Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 16

Θέμα: επιλογη σκουτερ η παπιου μεχρι 125

  1. #1

    επιλογη σκουτερ η παπιου μεχρι 125

    καλημερα σε ολους,ενδιαφερομαι για μηχανακι μεχρι 125 κυβικα σε οσο το δυνατον χαμηλοτερη τιμη,καινουριο.υπαρχει κατι καλο γυρω στα 1000,και αν οχι σε τι λεφτα θα βρω κατι οικονομικο και καλο?ευχαριστω εκ των προτερων

  2. #2

    1000 ευρω για παπι ή scooter καινούργιο είναι δυστυχώς λίγα.Σε αυτά τα χρήματα θα βρείς τις πιο φτηνές λύσεις εταιριών όπως Daytona,Keeway,Lifan και αλλες σχετικές.Αν ανέβεις λίγο πρός τα 1500 ευρώ θα χεις πολλές περισσότερες και καλύτερες επιλογές!

  3. #3
    αυτο το σπριντερ 125 δεν ειναι καλο για αρχαριο,δινει νομιζω 2 χρονια εγγυηση.

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από anegefalos
    αυτο το σπριντερ 125 δεν ειναι καλο για αρχαριο,δινει νομιζω 2 χρονια εγγυηση.



    Υπαρχει προιον (μη αναλωσιμο) που πωλειται νομιμα στην ελληνικη αγορα κ δεν εχει 2 χρονια εγγυηση ?

  5. #5
    οκ παιδια το πηρα το μηνυμα,καντε μου προτασεις οσο πιο οικονομικες για να δω τι θα κανω,ευχαριστω πολυ

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από anegefalos
    αυτο το σπριντερ 125 δεν ειναι καλο για αρχαριο,δινει νομιζω 2 χρονια εγγυηση.
    Τι να σου πω φιλε μου...δεν ξερω πολλα γι'αυτην.Υποτιθεται πως τα σχεδιαζουν ιταλοι και τα κατασκευαζει καποια "LNE".Δεν ειναι ουτε ιταλικα ουτε της LNE(κινεζικη?Δεν ξερω!).Ειναι μια συμπαραγωγη.Νομιζω καλα τα πανε στην ελληνικη αγορα παπιων γενικα,οποτε αν βρεις καποιον ρωτησε τον πρωτα πριν πας να το αγορασεις.Εγω θα σου προτεινα ενα Yamaha Crypton.1690 ευρώ.Απο κει και περα τι να σου πω...παντως προσεχε με τα κινεζικα γιατι η ποιητητα τους ειναι απο απλα αποδεκτη(αν πεσεις σε καλη περιπτωση) εως απαραδεκτη!

  7. #7
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    kawasaki joy-r 125.. ~1600 ευρώ..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  8. #8
    εχω καταληξει σε 2 σκουτερ kymco agility 125 και sym symphony sr 125,ποια η γνωμη σας?το δευτερο το δινουν και 2 χρονια ατοκα με 0% προκαταβολη.
    διαφωτιστε με γιατι εχω βαρεθει να γυριζω αντιπροσωπειες,ευχαριστω πολυ

  9. #9
    Εγώ πάω πάσο εδώ...ελπίζω να μπορεί να βοηθήσει κάποιος άλλος!

  10. #10
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Αρχικά δημιουργήθηκε από anegefalos
    οκ παιδια το πηρα το μηνυμα,καντε μου προτασεις οσο πιο οικονομικες για να δω τι θα κανω,ευχαριστω πολυ
    Ή σκούτερ sym symphony 125 ή παπάκι daytona DY 125

    Και τα δύο είναι πολύ καλά, το παπάκι το έχω εδώ και 2 χρόνια και δεν έχει πει κιχ, όσο για το σκούτερ, το έχει ένας φίλος και είναι υπερευχαριστημένος. Νομίζω πως είναι η καλύτερη επιλογή.
    "Qu ils mangent de la brioche"

  11. #11
    τελικα λογω χαμηλοτερου budget ειμαι μεταξυ σπριντερ 125 και λιφαν buddy 125,ποια η γνωμη σας,ειναι αξιοπιστα και οικονομικα σε συντηρηση και καταναλωση?ευχαριστω και συγγνωμη για το πρηξιμο

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από anegefalos
    τελικα λογω χαμηλοτερου budget ειμαι μεταξυ σπριντερ 125 και λιφαν buddy 125,ποια η γνωμη σας,ειναι αξιοπιστα και οικονομικα σε συντηρηση και καταναλωση?ευχαριστω και συγγνωμη για το πρηξιμο
    Lif@n

    Δέν έχω παρακολουθήσει την εξέλιξη της εταιρίας πάντως πρίν καμιά 5ετία τα μότο της δέν ήθελαν σέρβις ποτέ....το άλλαζες κατευθείαν ολόκληρο
    ON THE ROAD

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gregogti
    Εγγραφή
    22/06/2011
    Μηνύματα
    393
    sprinter

  14. #14
    δεν εχω πολλες απαιτησεις,απλα με ενδιαφερει να μην καιει τα κερατα του,να μην ειμαι συνεχεια στο συνεργειο και να μπορω καπου καπου να ανεβαινω μια ανηφορα δικαβαλος.
    με βαση αυτα που σας ειπα ειναι καλες επιλογες?

  15. #15
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από anegefalos
    δεν εχω πολλες απαιτησεις,απλα με ενδιαφερει να μην καιει τα κερατα του,να μην ειμαι συνεχεια στο συνεργειο και να μπορω καπου καπου να ανεβαινω μια ανηφορα δικαβαλος.
    με βαση αυτα που σας ειπα ειναι καλες επιλογες?
    ΟΧΙ
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βοήθεια για επιλογή σκούτερ.
    από asdf77 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2012, 15:12
  2. Επιλογή σκούτερ
    από MustGK στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2012, 04:25
  3. διπλωμα για μεχρι 125
    από artisan στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2008, 10:48
  4. Τεχνική ξεπέτα υπερκυβισμού παπιού! Innova 125
    από lamoun στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2008, 13:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF