Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 78

Θέμα: αγορα 1200 gs adv.

  1. #1

    αγορα 1200 gs adv.

    Καλημέρα παιδία, έχω στην κατοχή μου ένα gs 800,ειμαι παρά πολύ ευχαριστημένος με αυτή την μοτοσικλέτα, έχω αλλάξει αρκετές μηχανές αλλά σαν το 800αρι μου τίποτα, αλλά έχω φαι κώλυμα με το 1200 adveture ,αξίζει το ζόρι που θα φάω για να το αγοράσω, έχω ακούσει κάποια προβληματάκια γι αυτό το μηχανάκι ,αλλά και παρά πολλά καλά ,μάλλον τα περισσότερα είναι καλά, θα ήθελα τη γνώμη σας. Ευχαριστω.

  2. #2
    Τι ταξίδια κανεις συνήθως;
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  3. #3
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    prepi na kani taksidia dld?

  4. #4
    Με 800 χλμ αυτονομία είναι ίσως ο μόνος λόγος...
    Ειναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα...

  5. #5
    Δεν κάνω μακρινά ταξίδια ακόμα, λόγο διαφόρων λόγων, με το 800αρι προς το παρόν έχω πάει σε νησάκια στις Κυκλάδες, το χειμώνα λέω να τα ξεκινήσω τα ταξιδάκια, αλλά μην φανταστής τίποτα το ιδιαίτερο δεν μπορώ να πηγαίνω συχνά .Τα προηγούμενα χρόνια δεν είχα touring μηχανές, το 800αρι το έχω 5 μήνες.

  6. #6
    sotris like motoris Το avatar του/της taxydromos
    Εγγραφή
    29/11/2005
    Μηνύματα
    4.192
    δεν θα χωραει στο νησι κ θα σε χρεωσουν δημοτικα τελη υπερβαρου οχηματος..
    παντως αν το παρεις βαλε τριπλετα,καγκελα,gps,πολυμπριζο κ προβολακια αλλοιως δεν λεει!
    [font=courier]"Its going to be a hell of a ride.!"[/font]


    My Dirty Blog!!
    ^-^-^-^-^-^-^ جسارة أن يركب


    Athenians Enduro Lovers

    Γιούπι!!...ο δικός μας 6ήρεμος..

    Η 5ήμερη στη Πίνδο!!!!!

    Η ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΝΩΝΑ!μπρρρρ
    [color=light blue][font=courier]Jolly Rider[/color][/font]

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmw 800 gs
    Δεν κάνω μακρινά ταξίδια ακόμα, λόγο διαφόρων λόγων, με το 800αρι προς το παρόν έχω πάει σε νησάκια στις Κυκλάδες, το χειμώνα λέω να τα ξεκινήσω τα ταξιδάκια, αλλά μην φανταστής τίποτα το ιδιαίτερο δεν μπορώ να πηγαίνω συχνά .Τα προηγούμενα χρόνια δεν είχα touring μηχανές, το 800αρι το έχω 5 μήνες.
    Κράτα το 800άρι πριν μετανιώσω κι αρχίσω το χιούμορ..



  8. #8
    Ταχυδρόμε λες να έχω πρόβλημα με την δημοτική; Ας το έχω εγώ και δεν γαμιεται ,θα πληρώσω. Το θέμα είναι αν είναι αξιόπιστο ,εγώ νομίζω πώς είναι αρκετά, γι αυτό θέλω γνώμη από κάτοχους.

    Μάκη άρχισε το χιούμορ.

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmw 800 gs
    Μάκη άρχισε το χιούμορ.
    Ασ'το -μέχρι να αποφασίσεις τουλάχιστον- για να μη στο κάνω μαντάρα το θρεντ και δεν θέλω..

    Τη γνώμη μου στην είπα, γι'αυτά που κάνεις με το μηχανάκι μέχρι στιγμής κράτα το 800άρι που έχεις μα πιο άνετο είναι. Αν αύριο μεθαύριο κάνεις περισσότερα (με το 800άρι πάντα) και δεις ότι δεν σε καλύπτει, τότε ίσως έρθει η στιγμή να βάλεις άλλο ένα 7άρι-8άρι χιλιάρικα στο κεφάλι σου. Εκτός κι αν σε αλαφραίνουν βέβαια οπότε πάσο..

    Πρόλαβες να το χαρείς σε 5 μήνες;


  10. #10
    Από την αρχή ήθελα το μεγάλο αλλά δεν είχα τα λεφτά ,και πήρα το μικρό ώσπου να τα μαζέψω, και στην ποριά με έβγαλε ασπροπρόσωπο παντού, φρενάρει ωραία, στρίβει ωραία, στο χώμα που το δοκίμασα 2καβαλο και φορτωμένος και πήγα στο Καρκιναγρι στην ικάρια <20 χιλιόμετρα χωματόδρομος με διάφορα κόλπα στο δρόμο> νόμιζα ότι είχα το crf 450 που λέει ο λόγος, δεν φανταζόμουν ποτέ ότι ένα μηχανάκι θα παταει τόσο ωραία στο χώμα και θα είναι 200 κιλά, για όλα αυτά που σου ανέφερα έχω προβληματιστεί στο ότι αν τελικά αξίζει να το ονειρεύομαι το μεγάλο, το οποίο το ζαχαρώνω πάρα πολύ καιρό.

  11. #11
    To σίγουρο είναι ότι με το μεγάλο δεν θα αισθάνεσαι ότι οδηγάς crf..

  12. #12
    Έχεις το μεγάλο εσύ ;

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmw 800 gs
    Έχεις το μεγάλο εσύ ;
    φτού κακά, ο μάκης bmw? :rotflmao:

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmw 800 gs
    Έχεις το μεγάλο εσύ ;
    Eγώ έχω Τρανσάλπ και ΔΕΝ σκέφτομαι το Βαραντέρο..!

  15. #15
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813

    Re: αγορα 1200 gs adv.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bmw 800 gs
    Καλημέρα παιδία, έχω στην κατοχή μου ένα gs 800,ειμαι παρά πολύ ευχαριστημένος με αυτή την μοτοσικλέτα, έχω αλλάξει αρκετές μηχανές αλλά σαν το 800αρι μου τίποτα, αλλά έχω φαι κώλυμα με το 1200 adveture ,αξίζει το ζόρι που θα φάω για να το αγοράσω, έχω ακούσει κάποια προβληματάκια γι αυτό το μηχανάκι ,αλλά και παρά πολλά καλά ,μάλλον τα περισσότερα είναι καλά, θα ήθελα τη γνώμη σας. Ευχαριστω.
    Aν σαν το 800 σου κανένα (βέβαια δεν λες και τι μηχανάκια ήταν τα υπόλοιπα) τότε ο καλύτερος τόπος να ρωτήσεις για το 1200 adv είναι μάλλον σε κάποια συνάντηση λέσχης BMW..

    Εδώ μέσα θ' ακούσεις διάφορα, ότι το 1200 χαλάει ας πούμε.. και το 800 είναι σκυλί αλλά πολύ εντουράδικο..

    Δεν θα βγάλεις άκρη..

    Α..! Αν πας σε συναντηση BMW, με αμάξι να πας.. έτσι πάνε κι εκείνοι..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF