Σελίδα 1 από 21 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 302

Θέμα: Τσαγακι του βουνου ο γιαπωνεζος

  1. #1

    Τσαγακι του βουνου ο γιαπωνεζος

    Ναι λοιπον ετσι ακριβως τσαγακι του βουνου κερασαστηκε σε tdm 900 απο το εργο τεχνης (Multistrada 620) και οχι μονο στα μπαμ αλλα και μετα στα εσακια της καλλιροης οπου ο τυπος παλεβε να με φτασει και οχι μονο αυτο αλλα ειχε και το θρασος μετα στο φαναρι να μου πει οτι καλα παει για 600αρι
    Η απαντηση βεβαια ταχαια "ψιλοψοφιο μου φανηκε για 900αρι" και τον αφησα να αναρωτιεται αν οι acrapes που εβαλε του εδωσαν τιποτα

  2. #2
    Καλα για κατι vstrom δεν το συζηταω καν, μην ανοιξουνε γιατι θα τους φυγουνε τα μπαγκαζια και θα τσαλακωσουνε και τις γραβατες και τα πουκαμισα που φορανε οι κονιορδοι που τα εχουν αγορασει :a13:

  3. #3
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
    Καλα για κατι vstrom δεν το συζηταω καν, μην ανοιξουνε γιατι θα τους φυγουνε τα μπαγκαζια και θα τσαλακωσουνε και τις γραβατες και τα πουκαμισα που φορανε οι κονιορδοι που τα εχουν αγορασει :a13:
    ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΤΟ ΦΟΡΑΜΕ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ

  4. #4

    Re: Τσαγακι του βουνου ο γιαπωνεζος

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
    Ναι λοιπον ετσι ακριβως τσαγακι του βουνου κερασαστηκε σε tdm 900 απο το εργο τεχνης (Multistrada 620) και οχι μονο στα μπαμ αλλα και μετα στα εσακια της καλλιροης οπου ο τυπος παλεβε να με φτασει και οχι μονο αυτο αλλα ειχε και το θρασος μετα στο φαναρι να μου πει οτι καλα παει για 600αρι
    Η απαντηση βεβαια ταχαια "ψιλοψοφιο μου φανηκε για 900αρι" και τον αφησα να αναρωτιεται αν οι acrapes που εβαλε του εδωσαν τιποτα
    Έλα ρε ;;;;;;;
    Εσύ ήσουν.
    Λοιπόν, δεν θα το πιστέψεις: περνούσα απο ΄κει όταν παιζόταν η κόντρα και σας είδα.
    Αλήθεια, το παιδί με το 900, γιατί κρατούσε ένα άσπρο μπαστούνι με το αριστερό του χέρι;

  5. #5
    Το TDM σου ρίχνει 23 αλογάκια, και δεν σε έφτανε? Να πείς οτι τα κιλάκια του τα είχε? Γυρω στα 10 κιλά πιο βαρύ είναι....

    Μάλλον κουλός ήταν....



    ή





    Σε έπαιζε....





    ή






    Εστριβες καλύτερα...
    Η διαφορά του άντρα απο το παιδί είναι στην τιμή των παιχνιδιών τους....

  6. #6
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ολα αυτα..

    με το τερατακι των 55 αλογων???

    μπας σε καλο σου...

  7. #7
    Αν εστριβα καλυτερα??? Γιατι τα tdm στριβουν
    Εχω παρει βολτα tdm και μονο αν βαλεις χερι στις αναρτησεις μπορεις να πεις μετα οτι στριβουν.
    Καποιοι παρεξηγηθηκαν για τα vstrom βλεπω:rotflmao:
    Ο συγκεκριμενος μαλον μονο ενα πραγμα μπορει να επαιζε :a31:

  8. #8
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Η ΠΟΙΟΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΚΟΤΣΑΝΕΣ.

    ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ.

    ΚΑΙ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΣΤΗ ΒΟΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙΓΚΑ CBR1000RR
    ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΚΑΕΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΟΣ ΜΕ ΕΝΑ XT600 ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΚΤΛ.
    ΜΑΡΣΑΡΕΙ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΛΙΓΟ, ΜΑΡΣΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΟΥΖΑ ΤΟ XT ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΑΖΙ, ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΡΦΩΝΕΙ 2α ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΑΙ, ΕΓΩ ΜΕ ΠΡΩΤΗ, ΒΑΖΕΙ ΤΡΙΤΗ ΞΑΝΟΙΓΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ, ΕΓΩ ΜΕ ΠΡΩΤΗ, ΒΑΖΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΛΩΝΑ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΕΓΩ ΜΕ ΠΡΩΤΗ,
    Ε ΜΕΤΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΚΟΛΛΗΤΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΦΑΝΑΡΙ.

    ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΡΙΞΕ ΣΕ CBR ΑΠΟ ΕΚΚΙΝΗΣΗ .

    ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ 620 ΝΑ ΕΡΙΞΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ TDM.

  9. #9
    DUCASII 59 βγαζει μαμα στον τροχο (63στροφαλο) και το δικο μου 64 τροχο μετα απο εξατμισεις φιλτρο Powercommander
    72 βγαζει το tdm οποτε για βαλτε τα κατω και τα κιλακια τους και μετα μιλαμε .Τωρα με τις acrapes που ειχε και πανω δεν ξερω ποσα μπορει να βγαζει ενα tdm αντε κανα 2 φοραδες ακομα.

  10. #10
    Φερε μου ρε scbr1000 ενα tdmaki και τα λεμε μετα.Που ο κατοχος του tdm θα

  11. #11
    Εκκινηση απο φαναρια ειναι μαλλον λιγο δυσκολο με το 620 να παρει καποιος το 900, εαν ο αναβατης του 900 ξερει να κανει καλες εκκινησεις, οχι οτι θα υπαρχουν τιποτα μεγαλες διαφορες μεσα στην πολη, απο κοντα................
    ειναι ομως πολυ εφικτο να τον προλαβεις στις στροφες και να παρεις το "αιμα" σου πισω..........................

    μια φορα με το Μονστερ 600, που ειχει 50 αλογα αυτο (το νεο μικρο Multi εχει 60+) κυνηγιομασταν με ενα Βαρκαντερο1000, στο φαναρι του ΦΙΞ καλλιροης για Πειραια γεφυρα απο κατω στην δεξια, εφυγε στο φαναρι πρωτος, λογικο, αλλα στην στροφη τον περασα με +20 χιλιομετρα... κατι το βαπορι του, κατι η λουλαμαρα του........
    αλλα εαν ο δρομος ηταν ανοιχτος... Συγγρου πχ, θα εφευγε εννοειται, τα αλογα στις εκκινησεις και τον ανοιχτο δρομο δεν κρυβονται, ειναι σαν την βραδυνη φασολαδα....................


  12. #12
    είδα φως και μπήκα
    Εγγραφή
    16/09/2003
    Μηνύματα
    183

    Re: Τσαγακι του βουνου ο γιαπωνεζος

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
    Ναι λοιπον ετσι ακριβως τσαγακι του βουνου κερασαστηκε σε tdm 900 απο το εργο τεχνης (Multistrada 620) και οχι μονο στα μπαμ αλλα και μετα στα εσακια της καλλιροης οπου ο τυπος παλεβε να με φτασει και οχι μονο αυτο αλλα ειχε και το θρασος μετα στο φαναρι να μου πει οτι καλα παει για 600αρι
    Η απαντηση βεβαια ταχαια "ψιλοψοφιο μου φανηκε για 900αρι" και τον αφησα να αναρωτιεται αν οι acrapes που εβαλε του εδωσαν τιποτα

    Έτσι Έτσι ακριβώς....εδώ το 1000 έχει υποδεέστερες επιδόσεις (διάβασε το συγκριτικό του ΜΟΤΟ) κι εσύ του τα έριξες με το 620:rotflmao: :rotflmao:

    Φαντάζομαι το χαμόγελό σου όταν ξύπνησες

  13. #13
    Που ειναι το συγκριτικο αυτο να το διαβασω??? :a5:
    Ακου εκει το 1000 ειναι υποδιεστερο απο το tdm :rotflmao:
    Καλο 72 αλογα με 92:rotflmao:

  14. #14
    είδα φως και μπήκα
    Εγγραφή
    16/09/2003
    Μηνύματα
    183
    Δεν υποστηρίζω οτι λες ψέματα 100% αλλα ξέρεις οι μηχανές δεν πάνε μόνες τους, παίζει ρόλο και ο οδηγός... τώρα το αν πάω εγώ και πάρω ένα 999RR και μου τα ρίχνει ο ducatirunner με το 800 τι σημαίνει...οτι το 800 είναι καλύτερο και πιο γρήγορο από την 999RR??? Μην τρελαθούμε κιόλας...Βάζετε το μυαλό σας να δουλέψει ρε γμτ. και σκεφτείτε πριν γράψετε κάτι...

  15. #15
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ΤΑ 92!!!

    ΑΛΟΓΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΤΟ 1000?????

Σελίδα 1 από 21 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2015, 15:16
  2. Απαντήσεις: 226
    Τελευταίο μήνυμα: 27/12/2012, 18:13
  3. Προέλευση του... fuck!
    από KAS77 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 16:46
  4. ΛΟΥΤΡΑΚΙ από του βουνού^^
    από taxydromos στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 136
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2008, 13:28
  5. Δημοσιογραφοι του κωλου!!!
    από AFTER στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/12/2003, 07:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF