Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 52 από 52

Θέμα: μαθηματα ασφαλους οδηγησης

  1. #46
    ektos an ginei auto kai to allo SK epishs kaneis ena allo enan kopo na 3anamazeutoume.

    Πανευτυχής που ξεμπερδέψα με τους Γιαπωνέζους

    Δεν μετανιώνω που αγάπησα εσένα μόνο.....

  2. #47
    δεν νομιζω οτι ειναι λαθος να βρεθουμε αυριο. και να καστης σπιτη να κανεις τι? να σου σπασουν τα νευρα με της μαλακιες της τηλεορασης? θα βγενει ο καθε μαιντανος και θα λεει το κοντο του και το μακρη του. ειναι ευκερια να ποιουμε ενα καφε και να τα πουμε γιατι τωρα που φτιαχνει ο καιρος σιγα σιγα θα θελουμε να παμε εκδρομη και δεν θα ειναι ευκολο να ξαναβρεθουμε. απο οτι γνωριζω υπαρχουν πολλα παιδια απο θεσσαλονικη που εχουν κανει μαθηματα. προφανως θεωρουν κεκτιμενο δικαιομα να ξερουν αυτοι και να μην θελουν να το μηραστουν με τους φιλους τους. 22-23 μαιου θα ειμαι παλι στης σερρες να ξανακανω το 3 λεβελ με το καλιφορνια, γιατι το να το κανεις δεν σημενη οτι το εμαθες. και εγω θελω να το μαθω οσο το δυνατον καλυτερα. και μια που εχω την οικονομικη δινατοτητα να το ξανακανω γιατι να μην το κανω? αλωστε ειναι κατι που εκτως των αλλων με ευχαριστη, και ας πεθενω απο την κουραση.. (μηπως ειμαι λιγο.... λεω λιιιγο μαζωχα???) και να σκευτης δεν ειμαι αγωνιζομενος.. μαλλων ψωναρα με της μοτο ειμαι, και θελω να μαθενω οσο το δυνατον περισοτερα. οταν καναμε το 1-2 λεβελ περιση τον μαιο ημασταν παρεα εγω, η τζεην σαμπανικου, ο γιωργος χαλαρης, ο διατσιδης,και 3-4 αλλοι αγωνιζομενοι. και ειχαμε κανει ενα γρουπακι και διαλεγαμε οικοπεδα για να αγορασουμε στην πιστα. εγω ειχα διαλεξη ενα οικοπεδο στης στροφες σινιορη στην πισο ευθεια. τελικα δεν αγορασε κανεις μας, τα πηγαμε πολυ καλα. τον οκτομβρη που ξαναβρεθηκα με την τζεην για το 3 λεβελ το οικοπεδο μου το σαβατο το ειχε αγορασει αλλος. οποτε την ειπα να μην αγωρασει και αυτη μια που δεν θα ημασταν γειτονοι. τελικα και το δικο της το αγορασε αλλος. αποδικτηκε οτι στα μαθηματα οικοπεδα αγορασαν οσοι αντι να προσπαθησουν να μαθουν, προσπαθουσαν να διξουν οτι ειναι οδηγαρες. οσοι δεν αγορασαν οικοπεδα, τους εβγαλαν εξω οι εκπεδευτες με μαυρη σημαια, η στο τελος της ημερας ηταν πολυ πιο αργοι απο εμας και ας μας πατουσαν στην αρχη. εμεις μαθαμε και βελτιοθηκαμε, ενω αυτοι μηνανε στασιμοι στα ιδια. χαρακτιριστηκα θα σας πω οτι ο χαλαρης ηταν με το καβασακι 600 που τρεχει και στους αγωνες και μου ελεγε.<< μωρη παλιογρια πανω που μου εφευφες στης ευθειες ελεγα οτι θα σε μαζεψω στις στροφες και στα πεταλα με το καραβι που εχεις αλλα μου εφεβγες και στης στροφες. μακαρι στην ηληκια σου να μπορω να πηγενω ετσι>> πηγενα ετσι γιατι ηθελα να μαθω και εμαθα. δεν πηγα να δηξω οτι ειμαι γρηγορος. ηθελα να ειμαι ασφαλης και οταν πηγενω βολτα με τους φιλους μου με της μοτο να γυριζω το βραδυ σπιτι.
    τα λεμε αυριο. γιωργος

  3. #48
    ρε παιδια το αλλο σαββατοκυριακο θα παω σερρες στα ελληνοβουλγαρικα σηνορα να δω τον γιομου τον φανταρο. θα το κανωνισουμε παλι εσεις να εχετε ορεξη. εδω ειχαμε παει στην μοτομασα στον γαλατα που διοργανοσε η λεσχη τριζηνιας οι ροντ ρανερ και με εβαλαν μεταξη μπρινζολας και μπιρας και τους εδειχνα εδω θα κολοσουμε?
    γιωργος

  4. #49
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Egw 8a er8w!!!! An o kairos einai opws htan shmera 8a er8w me th mhxanh... alliws me to autokinhto.....


    H wra isxuei???? 11:30 me 12:00????????
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  5. #50
    11 το πρωι για να προλαβουμε να γυρισουμε σπιτια μας να φαμε με της οικογενιες μας.
    γιωργος 6977290361

  6. #51
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    OK! 8a sou thl otan 8a ksekinaw....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  7. #52
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    θα το προσπαθήσω (βλέπετε είναι και 1:20 τώρα) αν και κόβω μικρή προσέλευση

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Track day - Μαθήματα ασφαλούς οδήγησης
    από amyroukai στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 22/10/2012, 23:21
  2. Μαθηματα ασφαλους οδηγησης
    από C-LF στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/06/2010, 08:59
  3. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2006, 01:28
  4. Tips ασφαλούς οδήγησης
    από stako στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 24/08/2005, 15:26
  5. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2004, 15:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF