Σελίδα 3 από 128 ΠρώτοΠρώτο 123456781353103 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    σε "ακουω" ρε ΒΛΗΜΑ (γιατι δεν προλαβαινω να σε δω) καθημερινα 5-6 φορες να ανεβαινεις με το busa ταπα την ανηφορα στου Ζωγραφου, σπαζοντας σε ολους μας τα παπαρια, μπασταρδε, με την κωλοεξατμιση σου και οχι μονο αυτο...

    ....εισαι τοσο μα τοσο ηλιθιος που δεν νιωθεις οτι υπαρχουν δεκαδες στενα, παιδια απο τα σχολεια, αδεσποτα κ.α που μπορει να σου πεταχτουν και να σκασεις σε καμμια κολωνα, καμμια τζαμαρια μαγαζιου...

    τα 150+ που ανεβαινεις ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟ ΚΟΥΛΑΔΙ ειναι απειρως πολλα για τετοιο δρομο, δεν το καταλαβαινεις???

    ποτε θα σκασεις πουθενα δεν ξερω και μετα πρωτος μαρτυρας θα ερθω να καταθεσω για την επαναλαμβανομενη μαλακια σου

    Σιχτιρια

  2. #32
    Σας είδα ΔΙΑΣ σήμερα έξω από την Triumph στην Καραμανλή.
    Ο ένας να ξεκινα πάνω σε ένα Tiger και ο άλλος να ακολουθεί από πίσω με το υπηρεσιακό TDM.
    Δεν ήξερα ότι επιτρέπονται και test rides εν ώρα υπηρεσίας...

  3. #33
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    - Σε είδα πιτσιρικά, να με κοιτάς μέσα απο το αμάξι, με κατα-γουρλωμενα τα μάτια και ορθάνοιχτο το στόμα, στο πίσω καθισμα, και η γιαγιά σου να σου λέει : "Αγόρι Μου!! Αγόρι Μου!!!

    Είδα αυτή τη λάμψη στα μάτια σου, Μου Εφτιαξες τη Μέρα!!!!

    (Σε χαιρέτησα, και ο πατέρας σου έκανε αμάν να φύγφετε απο δίπλα μου, που περιμέναμε στο φανάρι... :rotflmao: :rotflmao:



    - Σε είδα φίλε με το Fazer 1000 στην παραλιακή, μπλέ/μαύρο, carbon φτερό μπροστά και slick λάστιχα!!

    Να είσαι Καλά όπου πήγαινες!!

  4. #34
    Λοιπόν, χθες τη γλύτωσα 2 φορές ΠΑΡΑ ΤΡΙΧΑ.

    -Σε είδα ζώον χθες στο φάρο του ψυχικού και ενώ περνούσα τα μπλοκαρισμένα αυτοκίνητα στην κίνηση από αριστερά, να έρχεσαι με την Α-Class από τον κάθετο δρόμο, να χώνεσαι ανάμεσα στα 2 αμάξια όταν ο μπροστά έκανε 1μ μπροστά και να μην κοιτάς τπτ άλλο, αν πήγαινα πιο σιγά θα με είχες εμβολίσει ζωον. Κοίτα πρώτα και μετά ξεκίνα. Σε αυτή τη φάση τη γλύτωσα για ΜΑΧ 10 εκατοστά.

    -Σε είδα και σένα μεγάλε με το Corolla(?) στη Φραντή στο Ν.Κόσμο να είμαι αριστερά σου και προκειμένου να μην πατήσεις τη γούβα να το κόβεις αριστερά χωρίς να τσεκάρεις...Ευτυχώς δεν πέρναγε κανείς δίπλα μου και το κοψα και εγώ το παπί αμέσως αριστερά και δε με πέταξες κάτω. Συγχωρεμένος όμως μιας και με το που σε κοίταξα αμέσως ζήτησες συγγνώμη και χαιρέτησες. Άλλη φορά πάντως έλεγξε πριν αλλάξεις πορεία, αλλιώς πέσε στη γούβα.



    -Σε είδα και σένα φίλε μου με το Hornet να με έχεις ανεβάσει 2κάβαλο για να πάμε βόλτα να μου τη δείξεις που ψάχνω για μηχανή και να με πλαγιάζεις στη στροφή (ασυνίθιστος εγώ με τέτοια, μόνο παπό έχω οδηγήσει) και να τα έχω δει όλα. Θα μου πάρει πολύ μέχρι να την πλαγιάσω τόσο μόνος μου...Θα μπαίνω στις στροφές πιο αργά απ ότι με το παπί :P:P:P
    Yamaha FZS 600

  5. #35
    Κάθε μέρα στον κ*λόδρομο που κινούμαι τα βλέπω όλα μα όλα αλλά σήμερα αυτό υπερέβαλλε εαυτόν!
    Κινούμαι δεξιά στη λωρίδα μου και βλέπω ασθενοφόρο να έρχεται μαλλιά-κουβάρια από το βάθος πίσω μου. Κάνω και άλλο δεξιά, όσο γίνεται. Σκέφτομαι ότι θα παραείναι σοβαρό μιας και τόσο γρήγορα σπανιότατα βλέπεις ασθενοφόρο να κινείται. Με περνάει και κολλάει 100 μέτρα πιο μπροστά πίσω από λεωφορείο.
    Οι σειρήνα να ουρλιάζει, τα φώτα και οι φάροι όλοι αναμένοι! Το λεωφορείο, ενώ μπορεί, δεν κάνει χώρο!
    Μάλιστα το φέρνει και άλλο αριστερά! Αυτό κάνα χιλιόμετρο... Και από το άλλο ρεύμα τα ανδράποδα να μην κάνουν πιο αριστερά στο ρεύμα τους να γίνει ζωτικός χώρος για το όχημα ανάγκης!
    Τελικά επέρασε το ασθενοφόρο, προσπερνώ και εγώ το λεωφορείο και βλέπω τον οδηγό να μιλά στο κινητό και να είναι σκασμένος στα γέλια...
    Φρίκη!
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  6. #36
    ΕγώοΜικρόςοΑμνόςΤουΘεού Το avatar του/της jtoros
    Εγγραφή
    29/03/2004
    Μηνύματα
    271
    Σε είδα κωλόγερε να διασχίζεις με κόκκινο το φανάρι πεζών την Μεσογείων, στο ύψος της διασταύρωσης Μεσογείων και Χαλανδρίου στην κάτω πλατεία της Αγίας Παρασκευής. Το τζιπάκι που σε έκρυβε, φρέναρε και την ψυλλιάστηκα ευτυχώς. "Κόβεις" κόκκινο φανάρι και θα σε πλήρωνα κιόλας ΖΩΟΝ!

    Είδα κι εσένα προβλεπέ ποδηλάτη στην Μαραθώνος στο ύψος της Αττικής Οδού στην Παλλήνη να περνάς αέρα το κόκκινο φανάρι της Μαραθώνος.

    και στις 2 περιπτώσεις "Κι ύστερα λέεεενεεεε πως φταίει ο φονιάς..."


    Μπουσταδιάλα πρωινιάτικα...
    Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πας, θα πας εκεί που κοιτάς.

    Nothing is Impossible!


  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε είδα πριν λιγη ωρα στην παραλιακη προς αριστοτελους (θεσσλαονικη) , να πηγαινεις χαλαρα με το Ζ1000 σε ασπρο χρωμα σαν καινουργιο το ειχες,καθομουν και σε χαζευα απο το κουτι .... κουκλι σκετο !

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.968
    Σε είδα ρε κοπελιά με το τίγκα ροζ scooter, τα τίγκα ροζ μποτάκια και την τίγκα ροζ τσάντα πλάτης...

    Σαν την Barbie ήσουν ρε σούργελο, ακόμα γελάω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ...

  9. #39
    Σε ειδα ρε καραγκιοζη ελεινε τρισαθλιε τρισμεγιστε τραγελαφικε καγκουρα ακρανωτε μαλακα να κατεβαινεις τη νησιδα της μεσογειων με την παπια,την ωρα που ερχομουν αριστερη λωριδα με το πουντακι μου. σε ειδα και σενα φρενακι μου να σε παταω τερμα..σε ειδα και σενα πετρα κατω απο τα λαστιχακια μου..σας ειδα και σας υγρα φρενων να με ''πουλατε'' την κρισιμη στιγμη..

    με λιγα λογια,αριστερη λωριδα μεσογειων εγω,βλεπω εναν παπια στα 50μ ετοιμο να κατεβει απο τη νησιδα,αλλα λεω του πουστη σιγα μην κατεβει.δε θα προλαβει..και ομως κυριες και κυριοι κατεβηκε με το πασο του!! παταω σχεδον τερμα το φρενο και εκεινη τη στιγμη πρεπει να πατησα καμια πετρα η κατι τετοιο..αποτελεσμα ειναι να μπει το ποδι μαζι με το φρενο ολο μεσα... απο 4η κουμπωσα με το ζορι δευτερα γονατισε το αμαξι βογγηξε, και ο παπιας εφυγε βολιδα για να μην τις ακουσει.
    για καλη του τυχη ημουν μονος στο δρομο και ουτε διπλα ουτε απο πισω ειχα αυτοκινητα.

    δε λες παλι καλα που σε ειδα ρε χαζουλη??στ αρχιδια μου για σενα γιατι δεν ενδιαφερεσαι ουτε εσυ για σενα,εγω τι θα φταιγα αμα σε χτυπαγα?

  10. #40
    Παγκόσμιος Έλλην.. Το avatar του/της universalgr1
    Εγγραφή
    19/05/2008
    Μηνύματα
    1.476
    Σε ειδα απιθανε,τρισμεγιστε,θεε...

    ...στην ανοδο της Πειραιως λιγο μετα το ποταμι, πανω στο innova το ψεκαστο που το'χες κανει χρεπι ηδη (πώς τα καταφερες??) , να μας εχει πιασει κοκκινο,να εχουμε σταματησει και να περνας με ελιγμους ολα τα οχηματα, να κορναρεις στις μηχανες να βρεθεις μπροστα τους..

    ...κι οταν βρεθηκες μπροστα απ'ολους (πανω στη διαβαση των πεζων), εβαλες ρε τρισμεγιστε το μηχανακι στο διπλο σταντ και ξαπλωσες πισω στη μπαγκαζιερα να κοιμηθεις...


    .....για τα επομενα 15 δευτερολεπτα.....


    ...οποτε και ανοιξε το φαναρι κι αρχισαμε να σου κορναρουμε ολοι εν χορω...


    Ακομα γελαω ρε φιλε.. Εισαι θεος!!



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Πατέρας πια..

  11. #41
    Περαστικό μέλος Το avatar του/της perastikos
    Εγγραφή
    10/01/2006
    Μηνύματα
    212
    Σας είδα να μεταφέρετε την πίτσα με το παπί... Και εσένα να λες στην κοπελιά "πάτα τη γερά πάνω στο κράνος μη μας φύγει!!! "



    Ευτυχώς πρόλαβα να πάρω έστω μια θολή φώτο


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2011-10-06 21.08.10.jpg 
Προβολές:	866 
Μέγεθος:	111,0 KB 
ID:	237356
    "Φίλε μηχανόβιε... Φόρα τα καλά σου... Γίνε ωραίος και πέρνα τέλεια γιατί... αυτή μπορεί να είναι η τελευταία σου μέρα... και εσύ το ξέρεις καλύτερα από τους άλλους!!!"

    Κ.

  12. #42
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    - Σε είδα φίλε με το πράσινο Κ1200R, ρεύμα προς Γλυφάδα στην παραλιακή!!! Πολύ όμορφο το εργαλιείο !!!


  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σε είδα ρε βιαστικέ ξεκράνωτε με το T-Max στη Λένορμαν...Απο πάνω μου ήθελες να περάσεις???
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  14. #44
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2006
    Μηνύματα
    290
    Σε είδα πορτοκαλί ΚΤΜ στην Αθηνών Κορίνθου, στο ύψος του Κολωνού, να πηγαίνεις ντριφτάροντας και σουζάροντας ενώ έκανες σλάλομ μέσα στην κίνηση.
    Δε λέω, εντυπωσιακός ήσουν, αλλά βλέποντάς σε , θυμήθηκα ότι δεν έχω πετύχει στο δρόμο ΚΤΜάκια που να μη γ@μιέται στις παπ@ριές.
    Και ρωτνάω τώρα εγώ.
    Ιδέα μου είναι ή όποιος έχει ΚΤΜ καγκουριάζει αθεράπευτα?
    ΥΓ Κράνος? Μπουααααχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααααα
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    σας βλεπω κοριτσια με ξωβυζα και μερικες μαλιστα χωρις σουτιεν
    αμα φαω καμια τουμπα εξαιτια σας, μολις σηκωθω σας μαμησα

  15. #45
    Εξε-ληγμένο Μέλος Το avatar του/της eagleye101
    Εγγραφή
    22/08/2011
    Μηνύματα
    150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από eagleye101
    Σε ειδα φιλε με το GSR το μαυρο στο φαναρι που μπαινει Καλιρροης αριστερα, προσπαθουσα να μεινω οσο μπορουσα πισω σου με το agility για να βλεπω το μηχανακι σου.
    Πρεπει να το ματιασα!

    Καλα χιλιομετρα σου ευχομαι και ελπιζω να παρω μια κουκλα σαν τη δικια σου συντομα
    Και σημερα σε ξαναειδα!
    Αλλα καβαλουσαμε το ιδιο μηχανακι!
    Ηρθα διπλα να πω μια καλημερα αλλα μαλλον καταλαβες οτι ειμαι αρχαριος και εφυγες με στυλ!

    Να'μαστε καλα να χαιρομαστε τις κουκλες μας!
    One with everything

Σελίδα 3 από 128 ΠρώτοΠρώτο 123456781353103 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF