Σελίδα 70 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2060656667686970717273747580120 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.036 έως 1.050 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1036
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της chducos1
    Εγγραφή
    05/11/2006
    Μηνύματα
    195
    σας ειδα βαρκαντερα να εχετε πλυμηρησει το νησι για την συγκεντρωση σας.
    τυχαια η επιλογη νησι+βαρκαντερο+βοριαδακι+πανι=reggata

    καλα να περασετε
    V POWER

  2. #1037
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Σε είδα μεταλλικό αντικείμενο στη μέση του δρόμου στην Αχιλλέως. Κόκκινο το φανάρι κατεβαίνω να το μαζέψω, δεν είχα υπολογίσει σωστά και το "πραγμα" είναι κάτω από το αυτοκίνητο, μπαίνω να κάνω λίγο πίσω αλλά εντωμεταξύ πλάκωσε η κίνηση από πίσω και αναγκάστηκα να φύγω.

    Παρακάτω παρκάρω σε πάρκινγ στην Καρόλου και εκεί που περιμένω να περάσω απέναντι βλέπω τρεις μπετόβεργες από 1,5μ η κάθε μία, να περνάνε από πάνω τα αυτοκίνητα και να εκτοξεύονται από εδώ και από εκεί. Αυτές τουλάχιστον κατάφερα και τις μάζεψα.

    Κάποιος μαλάκας σκόρπιζε μεταλλικά αντικείμενα στην Αθήνα σήμερα :a37:
    Travel, Grow, Share

  3. #1038
    Σε είδα και με είδες ΒΟΔΙ!!!!! περιφερειακό Θεσ/νικης να πηγαίνω με 140 στην ταχεία χθες βράδυ κατά τις 2 και μόλις σε πέρασα και είδες ότι είμαι γυναίκα, αμέσως γκάζωσες το bmw, μ έφτασες και κόντεψες να με σκοτώσεις! Κλείνουν ποτέ καρφωτά μια μηχανή που πηγαίνει με 140 σε στροφή επάνω??? Μα....κα!!!!! Και σαν να μην έφτανε αυτό στο φανάρι της Ευκαρπίας είχες το θράσος με το άλλο το βόδι που χες δίπλα σου να σταματήσετε δίπλα μου , να γκαζώσετε και να μου ανοίξετε και κουβέντα! Τούβλα!!!!! Ακούσατε τα γιοκαψίδια σας βραδυάτικα και ησυχάσατε!!! Θέλεις να μου μιλήσεις? Κάντο με όμορφο τρόπο δίπλα μου, θα σ απαντήσω! Δεν είναι ανάγκη να με σκοτώσεις!!!!! ΒΛΗΜΑ!!!!! Ε ΒΛΗΜΑ!!!!!

  4. #1039
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Σε είδα taxydromos ,μετά τα φανάρια στο Λουτράκι ,σου κορναρα όταν περασες διπλα μου, σου έκανα και σινιαλο αλλά δεν κατάλαβες..με το ταξί ήμουν γιαυτο μαλλον ...

    Καλούς δρόμους...

  5. #1040
    Σε ειδα βρε moonακι με το Rx-8 σου το μπλε, το τουμπανο, το βγαλμενο απο ταινια, φορωντας εξατμισεις, μποντυκιτ κ τα σχετικα διακριτικα καγκουριλας, να πατας γκαζι σε μποτιλιαρισμενο δρομο για να με κλεισεις. Ουτε καν για αστειο, γυρισες και τιμονι καταπανω μου. Ουτε ξερω τι σε πειραξε, ουτε ξερω ποτε σε γ@μ... τελευταια φορα ο γκομενος σου, παλιοαδερφη. Ξερω μονο οτι θα ηθελα να πεθανεις αργα. Και μακαρι να ειχα δει στοιχεια για να στο πω και στη μαπα.
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  6. #1041
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.467
    Ξεχαστε τα ολα.
    Το "Σε ειδα" μπορει μετα απ'αυτο να κλεισει...
    Δεν υπαρχει αυτο που ειδα.
    Η πιο καγκουραδικη , πρόστυχη , sexy περιπτωση στο "Σε είδα".

    Κινεττα , μεσημερακι Κυριακης , gsxr , νεαρος οδηγος με βερμουδα , συνεπιβάτιδα πιπινάκι θεά...στην πισω θεση...και το απόλυτο sexy πιπινακι Nr.2 μπροστά , πάνω στο ρεζερβουαρ , με τα πόδια ανοιχτα να αγκαλιαζει τη μέση του πιτσιρικα με το προσωσπο προς αυτον και την πλατη ακουμπισμενη στη ζελατινα.

    ΤΟ ΤΡΙΟ ΛΕΜΕ !!!

  7. #1042
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PortisHead Προβολή μηνύματος
    Ξεχαστε τα ολα.
    Το "Σε ειδα" μπορει μετα απ'αυτο να κλεισει...
    ....
    Όχι δεν θα κλείσει αλλά θα παρακαλέσω τους υπόλοιπους να μην σχολιάζουν τα ποστ. Τζαμπα κόπος δικός τους και δικός μας.
    Τελευταία τροποποίηση από sniper; 09/07/2012 στις 16:02.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #1043
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σε ειδα φιλαρακι με το BMW F650GS ολο κάρμπον στη Μεσογείων στο Πεντάγωνο!Γαμάει το εργαλείο...

    Σε είδα κι εσενα με το GSX λιγο πιο πάνω φορτωμένο με σαμαρια και τα ρέστα!Καλούς δρόμους όπου κι αν πας αλλά μην περνάς απο κει μεσημερίατικα γιατί ζηλεύουμε!!!
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  9. #1044
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Σε είδα κάγκουρα με το Opel corsa να περνάς την παραλιακή στην Καλαμάτα και το ράδιο-CD με την ένταση στο φουλ και τα τζάμια να τρίζουν...
    Σε είδα και σε χάρηκα γιατί είχες βάλει Metallica!

    Επιτέλους κι ένας σωστός κάγκουρας,είχαμε πήξει στο hip-hop και στα σκυλάδικα.

  10. #1045
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Σε είδα κάγκουρα με το Opel corsa να περνάς την παραλιακή στην Καλαμάτα και το ράδιο-CD με την ένταση στο φουλ και τα τζάμια να τρίζουν...
    Σε είδα και σε χάρηκα γιατί είχες βάλει Metallica!

    Επιτέλους κι ένας σωστός κάγκουρας,είχαμε πήξει στο hip-hop και στα σκυλάδικα.
    Μιας και ανεφερες την Καλαματα:
    Σας εβλεπα το Σαββατο κατσικια με τα παπια να πηγαινετε ολο "μπαντες" στην παραλιακη.
    Μεχρι που την περπατησα κι εγω! [και αλλαξα 3 πανες]
    Και με 4η ο κωλος ανησυχος ηταν.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  11. #1046
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σημερα ειδα 2 τραγικα για μενα,καθημερινα για τους περισσοτερους.ζευγαρι γυρω στα 30 πανω σε στρωμα,το οποιο ειχε βαση gps,πλαινη βαλιτσα,κλπ μπλιμπλικια,ο οδηγος με διχαλα,μπανιερο(που ελεγε και η γιαγια μου)φανελιτσα αμανικι και στο κεφαλι,τσουλουφι να ανεμιζει.ανλογου αμφιεσης και η δεσποινιδα οπισθεν του.και μετα απο αυτο....40-45αρης πεδιλο(χωρις καλτσα τουλαχιστον)βερμουδιτσα και,η μπακα εξω...τι σκατα εχουν μεσα τα κεφαλια μερικων ρε φουστη μου????
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  12. #1047
    Όχι ότι θα το διαβάσεις ποτέ ... αλλά σε είδα με το "διαφορετικό" GS 1200 λίγο έξω από την Κόρινθο. Μου έφυγε η μαγκιά και πρέπει να έδειχνα πολύ ηλίθιος όταν σε ρώτησα αν ισχύει το "Alaska" που έλεγε η πινακίδα σου.
    Μέσα σε όλα μου είπες πως έχεις ξεκινήσει τον προηγούμενο Σεπτέμβρη από κει και δεν ξέρεις πότε θα επιστρέψεις....
    Με έχουν πιάσει τα υπαρξιακά μου από εκείνη τη στιγμή...
    Πολλά respect.... Να είσαι πάντα όρθιος ρε φίλε...

  13. #1048
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.060
    Σε είδα, πριν καμιά ώρα στη Λαμπράκη, να μου κάνεις τον γρήγορο με το ΒΕΣΤΡΩΜ. Δυστυχώς, δε σε πήρα χαμπάρι νωρίτερα, αλλά ΒΕΣΤΡΩΜ? Really?

    Τελευταίες 4 μέρες έκανα Κορυδαλλός-Σπάρτη-Ελαφόνησος-Σπάρτη-Κορυδαλλός και με το ζόρι είδα 10 μηχανάκια, τα 7 εκ των οποίων στην ΕΟ κατά την επιστροφή. Κανείς δεν ήθελε να χαιρετήσει το μικρό ΚΤΜ
    Τελευταία τροποποίηση από BLiTzER; 10/07/2012 στις 00:18.
    Life begins at 45°.

  14. #1049
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tom kissas
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    692
    Σε ειδα και σε βλεπω καθε μερα σχεδον εδω και εναν μηνα πρασινο υδροψυκτο προφανως ανακατασκεβασμενο ZUNDAPP να σπερνεις διχρονιλα σε ολη την Κηφισια.Με κοιτουσες καλα καλα που εβαζα μπρος το GARELLI μου αλλα δεν προλαβα να σε χερετησω αλλα πολυ το χαιρομαι διχρονακι σου

  15. #1050
    Σε είδαμε τύπε με το λευκό σκούτερ χθές γυρνώντας από Άγιο να προσπαθείς να αποδείξεις (μάλλον στην κοπελιά από πίσω) πως μπορείς να κινηθείς το ίδιο γρήγορα με δυο ''μεγάλες'' μοτοσυκλέτες...Εξοπλισμός παραλίας συν κράνος...Η κοπελιά πίσω τι έφταιγε;;;
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF