Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: Cb 400 vs Hornet 250

  1. #1

    Cb 400 vs Hornet 250

    Βασικά αυτήν την απορία την είχα πάντα.Είμαι κάτοχος του cb 400 και ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για τη σύγκριση: Cb 400 vs Hornet 250.
    Έχουν μεγάλες διαφορές ή πάνω κάτω τα ίδια;
    Δεν έχω οδηγήσει ποτέ το hornetάκι απλά έχω ακούσει πολλά καλά λόγια για αυτό.
    Ποια είναι η δικιά σας γνώμη;

  2. #2
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954

    Re: Cb 400 vs Hornet 250

    Αρχικά δημιουργήθηκε από atzimpourdakas
    Βασικά αυτήν την απορία την είχα πάντα.
    Ξέρεις τι διαφορά έχει το πορτοκάλι από την μπο@τσα...?!


    (προσπάθησε να συγκρίνεις όμοια πράγματα...και μην απαντήσεις στο παραπάνω, σε παρακαλώ).




  3. #3
    φίλε Λόρδε Είρων, εγώ έκανα απλά μία ερώτηση.όπως είδες είπα ότι δεν το έχω οδηγήσει απλά έχω ακούσει καλά λόγια.ρώτησα για να μάθω.τώρα εσύ αν μπαίνεις στο forum για να το παίξεις ειρωνεία, τότε αυτό είναι άλλο θέμα.τέλος πάντων, δεν το συνεχίζω....πάντως να ξέρεις ότι για όλες τις ερωτήσεις υπάρχει μία ειρωνική απάντηση.

  4. #4
    το ξερει.
    οπως το ξερουν πολλοι εδω μεσα..
    απο κατω θα δεις καμια 10ρια απαντησεις,μια απο αυτες λογικα θα σε καλυψει.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  5. #5
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από atzimpourdakas
    1. φίλε Λόρδε Είρων, εγώ έκανα απλά μία ερώτηση.όπως είδες είπα ότι δεν το έχω οδηγήσει απλά έχω ακούσει καλά λόγια.ρώτησα για να μάθω.
    2. τώρα εσύ αν μπαίνεις στο forum για να το παίξεις ειρωνεία, τότε αυτό είναι άλλο θέμα.τέλος πάντων, δεν το συνεχίζω....
    3. πάντως να ξέρεις ότι για όλες τις ερωτήσεις υπάρχει μία ειρωνική απάντηση.
    1. Eυχαριστώ αγαπητέ, δια τον τίτλο τιμής αν και θα πρέπει να σου πώ ότι δεν τον αποδέχομαι. Δεν μου αξίζει. Κάτι παραπάνω ίσως...
    Θα διευκόλυνες ωστόσο εαυτόν και αλλήλους άν για να μάθεις, ρωτούσες σωστά... το κλείδί είναι πάντα η ερώτηση και όχι οι απαντήσεις...

    Παρά ταύτα, αν επιμένεις στην παραπάνω ερώτηση σου (συγκρίνοντας ανόμοια) θα σου απαντήσουν μόνο εκείνοι που μπορούν να συγκρίνουν φακές με τσιζκέικ και να αποφανθούν επίσης, με στοιχεία χειροπιαστά.

    2. Η αλήθεια είναι ότι με κατάλαβες βρε μπαγάσα, αμέσως...

    3. Σαφέστατα. Όμως, λίγοι εκείνοι που θα ειρωνευτούν και θα σου απαντούν συνάμα.


  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    1. Eυχαριστώ αγαπητέ, δια τον τίτλο τιμής αν και θα πρέπει να σου πώ ότι δεν τον αποδέχομαι. Δεν μου αξίζει. Κάτι παραπάνω ίσως...
    Θα διευκόλυνες ωστόσο εαυτόν και αλλήλους άν για να μάθεις, ρωτούσες σωστά... το κλείδί είναι πάντα η ερώτηση και όχι οι απαντήσεις...

    Παρά ταύτα, αν επιμένεις στην παραπάνω ερώτηση σου (συγκρίνοντας ανόμοια) θα σου απαντήσουν μόνο εκείνοι που μπορούν να συγκρίνουν φακές με τσιζκέικ και να αποφανθούν επίσης, με στοιχεία χειροπιαστά.

    2. Η αλήθεια είναι ότι με κατάλαβες βρε μπαγάσα, αμέσως...

    3. Σαφέστατα. Όμως, λίγοι εκείνοι που θα ειρωνευτούν και θα σου απαντούν συνάμα.

    :rotflmao:
    Επειδή όταν θέλω να τσακωθώ μπαίνω σε άλλο forum (το klotsompounia.gr) δεν θα το κάνω και εδώ!
    Πάντως σίγουρα αυτό που δεν μπορώ να δεχτώ είναι ότι είναι τόσο μεγάλη η διαφορά σε αυτά που συγκρίνω.παρόλο που έχω δει αρκετές συζητήσεις που άλλοι το κάνουν.δε σύγκρινα c50 vs hayabusa.
    Έχουν αρκετές ομοιότητες αυτά τα μηχανάκια όσο και να ακούγεται περίεργο αν σκεφτείς τη διαφορά στα κυβικά.
    Εγώ ρώτησα γιατί ήθελα να δω αν αυτές οι ομοιότητες που φαίνονται εξωτερικά (γιατί όπως είπα,το hornet το χω δει μόνο από μακριά), είναι όντως έτσι.....

  7. #7
    kk
    sthn zwh h 8a eise to 8ima i o 8iths...

  8. #8
    επισης πουλαει κανενας σας κανα νιντζα???
    sthn zwh h 8a eise to 8ima i o 8iths...

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από to_koroido
    επισης πουλαει κανενας σας κανα νιντζα???
    πουλάει έναν ο θείος μου που έχει σχολή καράτε...:rotflmao:

  10. #10
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Αρχικά δημιουργήθηκε από atzimpourdakas
    πουλάει έναν ο θείος μου που έχει σχολή καράτε...:rotflmao:
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    "Qu ils mangent de la brioche"

Παρόμοια θέματα

  1. Honda CB 400 vs Bros 400 vs cb -1
    από I'am...u are? στο forum Honda
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 20/08/2010, 12:30
  2. hornet 250 ή sf 400 s
    από skarpias στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 10/06/2007, 19:28
  3. Honda Hornet 250 ή suzuki bandit 400;;;
    από Pitsakos στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 93
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2007, 15:17
  4. Gs 500F '04 VS Cb 400 SF '01
    από Akis@SF στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/09/2006, 20:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF