Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 21

Θέμα: Αξία ανεκτίμητη..

  1. #1
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896

    Αξία ανεκτίμητη..

    Να σου μετακινούν τη μηχανή γιατί την έβαλες σε μία γωνία του δρόμου ενώ το μπουρδελοκαφενείο - κονσομασιόν είχε πιάσει όλο το δρόμο όχι πεζοδρόμιο.. εννοείται με disc locks επάνω και να γυρνάς μετά τους Πυξ Λαξ και να τα βρίσκεις σφήνα στα καλάμια.. ευτυχώς την μετακίνησαν προς τα πίσω οπότε γλύτωσαν δαγκάνες.. Και όταν αρχίζεις να αντιδράς να έρχονται οι μαυροπουκαμισάδες να σε απειλούν να αδειάσεις τη γωνιά "ντερόγο" γιατί θα σε βρει μεγαλύτερο κακό θα σου θα παθεις κτλπ (για χαβαλέ εδώ κάτω το έχουν το κουμπούρι άλλωστε) και να κάνεις τον μαλάκα γιατί ξέρεις στην καλύτερη δεν θα βγάλεις άκρη, σε μία μέση κατάσταση θα σε στείλουν νοσοκομείο, στη χειρότερα τα ραδίκια ανάποδα..

    Πραγματικά δεν μπορώ άλλο.. Έχει χαθεί το μέτρο και πλέον δεν βλέπω παρά ελάχιστα θετικά στον τόπο μου. Κάθε τρεις και λίγο απογοήτευση και σύγχυση. Δεν είναι επίπεδο διαβίωσης και δεν μπορώ να περιμένω μισή ζωή μήπως αλλάξει κάτι.. Ώρα μας να την κάνουμε μου φαίνεται..

    Θρασύδειλα αμόρφωτα ανθρωποειδή που ανεβοκατεβάζουν βουλευτές πόρνες και καθαρίζουν πάντα..

    Αύριο πάω να το ελέγξω στο μηχανικό μου.. Μου φαίνεται να φρενάρει κανονικά αλλά 1000 χλμ έχω κάνει οπότε δεν μπορώ να βασίζομαι στην κρίση μου.. Λεφτά είχα για πέταμα..


    Τα είπα και ησύχασα..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  2. #2
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Και μία ερώτηση

    http://www.car.gr/parts/photos/1362507/

    Η αριστερή μου δισκόπλακα μου είναι όπως η αριστερή στη φωτογραφία.. Το εσωτερικό τμήμα με το εξωτερικό είναι ελαφρώς μη ευθυγραμμισμένα.. Με λίγο zoom και προσοχή φαίνεται.. ίσως να ήταν έτσι από πριν.. Τον ήπιαμε?

    PS μιλάμε για gsf 650 sa
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  3. #3
    Πηρες gsf και Ρεθυμνο δεν εχεις εμφανιστει ακομη; :a16: :a28:


    Nothing in life is to be feard. It is only to be understood.
    Marie Curie

  4. #4
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
    Πηρες gsf και Ρεθυμνο δεν εχεις εμφανιστει ακομη; :a16: :a28:
    Σήμερα πήγα βιαστικά Χανιά (2:15 δεν το λες βιαστικά βέβαια) αλλά δεν είχα καθόλου χρόνο να σταματήσω.. Τελείωσε εξεταστική προχθές οπότε κάποια στιγμή θα ρθω από τα μέρη σας..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  5. #5

    Re: Αξία ανεκτίμητη..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
    Θρασύδειλα αμόρφωτα ανθρωποειδή που ανεβοκατεβάζουν βουλευτές πόρνες και καθαρίζουν πάντα...
    Αυτό!
    Α ρε Ανδρέα, πάλι καλά που εβρήκες και το μηχανάκι να σε περιμένει!
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  6. #6
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    ....επακο περαστικα στη τσεπη
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #7
    Αχ μωρέ Αντρέα, ΑΧ μωρέ Αντρέα..


    Δεν σου είπα ότι όποτε μπλέκεις με τέτοιους να τους λες ότι με ξέρεις; Δεν στο είπα ε;

  8. #8
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.711
    Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
    Και μία ερώτηση

    http://www.car.gr/parts/photos/1362507/

    Η αριστερή μου δισκόπλακα μου είναι όπως η αριστερή στη φωτογραφία.. Το εσωτερικό τμήμα με το εξωτερικό είναι ελαφρώς μη ευθυγραμμισμένα.. Με λίγο zoom και προσοχή φαίνεται.. ίσως να ήταν έτσι από πριν.. Τον ήπιαμε?

    PS μιλάμε για gsf 650 sa
    Αυτος ο τζόγος είναι normal.
    Οι floating δισκοπλακες έτσι είναι.
    Don't warry

  9. #9
    ...Και μυαλο δεν βαλαμε ! Το avatar του/της Africaptan
    Εγγραφή
    22/01/2010
    Μηνύματα
    407
    Εχεις χιλια δικια, αλλα για καποιους ειναι αργα τωρα πια να την κοπανησουν.
    Καλυτερα η αμαθεια, παρα η ημιμαθεια...

  10. #10
    μα καλα μπροστα στο καφενειο το εβαλες και δεν περιμενες τι θα συμβει?

    παντα προσεχουμε που παρκαρουμε αφου ολοι ξερουμε πως εχουν τα πραγματα εδω κατω.


    τι να πω.....ποτε ξανα

  11. #11
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    astinomia katef8ian 8eli....xoris ma moy....bgalame akri me xiroteroys



    ligo straboma exoyn oloi oi diskoi

    straboma sobaro 8a exoyn an otan patas breno soy bgazi kradasmoys....

  12. #12
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    astinomia katef8ian 8eli....xoris ma moy....bgalame akri me xiroteroys



    ligo straboma exoyn oloi oi diskoi

    straboma sobaro 8a exoyn an otan patas breno soy bgazi kradasmoys....
    http://www.2810.gr/crete/krhth/hrakl...-eidiko-froyro ναι ρε εννοείται.. (αντίστοιχες ειδήσεις σχεδόν καθημερινά) για να μην τις φάω μόνος μου.. Δυστηχώς εδώ κάτω και ακόμα χειρότερα στο Ρέθυμνο μεγάλο ποσοστό αστυνομικών φοβάται, ένα άλλο έχει εντοπιότητα και ελάχιστοι είναι αυτοί που θα κάνουν μετά δυσκολίας δουλειά.. Και αν την κάνουν θα πέσουν τηλέφωνα..

    Τώρα γύρισα από το μηχανικό μου.. τα καλάμια δεν έχουν σημάδι οι δίσκοι οπτικά οκ, μία βόλτα που το έκανε μου είπε ότι νιώθει κάτι απειροελάχιστο (εγώ δεν νιώθω τπτ) και να το ξαναπάω μετά από 500 χλμ.. Θα βγάζαμε τον τροχό αλλά ούτως η άλλως πάω για λάστιχα μόλις και αν πληρωθώ οπότε...

    Τα πολύ χειρότερα τα γλιτώσαμε..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  13. #13
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis_fr4-4
    μα καλα μπροστα στο καφενειο το εβαλες και δεν περιμενες τι θα συμβει?

    παντα προσεχουμε που παρκαρουμε αφου ολοι ξερουμε πως εχουν τα πραγματα εδω κατω.


    τι να πω.....ποτε ξανα

    Στην άκρη του μαγαζιού ήταν.. δεν το άφησα μπροστά ή σε καμιά είσοδο.. αλλά αυτός έβγαλε κάτι ξύλινα που είναι πάνω τυλιγμένα καλώδια της ΔΕΗ στη μέση του δρόμου μετά κτλπ..

    Αν υπήρχε άλλο μέρος θα το είχα αφήσει αλλά ήταν συναυλία των Πυξ Λαξ σε μικρό γήπεδο και σε συνοικιακή περιοχή.. δεν υπήρχε τπτ σε ακτίνα 1χλμ..

    Μ αρέσει που του λεγα και ότι ο δρόμος δεν ανήκει στο κατάστημα του.. Αυτός μου απαντούσε να "αφήκω τσι εξυπνάδες γιατί.. και άλλα τέτοια όμορφα.."

    Με βλέπω να παίρνω κανένα μεταχειρισμένο zipάκι για την πόλη να γλυτώσω το άγχος..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640


    Με βλέπω να παίρνω κανένα μεταχειρισμένο zipάκι για την πόλη να γλυτώσω το άγχος..
    εναλλακτικά πάρε ένα zip(P)aki και ξαναπήγαινε απο το καφενείο ...
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Γιατί τελευταία ακούμε πάρα πολλά άσχημα για την Κρήτη?

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αξία ανεκτίμητη...
    από McGyver στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 22/01/2008, 14:37
  2. Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΑΞΙΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΜΕ ΓΚΑΛΟΠ..............
    από agelos στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 01/09/2007, 15:53
  3. ΜΕΤΑΠΩΛΗΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ
    από Γαιδαράκος στο forum BMW
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2007, 00:28
  4. Άξια του τίτλου της!!!
    από mike1821 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2006, 09:34
  5. Αξία......ανεκτίμητη
    από lampros_fazer στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/01/2006, 11:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF