Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 65 από 65

Θέμα: Γιατί δε ζεσταίνεται το μπροστινό μου;;;

  1. #61
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gi_4ce
    Επίσης για το sag.

    http://gi-4ce.blogspot.com/2010/08/sag.html
    Πάρτε και ένα βίντεο:

    http://www.youtube.com/watch?v=CArBc2FJkao

    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  2. #62
    Θωμάκο μάλλον το ελαστικό σου φταίει .... αν μπορείς πήγαινε βάλε ένα άλλο λάστιχο μπροστά έστω και μεταχείρο για να κάνεις μια δοκιμή και μετά άλλαξε το ... πλησιάζουν τα πρωτοβρόχια και είναι επικίνδυνα

    p.s. Για τα BattleWing που κάποιος έγραψε κάτι - προσωπική μου άποψη- δεν υπάρχουν χειρότερες σκοτώστρες μπροστινά ελαστικά για τους ελληνικούς δρόμους τα πρώτα ήταν μεταχείρο όταν πήρα τη μηχανή και τα άλλαξα με καινούργια ... τα καινούργια τα πέταξα στο μαγαζί του λαστιχά μετά από 5οο χιλιόμετρα και 2 τούμπες σε επαρχιακό ... και στις 2 με πούλησε το μπροστινό χωρίς λόγο και εγώ ψαχνόμουνα με αποσβέσεις προφορτίσεις και ιξώδη ...




  3. #63
    κι εδω το γιατρικό ειναι ΕΝΑ.

    Μπείτε να κανετε χώμα να συνηθίσετε τα γλιστρήματα και να γουσταρετε να οδηγείτε παγωμενα λάστιχα (σαν τις μπυρες ενα πραγμα) :hypnotize

    Παρεπιπτόνως εχω καβαλησει ΤΑ φιλου , ειναι αθλιότατο μηχανακι και δεν στρίβει με τίποτα.

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kerasaki
    Εγγραφή
    29/08/2004
    Μηνύματα
    312
    Αν αναφερεστε στο τελευταιο μοντελο, στριβει και παραστριβει, αρκει να συνηθισεις το μηχανακι. Ειναι λογικο αν ανεβεις σε αυτο αυτο μετα απο κανενα ss να νομιζεις οτι οδηγεις μπανιερα αλλα μετα απο αρκετα χιλιομετρα και μερες πανω σε αυτο αλλαζεις γνωμη.
    Αυτο που με ξενερωσε απιστευτα ειναι η πισω αναρτηση, απαραδεκτη κατασκευη, κουτσουρο
    Θέλω να ζήσω στ’ αλήθεια
    Έστω μια φορά
    Να ταξιδέψω στ’ αλήθεια
    Έστω μια φορά να δω στα μάτια την τίγρη
    Που όλο με κοιτά
    Μεσ’ απ’ τα φώτα αυτής της πόλης
    Που σκοτώνει για λεφτά
    Που με σκοτώνει από αγάπη
    Όπως με σφίγγει όταν ξυπνά
    Κι ύστερα κλαίει μ’ αγκαλιάζει και μου λέει
    Πάρε με μαζί σου

  5. #65
    βρουουουουουμμ Το avatar του/της h_m_akis
    Εγγραφή
    05/05/2003
    Μηνύματα
    617
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    κι εδω το γιατρικό ειναι ΕΝΑ.

    Μπείτε να κανετε χώμα να συνηθίσετε τα γλιστρήματα και να γουσταρετε να οδηγείτε παγωμενα λάστιχα (σαν τις μπυρες ενα πραγμα) :hypnotize

    Παρεπιπτόνως εχω καβαλησει ΤΑ φιλου , ειναι αθλιότατο μηχανακι και δεν στρίβει με τίποτα.

    "Δυστηχώς μονο όποιος έχει δοκιμάσει την οδήγηση στο χώμα καταλαβαινει τις συγκινήσεις, την μαγεία , την δυσκολία και την τεχνική που σε βοηθά να αναπτύξεις !" KaTaNaS!!!


    ...και να σε κοινηγαει ο μπατσος σαν τρελος.......................αυτο ρε μαγκα ειν'αθλητισμος!!!


Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο μήνυμα: 14/03/2010, 20:19
  2. Αφού το ξέρω γιατί δε βάζω μυαλό;
    από Cpt. Haddock στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 02/07/2007, 18:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF