Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 60

Θέμα: Ατύχημα στον Κηφισο το απόγευμα

  1. #46
    Κουράγιο Χριστίνα σε σένα και στους δικούς σου!
    Δεν υπάρχουν λόγια ρε γμτ .....


    But in the town it was well known when they got home at night their fat psychopathic wives would thrash them within inches of their lives.

  2. #47
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Αρχικά δημιουργήθηκε από χριστινα
    Σας ευχαριστώ όλους....

    ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΟΣΟΙ ΟΔΗΓΕΙΤΕ ΜΗΧΑΝΕΣ!!!!
    ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ...
    ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΤΕ ΠΟΤΕ....
    Κάθε φορά που κάνω καμια μαλακία,παρόρμηση της στιγμής αυτό περνάει απο το μυαλό μου...Γιατι μια στιγμή μπορεί να καταστρέψει τη ζώη όσων σε αγαπάνε!Συλληπητήρια
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  4. #49
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Γράφω εδώ από το 07 και είναι πολλές οι φορές που έχουμε αποχαιρετήσει φίλους, κολλητούς, φίλους φίλων που τους νιώθουμε δικούς μας. Ο πόνος όπως τον αντιλαμβάνεται ο καθένας είναι μοναδικά διαφορετικός και σε ένταση και σε διάρκεια. Το συμπέρασμα πάντα το ίδιο : "δεν υπάρχουν λόγια" . Τι να σου πει ο καθένας μας την ώρα που η απώλεια ενός δικού σου ανθρώπου είναι πολλή νωπή, την ώρα που τα δάκρυα δεν έχουν στεγνώσει ακόμα???

    Εύχομαι να τον θυμάσαι όμορφο όπως τον περιγράφεις και καμαρωτό πάνω στο μηχανάκι του, επίσης εύχομαι αύριο στα παιδιά σου, στα ανίψια σου και γενικά σε όσους επηρεάζεις να λες και να ξαναλές μέχρι να μαλλιάσει η γλώσσα σου για την χρησιμότητα του εξοπλισμού.

    Είμαι 44 οδηγώ δίκυκλο από 16 και μαλακίες έκανα πολλές σε εποχές μάλιστα που δεν είχαμε κανέναν να μας διδάξει την αξία ενός κράνους.

    Το συμπέρασμα: Απλά στάθηκα τυχερός.


    Τα βαθιά και ειλικρινή μου συλλυπητήρια.


    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  5. #50
    απλο μελος Το avatar του/της granazi
    Εγγραφή
    31/12/2009
    Μηνύματα
    1.250
    -Οτι θυμάται και ότι αγαπά είναι ο άνθρωπος Χριστίνα
    δεν θα ξεχάσεις ποτέ τον αδερφό σου, να τον θυμάσαι με αγάπη και προσπάθηστε να είσαστε καλά οι δικοί του άνθρωποι, να σας βλέπει απο ψηλά να χαμογελά...
    συληπητήρια
    επιτρεπεται να πεφτεις επιβαλεται να σηκωνεσαι


  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nikos121
    Εγγραφή
    15/10/2009
    Μηνύματα
    243
    συληπητηρια χριστινα κ απο μενα τον παλιο κ τυχερο που ζω ενω ολοι μου οι φιλοι εχουν φυγη αγγαλια με τις παντοτινες μας αγαπες!φυγανε αλλα δεν ξεχαστηκαν ποτε 38 χρονια τωρα .θαχη καλη παρεα το αδελφακι σου .μεκανες κ κλαιω!
    γεροξεκουτης

  7. #52
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos121
    συληπητηρια χριστινα κ απο μενα τον παλιο κ τυχερο που ζω ενω ολοι μου οι φιλοι εχουν φυγη αγγαλια με τις παντοτινες μας αγαπες!φυγανε αλλα δεν ξεχαστηκαν ποτε 38 χρονια τωρα .θαχη καλη παρεα το αδελφακι σου .μεκανες κ κλαιω!


    Πραγματικά με συγχωρείς δεν είχα τέτοια πρόθεση. Το ξέρω πως δεν θα είναι μόνος..Αυτή είναι και η μόνη παρηγοριά...Να σαι πάντα καλά.....Κ να προσέχεις...

  8. #53
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    .... δυναμη σε οσους μεινατε πισω να τον θυμαστε ....
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #54
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    καλο κουραγιο και καλη δυναμη
    τι να πει κανεις....
    τελικα και η μηχανη μπορει να σε προδωσει ασχημα!!
    Προσοχη παιδια ολοι μας!!!!!

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    κουραγιο και δυναμη...

  11. #56
    κουραγιο σε εσας που μείνατε πισω.....

    rip.......

    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    Αρχικά δημιουργήθηκε από χριστινα
    Σας ευχαριστώ όλους....

    ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΟΣΟΙ ΟΔΗΓΕΙΤΕ ΜΗΧΑΝΕΣ!!!!
    ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ...
    ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΤΕ ΠΟΤΕ....
    Δεν θα τον απογοητεύσουμε Χριστίνα....
    σήμερα μάθαμε και για τον χαμό ακόμη ενός φίλου
    θα κάνουν καλή παρέα εκεί πάνω

    κουράγιο και συλλυπητήρια σε σένα και τους δικούς σου

  13. #58
    Καραμελος Το avatar του/της kalesin
    Εγγραφή
    30/09/2005
    Μηνύματα
    1.083
    κουραγιο κ δυναμη στους δικους του




  14. #59
    Περαστικό μέλος Το avatar του/της perastikos
    Εγγραφή
    10/01/2006
    Μηνύματα
    212
    Αρχικά δημιουργήθηκε από χριστινα
    Ήταν και φυσικά θα είναι για πάντα ο αδελφός μου....'Εψαχνα να βρω το οτιδήποτε σε σχέση με το τροχαίο και έπεσα σε αυτό το forum. Διάβασα αυτά που έχετε γράψει κ ευχαριστώ για τα λόγια παρηγοριάς. Ο Χάρης ήταν 28 ετών και δυστυχώς δεν θα είναι ο τελευταίος που αφήνει την τελευταία του πνοή στην άσφαλτο. Πάντα φοβόμουν αυτό το αποτέλεσμα..Απλά ποτέ δεν πιστεύεις ότι θα γίνει σε σένα. Ότι μια μέρα έτσι ξαφνικά θα φύγει από το σπίτι και απλά δεν θα γυρίσει ποτέ... Το βράδυ πριν το ατύχημα είπε στην κοπέλα του πως γυναίκες θα τον προδώσουν πολλές, αυτή όμως όχι...δείχνοντας την μηχανή του.. Κ όμως αυτή τον πρόδωσε,αυτή του πήρε την ζωή,αυτή τον πήρε μακριά μας. Χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω κάτι και μέσα από τον πρωτόγνωρο και τόσο βαρύ πόνο θέλω απλά να πω, πως όλα αυτά τα παιδιά έχουν πάθος με αυτό που κάνουν. Λατρεύουν την ταχύτητα και πολύ απλά δεν έχουν την αίσθηση του φόβου. Για μένα δεν είναι τυχαίο πως οι 2 μεγάλες του αγάπες ήταν τα αλεξίπτωτα και οι μηχανές. Προσπάθησα να πω την αλήθεια να τα βάλω με σειρά προτεραιότητας βάζοντας 1 & 2 αλλά θα έλεγα ψέμματα. Δεν ξέρω τι αγαπούσε περισσότερο κ πιστεύω πως ούτε εκείνος ήξερε. Φτάνει που κ τα δύο του προσέφεραν αυτό που ήθελε να νιώσει...
    Η Ελλάδα δυστυχώς δεν είναι μια χώρα στην οποία οι οδηγοί να έχουν την κατάλληλη παιδεία,όπως επίσης δεν υπάρχουν και οι κατάλληλοι δρόμοι. Δεν πιστεύω ότι αυτά είναι δικαιολογίες και ελπίζω να μην το εκλάβετε έτσι. Πάντα το έλεγα και πάντα θα το λέω ασχέτως με τον χαμό του ενός και μοναδικού μου αδελφού. Το έλεγα όταν έβλεπα τα καινούρια κατά καιρούς εκκλησάκια στους δρόμους...τα διάφορα μέρη με λουλούδια ακουμπησμένα...κ τώρα πια κ στο νεκροταφείο με τους περισσότερους τάφους με 24,25,26,27 ετών αγγελούδια κ μια μηχανούλα μέσα από το τζαμάκι όπως έχει πια κ ο Χαρούλης. 3 μήνες πριν το τραγικό αυτό συμβάν με πήγε νύφη στην εκκλησία. Δεν ξέρω πως να νιώσω..Ίσως αυτό περίμενε κ μετά έφυγε ήσυχος. Μέσα σε 3 μήνες ένιωσα τόσα συναισθήματα έκλαψα από χαρά και από αφόρητο πόνο. Οι γονείς μου πάντρεψαν ένα παιδί και οδήγησαν στην τελευταία του κατοικία το άλλο.
    Θέλω να σας ζητήσω μια μεγάλη συγγνώμη γιατί ξέρω πως σας κούρασα, απλά ένιωθα κάποια πράγματα και ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου. Μακάρι να ήταν ο τελευταίος. Ξέρω πως δεν θα είναι αλλά το εύχομαι κάθε μέρα...

    Ήθελες και μας τον πήρες...Άγγελος δίπλα στους αγγέλους.... Ο πιο όμορφος....
    Σαν να διαβάζω την ιστορία του ξαδέρφου μου, που χάσαμε τον Φλεβάρη...
    Και εκείνος "η κούκλα μου" έλεγε και έδειχνε το μοτόρι του! Πολλές φορές το έπαιζε κορώνα-γράμματα στο δρόμο... Και ας ήξερε ότι το παιχνίδι είναι 50-50...

    Υπομονή και κουράγιο σας εύχομαι...
    "Φίλε μηχανόβιε... Φόρα τα καλά σου... Γίνε ωραίος και πέρνα τέλεια γιατί... αυτή μπορεί να είναι η τελευταία σου μέρα... και εσύ το ξέρεις καλύτερα από τους άλλους!!!"

    Κ.

  15. #60
    Κρίμα στο παλικάρι...τα θερμά μου συλλυπητήρια.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2005, 21:43
  2. 20/8, Χαλκίδα (ή τριγύρω), καφεδάκι το απόγευμα-βραδάκι
    από gtsiros στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/08/2005, 21:30
  3. Χθεσ Το Απογευμα
    από XTMPAM στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2004, 10:02
  4. Ποιοσ ΕΧει Διαθεση Για Καφε Σημερα Το Απογευμα?
    από nimbus στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2004, 18:11
  5. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 15/12/2003, 15:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF