Σελίδα 5 από 128 ΠρώτοΠρώτο 123456789101555105 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #61
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Σε βλέπω εδώ και 3 μέρες γ@μω BlackBerry να σέρνεσαι και να μην "παίρνεις" μυνήματα....γ@μώ τον server σας μέσα......

  2. #62
    Σας βλέπω βενζινάδες όλους σήμερα με τις ταμπέλες σβυστές να μην έχει μείνει σταγόνα. Παραλίγο να μη φτάσει στο παπί η βενζίνη για να παω δουλειά. Ευτυχώς είχε ένα (τεράστιο shell) στην έξοδο του φάρου του ψυχικού στο δρόμο που δεν τον είχα ξαναδεί και έφτασα δουλειά. Αλλιώς θα πήγαινα μέχρι να στεγνώσει και μετά πόδια

    Σας είδα και εσάς ηλίθιοι μπάτσοι/τροχονόμοι να μη μας αφήνετε να μπούμε στην Κατεχάκη από την Κοκκινοπούλου για 5 φανάρια και η Κατεχάκη να ΜΗΝ εχει κίνηση, ενώ εμείς να έχει φτάσει η ουρά στην είσοδο του πολυτεχνείου. 10+ λεπτά ακίνητοι. Είχα σβύσει μηχανή μιας κ δεν έφτανε και η βενζίνη. ΖΩΑ τροχονόμοι. Δημιουργείτε κίνηση ρε μλκς εκεί που δεν υπάρχει.

    Σε είδα και σένα μεγάλε με το Fazer στο παραπάνω φανάρι να έρχεσαι, να κατεβάζεις σταντ και να ξαπλώνεις πάνω στη μηχανή. Ωραίοοςς!!
    Yamaha FZS 600

  3. #63
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    σε είδα με το speed triple up on one wheel
    Give me fuel, Give me fire

  4. #64
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Σε είδα το πρωί κι ακόμη αναρωτιέμαι αν έχω αρχίσει και βλέπω παραισθήσεις σχεδόν ένα χρόνο α-μήχανος .... μα είναι δυνατόν κορίτσι πράγμα πάνω στο ST3
    νομίζω πως ερωτεύτηκα
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  5. #65
    Εξε-ληγμένο Μέλος Το avatar του/της eagleye101
    Εγγραφή
    22/08/2011
    Μηνύματα
    150
    Μας ειδα εχτες κατα τις 12 με τον κολλητο μου με ενα 2χρονο gillera 125 ακρανωτοι, χωρις μπουφαν, να τρεχουμε με 100 αναμεσα στα αυτοκινητα και να κανουμε ενα σωρο μλκιες...

    Μετα που με αφησε του λεω, "προσεχε ρε", "ναι" μου λεει και φευγει με σουζα!

    προς τα που παμε για τις λαμπαδες να παω να αναψω μερικες προκαταβολικα;
    One with everything

  6. #66
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    -Σε είδα πιτσιρικά 10-12 χρονών να οδηγάς το παπί με ένα τεράστιο χαμόγελο ευτυχίας στο πρόσωπό σου...
    ....και από πίσω να έχεις το αδερφάκι σου 6 χρονών μόλις που είχε σχολάσει!!
    Μα καλά ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑ πατέρα έχουν;

    -Σε είδα Kawasaki μου KLR 600 :a07: να μου βγάζεις παλλικαρίσια 100+ χλμ την ημέρα εντατικά πήγαινε-έλα,όλο το προηγούμενο 15ήμερο,χωρίς ένα κιχ. Παρ' ότι σ'έχω από το '89.Κι εγώ το γαϊδούρι να σ' έχω ξεγράψει, νομίζοντας ότι το ΧΤΧ μου πάει καλύτερα σαν καινούργιο.
    Ρε, τα κουρέλια τραγουδάνε ακόμα!

  7. #67
    Σε ειδα τρελο μωρο να με κοιτας ναζιαρικα μπαινοντας με το σκυλακι σου στην πολυκατοικια...

    Σε κοιταξα κι εγω αλλα με την ακρη του ματιου μου ειδα επισης τον Τιγρη μου να βγαινει απο το πλυντηριο αστραφτερος και πεντακαθαρος και η ελξη ηταν μοιραια!!!

    Προφανως δεν αντεξες που προτιμισα τις remus απο το θεσπεσιο κολ@ρ@κι σου και μεχρι να γυρισω το ξανα το βλεμα μου σε εσενα ειχες μπει μεσα...

    Τωρα αλλα ειναι αργα
    money cant buy me love !!!

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    σε ειδα τυονο να δουλευεις στους 72 βαθμους..........??????????
    υποθερμια????????
    σουζαταπατεζα Αργος Ασινη.........72-73.........που να πιασουν και τα κρυα...
    πολυ περιεργο ομως,ουτε φλεβαρη με τα κρυα δεν κατεβαζει 72,πρωτη φορα σε ειδα....
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  9. #69
    Σας ειδα, πολλες νυφιτσες και κανα δυο αλεπουδες να πεταγεστε αριστερα δεξια,απο Καλαματα για Γυθειο.
    Δεν πειραζει,ελεγχουμε και τα αντανακλαστικα.
    Σας ειδα και εσας, 6 κουταβακια μπουλουκι να τρεχετε πανικοβλητα.
    Ελπιζω να μη σας ξαναδω εκει γυρω...
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  10. #70
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    τελικα αν εισαι γνωστος μαλλον δε σε παιρνει ο χαρος ε σομερ?η μηπως δεν σου ειχαν ξεκαθαρισει στο css στο αμερικα που χες παει οτι βασικος εξοπλισμος της μοτοσυκλετας ειναι το κρανος?

    δεν εχει σημασια...εγω με το παπακι μου δεν ειμαι διατεθημενος να κανω στην ακρη,στο ρευμα μου,για να περασει η αρχοντια σου με τη μπετονιερα σου.δε σε χαλασε....

    ειδα και σενα μεγαλε με το μπουσα και τα γυαλια ηλιου...καταλαβα που εχεις γραμμενη τη κορη σου,απο το σημειο που την ειχες τοποθετησει.στα @@ σου...στριμωγμενη και διπλωμενη στα 2 αναμεσα στα αχαμνα σου και στο ντεποζιτο.και η μανα στη θεση του συνοδηγου....καημενο παιδακι....

    υ.γ.ειδα και ολους εσας τοσες μερες να προσπαθειτε να με σκοτωσετε αλλα σας ξεφευγω για την ωρα σκατανθρωποι.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #71
    Τόσα χιλιάρικα αμαξια πανε και αγοράζουν... δεν τους δινουν στο εξοπλισμό φλας και καθρεφτες?

    Παίδες λεμε ο,τι λεμε για τους κουτακιδες, αλλα μερικοί μοτοχρήστες, λες και τοχουν σκασει από την Laguna Secos, πανε και σφηνώνουν, σε αμαξια που εχουν βγάλει φλας, που αλλαζουν σιγα-σιγα λωρίδα, που ήδη εχουν μπει στη λωρίδα, και που υπαρχει απλετος χωρος μπρος-πισω, δεξια-αριστερά..με αποτελεσμα να τρομαζει ο κουτακιος και να χανεται! Κάλμα πολεμιστες!

  12. #72
    Σας είδα χτες και σήμερα με τα μηχανάκια του περιπτέρου και της καφετέρειας να κινείστε με 10 χ/α στη κηφισίας ανάμεσα στα αυτοκίνητα...
    Αφού δεν το έχετε καθόλου, καθήστε πίσω απο τα αμάξια, μη χώνεστε...

    Αλήθεια τη Δευτέρα που ψιλοέβρεχε που είσασταν;

    Άντε να πιάσουν τα κρύα να ησυχάσουμε.
    A Noisy Tappet is a Happy Tappet!

  13. #73
    Το να προσπαθείς να τελικιάσεις ένα 600ss μπροστά από σχολείο, με εκατέρωθεν παρκαρισμένα αυτοκίνητα και παιδάκια να τρέχουν σα χαμένα να γλυτώσουν (α, και ευθεία 150m) πρέπει να έχει να κάνει ασφαλώς με ανύπαρκτη εγγεφαλική οντότητα...
    Παλιομαλάκ@ μεσημεριάτικα!
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  14. #74
    Σε είδα χθες το βράδυ (μάλλον δεν σε είδα) να έχεις εμπλακεί σε πολύ άσχημο ατύχημα στην Λ.Εθνικής Αντιστάσεως, Ν.Ιωνία λίγο πριν τις 10. Όταν είδα το συνοθύλευμα από μέταλλο και πλαστικό που είχε γίνει μία μάζα, δυσκολεύτηκα να το προσδιορίσω σαν μοτοσυκλέτα (aprilia αν δεν κάνω λάθος), πολύ άσχημη εικόνα... στην κυριολεξία μου κόπηκε το αίμα. Δεν σε είδα κάπου τριγύρω κάτω και αυτό σημαίνει ή ότι είσαι καλά και ήσουν ένας από τα πολλά πρόσωπα που είχαν μαζευτεί τριγύρω ή ότι σε είχε πάρει ήδη κάποιο ασθενοφόρο. Μερικά μέτρα πιο κάτω και ένα αυτοκίνητο σε άσχημη κατάσταση, μάλλον εμπλεκόμενο στο ατύχημα. Πολλά μηχανάκια είχαν σταματήσει, ελπίζω να είσαι καλά και να μην είναι κάτι σοβαρό. Πέρασε κανείς από το σημείο / έχει περισσότερες πληροφορίες?
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  15. #75
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2006
    Μηνύματα
    290
    Σε είδα ...
    ασημί δια-αλπικό με ασορτί airoh και μπαγκαζιέρα με το moto πίσω της. Κατεβαίναμε Μεσογείων κατά τις 10 παρά
    Κάποιος από εδώ?
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    σας βλεπω κοριτσια με ξωβυζα και μερικες μαλιστα χωρις σουτιεν
    αμα φαω καμια τουμπα εξαιτια σας, μολις σηκωθω σας μαμησα

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF