Σελίδα 4 από 128 ΠρώτοΠρώτο 1234567891454104 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #46
    Σε είδα εχτές το πρωί παπαγάλε του δήμου φορτωμένο με καμια 10ρια μηχανακια & μηχανές άδετα, το ένα πάνω στο άλλο (στην κυριολεξία) στην καρότσα σου.

    Τραγική φιγούρα το γκρί(?) TDM στο τέλος της σειράς που το συγκρατούσαν τα βελόνια του παπαγάλου που ήταν ακουμπησμένα επάνω του και που με τη σειρά του συγκρατούσε όλο τον άλλο χαμό να μην χυθεί...



    Λυπάμαι πραγματικά τους ιδιοκτήτες τους.

  2. #47
    Σας ειδα κατα τις 19:45 κατω απο την γεφυρα Καραμανλη κ Ψελλου,ο ενας με SMT κ ο αλλος με το νεο Multistrada.Να τα χερεστε τα εργαλεια σας..

  3. #48
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  4. #49
    Σε ειχα ξαναδει σομμερ στην βουλιαγμενης με το 1200gs να πετας παντες ακρανοβιτς με τις ακραποβιτς,και σε ξαναειδα σημερα παλι με τα -βιτς σου να κανεις σουζιδια. ;o

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sfigas
    Εγγραφή
    22/03/2006
    Μηνύματα
    171
    Σε ειδα μελισσα να με δαγκωνεις οταν μπηκες στο κρανος και ν μου κανεις το κουτελο τουμπανο
    ziste tin kathe strofi..tin kathe euthia,,,

  6. #51
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sfigas
    Σε ειδα μελισσα να με δαγκωνεις οταν μπηκες στο κρανος και ν μου κανεις το κουτελο τουμπανο
    aoyts! περαστικα!

    ειδα τις πρωτες σταγονες στη ζελατινα...
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  7. #52
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.325
    σε ειδα operater να τραβας το βιντεο στο γαμο του αδερφου μου χθες!! τελικα το moto.gr και τα motoρεμαλια
    ειμαστε παντου!! χαρηκα που σε γνωρισα απο κοντα....


  8. #53
    Σας είδα την Κυριακή στη λήξη του τελικού του Athens supercross να φεύγετε και να μην έχετε την ευγενή καλοσύνη να χαρίσετε ένα χειροκρότημα στους αθλητές κατά την απονομή των βραβείων τους (μιλάω άνετα για ένα 60 με 70% των θεατών)...Αλγηνή εντύπωση δε, μου έκαναν όσοι αποχωρώντας ξήλωναν τα διαφημιστικά banner της monster και της fox...Και μη χειρότερα...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  9. #54
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Σας είδα όλους πιγμένους στο Κηφισσό σήμερα,

    ..Και εγώ να περναώ ανάμεσα με ύφους 10 καρδιναλίων...

    Σας είδα και έσας με τα μοτό, όλοι κάτω απο τις γέφυρες, άλλοι χωρίς κράνος, άλλοι χωρίς αδιάβροχα.....

  10. #55
    Εξε-ληγμένο Μέλος Το avatar του/της eagleye101
    Εγγραφή
    22/08/2011
    Μηνύματα
    150
    Με ειδα σημερα κατω απο τη γεφυρα στο Καραισκακη να εχω σταματησει και να βγαινουν καπνους απο το ψυγειο...

    Τα ποδια μου να ειναι μουσκεμα γιατι ο χαζος δεν ειχα βαλει μποτες αλλα...μοκασινια!

    Καλα να'μαστε!
    One with everything

  11. #56
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
    Σας είδα την Κυριακή στη λήξη του τελικού του Athens supercross να φεύγετε και να μην έχετε την ευγενή καλοσύνη να χαρίσετε ένα χειροκρότημα στους αθλητές κατά την απονομή των βραβείων τους (μιλάω άνετα για ένα 60 με 70% των θεατών)...Αλγηνή εντύπωση δε, μου έκαναν όσοι αποχωρώντας ξήλωναν τα διαφημιστικά banner της monster και της fox...Και μη χειρότερα...




    Και το Σάββατο τα ίδια.....
    Υπάρχει η στιγμή που πρέπει να κάνουμε τα πράγματα να συμβούν,και η στιγμή που πρέπει να αφήσουμε τα πράγματα να συμβούν

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Σε είδα ρε κόπανε πρωί στη Συγγρού μα τη γυναίκα και το παιδί πάνω στο παλιοεντούρο να τρέμει το τιμόνι που του είχες κρεμάσει τη σχολική τσάντα επάνω…

    Προσπερνάω το ότι με γ… και άργησα… Προσπερνάω ότι η γυναίκα σου είναι χαζή που σε παντρεύτηκε, το παιδί ρε γάιδαρε δε το σκέφτεσαι…????

  13. #58
    -Δε σας είδα σήμερα μοτοσυκλετιστές της Αθήνα. Είδατε βρόχη και πήρατε όλοι τα τουτού. Ελάχιστοι παπάτοι είμασταν μόνο στην Κηφισίας.

    -Με είδα και μένα να ξυπνάω και έξω να ρίχνει καρέκλες. Να φοράω πανοπλία -> Δερμάτινο μπουφάν (όχι μηχανής, δεν έχω πάρει ακόμα), cordura παντελόνι με τα ανάλογα προστατευτικά, γάντια κλπ...και τελικά όταν ξεκίνησα να μη βρέχει.
    Επίσης με είδα να φοράω το παντελόνι το acerbis cordura που μου έκανε δώρο ο ξάδερφός μου (το παλιό του -σαν καινούριο είναι) και να μου είναι ελάχιστα κοντό, να έχω φορέσει κοντές κάλτσες και να έχουν παγώσει οι αστράγαλοι από το κενο !!!
    Yamaha FZS 600

  14. #59
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    -Σε είδα στην παραλιακή, λίγο πριν την Γλυφάδα, μαύρο Aprilia Dorsoduro να κάνεις νόημα στο ΚΤΜ SMT να σταματήσει δίπλα σου, εγώ απο πίσω σας με το αμάξι...

    Ωραία λέω, κοντρούλα!!!!

    Ναι, καλά....

    Ο ΚΤΜ είχε ξεχάσει τα κλειδιά στο top case και κρέμονταν( αλλιώς κρεμόσαντο...) σα τσαμπί..Ενημέρώθηκε απο τον έταιρο δικυκλιστή και σταμάτησε λίγο πιο κάτω να αναθεωρήσει τις ιδέες του περί αποθήκευσης κλειδιών...


  15. #60
    Σε είδα φίλε με το ασημί gsr600 στο Ν.Ψυχικό. Κούκλα είναι. Απορώ γιατί όταν ρωτάω ποια από τις μηχανές που θέλω αρέσει στην παρέα και κανείς δε θέλει το gsr
    Yamaha FZS 600

Σελίδα 4 από 128 ΠρώτοΠρώτο 1234567891454104 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF