Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: Cbf250αδες και πρωτη τους επισκεψη στα Μεγαρα.

  1. #1
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899

    Cbf250αδες και πρωτη τους επισκεψη στα Μεγαρα.

    Λοιπον την Κυριακη 27-8-05, εξω στην πυλη της πιστας των μεγαρων, στις 11 θα μαζευτουμε, με τα υπολοιπα παιδια του μοτο.gr

    Απο τους cbfaαδες θα πανε απο οτι ξερω οι:



    oulas
    Alchimistis
    SnakeMJK




    http://www.moto.gr/forums/showthread...043#post179043


    Να κανονησουμε καπου τα cbfakia να βρεθουμε νωριτερα, και να σκασουμε μυτη ολοι μαζι μεγαρα;

  2. #2
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Λοιπον Αληιμιστι επειδη εγω δεν εχω παει ποτε μεγαρα, και δεν εχω υπολογισει ποτε τον χρονο που χρειαζετε, και εσυ που ξερεις καλυτερα ρα μερη εκει, πες μας ενα σημειο να συναντηθουμε την Κυριακη και ωρα. Αυριο να κλεισουμε ωρα και τοπο συναντησης, γιατι μετα θα ξαναμπω internet, απο Δευτερα.

  3. #3
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    mesa ego... na poume 10 sta goodys kavalas? or 10:30 prin ap ta diodia elefsina (gia na pame ap tin parakampsi :P)

    ...

  4. #4
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Λοιπον στις 10 στα Goodys στην καβαλας, να κανουμε και την διαδρομη ολοι μαζι!

    Οκ Alhimisti; Εκλεισε;

  5. #5
    Γιατι ετσι σας αρέσει Το avatar του/της Alchimistis
    Εγγραφή
    17/11/2004
    Μηνύματα
    375
    ΜΕΣΑ αλλα που κοντα ειναι τα Goody's

  6. #6
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    ουτε εγω θυμαμαι. θα ρωτησω και σου στηλω πμ :rotflmao: :rotflmao:

  7. #7
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Παιδια ανκαποις εχει ψηφιακη ας την φερει να αποθανατησουμε την στιγμη!

  8. #8
    Γιατι ετσι σας αρέσει Το avatar του/της Alchimistis
    Εγγραφή
    17/11/2004
    Μηνύματα
    375
    Eλα οκ τα βρηκα τα goody's στην Καβαλας

  9. #9
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    κρα κρα κρα

    Που σουν βρε φιδακι και σε περιμεναμε 30 λεπτα στα Goodys. κατο απο τον καυτο τον ηλιο; Οχι τπτ μπoυγελωσα τσαμπα το μηχανακι του Alexander, ( ο οποιος ηρθε μονος του και εντελως απροσμενα) και αυτος δικαια με ειπαι και μαλακα!


    Τεσπα για να βαλουμε με την σειρα τα πραγμα πλακα κανω, εεε τα τραβηξα λιγο παραπανω, ελπιζουμε (μιας και μηχανη οδηγαμε) να μην ειχες τιποτα απροσμενο και να σα καλα. Μιας και δεν μας πηρες τηλ να ειδοποιησης οτι το κατι σου τυχε, περιμενα καμοποσο, υποθετοντας οτι θα αποκοιμηθηκες και θα αργησες.

    Ετσι φυγαμε και εφθασα με τον Alhimisti, στην πιστα οπου εκει συναντησαμε εξω στην εισοδο , τον πολυμηχανο (VFR400) και τον stako (GSXR 600).

    Αφου πηραμε τα απαραιτητα νερακι, και σαντουιτς, πηγαμε στην εξεδρα, αφου περασαμε μεσα απο την αγρια φυση ( Μα καλα δεν μπορουσαν να καθαρισουν την πιστα απο τα χορτα;;;;:hypnotize )


    Εκει απολαυσαμα πολυ καλο θεαμα, ειδικα οταν εμπεναν μεσα οι αγωνιζομενοι! Επισης Ο στακο μας εδειξε, και καποια παιδια απο το moto.gr poy ηταν στην πιστα.


    Πολυ καλος και ο πολυμηχανος ( ο οποιος μας εκανα μια ξεναγιση της πιστας, και μας εδωσε και καποιες πληροφοριες για τον τροπο οδηγισης του), αν και οπως δηλωσε εκτος φορμας. Επισης ειδα και τους GTZ750, adrian, oi opoio htan και αυτοι πολυ καλοι.

    Επισης ο καμεραμαν (stako)τραβουσε συνεχεια, προφανως θελει αν μελετηση την πιστα, αφου φηνετε την επομενη φορα να μπει!

    Κατα τις 1:30 φυγαμε, και στην εξοδο διπλα στa parkarismena cbf, στο δικο μου, βλεπω και ενα 3 ασημενιο και αυτο, και λεω, ααα να ηρθε το φιδακι, αλλα δεν μπορουσε να μας βρει. Τουλαχιστον παρκαρε διπλα στα δικα μας.

    Ετσι αφου ειχα πιει ολο το νερο μου, αφηνω το αδειο μπουκαλε μεσα στην μανετα του φρενου, ετσι σαν χερετισμος, αφου τελικα δεν τον ειδαμε!

    Να σου και ερχετε ο Alexander, (Θα μας ειδα απο μακρια) και λεει ποιος μαλακας εβαλε αυτο (το μπουκαλι). Του εξιγησα οτι ηταν χερετουρα για τον snakeMJK που τελικα δεν ειδαμε. Αφου με ευχαριστησε που δεν την του εριξα την μηχανη κατω, εοιμαστικα για να φυγουμε. Ελπιζω να μην με παρεξιγησες, το μπουκαλι ηταν αδειο και το εβαλα για πλακα!

    Το συμπερασμα, παντως ηταν, οτι 2 απο 3 CBF, το δικο μου και του Αλεχανδερ, σσβησουν οταν τα βαζουμε μπροστα, αν και κρατησαμε και οπ δυο τις στροφες για 10 δευτερα περιπου

    Ο Alhimistis, δεν ειχε τετοιο προβλημα! Ξερει κανεις γιατι μπορει να συμβαινει αυτο.; Να σημειωσω οτι οταν το αγορασα και μεχρι τα 3000 χλμ, αφου το κραταγα για 5-10 δευτερα στις 2500 στροφες, το μηχανακι μου δεν εσβηνε με τπτ. Τορα ειμαι κοντα στις 4800. Γιατι αραγε;


    Αντε παιδια οραια περασαμε, να μαζεθτουμε και ολοι μαζι καποια στιγμη!

  10. #10
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    Guys, χίλια συγγνώμη αλλά έτυχε κάτι υπερβολικά έκτακτο χθες. Δεν είχα και πρόσβαση με το νετ και έτσι δεν πήρα τα ΠΜ με τα κινητά σας (σήμερα το είδα). Συγγνώμη και πάλι... Μου χρωστάτε ένα μπουγέλωμα
    ...

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 75
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2014, 12:01
  2. Πρώτη φορά στα Μέγαρα--> Οδηγίες και tips
    από djspy21 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2009, 19:07
  3. Φθινόπωρο και πρώτη μέρα στα θρανία.....
    από Sn7per στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2009, 09:33
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2008, 22:30
  5. Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2007, 00:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF