Σελίδα 5 από 68 ΠρώτοΠρώτο 123456789101555 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 1017

Θέμα: Σε είδα Vol VI

  1. #61
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Το ναυαγιο στα βραχια δε θεωρείται ξανοιγμα λεμε...
    Esimiothi proodos ypo antixoas sinthikas
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  2. #62
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
    Ρε παίδες, τέτοιες ευχές ούτε στον εχθρό σας...
    Με παρεξήγησες, ένα καταγματάκι αρκεί.....
    "Qu ils mangent de la brioche"

  3. #63
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    σε είδα @@ρα,τρικάβαλο μαζί με τα αγγελούδια σου-ξεκράνοτοι όλοι-,να στρίβεις ανάποδα στον μονόδρομο και να 'ρχεσαι προς τα πάνω μου.Τα 'χασα και δεν πρόλαβα ούτε να σε βρίσω,αλλά που θα παεί θα σε ξαναπετύχω..
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  4. #64
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Στην ετήσια κάθεσαι στο τραπέζι μας και δεν το κουνάς μέχρι να φύγουμε.

    μλκ δάκρυσα

    Εσυ δάκρυσες ...... το καημένο το παιδί ....... που ξύπνησε κλαίγοντας γοερά από την τρομάρα του και θα του τα φάνε οι ψυχολόγοι ......... δεν το σκέφτεσαι ;;;


  5. #65
    Μιας κι έχει γίνει συζήτηση επί του θέματος...

    Σε ε'ιδα οδηγέ ταξί στα σύνορα Παγκτρατίου - Καισαριανής να έχεις κλειστό τον καθρέπτη του συνοδηγού...Διάλογος:
    Ε: Συγγνώμη, έχεις ξεχάσει τον καθρέπτη κλειστό (και δείχνω με το δάχτυλο).
    Α: ΕΕΕΕ?
    Ε: Τον καθρέπτη σου...(ξαναδείχνω)
    Α: Πριν 1 ώρα μου τον έσπασε ένας με μηχανή...

    Αλήθεια? ψέματα? Δεν ξέρω...Συνέχισα το δρόμο μου...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  6. #66
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σας ειδα ευρωπαιοι συντροχοι στο Πασιακο εξω απο τη Λαμια που σταματησα να ταϊσω το "θηριο" ,αλλα ενιωσα πολυ ταπεινος μπροστα στα 1000+ κυβικα σας των ψηλων on-off σας και της πανεμορφης custom chopper των 1700+ cc...

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Σας ειδα πριν απο καμια ωρα ολους στην παραλιακη αλλοι να πηγαινετε αλλοι να γυρνατε.
    Αλλους σας χαιρετησα και δεν απαντησατε, αλλοι με χαιρετησαν και δεν προλαβω να απαντησω , γενικα ηταν αρκετες μηχανες.
    Ενας με ενα μαυρο R1 και κρανος X-spirit 2 (?) μπλε και μαυρη κορντουρα ειναι μελος εδω?? Τουμπανο το εργαλειο. Σταματησαμε 2-3 φορες διπλα διπλα στο φαναρι, ημουν το μαυρο χορνετ

    Σε ειδα κι εσενα ποδηλατη να εχεις πεσει στην ακρη του δρομου καπου στο λαγονησι (?) και οι φιλοι σου απο πανω να σου κανουν αερα. Ελπιζω να εισαι ΟΚ.
    Κατι πρεπει να γινοταν σημερα, γιατι ειχε πολλους ποδηλατες με αγωνιστικα

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Είναι κάτι φορές που μια τυχαία επιλογή στη διαδρομή μπορεί να σε γλυτώσει από τρακάρισμα...

    Χθες βράδυ αργάμιση γυρνάω σπίτι με το αμάξι και κατεβαίνω την βασιλέως Κωνσταντίνου. Ακριβώς μετά το Καλλιμάρμαρο λέω ας μην συνεχίσω ευθεία για Αρδηττού όπως συνήθως αλλά ας κάνω δεξιά στην βασιλίσσης Όλγας να κατέβω μπροστά από την πύλη του Αδριανού που έχω και καιρό να περάσω.

    Είμαι εντελώς χαλαρά, κάτι όμορφο να παίζει στο ραδιόφωνο και με μια τετάρτη ή πέμπτη να με πηγαίνει το ρελαντί. Ενώ έχω πάρει γραμμή για την βασιλίσσης Όλγας βλέπω αμάξι να βγαίνει από το κόψιμο για το τράμ ανάποδα στα τελευταία μέτρα της βασιλίσσης Όλγας. Σκέφτομαι θα κάνει δεξιά να κατέβει Αρδηττού και παίζω μια-δυο φώτα με το σκεπτικό ότι εντάξει είναι βράδυ και ερημιά αλλά δεν χρειάζεται να τον παίζουμε τόσο. Και ενώ συνεχίζω μπαίνοντας στην Όλγας βλέπω την τύπισσα να ακολουθεί την αντίθετη διαδρομή από εμένα με απίστευτη χαλαρότητα και να πιάνει δεξιά ανεβαίνοντας την βασιλέως Κωνσταντίνου στο αντίθετο ρεύμα στην αριστερή! :wacko: :hypnotize

    Πολλαπλά εγκεφαλικά, ο Χριστός και η Παναγία τι κάνει!!! Χτυπιέμαι μέσα στο αμάξι, πατάω κόρνες, και σχεδόν σταματάω δεξιά βλέποντας την από τους καθρέπτες να ανεβαίνει ανάποδα μην μπορώντας να κάνω τίποτα για να την σταματήσω. Ευτυχώς μετά από λίγο ένιωσε -μάλλον γιατί είδε μόνο λευκά φωτάκια μπροστά της αντί για κόκκινα- και έβαλε όπισθεν προς τα πίσω. Κάπου εκεί συνέχισα το δρόμο μου -ακόμα δεν ξέρω αν έκανα καλά που δεν κατέβηκα ώστε να σιγουρευτώ ότι η βλαμμένη γύρισε κανονικά στο δρόμο χωρίς να φάει κανέναν.

    Και σκέφτομαι, αν συνέχιζα ευθεία -όπως συνήθως- ήμασταν σε τροχιά σύγκρουσης. Μπορεί και να μην τρακάραμε μιας και οι δύο ήμασταν αργά, μπορεί και να καταλάβαινε άμα πέρναγα μπροστά της ότι κάτι έχει κάνει λάθος. Αλλά ήταν ένα πιθανό ενδεχόμενο.

    Και κάπου εκεί θυμήθηκα από ένα σεμινάριο ασφαλούς οδήγησης στην πόλη που είχα πάει και μας είχαν πει ότι στα περισσότερα τρακαρίσματα υπάρχει κάτι κουφό, αλλιώς δεν θα υπήρχε ατύχημα. Κάτι που δεν το πιστεύεις ότι μπορεί να γίνει, πχ να ανεβαίνει κάποιος ανάποδα μπροστά από το Καλλιμάρμαρο...

    Προσοχή εκεί έξω γιατί όσο πάνε χειροτερεύουν, πλέον δεν βλέπουν ούτε μπροστά τους...
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  9. #69
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.229
    Είδα σήμερα έξω από την ψησταριά του Βασίλη στην Κνωσσού τρεις μπόμπους σε (όσο πρόλαβα να δω περνώντας με το αμάξι) εξαιρετική κατάσταση, με υπέροχα χρώματα. Ειδικά το τρίχρωμο ήταν κουκλί.

    Αν κανείς εδώ μέσα ξέρει τίποτα σφυρίχτε λεπτομέρειες και ρίξτε και καμιά φωτό.

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Είδα σήμερα κατά τις 19.00 την μηχανή σου κάτω να καίγεται στου Φιξ.

    Εσένα δεν σε είδα κάπου... Ελπίζω να είσαι καλά.

    Φωτό ακολουθούν.

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Με είδα να βάζω επιτέλους τα πρώτα 1000χλμ

    Άντε να δούμε τι κάνει το θηρίο μετά τις 5-6000 στροφές

    Επίσης σας είδα με τις κούκλες σας Moto Guzzi Club, στο Στορκ και για λίγο νόμιζα ότι είμαι

    πάλι στο 36ωρο
    Travel, Grow, Share

  12. #72
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antsoar
    Με είδα να βάζω επιτέλους τα πρώτα 1000χλμ

    Άντε να δούμε τι κάνει το θηρίο μετά τις 5-6000 στροφές

    Επίσης σας είδα με τις κούκλες σας Moto Guzzi Club, στο Στορκ και για λίγο νόμιζα ότι είμαι

    πάλι στο 36ωρο
    Που ήσουν και δεν σε είδα????
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  13. #73
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    σας ειδα εχθες 3 "tdmαδες" να ανταποδιδετε χαρετισμο ... εσεις κατευθυνση την θηβα και εγω την λειβαδια...

    καλους δρομους να εχετε


    σας σημερα ειδα αραχτους στο λιδορικι με 800gs και 660 τενερε?...δεν προλαβα να χαιρετησω...

    παντα τετοια καλολασπωτα


    σε ειδα adv ασπρο - πορτοκαλι καγκελα να σε τρομαζω (μαλλον)
    στο καματερο , προσπερνουσα ενα παπι και εσυ πρεπει να γεμιζες τριτη και ... σου ρθα λιγο αποτομα

    sorryyy

  14. #74
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fournas



    σας σημερα ειδα αραχτους στο λιδορικι με 800gs και 660 τενερε?...δεν προλαβα να χαιρετησω...

    παντα τετοια καλολασπωτα
    800 + 660 = 1460 μηχανάκια ? Στη Σειρα ?

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Αρχικά δημιουργήθηκε από guzzistas
    Που ήσουν και δεν σε είδα????
    Το λευκό 990 ADV, ήρθαμε με τη γυναίκα μου μετά απο εσάς, και μετά απο ένα σύντομο καφέ

    φύγαμε πριν απο εσάς.

    Αντάλλαξα δυο κουβέντες με τον Πίνδαρο

    Travel, Grow, Share

Σελίδα 5 από 68 ΠρώτοΠρώτο 123456789101555 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF