλά φαντάσου ότι όλη την ώρα μεσα έξω, μέσα έξω συνέχεια κυκλοφορούν. Δεν είναι σαν τα ΙΧ που θα πας τπ πρωί στη δουλειά σου, και μετά θα το ξαναχρησιμοποιήσεις το απόγευμα για να γυρίσεις σπίτι σου. Αυτοί, έστω και 15.000 επεδή είναι όλη την ώρα στην κυκλοφορία, είναι σαν να έχεις καμιά 200 αριά χιλιάδες τουλάχιστον (μην πω πολύ περισσότερα) παραπάνω ΙΧ.

    Έχει αποδειχθεί πλέον πρόσφατα αρκετές φορές (με τις απεργίες τους), ότι είναι καρκίνωμα. Πρέπει κάτι να γίνει με αυτήν την ιστορία. Εάν δεν υπήρχαν τόσα πολλά ταξί, οι συγκοινωνίες θα ήταν καλύτερες, και συνεπώς, σπάνια θα τα χρειαζόμαστε, οπότε δεν θα ήταν απαραίτητα τόσα ταξί.

    Σαν φαύλος κύκλος μου φαίνεται αυτό...
    Copyright Infinity - All Nights Reserved. The Bastard Administrator from Hell

  4. #4
    Φυσικα και ειναι καρκινωμα,ΚΑΚΟΗΘΗΣ!!!

    Τι να πεις για την συμπεριφορα τους στον δρομο,σταματανε οπου θελουνε,αλλαζουν λωριδες με το ετσι θελω,εχουν υφος ''Ο δρομος μου ανηκει'' ''καντε περα,εγω δουλευω'',λες και εμεις δεν παμε στις δουλειες μας!

    Εχτες ενας εκανε αναστροφη με ΟΠΙΣΘΕΝ στην πιατσα στο χαλανδρι,και με την φορα που ειχε εριξε ενα κολωνακι στην γωνια του δρομου,διπλα στο φαναρι που παραλιγο να εριχνε και αυτο,ευτηχως που δεν υπηρχε πεζος!
    Ημουνα με το αμαξι,και δεν αντεξα!Κατεβηκα κατω και αρχισα να του βαραω παλαμακια και να φωναζω ''ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ''

    Τελικα υπαρχουν εξωγηινοι,αλλα δεν ειναι πρασινα ανθρωπακια!

    ΕΙΝΑΙ ΚΙΤΡΙΝΟΙ ΜΑΝΤΡΑΧΑΛΕΟΙ!

  5. #5
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    μπορώ να μιλάω ώρες εναντίων τους

    θα θυμηθώ μόνο 2 περιπτώσεις

    τη φορά που καθόμουν στο πίσω κάθισμα, έριξε μια ροχάλα έξω από το παράθυρο του και μπήκε μέσα από το πίσω και έσκασε δίπλα μου

    και τη φορά που πήρε 3 (ή 4 ήταν) "κούρσες" ΜΕΧΡΙ να με πάει στο δρόμο μου και ΦΥΣΙΚΑ χωρίς να πάει ευθεία (ας έχει χάρη που δεν βιαζόμουν και που του είπα ότι "θα πληρώσω τόσα")

  6. #6
    Μήπως κυκλοφορούν "πειρατικά" περισσότερα από τα νόμιμα ?
    ... Τzifos ...
    __________________

  7. #7
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    μήπως πρέπει να τα σπάσουμε;

  8. #8
    to oti eisai sti leoforeiolorida me ti mixani... sou petagetai apo ti mesaia... tou kornareis 5-6-7-8 fores kai exei kai ti m@l@kismeni ageneia kai thrasos na sou pei

    TI THES RE??????

    ti tou apantisa? na kanete tin koloapergeia pou exete (eixan gia tote ) programmatismeni gia avrio na iremisoume

  9. #9
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    Cool AAA OΟΛΑ ΚΙ ΟΛΑΑ!!!

    ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΤΑΡΙΦΑΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΝΙΚΟ13G ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟΝ ΡΙΞΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΝΗΣΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΜΙΑ ΟΠΟΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΠΗΡΑ ΚΡΑΝΙΟ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ (ΧΤ550) ΡΙΧΝΩ ΜΙΑ ΓΚΑΖΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝ ΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟΥ ΛΕΩ
    -ΑΝΟΙΞΕ ΜΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!(ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΣΑ)!
    -ΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΛΗΤΗ ΚΤΛ. ΚΤΛ.
    ΕΕΕ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΣΚΑΩ ΕΝΑ ΚΛΩΤΣΙΔΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΗ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΠΗΓΕ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΚΤΛ!!!
    ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΝΕΛΕΗΤΟΥ ΞΥΛΟΔΑΡΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΣΗ ΕΝΟΣ ΤΑΞΙ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΕ ΦΙΛΟ ΑΚΟΥΣΩΝ ΑΚΟΥΣΩΝ ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΙΜΩΡΙΑ!!!
    ΑΥΤΑ!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    τη φορά που καθόμουν στο πίσω κάθισμα, έριξε μια ροχάλα έξω από το παράθυρο του και μπήκε μέσα από το πίσω και έσκασε δίπλα μου



    Φοβερό.....
    [font=times]Και τι άλλα;;;
    Για πες, για πες...
    [/font]

  11. #11

    Cool

    Kala kouragia paidia me thn kitrinh Fylh!!!
    Alloste monoi tous plakononte kai vrizonte.
    H pio kalh ataka pou akous metaksi tous einai "ante re palio malaka tarifa" les kai aytos pou to leei einai kati allo
    "Τυφλός είναι κι εκείνος που κάνει ότι δεν ξέρει,
    πως πίνει απ’ το πηγάδι το σκοτεινό
    που, ό,τι τον κατατρώει, ανάγκη το ‘χει κάνει
    ή στην αυλή το κρύβει, να ξεχαστεί".

Παρόμοια θέματα

  1. Βοήθεια!!!Ξενοδοχείο στην Αθήνα
    από MikeG στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2006, 11:48
  2. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 09:57
  3. Water Wetter στην αθηνα
    από ea6gka στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2005, 00:20
  4. Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο μήνυμα: 08/09/2005, 10:56
  5. πόσοι εχουμε μείνει στην αθήνα???
    από free rider στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2005, 07:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF