Σελίδα 1 από 68 1234561151 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 1017

Θέμα: Σε είδα Vol VI

  1. #1
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813

    Σε είδα Vol VI

    Η συνέχεια από εδώ

    Παρακαλώ να μένουμε στο τι βλέπουμε στο δρόμο κι όχι σε κάτι που έχει συζητηθεί εκτενώς στο παρελθόν (πχ το κόψιμο ενός Κ8)
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #2
    Σε είδα κοντά στον Αγ. Λουκά ξάπλα ανάμεσα στο διαλυμένο Midas και στο αμάξι που σε χτύπησε...Με το παντοφλάκι και ξεκράνωτη, έδειχνες να πονάς πολύ. Γιατί πήγαινες ανάποδα στο μονόδρομο βρε κοπέλα μου;
    10 μόλις λεπτά μετά με προσπερνάει στο ύψος της Σούδας χιλιάρι Fazer, με τον οδηγό ξεκράνωτο (είπαμε, εδώ Χανιά έχει πολύ ζέστη) με κοντομάνικο παντιέρα και πηγαίνοντας χωρίς αύριο! Φετίδια στις στροφές!
    Ό,τι και να πει κανείς...
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  3. #3
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Εγώ σε είδα επιχειρώντας με πράσινο στους πεζούς να περάσω τη διασταύρωση αλώβητος μπας και καταφέρω να φτάσω στο απέναντι πεζοδρόμιο, το μπλε στρώμα επίσης σε είδε κι εσύ με το 500 κοπελιά που έφτιαχνες τις αφέλειες σου στον καθρέφτη εκείνη την ώρα δεν είδες ούτε το στρώμα που νομίμως έστριβε και νομίμως είχε σταματήσει στο ελεγχόμενο φανάρι να με αφήσει να περάσω και παραλίγο να μας κάνεις ένα σώμα καμία ψυχή. Πρόσεχε όμως γιατί μερικά βράδια κυκλοφορεί εδώ πέρα κι ένας άλλος χαζός με ένα φροντέρα μη βρεθείτε να κάνετε παρέα στον Όλυμπο.
    Αφού φτάσαμε και σήμερα σπίτι σώοι τυχεροί είμαστε κι εγώ και το παλικάρι με το στρώμα
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  4. #4
    Σας ειδα BMWακηδες στην γεφυρα του Μπανια στον Ευηνο. Ησασταν καμποσοι. Κατεβαινατε προς Ναυπακτο κατα τις 11:30 το πρωι.

    Εγω εφτασα μεχρι Προυσο, χτυπησα κατι παιδακια σουπερ ντουπερ κ πισω παλι
    Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή.

  5. #5
    Επισης πολλες στην εταιρη μοτοπαρεα που συναντησαμε στα Δουνέικα. Ηπιαμε τα καφεδακια μας, τα ειπαμε, ξανασυναντηθηκαμε Θερμο κ επειτα οι δρομοι μας χωρισαν.


    Παντα ορθιοι ολοι να βολταρουμε
    Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή.

  6. #6
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Αρχικά δημιουργήθηκε από loylas
    Σας ειδα BMWακηδες στην γεφυρα του Μπανια στον Ευηνο. Ησασταν καμποσοι. Κατεβαινατε προς Ναυπακτο κατα τις 11:30 το πρωι.

    Εγω εφτασα μεχρι Προυσο, χτυπησα κατι παιδακια σουπερ ντουπερ κ πισω παλι
    Ευτυχώς και πήρες τηλ. για να πάμε μαζί.


    Αλλά πιθανότατα φοβήθηκες μη σου φάω τα παϊδάκια σου



    ξεφτίλα έ ξεφτίλα

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  7. #7
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.712
    με είδα......












    εσείς όμως δε με είδατε!







    :ρακή: :ρακή: :ρακή: :ρακή: :ρακή: :ρακή: :ρακή: :ρακή:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	imag0005 (medium).jpg 
Προβολές:	8146 
Μέγεθος:	103,5 KB 
ID:	227092

  8. #8
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.712
    Την επόμενη φορά θα με δείτε όμως!


  9. #9
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
    Την επόμενη φορά θα με δείτε όμως!


    Λεωφόρος Δημοκρατίας, Ηράκλειο Κρήτης.

  10. #10
    Θα με δείτε απόψε να βολτάρω προς λευκό πύργο με την ιταλική μου φριτέζα...
    Δυστυχώς το υπουργείο συγκοινωνιών δεν επιδοτεί τέτοιου είδους, σπάνιους - προσεχώς προς εξαφάνιση - 2τροχους καπνοπαραγωγούς και έτσι ύστερα από κανα 20ήμερο ξάπλας στην αποθήκη, καιρός να τηγανίσουμε καμία πατατούλα (αφού τα μαρούλια μπαίνουν στην άκρη για το καλοκαίρι και δεν φτάνουν για κάτι καλύτερο)...
    Παρόλα αυτα Που ή Σου ή ΠουΣου, καιρού πάντα επιτρέποντος, πιθανότατα θα με δείτε στα ορεινά στροφηλήκια της Χαλκιδικής, προς Αρναία, με κατάληξη την Ιερισσό.
    Η όποια παρέα θα ήταν ευπρόσδεκτη...
    Ο γύρος του κόσμου με Vespa

  11. #11
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.712
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Ηράκλειο Κρήτης.
    Σωστά, αλλά δυστυχώς μόνο για 7 ώρες

    Την επόμενη φορά (θα είναι σύντομα) θα μείνω και θα σας δω


  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Ευτυχώς και πήρες τηλ. για να πάμε μαζί.


    Αλλά πιθανότατα φοβήθηκες μη σου φάω τα παϊδάκια σου



    ξεφτίλα έ ξεφτίλα

    Ηταν ξαφνικο, αγορινα.

    Παντως εχω σκοπο τουλαχιστον 3 απο τις 4 Κυριακες του μηνα να το σκαω, εστω κ για ενα καφε.

    Θα ασου ριξω συρμα, φιλος

    Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή.

  13. #13
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Αρχικά δημιουργήθηκε από loylas
    Ηταν ξαφνικο, αγορινα.

    Παντως εχω σκοπο τουλαχιστον 3 απο τις 4 Κυριακες του μηνα να το σκαω, εστω κ για ενα καφε.

    Θα ασου ριξω συρμα, φιλος


    Τώρα μιλάς όμορφα

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Με είδα στο Σαρακάκη για τρια μπλιμπλίκια να τρώω την άπειρη γραφειοκρατία στη μάπα...

    μιλάμε ο θεούλης που σχεδιάσε το σύστημα έτσι, πρέπει να ήρθε από Ουγκάντα...

    από τα 15 και κάτι ευρώ που πήραν χάλασαν τα 5 σε χαρτί για να παίζουμε από τον πάγκο σε μια τζαμαρία δίπλα στο ταμείο, μετά στο ταμείο και πίσω στον πάγκο... δύο φορές... μια στην παραγγελία, μια στην παραλαβή...
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  15. #15
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα ΚΤΜ990 γκρι να μου πηγαίνεις σπασμένες 1ες 2ες 3ες στην Κηφισίας στο φάρο ως Κατεχάκη και να σε μαζεύω άνετα. (Σημ το ταπεινό Ληστόπουλο έχει κόφτη στην 3η τα 170 )Μετά σε άφησα αφού είδα ότι είχες σκοπό να συνεχίσεις τις μλκιες ανάμεσα από τα αμάξια. Τελικά αυτά πάνε καθόλου;
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

Σελίδα 1 από 68 1234561151 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF