Σελίδα 3 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 140

Θέμα: Ducati Extreme 1199- mod 2012

  1. #31
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius
    Αυτή είναι η μοτοσυκλέτα που μοιράζεται την τεχνολογία πλαισίου η οποία έκανε το Rossi να μοιάζει φέτος με παραπληγικό μονόχειρα;

    Πάλι καλά, νόμιζα ότι είμαι μόνος που το σκέφτηκε. Πολύ άσχημο μούτρο.

    Γενικά νομίζω ότι αν και κάποια κομμάτια είναι ωραία σα σύνολο δε δένει, ειδικά στο ντεπόζιτο δε μου αρέσει καθόλου.

    ne odos xalia ine....to cbr deni perisotero....ke to buzuki episis to panigale de blepete.....


    edo fenete kseka8ara i anomiogenia.....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ducati-1199-panigale-eicma.jpg 
Προβολές:	484 
Μέγεθος:	45,4 KB 
ID:	239646

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    και οι ζαντούλες....μμμ...ποίημα

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spyrious
    Η πίσω ζάντα είναι 16,5;Κάπως πολύ μεγάλο μου φαίνεται το πίσω λάστιχο.
    6.00 * 17 zanta
    me 200ari lastixo!

  4. #34
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.229
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    ne odos xalia ine....to cbr deni perisotero....ke to buzuki episis to panigale de blepete.....


    edo fenete kseka8ara i anomiogenia.....
    Αμάν ρε Πάνο, τη γκόμενα σου θίξαμε; Δε μου αρέσει, σου αρέσει, όπως και στους περισσότερους. Υπέροχα, ούτως ή άλλως έχω περίεργα γούστα φαίνεται. Και πουθενά δεν είπα ότι είναι πιο άσχημη από τα τζαπόνια, αλλά αυτό δε λεέι πολλά, με τους Ιάπωνες κοντεύω να χάσω κάθε ελπίδα. Α, το CBR (προ facelift) ήταν ενδιαφέρον και αρκετά δεμένο κι ας ήταν αμφιλεγόμενο.

    Η φωτό που έβαλες είναι καλή, αλλά η σούπεργ@μάτη μηχανή δεν είναι για εμένα (επίσης google: bakku-shan). Έχω αυτή την υποψία ότι αν η μηχανή ήταν λαχανί και έγραφε Kawasaki στο ντεπόζιτο, οι μισοί εδώ μέσα θα μιλούσαν όχι για τους θεούς της Bologna αλλά για τους τυφλούς του Akashi. Ειδικά το τσουτσούνι στην απόληξη του μούτρου είναι όλα τα λεφτά. Επιφυλάσομαι πάντως μεχρι να τη δω από κοντά.

    Έδιτ-Υ.Γ: Όμορφη-άσχημη κάτσε να δούμε τι θα λέει από οδήγηση γιατί αν το πλαίσιο είναι τόσο μπελάς όσο τους βγήκε στα GP θα έχουν σοβαρό θέμα.

  5. #35
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    15k agglias to aplo
    20k to S
    23,5k to trikolore

  6. #36
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mars696
    Εμενα παλι η ουρα μου θυμιζει κατι, αλλααα δεν θα το πω γιατι θα με πουνε κακο και οτι τα κανω κρεμασταρια...
    ίσως και να σκεφτόμαστε το ίδιο πράγμα...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerman
    ίσως και να σκεφτόμαστε το ίδιο πράγμα...
    eee as to pw egw tote afou eseis de to lete....

    EINAI OYRA APO GSXR !!!!!

    SUZUKI FOR EVER!!!!

    kolpa tou berlouskoni einai auta na antigrafoun oi italoi tous iapones!!! gi auto exase kai thn 8esh tou!:rotflmao:

  8. #38
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
    eee as to pw egw tote afou eseis de to lete....

    EINAI OYRA APO GSXR !!!!!

    SUZUKI FOR EVER!!!!

    kolpa tou berlouskoni einai auta na antigrafoun oi italoi tous iapones!!! gi auto exase kai thn 8esh tou!:rotflmao:
    έχουμε και κάποιο τάκτ ρε φίλε...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  9. #39
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerman
    έχουμε και κάποιο τάκτ ρε φίλε...
    eee kala exeis dikio twra sigoura kapoioi 8a ebgalan spyria kai 8a exoun fagoures...
    pantos h oura eidika apo to plai einai gsxr k6 +

  10. #40
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius
    Αμάν ρε Πάνο, τη γκόμενα σου θίξαμε; Δε μου αρέσει, σου αρέσει, όπως και στους περισσότερους. Υπέροχα, ούτως ή άλλως έχω περίεργα γούστα φαίνεται. Και πουθενά δεν είπα ότι είναι πιο άσχημη από τα τζαπόνια, αλλά αυτό δε λεέι πολλά, με τους Ιάπωνες κοντεύω να χάσω κάθε ελπίδα. Α, το CBR (προ facelift) ήταν ενδιαφέρον και αρκετά δεμένο κι ας ήταν αμφιλεγόμενο.

    Η φωτό που έβαλες είναι καλή, αλλά η σούπεργ@μάτη μηχανή δεν είναι για εμένα (επίσης google: bakku-shan). Έχω αυτή την υποψία ότι αν η μηχανή ήταν λαχανί και έγραφε Kawasaki στο ντεπόζιτο, οι μισοί εδώ μέσα θα μιλούσαν όχι για τους θεούς της Bologna αλλά για τους τυφλούς του Akashi. Ειδικά το τσουτσούνι στην απόληξη του μούτρου είναι όλα τα λεφτά. Επιφυλάσομαι πάντως μεχρι να τη δω από κοντά.

    Έδιτ-Υ.Γ: Όμορφη-άσχημη κάτσε να δούμε τι θα λέει από οδήγηση γιατί αν το πλαίσιο είναι τόσο μπελάς όσο τους βγήκε στα GP θα έχουν σοβαρό θέμα.

    afto to an egrafe kafasaki isxiei gia toys perisoteroys apo sas edo mesa poy iste 8imata.....


    pados gia to look apalasese logo kakogoustias merikoi protimane ti basiliadoy apo ti bellucci :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  11. #41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    merikoi protimane ti basiliadoy apo ti bellucci :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    AXXAXXAXAX:rotflmao:

  12. #42
    Τραβαμε το καναλι Το avatar του/της mars696
    Εγγραφή
    20/03/2008
    Μηνύματα
    558
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
    eee as to pw egw tote afou eseis de to lete....

    EINAI OYRA APO GSXR !!!!!

    SUZUKI FOR EVER!!!!

    kolpa tou berlouskoni einai auta na antigrafoun oi italoi tous iapones!!! gi auto exase kai thn 8esh tou!:rotflmao:

    Άμα ποθάνω βάλτε μου τη μηχανή στο μνήμα.
    Μα να τη στέσετε καλά να μη χυθεί η βενζίνα.
    :a015:

  13. #43
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.229
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    afto to an egrafe kafasaki isxiei gia toys perisoteroys apo sas edo mesa poy iste 8imata.....


    pados gia to look apalasese logo kakogoustias merikoi protimane ti basiliadoy apo ti bellucci :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Μπα... ακόμα κι η Μπελούτσι μας πέφτει λίγη

    Βασικά η μ@λακία είναι ότι γερνάω και γίνομαι περίεργος...

  14. #44
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius
    .....

    Έδιτ-Υ.Γ: Όμορφη-άσχημη κάτσε να δούμε τι θα λέει από οδήγηση γιατί αν το πλαίσιο είναι τόσο μπελάς όσο τους βγήκε στα GP θα έχουν σοβαρό θέμα.
    κόψε κάτι....σιγά μη τη φτάσει κανένας στα όρια της αυτήν που θα καταλάβει οτι στο Apex της στροφής δεν τον πληροφορεί καλά και έχει πρόβλημα. Η' σιγά μην έχει καμία σχέση με την πρότυπη των gp.



    Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius
    Μπα... ακόμα κι η Μπελούτσι μας πέφτει λίγη

    Βασικά η μ@λακία είναι ότι γερνάω και γίνομαι περίεργος...

    πφφφ

    έλα μωρε με το πουρο τώρα ...


  15. #45
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    paidia apo odigisi 8a ine skata opos ola ta ducati aloste.............

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ducati sbk 2012
    από alexioannides στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 05/07/2011, 17:14
  2. Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2007, 00:11
  3. Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2007, 09:08
  4. Απαντήσεις: 100
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2007, 15:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF