Σελίδα 14 από 27 ΠρώτοΠρώτο ... 491011121314151617181924 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 196 έως 210 από 391

Θέμα: Καλό ταξίδι Παναγιώτη..

  1. #196
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Πέρασαν 2 μέρες. Ακόμα μάρμαρο είμαι.. Παναγιώτη αντίο μεγάλε, ζούσες με όλη τη σημασία της λέξης..



    Θλίψη

  2. #197
    CUORE SPORIVO ALFISTI Το avatar του/της lspiros
    Εγγραφή
    23/08/2007
    Μηνύματα
    7.823
    ξερω επαναλαμβανομαι,αλλα αν μαθεις κανεις λεπτομερειες για τον επαναπατρισμο του ταξιδιωτη ας μας ενημερωσει ρε παιδια...

  3. #198
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  4. #199
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Ban 'em all

  5. #200
    ... κρίμα ...

    But in the town it was well known when they got home at night their fat psychopathic wives would thrash them within inches of their lives.

  6. #201
    Έμεινα με το σοκ και αισθάνομαι ότι χρωστάω δυο λόγια ακόμα στον αδερφό μας τον Παναγιώτη που αν και έφυγε απ'τη ζωή, είμαι σίγουρος ότι μας διαβάζει αυτή τη στιγμή.. όπως έκανε κάθε μέρα που σουλάτσαρε δίπλα μας..

    Είμαι μπερδεμένος ρε'σύ Παναγιώτη, απ'τη μια σκέφτομαι ότι αυτό το παλικάρι γεύτηκε τόσο τον κόσμο, το χάρηκε τόσο πολύ που άφησε το στίγμα του παντού και απλώς ήρθε η στιγμή γι'αυτόν ν'αρχίσει να επισκέπτεται άλλους κόσμους.. απ'την άλλη όμως, ήξερε τόσο πολύ τι σημαίνει ΖΩΗ αλλά και πως να τη ΖΕΙ, κι ένα τεράστιο ΓΙΑΤΙ περικυκλώνει τη σκέψη μου την αμέσως επόμενη στιγμή.. ΓΙΑΤΙ να μη μείνει εδώ, ΓΙΑΤΙ να βιαστεί τόσο να φύγει..

    Φίλε δεν θα σε ξεχάσουμε, θα σε θυμόμαστε μέσα απο'δώ, τον τόπο που μας έδωσε την ευκαιρία να σε γνωρίσουμε και να πάρουμε από σένα όλα αυτά που μας πρόσφερες απλόχερα και με την καρδιά σου.. έχεις αφήσει ένα θησαυρό που υποσχόμαστε να κρατήσουμε για πάντα ζωντανό μεσ'στις ψυχές μας.. είτε συνεχίσουμε, είτε σταματήσουμε να υπάρχουμε μέσα σ'αυτό το φόρουμ, όλα αυτά που έκανες για μας θα υπάρχουν στο μυαλό μας και θα έρχονται σε κάθε όμορφη στιγμή στα δικά μας μικρά ταξίδια.. και θα κοιτάμε ψηλά φίλε, και θα σε χαιρετάμε, αδελφικά, μοτοσυκλετιστικά.

    Καλά σου ταξίδια παλικάρι μου εκεί ψηλά, κάποια στιγμή θα συναντηθούμε και θα ρολάρουμε μαζί, πολύ το θέλω φίλε..

  7. #202
    ...
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  8. #203
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Συληπητήρια στους δικούς του.

    Καλό ταξίδι Παναγιώτη.

    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  9. #204
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της man iii
    Εγγραφή
    04/12/2008
    Μηνύματα
    176
    .......................... τίποτα , μούγκα !!!
    Διασκέδαση είναι η τέχνη να κουράζεσαι τις ώρες ανάπαυσης !!!

  10. #205
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    27-09-2011 15:11

    Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
    Μπράβο παιδιά!
    Μακάρι να καθιερωθεί και να τα εκατοστίσει ο θεσμός.

    Δυστηχώς ενώ είχα και εγώ την προσδοκία να συμετάσχω, έχωντας την ελπίδα μέχρι και την τελευταία στιγμή, απαγοητεύοντας και τον διοργανωτή τελικά δεν κατέβηκα.Προσωπικοί λόγοι μου επέβαλαν άλλους προορισμούς και άλλες δραστηριότητες.


    To τελευταιο σου μυνημα τοσο στεναχωρο ρε φιλε.....
    Keep spamming!!!:a13:

  11. #206
    voodoo practitioner Το avatar του/της mikros boudas
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    453
    κωλοχρονια κι αυτη...καλο ταξιδι
    The sickness

    A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.


  12. #207
    Δεν παμε καλα.. Το avatar του/της Daemon
    Εγγραφή
    25/09/2005
    Μηνύματα
    1.391
    ...
    "Διαφωνώ με όσα λες αλλά θα υπερασπίσω με την ζωή μου το δικαίωμά σου να τα λες και με την ζωή σου το δικαίωμα μου να μην σε ακούω"
    "Δημοκρατια ειναι 4 λυκοι και 1 προβατο να ψηφιζουν για φαγητο"

  13. #208
    Οχι ρε Πανο... Οχι ρε αδερφε..
    Πες μου οτι ειναι ψεμμα ρε φιλε. Πες μου οτι θα ξυπνησω απο ωρα σε ωρα και θα ειναι ολα οσα εγιναν αυτη τη χρονια ενας κακος εφιαλτης!!!!!!!!
    Κλαιω σαν μωρο παιδι και δεν εχω λογια...

    Τη Παρασκευη ρε συ τα λεγαμε και μου εδινες συμβουλες και κουραγιο στο ζορι που περναω και μου ελεγες να κλαψω, να αφησω τον εαυτο μου να το νοιωσει αυτο που κραταω μεσα μου και μετα ομως να κοιταξω μπροστα. Τη Παρασκευη ρε ησουν εδω. Σε ψαχνω απο το πρωι στο msn που τα λεγαμε με τις ωρες και δεν εισαι ρε. Δεν μπορει. Δεν μπορει. Εχουμε να κανουμε ταξιδια. Εχουμε χαρτες ακομα κλειστους ρε συ.

    Το πρωτο μου ταξιδι στην Ευρωπη το ξεκινησαμε μαζι ρε αδερφε. Θυμασαι στο σπιτι στην Κερκυρα; Εφυγα να πιασω το πλοιο αξημερωτα και το βραδυ μαγειρεψες μακαροναδα και μου ευχηθηκες να εχω καλους δρομους και να προσεχω.

    Τωρα; Δεν εχω δυναμη, δεν εχω λογια, δεν εχω τιποτα. Μεσα ειμαι αδειος και ολα ενας κομπος.
    Δεν...

    Παλιοκ@ριολη εκει πανω, μου πηρες ακομα εναν αγαπημενο φιλο... Καποια στιγμη θα τα πουμε απο κοντα και θα τα λογαριασουμε και εχω πολλα ραμματα για τη γουνα σου...

    Αδερφουλη μου γλυκε, Πανουλη μου, με την ορθολογικη και συγκροτημενη σκεψη μου εδινες παντα πορεια στα δυσκολα, και ηξερες παντα με μια κουβεντα να βαλεις αυτο που ενοιωθα στη σωστη του διασταση. Θα προσπαθησω να ζησω οπως με συμβουλευες παντα και προχθες ακομα και θα περιμενω μεχρι που μια μερα θα ερθω να σε βρω... Θα ανταμωσουμε παλι καλε μου φιλε.
    Να δωσεις μια μεγαλη αγκαλια στον Μανωλιο μου και να μας προσεχετε...
    Εις το επανιδειν αδερφε μου... Μεγαλο ταξιδι ξεκινησες ρε μπαγασα...
    Νίκος
    Open Horizons

  14. #209
    Ride hard, die young.........

    http://www.youtube.com/watch?v=1QP-SIW6iKY

    http://mortes.forumgreek.com

  15. #210
    Να θυμηθώ να αλλάξω τίτλο Το avatar του/της Pardalotzatziki
    Εγγραφή
    30/08/2005
    Μηνύματα
    1.583


    Δεν χωρανε λογια...


Παρόμοια θέματα

  1. ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
    από koursaros7 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2007, 17:34
  2. Καλο ταξίδι...
    από gloum στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2007, 21:17
  3. ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΕΡΙΚΛΗ
    από hidefnick στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2006, 14:51
  4. Ευχές για καλό ταξίδι !!
    από makis206 στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 126
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2006, 10:02
  5. Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2005, 13:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF