Σελίδα 2 από 128 ΠρώτοΠρώτο 12345671252102 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #16
    ...Ειδα αστρακια στην περιφεριακη υμηττου μετα τα διοδια κατεχακη ρευμα προς αεροδρομιο...


    γ@μο το στανιο μου !!!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Σας είδα:

    1. Επίδοξε οικολόγε με το ποδήλατο νυχτιάτικα, να ανεβαίνεις ανάποδα την Υμηττού προς Παγκράτι χωρίς διακριτικά, χωρίς ανακλαστήρες χωρίς κράνος, σε σημείο όπου λόγω της ανηφόρας και αμέσως μετά κατηφόρας ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ορατότητα.....! Αν σε πετύχαινε όμως κανείς και σού κανε facelift θα έφταιγε εκείνος που δεν σέβεται τον ποδηλάτη....!

    2.Σκουτεροκάγκουρα στην Φιλολάου, μου πέρασες ξυστά από αριστερά χώθηκες οριακά στο παπάκι δεξιά μου και ξανά αριστερά ξυστά από το άλλο σκουτεράκι. Και εμείς βιαζόμαστε αλλά δεν μας φταίνε τίποτα οι άλλοι.....

    3.Μοτοσυκλετιστής υπ. αριθμ. 1, ξεκράνωτος με την κοπελιά με τη μίνι φούστα και τα σχετικά μπουζοκοσύνολα, λευκό TDM 900, μαγκιά όσο δεν πάει, (ακόμα και ο Τσακ Νόρις δεν πιάνει μία να ουμ') και πινακίδα? ΑΦΑΝΤΗ!!! Όταν αύριο την κάνεις τη ζημιά από τις καγκουριές σου θα ψάχνουμε να βρούμε από μας ήρθε. Η μάλλον είσαι υπεράνω νόμου εσύ... γιατί μπορείς (και ο νοων νοείτω)

    5. Μοτοσυκλετιστής υπ.αριθμ. 2, σκουτεράκιας. Με προσπερνούσες δίχως αύριο και έμπαινες μπροστά μου, έκοβες και πήγαινες με το πάσο σου. Όταν σε προσπερνούσα από τα κενά γιατί προφανώς βιαζόμουν έκανες το ίδιο και ξανάμπαινες μπροστά μου συνεχίζοντας να πηγαίνεις με το πάσο σου και εγώ να δοκιμάζω τα φρένα μου για να μη σου μαζέψω τίποτα. Έκανες ξεκινήματα στα φανάρια λες και άνοιγες με καμιά GSXR να ούμ' και τσούλαγες και λίγο από κάθε φορά για να πιάσεις το προβάδισμα μήπως το γέρικο 250άρι μου σε ξεσκίσει. Για να ξέρεις εγώ δεν άνοιξα μαζί σου, απλά πήγαινα στην δουλειά μου που είχα ήδη αργήσει και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι "τεχνικό" πρόβλημα έχεις. Α και την επόμενη φορά την πινακίδα να την έχεις βιδωμένη πίσω, εκτός και αν είσαι σαν τον προηγούμενο....
    2 stroke Sport Touring

  3. #18
    -Σε είδα βλάκα με το παπί να είσαι με κράνος εσύ και να έχεις τα 2 4χρονα (?) κοριτσάκια σου πίσω ακράνωτα και να μην κρατιούνται από που πουθενά. Έλεος ρε, ένα τακ να κάνεις στο γκάζι και έφυγαν πίσω και τα 2 τα καημένα. Μπετόβλακα.

    -Σε είδα και σένα ταξιτζή (προσοχή, δε λέω ταρίφα) να κάνεις εθελοντικά στην άκρη στο στενάκι στο ψυχικό να περάσω χωρίς να σε πιέσω. Υπάρχουν και καλοί καμιά φορα...
    Yamaha FZS 600

  4. #19
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε ειδα 800 κιλα αηδια να κατεβαινεις ξεκρανωτος κλαιν μαιν την Πρωτοπαπαδακη με αλβανοτρεντοντυσιμο +κλαιν μαιν γιαλουμπα πανω στο χρυσαφι χορνετ! Μπλιαχ λεμε
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  5. #20
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε ειδα φιλε με το Ζ να με ρωτας για το πισω φτερακι στην πλατεια Παρκου,εισαι ο πρωτος Ζτάς,περα απο ενα φιλαρακι που καταδεχεται να μιλησει-χαιρετησει αλλον Ζτά,καλους δρομους φιλε!
    σε ειδα κι εσενα π@παρα πατερα τρικαβαλο με το μικρο στη μεση και πισω τη μαμα με το H@nda Transalp,φυσικα ξεκρανωτοι,ειπα να σου πω δυο φωνηεντα,αλλα στην ηλικια σου,αν δεν το καταλαβαινεις απο μονος σου,τα λογια ειναι περιττα...

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2006
    Μηνύματα
    290
    Σε είδα μαύρο ΒΕστρώμα, μόνο που μου φάνηκες πιο μαύρο από ό,τι συνήθως. Κοίταξα καλύτερα και είδα μαύρο καπάκι εξάτμισης.
    Ρώτησα τον οδηγό και μου είπε ότι το είχε βάψει αυτός.
    Καλή ιδέα...Πολύ όμορφο έδειχνε.
    Πάντα όρθιος...
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    σας βλεπω κοριτσια με ξωβυζα και μερικες μαλιστα χωρις σουτιεν
    αμα φαω καμια τουμπα εξαιτια σας, μολις σηκωθω σας μαμησα

  7. #22
    Σε είδα μεγάλε με το λευκό gsxr 1000. Μπήκαμε μαζί από Ζωγράφου στην Κατεχάκη. Προσπαθούσα να σε ακολουθήσω μέσα στην κίνηση. Και είχα την απορία αν τα supersport κάνουν για διήθηση. Τελικά θα πάω να πάρω R6!! Πάντα όρθιος μεγάλε.

    Σε είδα και εσένα κόπανε με το Α3 να μπαίνεις στην Κοκκινοπούλου τέρμα γκάζι από το ΣΤΟΠ και στα @@ σου αν έρχεται κανείς. Και να πω ότι έβλεπες, το βανάκι παρκαρισμένο στη γωνία σου έκοβε όλη την ορατότητα...εσύ μπόρεσες και είδες από τον καθρέφτη αν έρχεται κάποιος ενώ έμπαινες με τέτοια ταχύτητα ρε ζώον? Ευτυχώς το ξέρω πόσοι μπετόβλακες πετάγεστε έτσι από εκεί και είχα ήδη κόψει.

    Σε είδα και σένα φίλε με το klr μπροστά μου στην Κηφισίας. Πολλή η άκαυστη ρε παιδάκι μου. Με μπούκωσες...
    Yamaha FZS 600

  8. #23
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Eυτυχως σε ειδα παπαροβιτς με το Cayenne και προλαβα να πλακωθω στα φρενα,ευτυχως δεν πηγαινα με 30-35χιλ στην διηθηση και ακουσε το μοτορι με θεαματικο endo.

    Σε ειδα να με κοιτας χεσμενος περνωντας διπλα σου καθως σου εκανα νοημα να τσεκαρεις καλυτερα και κουνησες καταφατικα το κεφαλι σου σαν να μου ζηταγες συγγγνωμη....την σφηνα ομως χωρις φλας την εκανες λιγο πριν για να κερδισεις μια θεση στην μ@λ@κια που σε δερνει.
    Keep spamming!!!:a13:

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Σε είδα ψηλέ με το Suzuki GSR μαύρο , παίζει να το είχες βάψει πολύ ματ φάση ,στην παραλιακή πρίν περίπου 30 λεπτά, (Θεσσαλονίκη ) πήγαινες προς Λευκό πύργο,καθόμουν πίσω με το "μηχανακι" μου και θαύμαζα το ποσο καλα το ειχες διατηρησει απο ομορφια ... μπραβό σου και καλους δρομους.

  10. #25
    που στε ρεεεεεεεεεεε! !!!! Το avatar του/της jpag
    Εγγραφή
    01/12/2007
    Μηνύματα
    258
    σε ειδα στο φαναρι της βουκουρεστιου 2 τη νυχτα να με ρωτας πως πανε για περιστερι
    μετα το καψες το κακομοιρο στη σουζα μπαντα και οτι αλλη μλκια σου βγηκε

    ελπιζω να φτασες


    φυσικα ακρανοβιτς

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της κάφρος
    Εγγραφή
    24/08/2009
    Μηνύματα
    108
    Σε είδα βλάκα με το στρώμα να με περνάς ξυστά, να μπαίνεις με όσα για διήθηση, να πηγαίνεις καρφί στο κώλο του ταρίφα, να προσπαθείς να το σώσεις και εμείς πίσω να παρακαλάμε....Αφού δε το έχεις ρε πούστη μου....Και με την εξάτμιση που έβαλες στο μηχανάκι, σα παρατεταμένη κλανιά ακούγεται, ηλίθιε. Δε σου έφτανε ένα μηχανάκι που δε μπορείς να κουμαντάρεις, και βιάζεσαι και του έβαλες και εξάτμιση.
    cbf 1000
    τον γάτο μου τον λένε Κλάκη... :a018

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sfigas
    Εγγραφή
    22/03/2006
    Μηνύματα
    171
    Σε ειδα στην γεφυρα της Ηρακλειου να εχεις πεσει μολις, και οταν κατεβαινω να δω αν εισαι καλα να μου λες το μηχανακι το μηχανακι θα με σκοτωσει η μανα μου. Ολοι κλεβαμε το μηχανακι του μπαμπα οπως εκανες εσυ αλλα σουζες σε τετοιο δρομο και μηχανακι που ειναι δυο φορες σαν και εσενα δεν οδηγανε. Ελπιζω να ειναι μονο το χτυπημα και οι γρατζουνιες στο ποδι. Και οπως σου ειπα, την επομενη φορα μπουφανακι και κρανος.
    ziste tin kathe strofi..tin kathe euthia,,,

  13. #28
    Σε είδα πονεμένο τριχωτό αγόρι με το παντελόνι χειρουργείου και το ναρθηκα-τουμπερλέκι.

    Φωτο δε βαζω
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  14. #29
    σε είδα Ζητά πιλοτάρα να γεμίζεις τους καθρέπτες μου, στη Φιλοθέη, όχι γιατί πήγαινα αργά, αλλά γιατί δεν είχες δεί το κόκκινο ....

    στο τσακ έπιασα άκρη, για να μη γίνουμε κουβάρι ... να και μια φορά που βοήθησε το αυτόματο ...
    Με εντυπωσίασες πάντως που παραδέχτηκες ότι δεν το είδες!

    Για όσους κατεβαίνουν την Κηφισίας, στο ύψος της Φιλοθέης, εκεί που χτίζεται καινούργια πεζογέφυρα, ένα κρεμαστό φανάρι, είναι σπασμένο και είναι εύκολο να μπερδευτείς, μιας και όταν δεν έχει κίνηση, εύκολα φορτώνεις χλμ... ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ!
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Σας βλέπω (και σας ακούω) μπατσάκια της γειτονιάς, με τις ξετάπωτες remus, ακράπες και λοιπές εξατμίσεις, με ένα απέραντο κενό αντί για πινακίδα.

    Εμένα γράφετε όμως για παραποίηση (80) ή για μη ύπαρξη (300). Φαίνεται είστε υπεράνω όλων.!!! Λίγο φιλότιμο δεν βλάπτει. (ή μήπως να αρχίσω και εγώ να κυκλοφορώ ανέυ πινακίδας?)

    ΥΓ: Το κακό έχει παραγίνει!!!! Ήμαρτον!!!
    2 stroke Sport Touring

Σελίδα 2 από 128 ΠρώτοΠρώτο 12345671252102 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF