Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 38

Θέμα: διακοπεσ στην κερκυρα επιστροφη....

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
    Δηλαδη αν εχουμε αδεια τον αυγουστο τι κανουμε, καθομαστε σπιτια μας ?
    Ψευδοδίλημμα
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  2. #17
    afrikanos paliouras Το avatar του/της miscelano
    Εγγραφή
    18/11/2005
    Μηνύματα
    395
    φιλαρακι πρωτη φορα πας σε νησι????παλι καλα να λες που εχουνε ασφαλτο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: εγω ειχα παει προπερσι κερκυρα με την αφρικανα και περασα τζαμι!!!νταξ απο θαλασσα δε λεει και πολλα αλλα απο φαι σκιζει!!!οσο για τους δρομους προσοχη θελει....δεν καθησα να διαβασω την εγκυκλοπαιδια που εγραψες αλλα ειμαι σιγουρος οτι υπερβαλεις...αν ανχωθηκες με μπεμπα με ειμπιες τι να πουμε κ εμεις με τη γρια και 300 κιλα πανω+
    τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  3. #18
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Χμ χμ χμ δεν ξέρω τι να γράψω..

    Θεωρώ ότι όπως παντού βρίσκεις καλά και κακά μαγαζιά, σέρβις αντιμετώπιση κοκ. Πολλοί θεωρούν ότι επειδή ξέρουν να μαγειρεύουν και έχουν ένα κεφάλαιο μπορούν να ανοίξουν μαγαζί. Τεσπά..

    Ένα θέμα με τα κουνούπια η αλήθεια είναι ότι υπάρχει και μάλιστα τα άτιμα δεν καταλαβαίνουν από τίποτα.. βέβαια αν βάλεις ένα φιδάκι απ' έξω από το παράθυρο (παντζούρι) και έχεις ψεκάσει όλα καλά την παλεύεις trust me! Ααα αν φας και σκόρδο ωμό

    Τώρα ότι αφορά τους δρόμους εντάξει τι περίμενες μπίστα;, αν και όπως είπε κάποιος το κομμάτι από το Λιμάνι της Λευκίμμης είναι καλό. Το ότι το πλοίο είναι αργό τι να κάνουμε... πλοίο είναι και όχι ταχύπλοο. Επίσης θα μπορούσες να πας από Λευκκίμη κάνει μια ωρίτσα.

    Παραλίες η Κέρκυρα έχει εκπληκτικές αρκεί να μην πας στις πολυφημισμένες που ειδικά σκ και Αύγουστο γίνεται πανικός. Ακόμα και στην παραλία του Μαραθιά που πήγες τα σκ λόγω των event που διοργανώνουν τα beachόμπαρα το εκεί κομμάτι μαζεύει και 3000 κόσμο. Βέβαια η παραλία είναι μεγάλη και μπορείς να επιλέξεις. (αλήθεια σε ποιό μαγαζί φάγατε?) Η Αχαράβη που σου είπαν επίσης είναι τέλεια, ο Χαλικούνας επίσης έχει τέλεια παραλία τεράστια, στον Ίσσο.. από παραλίες άλλο τίποτα και ειδικά αυτές που βλέπουν Ιταλία.

    Για μένα δεν ρώτησες δεν έψαξες έμεινες στα επιφανειακά και φημισμένα μέρη της Κέρκυρας που ειδικά Αύγουστο είναι σκέτη απογοήτευση.

    Ο Κάβος... τον έχουν δείξει και οι ειδήσεις για όλο αυτό που γίνεται (ποτά, σεξ, όργια κλπ κλπ) τώρα τι περίμενες από ένα τέτοιο μέρος δεν ξέρω ειλικρινά. Περίμενες να δεις κάτι καλύτερο? Οι ντόπιοι εκεί πάνε για συγκεκριμένα πράγματα...

    Τώρα το τι είναι ωραίο και ιδανικό για τον καθένα είναι διαφορετικό. Θέμα γούστου, αναγκών, οπτικής γωνίας κλπ κλπ


    Φιλικά



    Υ.Γ. Τα κακά της Κέρκυρας τα λέω κι εγώ.. αλλά έχει και καλά αρκεί να το ψάξεις

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από miscelano
    φιλαρακι πρωτη φορα πας σε νησι????παλι καλα να λες που εχουνε ασφαλτο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: εγω ειχα παει προπερσι κερκυρα με την αφρικανα και περασα τζαμι!!!νταξ απο θαλασσα δε λεει και πολλα αλλα απο φαι σκιζει!!!οσο για τους δρομους προσοχη θελει....δεν καθησα να διαβασω την εγκυκλοπαιδια που εγραψες αλλα ειμαι σιγουρος οτι υπερβαλεις...αν ανχωθηκες με μπεμπα με ειμπιες τι να πουμε κ εμεις με τη γρια και 300 κιλα πανω+

    ρε μιξελανο......ετσι οπως τα λεει ο φιλος εγω σκέφτομαι του χρονου να παω κερκυρα ..... αλλά με τα κουνουπια ομως ομολογώ οτι χέστηκα!

    υγ καλύτερα ειναι να μην έχεις ειμπιες σε αυτήν την περίπτωση μαν!
    :a36: :a36: http://www.lariseos.webs.com :a36:
    www.husaberg450fe.blogspot.com
    www.fightcolesterol.blogspot.com








  5. #20
    Για όλα υπάρχει λύση, μπαίνει εύκολα και στη μηχανή και το κάνεις και αντίσκηνο αμαλάχει.. :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	13308_thumb.jpg 
Προβολές:	311 
Μέγεθος:	60,8 KB 
ID:	234351

  6. #21
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.258
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Ψευδοδίλημμα
    Όχι καλά λέει . Φυσικά και πας . Ειδικά Κέρκυρα που είναι μεγάλο νησί και έχει επιλογές . Αν όμως πχ μείνεις εκτός πόλεως , μην περιμένεις να εξυπηρετηθείς από ΤΑΞΙ , ούτε και από την συγκοινωνία ειδικά τον Αύγουστο . Τώρα όμως για τα κουνούπια που παραπονιέται ο φίλος λίγα μπορούμε να κάνουμε γενικά όπως και για την ζέστη . Σήμερα μάλιστα μαθαίνω επάνω βαράει 35 βαθμούς . Αν πας προβλεπόμενος με μπουφάν μπότες και λοιπά λογικό είναι να αγανακτήσεις . Επίσης αν δεν αντέχεις στην ζέστη κλείνεις παράθυρα και ανάβεις κλιματισμό . Ανάβεις και κάνα φιδάκι . Ο φίλος που πήγε έκανε κάποιες ατυχείς επιλογές και λογικό είναι να βλαστήμησε . Δεν σημαίνει όμως πως το ίδιο θα συμβεί σε όλους . Και αν του φάνηκε ακριβή η Κέρκυρα , ας έρθει να κάτσει μερικές Μύκονο που μένω εγώ , να δει τι πάει να πει ακρίβεια .

    Modenas Kriss 125

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rockobok
    Εγγραφή
    19/06/2007
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
    Δηλαδη αν εχουμε αδεια τον αυγουστο τι κανουμε, καθομαστε σπιτια μας ?
    Δε ξέρω γιατί αλλά στη δουλειά μου πχ
    όλοι επιλέγουν να πάρουν άδεια τον αύγουστο
    ενώ μπορούν να πάρουν όποτε γουστάρουν.

    Θέλω να πώ ότι για πολλούς είναι επιλογή ο αύγουστος.

  8. #23
    η κερκυρα σαν νιση οπως λεω εχει υπεροχες παραλιες .
    σαν νιση ειναι ομορφο αυτο που δεν μου αρεσε ηταν ο κοσμος στο θεμα σερβις οι δρομοι που ειναι εγγλιματικα παραμελιμενοι. και τα κουνουπια που και αυτα θα μπορουσαν να τα καταπολεμισουν .
    αλλα οι επιχηριματιες και οι υπευθυνοι το μονο που θελουν να βλεπουν ειναι λεφτα στις στεπες τους και αφυνουν να ριμαζει ενα πανεμορφο νιση.
    εγω ειχα παει σαββατο και εφυγα την τεταρτη το πρωι.
    το σαββατο πηγε και ενας φιλος με ενα κια σπορτατς. την τεταρτη το μεσιμερι εφυγε και αυτος ενω ηταν να φυγη την κυριακη. ειχε νικιασει δοματιο με 80 ευρω στον αγιο γεωργιο στην νοτια κερκυρα.
    και ξερετε που πιγε??????
    ΑΛΒΑΝΙΑ μηλισε με τον υπαλιλο του που ηταν αλβανος και του ειπε ελλα εδω να περασεις καλα. και πιγε γυρισε εχτες το βραδυ ενω απο κερκυρα θα γυρνουσε την περασμενη κυριακη.
    μου λεει γιωργο περασαμε υπεροχα σε πολιτελεστατο ξενοδοχειο ιταλικων σηνφερωντων με 50 ευρω το δωματιο με πρωινο και μεσιμεριανο.
    οι παραλιες πεντακαθαρες φανταστικα μερη κανανε βολτα ολες σχεδον της παραλιες.
    μου εκανε εντιποση που περασε μονο με ταυτοτητα δεν του ζητησανε διαβατιριο. !!!!!!!!
    μου εδιξε φωτογραφειες και επαθα.
    βεβαια εγω να πω του στραβου το δικιο δεν εμπιστευομε να παο αλβανια με τρομαζι ακομα και η σκεψη. αυτος μου ειπε οτι δεν αντιμετοπισε κανενα προβλημα ουτε φοβηθηκε καθολου.....
    οι λογοι που εφυγε απο την κερκυρα μου ειπε οτι ηταν ακριβα βρομικα και η αντιμετοπιση που ειχε απο τους κερκυρεους μαγαζατορες ηταν (ακρηβος τα λογια του) <<σαν να ημουν πακιστανος και τους ζητουσα ελεημοσινη.>>

    αποτε τεριαζει σε αυτα που ενειοσα εγω.
    οχι και οτι δεν εχει ομορφες παραλιες φιλε miscelano μιν τρελαθουμε εχει υπεροχες παραλιες για καθε γουστο και με καθαρα νερα και παγωμενα.
    αν αλαξουν νοοτροπια οι επιχηριματιες του νισιου και βελτιοθουνε και οι αρχοντες του νισιου συμαζεψουν τους δρομους και 2-3 αλλα χαζοπραγματακια οπως το να καθαριουν τα ρεματα να μημ εχουν στασιμα νερα και ραντισουν για τα κουνουπια θα ειναι παραδισενιος προορισμος.
    το νιση ειναι υπεροχο οι ανθρωποι το χαλανε με τα καμοματα τους
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  9. #24
    latris mixanis
    Χμ χμ χμ δεν ξέρω τι να γράψω..

    Θεωρώ ότι όπως παντού βρίσκεις καλά και κακά μαγαζιά, σέρβις αντιμετώπιση κοκ. Πολλοί θεωρούν ότι επειδή ξέρουν να μαγειρεύουν και έχουν ένα κεφάλαιο μπορούν να ανοίξουν μαγαζί. Τεσπά..

    ΣΥΜΦΩΝΟ ΑΠΛΟΣ ΕΔΩ ΒΡΙΚΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΚΑΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ

    Ένα θέμα με τα κουνούπια η αλήθεια είναι ότι υπάρχει και μάλιστα τα άτιμα δεν καταλαβαίνουν από τίποτα.. βέβαια αν βάλεις ένα φιδάκι απ' έξω από το παράθυρο (παντζούρι) και έχεις ψεκάσει όλα καλά την παλεύεις trust me! Ααα αν φας και σκόρδο ωμό
    ΔΕΝ ΠΕΖΕΙ.. ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΣΙΑ ΣΤΑ ΕΝΤΟΜΟΑΠΟΘΙΤΙΚΑ...

    Τώρα ότι αφορά τους δρόμους εντάξει τι περίμενες μπίστα;, αν και όπως είπε κάποιος το κομμάτι από το Λιμάνι της Λευκίμμης είναι καλό. Το ότι το πλοίο είναι αργό τι να κάνουμε... πλοίο είναι και όχι ταχύπλοο. Επίσης θα μπορούσες να πας από Λευκκίμη κάνει μια ωρίτσα.
    ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΓΛΥΣΤΕΡΟ

    Παραλίες η Κέρκυρα έχει εκπληκτικές αρκεί να μην πας στις πολυφημισμένες που ειδικά σκ και Αύγουστο γίνεται πανικός. Ακόμα και στην παραλία του Μαραθιά που πήγες τα σκ λόγω των event που διοργανώνουν τα beachόμπαρα το εκεί κομμάτι μαζεύει και 3000 κόσμο. Βέβαια η παραλία είναι μεγάλη και μπορείς να επιλέξεις. (αλήθεια σε ποιό μαγαζί φάγατε?)
    ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΔΕΞΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΣ ΤΣΙΜΠΙΜΕΝΕΣ ΤΙΜΕΣ
    Η Αχαράβη που σου είπαν επίσης είναι τέλεια, ο Χαλικούνας επίσης έχει τέλεια παραλία τεράστια, στον Ίσσο.. από παραλίες άλλο τίποτα και ειδικά αυτές που βλέπουν Ιταλία.

    ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΚΤΕΣ

    Για μένα δεν ρώτησες δεν έψαξες έμεινες στα επιφανειακά και φημισμένα μέρη της Κέρκυρας που ειδικά Αύγουστο είναι σκέτη απογοήτευση.


    ΠΙΓΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΥΠΟΔΙΞΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΓΗΤΟΝΙΣΑ ΚΕΡΚΥΡΕΑ. ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟ ΤΙ ΤΗς ΕΙΠΑ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ (ΣΙΔΑΡΙ)

    Ο Κάβος... τον έχουν δείξει και οι ειδήσεις για όλο αυτό που γίνεται (ποτά, σεξ, όργια κλπ κλπ) τώρα τι περίμενες από ένα τέτοιο μέρος δεν ξέρω ειλικρινά. Περίμενες να δεις κάτι καλύτερο? Οι ντόπιοι εκεί πάνε για συγκεκριμένα πράγματα...
    ΟΧΙ ΑΠΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΜΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΧΑ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ

    Τώρα το τι είναι ωραίο και ιδανικό για τον καθένα είναι διαφορετικό. Θέμα γούστου, αναγκών, οπτικής γωνίας κλπ κλπ
    ΑΣΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΟΠΙΚΗ ΜΑΣ ΓΝΩΜΗ


    Φιλικά
    ΠΑΝΤΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ


    Υ.Γ. Τα κακά της Κέρκυρας τα λέω κι εγώ.. αλλά έχει και καλά αρκεί να το ψάξεις
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  10. #25
    afrikanos paliouras Το avatar του/της miscelano
    Εγγραφή
    18/11/2005
    Μηνύματα
    395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
    ρε μιξελανο......ετσι οπως τα λεει ο φιλος εγω σκέφτομαι του χρονου να παω κερκυρα ..... αλλά με τα κουνουπια ομως ομολογώ οτι χέστηκα!

    υγ καλύτερα ειναι να μην έχεις ειμπιες σε αυτήν την περίπτωση μαν!
    klain main....οπως το πε ο φιλος παραπανω....με φιδακι εξω απο το παντζουρι δεν τρεχει τπτ...τουλαχιστον στη περιπτωση μου πετυχε και δεν μας φαγαν...οι καλητερες παραλιες στη κεκυρα που ειδα εγω ηταν με βαρκακη που νοικιασαμε απο παλαιοκαστριτσα και πηγαινεις νοτια....δεν υπαρχουν τα νερα!!!απο φαι δε στη κερκυρα ΕΓΩ τουλαχιστον πηγα στα καλητερα!!!καθε μερα και σε καλητερο εστιατοριο....και χωρις γνωστο...απλα ακολουθαγα τη μητυ μου....φιλοι μας που ειχανε παει μια βδομαδα πριν απο εμας μας ειπαν τα χειροτερα σαν τη γιαγια αρκουδα ενα πραμα αλλα εμεις περασαμε υπεροχα!!!ξαναπηγαινα ανετα!!!τασο να κανονισουμε να παμε μαζι ρε μαν του χρονου
    τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  11. #26
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Τόσο καλά...

    Κρίμα που σας βγήκε από τη μύτη, όντως, λίγες μέρες έχουμε να χαρούμε, αν είναι έτσι....


    Καμία φωτογραφία θα μας βάλεις ή τις έκαψες μόλις γύρισες?


    "Qu ils mangent de la brioche"

  12. #27
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    ΣΥΜΦΩΝΟ ΑΠΛΟΣ ΕΔΩ ΒΡΙΚΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΚΑΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ
    Άλλη φορά να ρωτάς νωρίτερα... προσωπικά τρώω σε 2-3 μαγαζιά στην Κέρκυρα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    ΔΕΝ ΠΕΖΕΙ.. ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΣΙΑ ΣΤΑ ΕΝΤΟΜΟΑΠΟΘΙΤΙΚΑ...
    Μόνο με ψέκασμα δεν κάνεις κάτι.. Αν βάλεις φιδάκι ραντίσεις την ώρα που φεύγεις θα δεις ότι είσαι οκ... Απλά κλείνεις το παντζούρι από νωρίς 7-8.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΓΛΥΣΤΕΡΟ
    Ίσως αλλά εμένα τουλάχιστον δε μου φαίνεται..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΔΕΞΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΣ ΤΣΙΜΠΙΜΕΝΕΣ ΤΙΜΕΣ
    Στο Ακρόαμα ή στο Νίκο φάγατε λογικά

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΚΤΕΣ
    Να σκεφτείς υπάρχουν πολλές ακόμα που δεν τις ξέρει κόσμος απλά έχει χωμάτινο δρόμο όχι πολύ βατό σε κάποιες περιπτώσεις.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    ΠΙΓΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΥΠΟΔΙΞΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΓΗΤΟΝΙΣΑ ΚΕΡΚΥΡΕΑ. ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟ ΤΙ ΤΗς ΕΙΠΑ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ (ΣΙΔΑΡΙ)
    χαχαχαχα νομίζω σε χαντακωσε η γνωστή σου..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    ΟΧΙ ΑΠΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΜΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΧΑ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ
    Μου είναι αδιάφορος και δεν βρίσκω κάτι το ωραίο εκτός και εννοούν στον ασπρόκαβο..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    ΑΣΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΟΠΙΚΗ ΜΑΣ ΓΝΩΜΗ
    Εγώ θα σου έλεγα να ξαναπάς και να ρωτήσεις άλλους ... Βρίσκεις δωμάτια με πρωινό-aircodition-ήσυχα-με ψυγειάκι-τηλεόραση κλπ κλπ με 35 ευρώ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    ΠΑΝΤΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  13. #28
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από miscelano
    klain main....οπως το πε ο φιλος παραπανω....με φιδακι εξω απο το παντζουρι δεν τρεχει τπτ...τουλαχιστον στη περιπτωση μου πετυχε και δεν μας φαγαν...οι καλητερες παραλιες στη κεκυρα που ειδα εγω ηταν με βαρκακη που νοικιασαμε απο παλαιοκαστριτσα και πηγαινεις νοτια....δεν υπαρχουν τα νερα!!!απο φαι δε στη κερκυρα ΕΓΩ τουλαχιστον πηγα στα καλητερα!!!καθε μερα και σε καλητερο εστιατοριο....και χωρις γνωστο...απλα ακολουθαγα τη μητυ μου....φιλοι μας που ειχανε παει μια βδομαδα πριν απο εμας μας ειπαν τα χειροτερα σαν τη γιαγια αρκουδα ενα πραμα αλλα εμεις περασαμε υπεροχα!!!ξαναπηγαινα ανετα!!!τασο να κανονισουμε να παμε μαζι ρε μαν του χρονου
    Μια ερώτηση σε ποιες παραλίες πήγατε και δεν σας άρεσαν??? Νομίζω ότι όλοι πάτε σε λάθος παραλίες...


    υ.γ. κάποιοι γνωστοί γνωστοί ονόματα δεν λέμε που πήγαν πέρσι Κέρκυρα και δε ρώτησαν που να πάνε δεν φταίμε....

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  14. #29
    afrikanos paliouras Το avatar του/της miscelano
    Εγγραφή
    18/11/2005
    Μηνύματα
    395
    πανω απο τη κερκυρα δηλαδη βορειο ανατολικα ηταν ολες χαλια..., μετα σιδαρι οτι να ναι....μου αρεσε μια που εχει το ονομα ενος αγιου αλλα δεν θυμαμαι ποιου αλλα δεν ηταν η σουπερ ντουπερ παραλαια, και συμπαθητικη ηταν η γλυφαδα αλλα γινοταν της ποπης....στις καλητερες παραλιες οπως ειπα και ποιο πανω πηγαμε με την νοικιαζομενη βαρκουλα....αφου το βρηκαμε το κολπο μετα καθε μερα καναμε το ιδιο πραγμα μιας και ειμασταν 5 και μοιραζομασταν τα εξοδα...

    υγ. φιλε μπορει οι παραλιες που λεω να ειναι και γαμω αλλα εχω καταγωγη απο κρητη και σοι στα μισα νησια του αιγαιου οποτε μπορει να λεω και μπουρδες... εμενα δεν μ αρεσαν παντως...κατερινη μου θυμησαν:rotflmao: :rotflmao:
    τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  15. #30
    Διαολε τσ΄ απολυμαρες σου
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. διακοπεσ στην κερκυρα
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2011, 23:09
  2. Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 20/08/2008, 07:59
  3. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/08/2005, 23:03
  4. βολτα στην κερκυρα
    από DAYTONA 955i στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2004, 22:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF